Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość KATJAAA
śmieszy mnie ta Pani"precz z podróbkami"bo myśli że jak już pracuje w takim sklepie z oryginalnymi ciuchami(i jak nie ma klientów to sobie przymierza ubrania a jak szykuje sie przecena to kładzie pod ladą i kupuje na zniżkę dla pracownika oraz po rabacie ci)to juz świat zwojowała i może innym dyktować co maja nosić,(sama prowadziłam przez kilka lat sklep z oryginalnymi ciuchami i wiem jak to sie odbywa moje dziewczyny to robiły i ja również :)) wcale tego nie ukrywam,w Polsce ludzie nie maja pieniędzy i nigdy takie oryginalne sklepy nie funkcjonują tak jakby sie chciało,w swojej szafie mam dwie oryginalne rzeczy okulary dior i torebkę louis vuittona speedy 30 po ich zakupie nie mogłam dojśc do siebie bo te pieniądze zostały wyrzucone w błoto mogłam je lepiej zainwestować.Latam raz w miesiącu na zakupy do Tajlandji obkupuje się w podróbki od stóp do głowy i nie wstydze się tego, moje ubrania są modne,dobrze się w nich czuje i nikt nawet nie wie że to podróby a jak ktoś się mnie pyta czy to oryginał mówię otwarcie że nie,Teraz mam sklep właśnie z podróbkami klientów jest full towaru również.wszyscy są zadowoleni,nawet nie uwierzyłybyście kto jest moimi klientami i kto kupuje podróbki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATJAAA
a i jeszcze jedno moje drogie Panie podaje wam adres strony z torebkami zupełnie nie różniącymi się od oryginałów(w Polsce jest Pani która kupuje właśnie te torebki i sprzedaje jako oryginały z NIBY przeceny za 2000zł,już dużo osób dało się na to nabrać więc UWAGA!!znasz angielski sama możesz sobie zamówić taka torebkę i nie zapłacisz u tej Pani 300% ceny) www.fashionreplicabags.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to wazne by nam sie podobalo i bylo w miare gustowne a nie... czy z tego powodu,ze jakas torebka mimo,ze strasznie mi sie podoba i nie jest tandeciarska ale jest podrobka mam se jej odmowic by byc rzekomo fair e.t.c.. :O bo nie sadze:. zresztą w tym kraju i tak oryginal wzieliby za podrobke,no chyba,ze masz do tego nową bemę czy porshaka...tyle,ze wtedy wyzywają od dziwek i utrzymanek mafiozow...:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
Dokładnie sięz tym zgadzam, ze tak powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
----->Do Katjaaa: w jaki sposób mozna od Ciebie kupić te torebki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATJAAA
Ja nie sprzedaje tych torebeczek podałam stronkę po to abyście mogły sobie miłe Panie zobaczyć i być może zamówić( z tamtej stronki) torebki,ponieważ jedna Pani w Polsce sprzedaje te torebki jako oryginały za trzy razy taką cenę.Ja również w swoim sklepie mam kilka modeli torebek LV,GUCCI,VERSACE oczywiszcie podróbki ale bardzo ładne osobiście je kupuje i wybieram modele,jeżeli ktoś jest zainteresowany podaję maila bag_shop@wp.pl prześlę kilka zdjęc jeżeli interesuje was konkretny model to piszcie pod koniec sierpnia wylatuję po towar i zobaczę czy jest możliwość zamówienia konkretnych torebeczek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianne
Mieszkam w usa i podobaja mi sie torebki LV. Weszlam na ta stronke zeby cos o nich poczytac.. i trafilam tutaj. Teraz mam wielki niesmak. Zrobilyscie z tego tematu jakies chore pieklo a z siebie posmiewisko. Ciesze sie, ze nie mieszkam w Polsce, bo zostalabym chyba doslownie zlinczowana wychodzac w podrobce lub orginale LV (teraz juz sie nie liczy czy orginalna - bo i tak kazdy pewnie pomysli ze nie..i tak w kolko..) TRAGEDIA, radze sie lekko opanowac. Wiekszosc ludzi, ktorych mijacie na ulicy z tymi swoimi wspanialymi, niepowtarzalnymi torebkami ma delikatnie mowiac w dupie to co macie w rece i ile to kosztowalo. Prawdopodobnie maja milion innych rzeczy i problemow na glowie. Przykro czytac Wasze wypowiedzi, mysle, ze to sprawa otoczenia i znajomych, ktore ocenia Was tylko po tym co kupujecie i za ile. W USA nikogo nic z oczy nie kole, mozesz nosic worek po ziemniakach jak i torbe z diamentami - Twoja sprawa. Chcialabym, zeby kiedy Polskie spoleczenstwo bardziej sie w tym temacie wyluzowalo i nie bylo jednak tak bardzo zacofane. Wtedy zycie byloby latwiejsze dla pulchniejszych, brzydszych, noszacych nieorginalne ciuchy i te z nizszej polki...... Tylko sie nie posikajcie przy kupowaniu orginalnej LV 🖐️ Annabolanna - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Dianne, dzięki - normalny glosie z normalnego kraju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z peknietego kondona
