Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość co te torebki w sobie
maja? wygodne ? praktyczne? Ja nawet oryginału bym nie chciala taki brzydki :-( i nie pasujacy do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia 2pL
Wy jestescie chore na punkcie torebek louisa ! Jednych szlag trafia ze nie moga miec tej uroczej torebki a 2gie twierdza ze wstyd nosic podrobe za 300zlotych a moze prawda jest taka ze te zagorzale przeciwniczki tych torebeczek nie moga sobie pozwolic takze na podrobke i nie pozwalaja sie cieszyc tym ktore ja maja. Czy wszystko co jest orginalne musi pochodzic ze sklepu a zapewnie co 2 z was nosi spodnie za 70zlotych z placow czy przydroznych sklepikow ktore udaja za sklepy firmowe. Majtki i skarpetki tez wstyd nosic ze zwyklego sklepiku czy z placu bo akurat potrzebowalam 20 par bialych frotte to ja mam sie wstydzic bo one nie sa orginalne? Czy idac po ulicy podchodza do ciebie ( tyczy sie kazdego kto ma jakies ale) ludzie i pytaja podrobka czy autentyk a po uslyszeniu odpowiedzi falsyfikat odchodza i pokazuja na ciebiew palcem? to jest chore nasze spoleczenstwo nie moze sie pogodzic z tym ze ktos ma wiecej od drugiego i pozostaje tylko skrytykowac dlaczego na calym swiecie produkuja podrobki? bo nie stac polowy spoleczenstwa na takie rarytasy z domow mody ... zreszta nasze polskie spleczenstwo jest zacofane az przykro stwierdzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia ale czy Ty
uwazasz ze Lv sa piekne ? bo ja nie widze w nich nic wartego uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMMMM_____________
Miu miu za 150 Euro "To właśnie chyba trafiłaś na "niezłą" replikę, czy już może nawet podróbkę " ROZCZARUJE CIE ale kupilam w butiku Prady :-) P.S. to moj ostatni komentarz w tym topiku. Vrak mi czasu na FAKE topik i rozmoy z FAKE DAMAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie lv
a juz zwlaszcza te rozowe w pastelowe wzorki fuj! kojarza mi sie z paryskimi blacharami z przedmiesc! ochyda. zdecydowanie w lepszym guscie jest: Prada, Longchamp, sequoia, i Lancel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak komus sie podoba
to co komu do tego ? o gustach sie nie dyskutuje , ktos lubi torebki lv nie stac go na oryginał wiec kupuje dobra podróbe i o co tyle szumu? Wazne zeby ta torebka i kazda inna podróba czy nie, grała sensownie z całoscia :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablik
Kupię nowy pasek brązowy z emblematem LV na klamrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennifer_121
hey wszystkim mam male pytanko:) mozna zaufac www.luxuary-wear.com ?? bardzo mi sie podobaja te torebki nie zle podroby mieszkam w angli jak ktos moglby mi odpisac na e-maila please albo jakies namiary kto sprzedaje takie torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladynothing
A te twoje sa z tego sklepu wlasnie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeiouy
tez mi sie podobaja te torebki ze sklepu. chcialabym kupic speedy monogram canvas, ale tez sie zastanawiam czy można zaufac tej witrynie. co do podrobek... podobaja mi sie torebk lv, a poniewaz nie stac mnie na oryginal to czemu nie moge miec podrobki?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Moje są właśnie z tego sklepu.Dużo dziewczyn mysli podobnie,dlatego część torebek wystawiłam na Świstaku, gdzie trzeba się zarejestrować, sa podane moje namiary, są też juz pierwsze pozytywne komentarze. http://www.swistak.pl/uzytkownicy/griis.html?typ=a Miałam wystawione je na allegro, ale... do czasu:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeiouy
kurcze, ale akurat nie masz speedy, a przynajmniej tu wystawionej. bede obserwowac twoje aukcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
wystawie w przyszłym tygodniu, pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiekchm
Witam mam do sprzedania torebki i paski louis vuitton. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila to prześlę zdjęcia torebeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu powiedzial ze \"wy to jeseście chore na te torebki..\" hehe mial racje:D poprostu komus sie moze to nie podobac ale my za tym szalejemy, a ze nie jestesmy Paris Hilton lub J.Lo i nie mozemy sobie pozwolic na oryginal wiec kupujemy podróbki i ja w tym nie widze nic zlego. ajak komus cos nie pasi to niech nie patzy... i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipi
MMMMM____________ podaj maila do siebie.Mam do Ciebie pytanko,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMM
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I LOVE LOUIS VUITTON
