Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

lorelai ;D pewnie balladynka ci powiedziala moje opisy na gg dobitnie swiadczyly o tym fakcie dziekuje pozdrowionka dlka Ciebie balladynki i wszystkich z tego topiku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
gratulacje kacia, ale to nie ja wygadałam :) witamy Starachowice - mam maly sentyment do tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Potyliczko, im nas więcej, tym przyjemniej :) A ja ostatnio jadłam pyszna szyneczkę- z Konstaru-hehe, i wcale nic mi po niej nie było!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć Balladyno! a ja nadal nie mam GG, i robi mi ten komunikator jak zwykle psikusy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
pytaj Lorelei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Kaciaa, no mówie Ci, że ja mam przeczucie. Nikt mi nie powiedział. Poprostu przeczuwałam, bo czasami myslę o Tobie życzliwie. . I tak zawsze jest , jeśli mam osoby głęboko w sercu, poprostu - mam wizje- co sie w ich życiu dzieje!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
hej Lorelei. cholera, wlasnie wiem. no i skype tez nie masz właczonego. pewnie haslo potrzebne. pamietasz jakie bylo? razem instalowalysmy i chyba takie samo jak w konkursie brytyjskim, jesli dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ok. jak zobacze,ze jestes, to wysle wiadomosc. a jak nie, to zmykam spatulki, bo jutro na 7.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wszystkiego najlepszego z okazji zblizających sie Świąt Wielkanocnych, puszystych owieczek, mokrych jajeczek-hehe, i ciepłych ,slicznych, słonecznych dni zyczy Wam Lorelai. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrrrrrrrany, jak ja dawno nie czytałam topiku. Mam tyyyyyyle zaległości. Właśnie Iwona (Lorelai i Balladyna, znacie ją z Hollywood) podrzuciła mi ten topik. Znalazła go przypadkiem, gdy szukała czegoś o Kadzielni.:D Skąd takie domniemania co do mnie? Co jak co, ale proszę mnie nie posądzać o kibicowanie jakiemukolwiek klubowi. Ja od tej hołoty co najwyżej mogę stronić. Tyle, że mi światła nowego stadionu chałupę nocami oświetlają. Wygląda to z mojego okna tak, jakby ufo na bloku przy Gagarina wylądowało.:P Mam nadzieję, że zdrowie Wam dopisuje, bo humor widzę, że w formie.;) Zmykam sprzątać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kollorowa!, jak to fajnie, ze sie wkońcu pojawiłaś!. sorki, ze posadziłam Cię o takie niecne zamiary, jak kibicowanie Koronie, ale może poprostu robisz błąd? - mój teściunio nie mówi o niczy więcej, jak o tym, ze wczoraj jeden guru z tejże druzyny strzelił az 2 bramki przeciwnikom! Nic to stadion rzeczywiscie dupny, oświetlony niesamowicie w trakcie imprez no i ci zachlani kibice przechodzący pod moimi oknami porykujacy, oj, to daje sie we znaki!! Nic ująć , nic dodac, ale Lubawski popełnil błąd budując stadion w centrum miasta, bo on powinien być poza miastem, jak to jest w normalnym cywilizowanym świecie! To narazie tyle , pozdrawiam serdecznie i zycze Wesołych Świąt . -Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam! Nie moge spać, ale juz trochę przygotowań światecznych uskuteczniłam. Jeszcze tylko przygotuje święconkę, upiekę serniczek i pokroje sałatkę i gotowe. A Wy moi mili na jakim etapie jesteście? Pozdrawiam świątecznie i serdecznie :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ale numer, Korona -Kielce dzisiaj dowaliła przeciwnikom 4:1 ,przy tym jednym \"samobóju\" po przeciwnej stronie -hehe! No Brawo, brawo, wielkie brawo. . .! Prawdę mówiąc szłam dzisiaj święcic święconke z wielka obawa, aby w zęby nie zarobic, bo dzisiaj rozgrywano 2 mecze o 11.00 i 0 13.00 z lekkim poslizgiem. . Mam niemile odczucia z kibolami, bo kiedys idąc grzecznie ze mszy niedzielnej zaostałam skopana na przystanku autobusowym, bo podpijaczonym kibolom coś nie pasowało w moim wygladzie :( Byli tez inni ludzie na przystanku, ale nikt nie przyszedł mi z pomoca, trochę też czasu upłynęło , zanim dotarłasm na komisariat i poprosilam o pomoc policjantów, aby poszukali ze mna tych kiboli. Jeden morał z tego, że gdy są mecze, to nie należy wychodzić z domu. . . Co Wy o tym sądzicie, czy też mieliscie podobne przeżycie do mojego??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba_to_ja
