Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość precz z podrobkami
annnaboollnnna=pracuje w tym sklepie ktory wysmialas,i wierz mi ze robie takie rzeczy o ktorych sie Tobie nie marzy,wiec nie wysmiewaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Ależ wierzę, wierzę, że w tym pięknym sklepier obisz rzeczy, o których nie marzy sie nie tylko mnie ale i większosci kobiet na ziemi, ale póki co na tym topiku piszemy o podróbkach torebek a nie karier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z podrobkami
wiesz ale jestes cyniczna...napisalam tak bo ty na pewno myslisz ze ja moze podloge tam mopuje,nie mopuje dla twojej informacji,i nie mysl sobie ze sprowokujesz mnie do napisania Czego to ja nie robie W tym sklepie...moze kiedys trafisz na mnie i Tobie powiem ze masz bubel na ramieniu:PPP,zreszta co ja bede sie Udzielac,sprzedajesz podrobki to i na swoja strone bediesz ciagnac Ja uwazam ze lepiej kupic ladna dobra skorzana torebke niz bubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Nie mam zamiaru wyciągać z Ciebie co robisz sklepie, powiedziałaś, że rzeczy o których mi się nie snilo i jak dla mnie to wystarczy a poza tym mnie to po prostu nie obchodzi. Pisałaś o kobietach z ziemniakami na rowerze z jakąś taką pogardą i wyzszością więc Ci pokazałam jak to boli. A nawiasem mówiąc - gdybys w wielkim, ekskluzywnym sklepie zrobiła jako pracownik osobista uwagę czy przytyk do wyglądu klientki (mnie), Twoje wyrafinowana działalność czy cokolwiek tam robisz skończyłaby sie szybko. Jak dla mnie możesz nadal się udziełać na tym forum a ja nadal bedę sprzedawała podróbki. Dzieki Bogu ani Ty mnie ani ja Tobie nie możemy niczego zabronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziewczyny, nie kloccie sie, prosze, zadna torebka nie jest tergo warta. Jako kompromis proponuje stronke z torebkami, ceny i jakosc rewelacyjne, maja wspaniale kolekcje torebek z calego swiata, bylam mile zaskoczona oferta cenowa, sama tam zamawiam dla siebie, siostry i corki, maja etui na komorki, portfeliki, aktowki, worki na buty sportowe, i takie tam inne. www.handbagheaven.com Udanych zakupow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
No, proszę, nareszcie rozsądna dziewczyna.Właśnie o to mi chodziło - o możliwość kupienia i sprzedania udanych replik za rozsadną cenę. Jednak swiat to robi i nikt nikogo za to nie linczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te torebi sa tak tandetne ze az zal!!!!!!!!!!!!!!!! widzial lepsze podroby .Nie rpzumiem dlaczego dziewczyny kupuje te torby myslal ze ktos pomysli ze nosza orginal?dla mnie to najwieksza wioch:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Kochanie, jak sie zabiera głos w eleganckim towarzystwie to wypada troche sie do pisania przyłożyć, hi,hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Dobra, było miło, jeżeli o mnie chodzi to powiedziałam już wszystko co miałam do powiedzenia, moj adres jest przy nicku, jeśli ktoś chce kupić podróbę, czekam na maila i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkk
Ja do tej pory miałam replikę louisa vuittona speedy 30,była bardzo fajna,dobrze wykonana,zapłaciłam za nią 250zł,bardzo długo mi służyła,i postanowiłam kupić sobie taką samą tylko że oryginalną miałam szczęście bo udało mi się nawiązać kontakt z osobą która przywozi takie torebki z usa,są to modele prezentacyjne czyli takie które są wystawiane w sklepach na wystawach,nowe,zafoliowane za 1500zł z paszportem i dowodem zakupu oraz oryginalności,czerwony środek 24 nóżki dokładnie taka jak na stronie louisa i w firmowych sklepach tylko że model prezentacyjny,jestem zadowolona moja torebka będzie za ok 4 miesiące i jeszcze będę płacić za nią w ratach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak sie mylisz
Do "precz z podrobkami" uswiadomie Ci cos tak sie sklada ze mam 17 lat tak jestem w 2 klasie LO i tak sie akurat sklada ze jestem szczesliwa posiadaczka oryginalnej torebki mini pochette multicolor kupilam ja wraz z tata w butiku w Paryzu w galleries lafayette... wiec nie badz taka pewna ze jak mloda osoba posiada taka torebke to odrazu jest to podroba... i co jednak w tym kraju sa dzieci ktore dostaja od rodzicow 2000zl na torebke i wiecej na wiele innych markowych rzeczy, a odnosnie postu podrobami sie brzydze bo po co udawac kogos kim sie nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z podrobkami
wiem ze sa wyjatki,i tez w tym kraju zyja bogate polskie dzieciaczki,ciesz sie ze tate stac na taka torebke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal patrzeć...