do Tajlandi na zakupy hmmm w Turcji i Tajlandi najwieksze badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EV
Nie wiem skąd jesteście dziewczyny, ja mieszkam niedaleko Wrocławia.Byłam w niedzielę na zakupach na bazarku ( we Wrocku jest kilka ), sprzedają tam rózne rzeczy, ale to co dzieje się z torebeczkami przechodzi najśmiejsze oczekiwania. Totalne badziewie, po kosmicznych cenach i na pieerwszy rzut okiem widać że podróby.Jestem za podróbkami, ale naprawdę dobrymi,same wiecie ze niektóre są nie do odróżnienia. Ale do rzeczy, dziwię się jak sprzedawcy mogą tak oszukiwać, kupują rzeczy za 10 euro a sprzedają za 500 zł???!!! Ja rozumiem żeby te torebeczki były podobne, ale te które widziałam....żałosne były, skąd te rozmiary i modele.Dziewczyny jeśli kupujecie już te podróby, to wejdzcie najpierw na stronkę LV i opejrzyjcie dookładnie torebeczki, a później porównujcie je ze sprzedawanymi na allegro, bazarkach. I nie dajcie śię naciągać na szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATJAAA
"W Turcji i Tajlandji największe badziewia"a zakładam się że ta dziecinka nigdy tam nie była a jak była to z rodzicami na wakacjach za ich pieniązki, wole te badziewia z Tajlandji czy z Turcji niż sklepiki typu orsay,terranova czy tally wejil to są naprawde tandety dla różowych landrynek noszących gołe pępki chociaż to juz jest nie modne kilka lat.Polska właśnie słynie z nierobów którzy tylko siedzą i oceniają innych a sami nic nie osiągneli i licza tylko na to że im ktoś da albo z nieba spadnie,POBROBY SA OK!!wole teraz nosić podróby a pieniądze inwestować w coś co za kilka lat da dobre życie moim dzieciom,stać mnie na wiele rzeczy których nie robie bo mnie nie podnieca metka!!! nie samochód nie ubranie nie portfel i nie torebka czynią z człowieka bogacza!!! uwierzcie mi że najbogatsi ludzie nie pokazują tego ile i co mają,ci co siedzą po uszy w kredytach i długach chcą pokazać jacy to oni sa wielcy a do banku nie ma z czego odsetek oddać.Nie przejmujcie sie tym że nosicie podróbki,ważne że jesteście szczęśliwe!!! PODROBKI SA OK I ZAWSZE BEDA!! Pozdrowienia dla tych którzy stawiają na szczeście a nie na metki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot co....... trpche smieszą mnie komentarze takich wynioslych snobek(znam pare takich) z epodorba to syf dla syfiarzy,ze one są lepsze bo mają oryginal(za kase starych) itd.itd.... to jest dopiero zalosne,takie wywyzszanie sie bo kogos stac na to czy na tamto.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze tureckie rzeczy to badziewia.Jak czytam wasze komentarze mam ubaw po pachy.Dzieki takim jak Wy zawsze ludzie beda podrabiali dresy ktore maja 4 paski , plyty po 20zl i torebki lv po 200zl.Nigdy bym nie kupila zadnej z tych rzeczy dla mnie to oznaka kiczu jesli bym nie mogla miec orginalnej torby bym wolala inna bez metki.Jesli bym nie miala na buty nike to by nie kupila butow mike ktore niby tak samo wygladaja.Nie moge pojac tej fascynacji tym podrobami butow Emu i torebek LV ktore ludzie kupuja bo chgladac jak gwiazdy? a moze zbyt duzo MTV.Mam jedna torbe LV ktora pewnien czas doalam na urodziny byla kupiona w Berlinie.Mialam ja raz.W Polska to kraj dziwnych ludzi tutaj modne sa dziewczyny typu Dody i Mandaryny ktore jak by dupy nie daly to by nic nie mialy proste.Jedna lepsza od drugiej dwa najwieksze silikony i inteligencjia ktora jest rowna zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Blondyna, masz jakies jazdy z tożsamoscią, uznajesz dzień za stracony gdy nikogo nie pouczysz jak powinien życ, jakie torebki nosic i komu dawać d...? Wierze, że masz ubaw po pachy, tylko uważaj na zbyt duże ciśnienie na zwieraczu,juz komus o tym pisałam, na starość będą problemy z pecherzem, nie podniecaj się tak. Tu jest topik o torebkach, jak masz uwagi (na miarę blondyny) o dawaniu d... próbuj na erotycznym.Nie wydałas w banku reszty jak należy czy pani naczelnik Cię nie zauważyła jak jej sie klaniałas do podłogi, że tak Cie nosi i obrażasz dziewczyny, które nosza podróbki? Powiem Ci cos na ucho tylko dobrze przeliteruj dwa razy, bo kurcze, nie mam zaufania do intelektu blondyn: to Ty jestes jedna wielka podróbą.Kiepską imitacją wielkiej damy, która wszystko wie-co się nosi, gdzie i co komu mówi.Bankowe okienka i urzednicze stołki pełne są takich nadetych ludzkich podrób, którym sie wydaje że są ponad innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z peknietego kondona
