Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość chanelka...
ja mamn a sprzedanie torebke lv,ktos zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkaaaaaa
do Chanelka...:) taaaaaaaaaaak..??? a jaka ???? i za ile??:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitaa
a jaaaa szczerze mówiąc mam to gdzieś czy mam podrobke LV czy orginalna najwazniejsze ,ze mi sie podoba , a co reszta swiata na ten temat mysli mało mnie obchodzi... :) stać mnie na orginalna, ale po co..??? hmmm ..:) śmieszy mnie to ze niektóre dziewczyny tu mysla ze nie wiem kim są bo maja troche kasy ( tak wlasciwie wiekszośc pewnie nie swojej tylko rodziców) i myśla ze nie wiem kim sa bo moga sobie pozwolic na orginalna torebke i szydzą z tych ktorych na orginelna poprostu nie stać.... czy to coś złego ze ktomus bardzo sie taki wzor tobebki podoba i chce ją miec...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonusss
Hej:) ASALA!! pisalam do Ciebie e-maila z prosba o zdjecia i niestety nie dostalam zadnej odp.!;( Jezeli ktoras z was ma do sprzedania Torebki Louisa Vuittona, paski , portwele, czapeczki... Prosze o kontakt na iwonka120@wp.pl Pozdrawiam goraco! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaola
hej mam pytanko ma ktos moze do sprzedania Lv monogram w brązie? pliiiiiiiiiiisssss prosze o odpowiedz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafira89
mam do sprzedania torebkę LV prosto z Paryża. Tata mi ją przywiózł będąc w delegacji, ale nie jest w moim guście... Jest to kuferek speedy wykonany ze skóry ekologicznej. Torebka posiada wykończenia ze skóry prawdziwej, kłódeczkę LV wraz z kluczykiem , oraz płócienny woreczek LV zapobiegający kurzeniu sie torebki. Jest idealna na prezent świąteczny dla kobiet lubiących modę. Tata niestety nie trafił w mój gust, ale chciał dobrze. Teraz torebka leży i nie jest użytkowana. Jest nowa. Jeśli ktoś jest zainteresowany kontakt: szafira89@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafira89
mam do sprzedania torebkę LV prosto z Paryża. Tata mi ją przywiózł będąc w delegacji, ale nie jest w moim guście... Jest to kuferek speedy wykonany ze skóry ekologicznej. Torebka posiada wykończenia ze skóry prawdziwej, kłódeczkę LV wraz z kluczykiem , oraz płócienny woreczek LV zapobiegający kurzeniu sie torebki. Jest idealna na prezent świąteczny dla kobiet lubiących modę. Tata niestety nie trafił w mój gust, ale chciał dobrze. Teraz torebka leży i nie jest użytkowana. Jest nowa. Jeśli ktoś jest zainteresowany kontakt: szafira89@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Hej, nie uważacie, że czas najwyższy spuścić z łańcucha ZAGORZAłE, WYZNAWCZYNIE I WOLENNICZKI NAJSWIETSZYCH ORYGINAłóW? Jakos tak cicho i spokojnie ostatnio sie zrobiło a tu swieta blisko, czas do Berlina skoczyc po oryginał wartości ok.2500 euro albo tatusia poprosic żeby kupił wracając z zachodu po mozolnie wykonanej pracy hydraulika. Dla całej reszty mam propozycję - rzućcie okiem na torebeczki LV. Zanim przejada po nas kałachami, może zdążymy się dogadać, mój adres przy nicku, buziaki. Oto LV: LV http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4a6c1a6b92282f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7582a12a2f87ecd6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf266e4de4d1b6ec.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b95189a73ed7e86.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7dc299c36fee6aa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf8c7b058f24399e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd23d5c1c077fe67.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7c414560514b08f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/049de9c90600214c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/756f3bff613a167a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48c0c57594773acb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbf0560a985db36f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/147e41867acb2b14.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6e2bd8dc979532f.html Acha, a tu jeszcze Fendi Spy Bag. Prawda, że cudo? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cf3ad51729eda97.html Versace i Chanel nie wklejam, bo dostaną wylewu, czekam na maile, spokojnych snów Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szafiry