Tak sobie cytam od niedawna te wasze rozmowy i aż mnie palce świerzbiły żeby coś napisać, ale zazwyczaj odchodziłam od tego pomysłu, bo po co mieszać się w czyjeś kłutnie... Ale osoba "a jednak się mylisz" sprawiła ze jednak coś napisze. Ta dziewczyna ma racje. Ja też mam 17 lat i sama jestem posiadaczką torebki Multicolore Monogram White model Speedy 30. Kupiłam ją we Frankfurcie przy Goethestrasse i jestem bardzo zadowolona. Ale nie przyszłam tu by się tym chwalić, bo jest pare osób które stać na taki luksus. Chodzi mi tutaj te wasze kłutnie. Nie wiem po co wy sie wogóle o to kłucicie? Dziewczyna ma torebki do sprzedania i musi je sprzedać, a kogo to obchodzi czy oryginalne czy nie? Przecież tego nie widać? Dobra podróbka też nie jest zła! I nie chodzi o to zebym była za. Poprostu jest mi to obojętne bo ja takowej torebki nie mam zamiaru kupować. Ale do osoby "precz z podróbkami" mam pewne ALE. Skoro uważasz się za taką wszechwiedzącą na temat torebek LV bo pracujesz w jakimś tam ekskluzywnym sklepie to muszę Cię zmartwić. MAsz tyle lat, a nawet nie potrafisz powiedziec czym się różni podróbka od prawdziwego oryginału... Żałosne... To już 17letnia dziewczyna wie więcej, a LV zaczęłam się interesować jak byłam w 3 klasie gimnazjum... Chyba tylko jedna osoba tutaj zauważyłam że ma torebke CZERWONA W ŚRODKU... i bardzo słusznie. Bo tylko ORYGINALNE torebki LV sa czerwone w środku... Wiem to, bo pisze jak byk na ulotce którą dostałam przy zakupie mojej torebki. Więc nie wciskajcie tu żadnych kitów. Oryginalnej torebki nigdzie nie kupicie, oprócz firmowego butiku bądź salonu LV. Chyba, że ktoś zwinie... Ale to mało prawdopodobne. WIęc już dajcie sobie z tym spokoj bo te przemądrzałe panny, które niby wszystko wiedzą maja pstro w głowie mimo swego wieku. A jak już wcześniej mowilam, co do tzw. podróbek nie mam nic. Przeciez nie widac czy w środku jest czerwona czy brązowa... Z resztą... Ja mam swoją torebke i nie obchodzi mnie czy ktoś ma taką samą czy może podróbe. Poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z podrobami
a skad ty wiesz czy ja nie wiem jak rozroznic,pytal sie ktos??? i glupota jest ze lv zawsze jest czerwona w srodku,wszystkie modele sa niby czerwone????...i ty sie znasz,jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelee
a mnie się podoba i mam w nosie czy to orginał czy podróba i super że w Łodzi można ja dostać za 160 PLN Każdy kupuje co mu się podoba.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal patrzeć...
jakbyś umiała czytać to byś zauważyła się ktoś pytał... nie powiedziałam że wszystkie modele są czerwone, miałam na myśli te w wersji Monogram ... a poza tym mowilas ze pracujesz w ekskluzywnym z sklepie z oryginalnymi torebkami od sławnych projektantów, chyba Ci się cos pomyliło, bo ORYGINALNE są tylko w butikach LV, a ty w takim nie pracujesz... zresztą mało mnie obchodzi to gdzie pracujesz. Udajesz niewiadomo kogo, a tak naprawde pewnie nie wiemsz co to LV.. skonczcie ten temat bo to się zaczyna nudne robic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal patrzeć...