Annabolanna stara kurwa z ciebie widac biedota nosza podroby czy moze polska pARIS DEBILEK NA CAFE NIE BRAKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EV
Niektóre kobitki tu to chyba naprawdę nie zastanowią się co piszą , to temat torebek i podróbek, a nie jakieś filozoficzne wywody. Sorry, ale muszę to napisać( tez nie na temat ), ty blondyna masz jakieś niską samoocenę i problem sama ze sobą, wczystcy co naszą LV to dla Ciebie Dody? w jakim ty się towarzystwie obracasz że taki bzdury wypisujesz. Jeszcze raz soory inne koleżanki, za zmianę tematu. Ale po co obrażać innych ( i "biędna "Dodę też...ha,ha,ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EV
Nie które to chyba naprawdę mają coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EV
--------> do Katja, Annabo....,i inne. Kto ma do sprzedania kosmetyczkę LV, nie ważne czy orginał, czy imitacja( jeśli imitacja to niech będzie dobra ) dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
EV, podaje Ci link do naszego sklepu. Mamy tylko jeden portfel LV ale to jest naprawdę dobra replika.Dla Ciebie może byc za 180 zł. Jak by co, pisz do mnie na maila bo tu mnie Blondyny kąsają , juz mam dość opędzania sie na prawo i lewo http://www.luxury-wear.com/portfele.html Acha, do reszty dziewczyn - to jest topik o podróbach ale to nie znaczy że przeciwniczki podróbek nie maja prawa zabrac głosu. Każdy ma prawo do swoich poglądów, niektórzy nie lubia podrobek i ja to rozumiem. Po prostu Blondyna zachowała sie chamsko, zaczela mieszać kwestie podróbek z dawaniem d...i to mnie wkurzuło. Mała zawistna gnidka z kasowego okienka,brrr...Musiałam ja opieprzyć.Resztę pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ta amatorka podrobek annab............... robi niezly interes na takich debilakch jak Wy co nie maja kasy ani stylu.Na stadionie sa podrobki po 50zl ciekawe za ile je kupuja.Dziwne z Was bambery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem jeszcze jedno dzieki Wam sie dorobilam kupowalam torby na gieldzie odziezowej mam karte hurtownika a na allegro sprzedawalam po 200-300zl.Wiecie czemu tutaj teraz sprzedaja te torby po allegro blokuje konta bo podrob sie nie sprzedaje w Polsce.A najlepsze byly portfele kupowalam po 10-15 zl a szly po 59,79 zl.Zawsze zima sie tym zajmuje kiedy jest nuda i nie ma co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
Każdy ma jakieś zajęcie,dorobiłaś się...ok,trzeba jakieś biznesy w życiu robić.Czym się tu chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
to szczyt glupoty aby kupowac torebke ze skajki za 200zl debilki jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och blondyna, rzeczywiscie doda jest debillką:O tylko czemu ma iq 156 :. itd.... nie am jak ocenianie i wyzywanie ludzi od zdzir po pozorach :> :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Na codzien nosze repliczki z HandbagHeaven.com wklejam zdjecie, torby sa swietnej jakosci, z dobrych materialow, przysylane w woreczkach, folii, materialach ochronnych. Mam jedna oryginalna torbe LV, ale rzadko z nia wychodze. Moja ulubiona replica to LV canvas. http://img85.imageshack.us/my.php?image=august20pursessm2.jpg Moje cudenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EV
To jakieś Żarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻESIKA
MissUkraina ---> To nawet nie jest wzór LV:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Mhm...tiaaa.....No, cóż chciała dziewczyna dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj, ta dziewczyna mysli że podróbkę LV? przecież to juz nawet śmieszne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×