czy Twoja torba ma certyfikat oryginalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMMMM_____________
Annabolanna - przynajmnie usun metki z torebek i folie z raczek. Metki LV znajduja sie w srodku torebki a nie wisza na jakims sznurku. Podobnie zreszta z plastikiem na "plastkowych" raczkach. Oryginaly sa wprawdzie dostarczane do sklepu z takim zabezpieczeniem, ale sprzedawane juz nie sa...Zas umieszczaie plastikowego zabezpieczenia na plastkowych raczkach to juz szczyt wszystkiego ! Te torebki sa tak koszmarne,ze juz im nic nie jest w stanie im zaszkodzic. Swoja droga bardzo prosze wrzuc torebki Versace i Chanel - bedzie mozna sie posmiac... Obiecuje,ze wylewu nie dostane - tandeciarstwo i naiwnosc mnie smieszy podobnie jak "damy" idace ulica i dumnie dzierzace w dloni te plastikowe paskudztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMMMM_____________
"Fendi Spy Bag. Prawda, że cudo?" CUDOooooooooooo zwlaszcza metka .... Metki firmy Fendi wygladaja zupelnie inaczej . Widzialas Ty chociaz sklep Fendi chociaz z daleka ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafira89
owszem, torebka posiada certyfikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorty
ZA 1300 ZŁ KUPIŁAM SUPER TURKUSOWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Gość MMMMMMMMMM_____________
Cudowne egzemplarze Coco Chanel & Gianny pewnie sie w grobie przewracaja na widok tego paskudztwa. Kicz w najczystrzej postaci!!! Zadnej z tych torebek nie zalozylabym nawet gdyby mi ktos zaplacil za ich noszenie. Po prostu spalilabym sie ze wstydu, wychodzac na ulice z taka torebka. Nie dosc,ze vinyl (nie skora) to jeszcze egzemplarze, ktorych te firmy nigdy nie zaprojektowaly....noszenie czegos takiego to ewidentny brak klasy i kasy. Elegancja nie polega na oblozeniu sie metkami. Elegancka kobieta nie obwiesza sie metkami a juz na pewno chamskimi podrobami. Podejrzewam,z gdyby LV sprzedawali w Macro nikt by na nie nawet uwagi nie zwrocil....po co wiec szpanowac,ze Cie stac na marke skoro stac Cie tylko na marny polprodukt ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
MMMMM, należy mi sie od Ciebie ekstra premia (spokojnie, tylko słowna) za taka okazję swoich expose znawczyni.Gdzie Ty bys, dziewczyno, mogła tak zabłysnąć? A tu prosze, dziesiatki kobitek przeczytają Twoje słowa jak Biblie i juz bedą wiedziały, co i jak. Jaka szkoda że i tak zostana przy swoim zdaniu, reczę Ci za to.Dzieki za maile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMMMM_____________
Annabolanna - Twoje wypowiedzi podobnie jak Twoje torebki sa dla mnie prymitywne i tandetne. Szkoda mi dziewczyn, bo wiem,ze sa takie ktore kupuja TO badziewie od Ciebie, pewnie za ciezkie pieniadze. No coz naiwnych na tym swiecie nie brakuje i pewnie masa jesze kupi od Ciebie te produkowane za kilka $ w Chinach czy innych azjtyckich krajach. Akurat tak mi sie fajnie zycie ulozylo,ze stac mnie na zakupy w dosc drogich sklepach i mam w swojej kolekcji troche oryginalnych torebek, ale mam tez mnostwo mniej znanych firm i niejednokrotnie bardziej eleganckich mimo,ze logo na nich nie jest az tak znane. Tym roznie sie od Ciebie,ze w zyciu nie zarabiam na ludzkiej naiwnosci. Nigdy nie kupilam zadnego falsyfikatu, nawet wtedy gdy zarabialam malo. Moja ostatnia torebka Miu Miu (to kolekcja Prady - tak dla Twojej wiadomosci, bo tego chyba nie podrabiaja, wiec pewnie nie znasz) kupilam za 120 Euro (w dodatku ze skory nie z plastiku!!!!). Tak wiec kompletnie nie rozumiem tych dziewczyn,ktore decyduja sie od Ciebie kupowac te paskudztwa........ Nie rozumiem tez Twojej dumy, z tego,ze trudnisz sie czyms co jest niezgodne z prawem. Bynajmniej nie z powazaniem, MMMMMMMM_________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Z całym należnym, niezbyt więc pokaźnych rozmiarów szacunkiem pozwolę sobie zauważyć , że moje wypowiedzi nigdy nie były prymitywne, choćby z tego względu że nigdy nie odnosiły się bezpośrednio do cech dyskutanta a jedynie do jego argumentów. Ale to chyba za trudne dywagacje etyczne dla eksperta od pojemników na komórki , długopisy i podpaski, bo w końcu o tym mówimy mówiąc o torebkach. Ja i setki normalnych ludzi kupujemy je bez specjalnego ciśnienia psychicznego kierując się gustem. Ty i wyznawczynie Świętych Oryginałów traktują to jak czynność zarezerwowaną dla pewnej kasty i o to właśnie producentom tych, czasami rzeczywiście koszmarnych cudeniek chodzi.O to żeby wyznacznikiem wartości czlowieka było to , że może kupic sobie oryginal za wydumana przez Dom Mody cenę. Wiesz ile warte sa naprawdę te torebki? A wiesz, że wszystkie, nawet te, do których klepiesz pacierze szyte są w Chinach? Bo tam jest najtańsza robocizna a każde przedsiębiorstwo przede wszystkim liczy koszty. I zyski. Dzięki osobnikom nad ktorych psychika pracuje sztab specjalistów od prania mózgu maja przebicie i trzymają się dobrze a ich gotowe spłonąć na stosie wyznawczynie nie dostana za reklamę ani grosza. Nigdy nikomu nie mówiłam, że to są oryginały, to sa repliki, naprawde niezłe repliki. Pozwolisz że na tym dyskusję z Tobą zakończę pozostawiając Ci dalsze śledzenie ściegów, z dokładnościa badaczy DNA Łyzwińskiego, he he. Ukłony chłodne,ale nie całkiem zimne, bo jeszcze nie zwariowałam żeby kłócić sie o takie pierdoły.Zdrowa i spokoju zycze, a jak by co to waleriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMMMM_____________
Po pierwsze: torebki wloskich projektantow NIE sa produkowane w Chinach tylko we Wloszech. Pewnie o tym nie wiesz, ale we Wloszech produkowane jest tez sporo francuskich. Przykladem moze tu byc Fontana, ktora szyje torebki dla Chanel (oczywiscie nie wszystkie modele). Niewielka fabryka mieszczaca sie w jednej z mediolanskich kamienic w ktorej za 150 Euro mozesz kupic swietnie wykonana torebke, z dobrej gatunkowo skory (oczywiscie z logiem Fontany nie Chanel). Nie mam cisnienia ma marke i nigdy nie mialam, ale jakosc to dla mnie sprawa pierwszorzedna. Torebki, ktore sprzedajesz niestety sa wykonane mowiac delikalnie kiepsciutko, z kiepskich materialow i niestety sa to fatalne repliki. Zreszta jak tu mozna mowic o replikach, skoro takich modeli nigdy te firmy nie zaprojektowaly ? "Ja i setki normalnych ludzi kupujemy je bez specjalnego ciśnienia psychicznego kierując się gustem" Moim zdaniem chyba BEZGUSCIEM!!! Blagam nie wmawiaj mi,ze torebka z plastiku udajacego skore i wielkim podrobionym logiem designera to szczyt dobrego smaku. W jednej kwesti sie z Toba zgodze - ta dyskusja rzeczywiscie nie ma sensu. Jak dla mnie mozesz nawet przymocowac sobie do malego fiata logo mercedesa i szpanowac do woli. Moze ktos sie nabierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pieknie
dzis sobie kupiłam piekna (moim zdaniem ) duuza torbe za lalalaa 100zł , podobał mi sie kolor i kształt - wszytsko byłoby super gdybym nie poczytała tego forum wrrr bo na mojej "cudnej " torebce z obydwóch stron wytłoczone Chloe :-( i co ja teraz biedna zrobie ?;-) mam wywalic do kosza i uwazac ze brak mi klasy bo nawet nie znałam tej firmy ...szczerze powiedziawszy . Ukamienowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miu miu za 150 Euro
To właśnie chyba trafiłaś na "niezłą" replikę, czy już może nawet podróbkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pieknie
ale wiesz co ? jakos depresji nie mam z tego powodu a wszytkich zazdrosc skreca ze mam taka super torbe - uf dobrze ze napis nie rzuca sie w oczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pieknie
