Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość precz z podrobami
monia25-snob jestes,masz pragnienie miec torebke lv i za wszelka cene musisz miec...ale glupota...obojetnie czy podroba czy oryginal ale LV...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa....bbeee
a ta ktora ma odskocznie i pracuje za 600zl nie wydaje na lv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
hej, wyluzujcie trochę, bo sprawa kasy zaraz zsieka ten topik jak kałach. Wydaje mi się że Monia25 chciała po prostu powiedzieć że nawet kobiety, które mogłyby kupić oryginał, nie robia tego ponieważ posiadaja dwie cechy: zdrowy rozsadek i nie sa snobkami (sorry Monia 25 za wykładnie w stylu:co autor miał na mysli) Oryginalne torebki kupowane są przez gwiazdy Hollywood poniewaz takie akcesoria buduja ich image, uwierzcie, ze kasę na to biora z konta: wydatki na promocje, zgoła niepotrzebnie poniewaz wielkie domy mody i tak dałyby im je niemal za darmo poniewaz to nakreca im koniunkturę.I tak to sie kreci, Mam oczywiscie na mysli gwiazdy swiatowe,poniewaz polskie aktorki noszą repliki (podróby) - uwierzcie mi na słowo.Z tym,że dobre.Faktycznie z najwyzszej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo....
do aaaaaaaaa............bbleeeeeeeeee----------------->mało wiesz o zyciu dziecinko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z podrobami
brawo-malo moze i wiem o zyciu,no chyba ze te co maja 600zl sa zdesperowane i musza miec lv,ja do nich nie naleze, annnaboollanna-aktorki tylko kupuja??? jasne aha...gdzies ty sie urodzila,sa jeszcze inne kobiety oprocz aktoreczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
do precz---------> a co ty tak bojowo jestes nastawiona?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Ja? W Bytomiu.Wracając do rzeczy to faktycznie my tu gadu-gadu, niemal leniwie a Ty, słonko strasznie się irytujesz. Jasne że oryginał jest bez porównania cenniejszy - ale powiedz, ile z nas może sobie powiesic Słoneczniki Van Gogha na scianie? A reprodukcje, i owszem wiszą w wielu domach. Ja bronie podrób poniewaz je sprzedaję - to fakt, ale ...kiedy ostatnio szłam z torbą podróżna Chloe (oczywiscie podróbą), widziałam wzrok kobiet... Nawet nie chodziło im o markę, w końcu Chloe nie jest tak znana jak Dior- nie, one patrzyly ponieważ ta torba jest naprawdę piekna.Poniewaz znane domy mody maja genialnych projektantów -i tego nikt nigdy nie bedzie w stanie podrobic ani zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki! Monia 25 ma racje! a Annabolana ma mega cierpliwosc! :) wiec chcialam wam cos powiedziec: osobiscie uwazam,ze jak na polske torebka za powiedzmy,te 300 zl jest droga i nie spotyka sie takich czesto.najwyzej co 20 osoba takowa ma.reszta kobiet,kupuje uniwersalne- za ok. 100,klasyczne fasony. nie kazda tez zna sie na oryginalach.slyszala co to jest louis vuitton,ale w zyciu nie odrozni oryginalu od podroby! uwiezcie mi,ze ze wszystkich ktore znam tylko 2 ktore siedzialy w stanach maja o tym pojecie i gdy zobaczyly moja torbe powiedzialy: no wreszcie! i pokazywaly z podziwem ludziom wszystkie sygnowania. ostatnio widzialam reporterke z telewizji,tez z czarnym lv i oczywiscie zaloze sie ,ze orginal to nie byl. ale z racji tego,ze polska to polska.nie ma tu sklepu lv. ale jednak jak widze kogos z taka torebka,to nie wyglada to smiesznie,bo ten ktos ma pojecie o modzie, i nie wydal na nia malo,pomimo tego,ze jest to,jak ja mowie \"polska wersja lv\"czyli duzo tansza ale niczym konkretniejszym sie nie rozni. a rzezcywiscie jak ma sie podrobe pozniej trzeba kupic orginal. w moim wypadku jescze troche na to poczekam,bo tyle kasy poki co nie posiadam,pozatym nikt w polsce by tego orginalu od podrob,ktore sa coraz opularniejsze nie odrozni. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
OliviadeLux, wprawiłas mnie w doskonały humor tym komplementem o mojej cierpliwości, pare postów wyżej nosiło mnie na tym topiku jak furiata,he,he,he... Masz rację.Mysle że każda kobieta potrzebuje troche luksusu, rzecz w tym że" kroi go" na swoją miarę. Czy mamy nią za to pogardzać? To, co wybiera, spowodowane jest oczywiście poczuciem estetyki, mozliwoscia finansową itp ale - zależy jej, rozglada się, interesuje.Jest w tym jakas nieraz rozpaczliwa walka żeby nie byc zaszyfladkowaną do tej kategorii kobiet od ziemnaków na rowerze, wyrwania sie z getta finansowej beznadziei.Ja tego nie potępiam, wole typ fightera od pochylonej głowy i totalnej rezygnacji. No i proszę - od kłótni na temat podróbek zrobiła nam się dyskusja niemal filozoficzna.A Ty, dziewczyno, masz dobrze poukładane w glowie, fajnie poczytac niegłupie posty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAVO!!!!!! OLIVIA DELUX I ANNABOLANA ( fakt cierpliwosc to ty masz) :P , nie dajmy sie zwariowac brawo 1 brawo! bijmy brawo!! :D ps- ANNABOLANA nie masz nic nowego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukłaczyca
na ciucholandach za 1 zeta sa oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Monia, mam i podesłałam Ci linki mailem :-), tutaj na pewno serwer imageshack jest zablokowany:-((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo sie ciesze,z e moj wpis zostal tak pozytywnie przyjety! :) no włesnie z temetu tych torebek caly czas schodzimy na inne :) a ty co kupujesz w ciuchlandzie za zlotowke,gratuluje,ja nigduy w takim czym nie bylam i nie pojde. juz wole kupowac na allegro :P buzka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak mozna kupic podroby jak nie macie kasy to kupucie jakas zwykla torbe.Nie jestescie snobkami ale kazdy wasz idiol ma lv i jest snobem czegos nie rozumiem.W Berlinie sa te torebki orginalne zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Oczywiście, Oliwia, pisz, podrzuce Cie linki do zdjęc tego co mam:-) Okulary tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze
o fotki torebek, coffee_1982@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Gość dzieki
napisalam Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Gość pppp
Na rynku głownym otworzyli nowy sklep z ekszuzywnymi bardzo drogimi ciuchami myślę że tam znajdziesz albo na Floriańskiej 13. Jesli mnie pamięć nie myli ale obawiam się że na ten model orginalny trzeba czekać rok i kosztuję ok. 1000 złotych-to w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
Jeszcze radziłabym przy kupowaniu podróbki poprostu porządnie sie przyjrzeć np. na znaczki jeśli jest dobrze zrobiona to musza byc to znaczki idebtyczne jak na orginale, bo w niektórych podróbach są ine więc radze wejść na stronkę LV i poprzygladać się im dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z podrobkami
te torebki a sazczegolnie chloe az sie swieci plastikiem,...to juz nie o to chodzi,ale jak dla mnie jest wstydem nosic podrobke i dodawac sobie luksusu na ktorego ie stac,to tak jakbym z malucha zrobila mercedesa a,zreszta gdybym ja wyszola w takiej torebce zostalabym wysmiana,pracuje nie w polsce w ogromnym sklepie z torebkami butami i ciuchami od najslawinieszych designerow,i wiem jak dobra torebka wyglada,dlatego kiedy jestem w polsce smiech mnie bierze jakie widze tutaj kontrasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabeleiravp.pl
cicho1!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo
odezwał sie...........a moze sie pomylil z wpisem nicka:PNo i prawda zawsze na wierzch wyplywa:D:D:D:D:D:DAle wpadl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Jak byś w torebce wyszła to na pewno pół ulicy umarłoby ze śmiechu. Nie wątpię że znasz wielki świat (nawiasem mówiąc- w tym wspaniałym sklepie to co robisz?....bez urazy). Jak przyjeżdżasz do domu to na pewno wszyscy słuchaja Cię z zapartym tchem, co wypada a co nie, prawda? Fajnie masz, kurcze, i w sklepie pracujesz,i w ogóle. Ale tu kazdy ma swoje zdanie i swoj gust , ok? Ps. Sklerozy nie mam, nickow jeszcze nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divian
o kurcze, ladne te torebki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrgot
miekszam we wroclawiu i przez moze 6 lat, odkad wiem o istnieniu LV - spotkalam moze 2 lub 3 kobiety noszace ta torebke. Ta marka nie jest po prostu popularna, jesli sie ktos tym "nie zajmuje'' a niektorzy na tym topicu robia panike, ze beda ich na ulicy wysmiewac, pokazywac palcem - 'oo to ta z ta obrzydliwa podrobka'. uwazam ze kazdy ma swoje prawo, nosic nawet najgorsza podrobke -ale ktora jemu sie podoba. i nikt nie powinien patrzec na niego krzywo, ludzie! Zaczynacie oceniac siebie i swoj status materialny na podstawie torebki??? bo jesli orginalna - to ktos jest snobem/bogaczem/ma gust. a jesli podrobka to jest idiotka/szpanerka/chce zwrocic na siebie uwage glupota. A nawet jesli ktos chce zaszpanowac, pokazac sie ze jest snobem - to czemu nie???? Odrobina luksusu i uczucia wyzszosci nad innymi jest potrzebna. Miec cos z czegos jestesmy dumne - to dodaje pewnosci siebie i szczescia. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i margot ma racje! tylko nie zgadzam sie z tym,z ejak ktos jest bogaty, to jak kupi sobie oryginalna droga torebke,to jest od razu snobem. poprostu ktos ma szczescie w zyciu,ze mam tyle kasy i go na wszystko stac. nie musi sie z tym odnosic.no ale oczywiscie zdarzaja sie czesciej inne przypadkie,jak ktos mowi\"co to nie ja\" no ale jak kto chce.. dla mnie taki czlowiek wartosci nie ma. no ja powiem,ze troche przesadzilam z 2 czescie mojego psedonimu.. :/ sorry! :)) a co do torebek ,to mowie,to jest polska i ludzi nie stac poprostu na jakies oryginalne cudenka. nie mam duzo takich kobiet.a jesli naprawde cos je zainteresuje to uzbieraja kase i kupuja. jesli nie zalezy jej na paragoni kupuja gdzie indziej torebke identyczne,tylko tansza i ciesza sie strasznie! co z tego,ze moze jest mniej trwala niz oryg? kupi sobie jeszcze dziesiec nie oryg. zamiast 1 firmowej ,ktorej nikt na ulicy i tak nie rozrozni (no wiem,ze to juz mowilam,ale tak mnie ponioslo..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×