właśnie każdy kupuje to co siękomu podoba, a jak ci cos nie pasi to pojedz sobie tam gddzie ci wszystko bedzie pasowalo. i nie ebdziesz miala pretensji ze ktos chodzi w podrobie a ktos nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Najpierw ktos mi wpierał że jestem jakimś facetem, w końcu parę osób się zainteresowało i zostało mi tylko 5 toreb.Wystawiłam je na sprzedaż, oto link: http://www.kupsprzedaj.pl/ks-cat,20144,0.asp Moje są te pierwsze 5 od góry. Czy sa brzydkie? Mam czarna Chloe, jest piekna, dziewczyny pytaja gdzie ją kupiłam a ja bez żenady mowie, że podroba i powieka mi nie drgnie. A wiecie dlaczego? Bo wiem, że jestemn dobra i nie zależy to od tego co dzierżę w reku.Pozdrawiam, cześć. Anka i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal patrzeć...
No i tak trzymaj. ja nie jestem zadnym snobem choć torebke mam oryginalna.. Zycze powodzenia w sprzedaniu ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z podrobkami
az zal patrzec-widze ze jestes bardzo krotko myslaca,a myslisz ze nie ma sklepow ktore maja w sobie butiki projektantow????...bardoszsz ty sie znaszszsz...podrozuj to moze horyzonty poglebisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
jednak sie mylisz - jeśli pozwalasz określać się tym jaką nosisz torebkę to gratuluję. Powinniśmy patrzeć na ludzi jacy są a nie co noszą w ręce. A co do podróbek czemu nie? torebka jak każda inna tylko że nie z oryginalnego sklepu ale prawda jest taka że i podróbki i oryginały to są z Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha Ha Ha Ha Ha
debilki z was - skoro tutaj zajrzałeś/aś to znaczy że też jesteś debilka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest fajnego ze podrobce jakiegos przedmiotu? chyba niektore z Was przesadza z ogladaniem MTV.Nigdy bym nie kupila podroby zadnej rzeczy-to jest zenujace bym wolala miec cos bez znaczka.Tak jak niektorzy kupuja buty z czterema paskami i napisem ADIDOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal patrzeć...
moze i są ale nie w Polsce ... wybacz... to za biedny kraj .. nie zauwazylas tego? a jesli są to NAPEWNO z podróbkami... wejdz na strone pierwszego lepszego projektanta i pokaz mi gdzie masz sklep z takimi ciuchami w polsce.... no wez bo jestem ciekawa... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
az zal patrzec... doskonale Cie rozumiem, sama posiadam oryginalna torbe lv i bawia mnie panienki w ciuchach z tanich sklepikow, albo bazarkow i "markowa" torba... tak samo jest z okularami, wrecz jednak ekspedientka chciala mi wcisnac ze moja sa podrobka, bo myslalaa ze jej podrobki sa oryginalne ! Pfff szkoda gadac do tych co mnie zaraz zaatakuja ze mam podroby.. wszytso, ciuchy okulary i torebki kupuje w formowych butikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 28
ja tak samo jak ktos zpierwszej strony lubie markwe rzeczy a ze nie mam zamiaru wywalac $500-$600 na mikroskopijna prawdziwa torebke LV to kupuje torebki COACH i jestem szczesliwa. Aha, mieszkam w Stanach i tu WSZYSTKIE afro-amerykanki nosza LV, oczywiscie podroby! Paraduja z takimi paskudztwami po WalMarcie (sklep dla najubozszych z getta...) i kupuja mleko na kartki... szok... jak kogos nie stac i to widac to kogo oszukuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z podrobkami
az zal patrzec-nigdy nie mowilam ze pracuje w polsce,wiem bardzo dobrze ze lv w naszym kraju nie ma,a w polsce nie pracuje...wiec...bez wysmiewan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×