tylko czy Chloe produkowało torby w kształcie worka?:-P, bo jesli nie to to nie mam podróbki bo czego ta podróbka ma dotyczyc napisu ??? ktos sobie wymysli kształt i uszył , tak jak wiekszosc innych niefirmowych torebek . A to co widze w sklepach z torbami to koszmar , złota, cekiny , blaszane kółka grzechotki , szok, wiec podróbeczki ze skayu czyt skóry ekologicznej i wszelkie vera bagsy , davidy jonesy;-) nie sa takie złe! Choc i tu mozna znalezc badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
To Pieknie...Dziewczyno, masz torebkę która Ci sie podoba i to sie liczy. Swiat wokół jest pełen zbyt ważnych spraw żeby bawić sie w Nawiedzonego Śledczego Znaków Własnościowych i Towarów. Teraz najzupełniej prywatnie - mam torebkę Chloe, która jest moją ukochaną torebką,właściwie torbą. Oczywiście czystej wody podróba.Duża, pakowna, krótkie wzmocnione raczki, do tego dodatkowo długi pasek, z przodu na wierzchu ma kieszeń zamykaną na klamerkę, nie daję zdjęcia bo nie mam takiej na sprzedaż. Wiec chyba wiem o co chodzi. Rzeczywiście piękna. Podoba mi sie to co piszesz. Nie dlatego żebym łowiła klientkę, bo torebke już masz:-)))tylko dlatego że jest w Tobie coś co lubię - robisz coś, bo wierzysz że to ma sens, nie kładziesz uszu po sobie, nie płoszysz sie, nie dajesz się zwariować. Wpadam na forum od czasu do czasu żeby namieszać i wywołać do boju zwolenniczki oryginałow, ich zapiekłośc i uwielbienie dla tych ohydnych czasami ale oryginalnych przedmiocików rozbawia nieraz do łez ale ich pogarda dla innych, dla całej reszty którą nie stac na oryginał, czasami po prostu poraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna do zakichania
Jeśli chodzi o LV nikt nie powiedział chyba o tym, że te torebki są poprostu ohydne, mówię o orginałach, nigdy nie chciałabym nosić tego zadrukowanego świństwa, a te białe z kolorowymi znaczkami są wprost niemożliwe do wytrzymania. Czy wy TEGO nie widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pieknie
Annabolanna oj czymze zasłuzyłam;-) Ja tam nie mam nic do podróbek byleby dobrze zrobionych , nie bede ukrywac ze wszelkie razace po oczach błyskotki i o gromniaste swiecace klamry z logo mnie draznia nawet w oryginałach za kilka tysiecy i co z tego ze ktos ma taki oryginał jak dalej wyglada tandetnie i z klasa tez nic wspolnego to nie ma. Bo czy metka na torebce swiadczy o klasie i dobry gusie ? watpie . Lv swoja droga mnie sie wogole nie podobaja A co do połowów klientów to szukam od baardzo długiego czasu torebki nie wiem czyja firma i nie obchodzi mnie to ale kształ ma podkowy-worka (ale nie słynne siodła Diora) zapinana na klamre z jednym paskiem grubym na ramie - cudna , jakbys miała meil to wysle ci zdjecie - takie cudo bym kupiła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
wyslij, mail przy nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafira89
torebki LV są ładne. osobiście mam jedną oryginalną ale to jedyny oryginał u mnie w szafie. na dodatek chce się go pozbyć! czemu? żal mi trzymać tak drogi produkt (chociaż był podarkiem) osobiście jestem zwolenniczką wszystkiego co mi się spodoba.. nie ważne czy wyhacze to na bazarku, stoisku przy metrze czy w luksusowym sklepie. Może być z marką mniej lub bardziej znaną. ALe musi mieć ten smak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pieknie
i oto chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafira89
A! Byłabym zapomniała: Torebka kufferek Louis vuitton speedy 25 czeka na nowego właściciela monogram w brązie, ładna- nowa ale dostałam jako prezent bez paragonu. cena do uzgodnienia. Nie chce ponad 1000 zł! wiem że niektóre kobiety chciałyby taką a ich poprostu nie stać ich a torebeczka nie mój gust. wiec czekam na maile , odpowiedzi, propozycje co do ceny, wyśle zdjęcia wszystko byle by uszczesliwiła chociaż kogos bo mnie zagraca tylko szafe. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×