ja nie wiem po co kupowac podrobki mam pieniadze kupuje oryginalna a co jak kupisz podrobe to myslisz ze masz oryginalna i wszyscy i zazdroszcza?? nie mam pieniedzy nie kupuje a nie robic z siebie bogaczke nie rozumiecie tego te torebki sa tylko dla bogaczow i gwiazd takich jak paris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablik
Hehehe, co to kogo obchodzi czy ja mam torebkę oryginalną czy podróbę, jak się komuś nie podoba to nich nie patrzy, podejrzewam, że połowę dziewcząt kupujących po prostu interesuje ten fason i wzór, masz pieniądze to kupuj oryginał i zamknij twarz, nie interesuj się innymi torebkami tylko pław się w swoich oryginałach, Twój iloraz inteigencji mówi sam za siebie, ponieważ każdy sądzi według siebie, skoro Cię boli to że ktoś kupuje podróbę i wspominasz coś o zazdrości hehehe, nie trzyma się to kupy. Ciesz się że masz kasę, bo teraz różnie w życiu bywa, dziś masz - jutro nie masz. Dzisiaj nosisz oryginał LV a jutro kondonierkę z Geant'a buhahah. To o co chodzi z ta zazdrością? Ja mam pasek LV podróbkę za 65 zł i w duszy mam czy ktoś patrzy czy nie. Pasek jest mój i lubię go, nie patrzę na niego przez pryzmat oryginalności. No to jak jest z ta zazdrością pytam, może ktos mi odpowie bo nie rozumiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablik
A mnie stac tylko na podróby i będę kupowała czy to się to komuś podoba czy nie. W nosie mam Paris Hilton i wszystkie te bogaczki razem wzięte. Będzie mnie stac na więcej to też się baaaardzo mocno zastanowię nad oryginałem, bo i po co? Pytam się? Wydała dziewczyna na torebkę pewnie ostatnie pieniądze i się mści że ktoś ma podróbkę, serdeczne wyrazy.... A może "ciężko" zarobiłaś te pieniądze i Cię gryzie ??? A z Paris Hilton mało która może się równać zwłaszcza w Polsce, ot i cała prawda. Buziaczki papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....nc
jesli ktos w miare uzywa glowy a nie sugeruje sie tylko tym co nosi paris hilton___co to za autorytet???haha wiec jesli kogos stac na torebke za 1000euro poweidzmy to wiadaomo ze ktos kto mysli nie kupi torbeki louis vuitton bo zupeknie nikt jej nie odrozni od sterty podrobek nawet jak bedzie wysiadala z lexusa gs 300 wiaaomo ze kobieta ambitna kupi torebke za te pieniadze np firmy rene lazard kenzo albo chloe tak aby byc niepowtarzalna albo przyanmjniej miec cos co nie ma wieie kobiet zreszta ten kto sie zna bedzie wiedzial co to za marka a louis vuitton co to za atrakcja jak co druga dziewczyna pod palcem z takak chodzi no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....nc
chodzilo o palac kultury czyli kdt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie29
Oj dziewczyny, dziewczyny!Strasznie tu i smiesznie.Uwielbiam Vuittona ,ale nawet nie pomyslalabym o kupnie oryginalu, torebki tak szybko sie nudza!!!!A w Polsce jest tyle potrzebujacych, naprawde biednych ludzi, ktorym warto pomoc, a nie paradowac z oryginalem za kilka tys.,i z tego powodu miec o sobie lepsze mniemanie? Dla mnie zgroza.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila98
tak naprawde te torebki sa wstretne ladna jest tylko ta biala z kolorowymi nadrukami i czarna z kolorowymi nadrukami a te brazy kratki serio sa wiecej niz paskudne ja mam jedna i oryginal w anglii kosztuje 785 funtow oczywiscie mam podrobe za smiesznie niska cene ale jest wykonana super i nie wiem co mie trafilo ze ja kupilam i nie wiem czy odwaze sie ja ubrac latem!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam i....
a ja mam jedną oryginalną i zamierzam sobie kupić jeszcze jedną, ale replikę. ps. oryginał kupiłam w lumpeksie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWona2007
Witam wszystkiech!!jesli ktos jest zainteresowany podróbkami torebek louis vuitton w róznych wzorach w cenach 70 zł oraz torbami podróznymi LV w cenach 110zł prosze o kontakt na emaila ivonaaaa@o2.pl SA NAPRAWDE SUPER!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie masz te torebki...daj linki :) bo ja szukam jeso takiej mniejszej jakiejś... a no ostatnio zostałam posiadaczką ALMY :D szczesliwą posiadaczką...torebka rzuca sie w oczy i kazdy nawet paniw sklepie zwrocila uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lv
A ja wam powiem ze mam te orginalne rzeczy i nietylko torebki bo wy tu ciagle o torebkach dyskutujecie te firmy maja jeszcze ubrania akcesoria i to wszystko juz mi sie znudzilo mieszkam w londynie mam bogatego chlopaka ale ciesze sie ze gokocham bo uwierzcie to wszystko predzej czy pozniej sie nudzi i przechodzi w rutyne jak mnie ide do Harosa kupuje torebke i to normalne nic specjalnego nie cieszy mnie tak jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×