zbiór scyzoryków kieleckich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak po Świętach? - ja przybrałam parę kilosów, uff.Na lodówkę kłódke z łańcuchem muszę założyć! Ciesze się, że ładna pogoda i mozna wyskoczyć na dłuższy spacer, lub rower. hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
WITAM, po bardzo dlugiej nieobecnosci. PC zawirusowane. A jestem taka bystra ....., ze dopiero teraz wpadlam na pomysl uzywania kompa mojej Siostry. Oni gotuja kolacje. a ja szaleje przy PC. Moj PC bedzie gotowy do 2 tygodni. mam nadzieje. Wiec skladam zyczenia urodzinowe dla Balladyny -hurra- a dla wszystkich rowniez spoznione wielkanocne zyczenia. Ciesze sie. ze u Was wiosna, nareszcie prawda? po tych mrozach. u mnie ladna jesien. chlodne wieczory i sloneczne dni. Zycze dla wszystkich wspanialego weekendu i do nastepnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Jestem wkurzona, bo liczę pity i wielkie \"G\" mi wychodzi, bowiem okazuje sie, że mam zwrócić fiskusowi grubo ponad 1500zł! Kurcze belek, chyba sie załamie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Lorelei! o matko!!! to ja dopiero co marudzilam,ze mam do zaplacenia 44 zł, a ty tu takie rzeczy piszesz? licz jeszcze raz. jak chcesz to pomoge. szkoda ze dopiero teraz przeczytalam post. Empiczka :) dzieki za zyczenia. lubie te swoje urodzinki raz do roku, chociaz latek przybywa. jutro do pracy na 7.30 wiec zmiatam z kafejki. pozdrowionka dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kielce Nocą! He he... Albo raczej rankiem, bo już... wstałam... co u mnie jest czymś niezwyczajnym. Bywało, że o tej porze kładłam się spać, ale żeby budzić się w środku nocy bez wyraźnej konieczności... Hmmm... Pojęłam wreszcie sekret wstających o 4. Kładą się spać o 21.;) Bylismy wczoraj u moich rodziców i po powrocie, po całym dniu spędzonym na świeżym powietrzu, padłam jak kawka.;) My, jeszcze nie rozliczeni. Trzeba będzie jutro przysiąść fałdów. A jest co przysiadać, bo po świętach zostały i nie chcą się odczepić.:o Ech, to skoro już jestem wyspana, najwyższa pora brać się do roboty. Jak znam życie, to koło dziewiątej się zmęczę i jak trzeba będzie iść na (moją ostatnią już) jazdę, to będę śpiąca jak susełek. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Amant, co żeś sie tych zakonnic uczepił? Kollorowa -ja to tez mam ostatnio poranne pobudki, 5.00 a ja juz na nogach :D nie marnuje życia na spaniu, że tak powiem, hehe no a Lorelei w koncu podliczyla wszystko od nowa i radośnie stwierdzila mi wczoraj,ze to jednak jej skapnie kaska, czego nie powiem o sobie, bo 44 zł poszłooo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Edith - witaj, widzisz tak sie ostatnio zaaferowalysmy roznymi sprawami, ze Twoja skromna uwaga, ze jestes z kielc przeszla obok :) witaj, mam wrazenie, ze kojarze Twoj nick z jakiegos tematu, wiec jesli i do nas dołaczysz, bedzie milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie
bedę tu zaglądać. Jestem z Kielc 31 lat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no to bardzo nam miło :) ale nie tylko zagladaj, czasem cos powiedz :) a zwlaszcza troszke o sobie. My z Lorelei juz sie znamy hohoho, czyli chyba 4 albo juz 5 lat, a i Kollorowa to juz nie tylko nick, ale nasza konkretna koleżanka, bo mialysmy okazje sie spotkac w trójkę. Pównież z Kaacią wypiło sie latem piweczko, wiec jesli masz ochote na nowe znajomosci, to serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie
Jestem w pracy i nie zawsze mogę dłużej korzystać z kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie
W pracy różnie bywa. Raz są luzy a czasami nawet nie ma czasu aby wypić kawe czy herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×