Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość balladynka32
ja regularnie jak do pracy na place zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! A ja się jeszcze katuje tymi nieszczęsnymi pracami zaliczeniowymi. Napisałam ich już 7, a mam jeszcze 3.. do 15.09. Zdążę. . ? - Pozdrawiam cieplutko. Lorelai P.s A ja już jutro mam Radę o 15.00. . -eeech, koniec ?byczenia się" choć przyznam, że ja miałam co do roboty w te wakacje. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to padłyśmy! - wcale nie! - powstań, padnij do everything in your power ! -hehe Ja napisałam i oddałam wszystkie prace( z jednym dniem poślizgu, ale wszystko ok. Teraz będę czekać na oceny i opinie "mądrych głów psorskich" z całej Polski. . Myślę że do końca września będę wiedzieć, czy spodobały się im moje prace, czy były do bani. . -Pozdrawiam i myślę, że fajnie byłoby się spotkać gdzieś na piffie. . . -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie na biologie medyczna z elementami diagnostyki przyjeli, tak ze witaj magistrze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
gratulacje Setek! czyli od października cdn edukacji :) mój żłobkowicz tez już wszedł w tryby państwowe, ale chyba sie nudzi i oprócz wirusow na razie nic ciekawego nie wyniósł. pogoda cudowna - korzystajmy! wczoraj wybralismy sie z Lorelai i dzieciakami do lasu i było świetnie! pozdrowienia słoneczne balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje gratulacje z okzazji dostania się na studia magisterskie.To pewnie po nih znajdziesz prace w laboratorium szpitalnym ?, albo gdzies w prywatnej klinice? - Różne pewnie będą możliwości. Tak, wczoraj była cudowna pogoda na spacery. Moja córcia taka była zmęczona( chyba z 10 km. przemaszerowaliśmy), że od razy legła do wyrka i zasnęła. Ja nie zdążyłam do końca obejrzec "tańca z gwiazdami" i nie wiem kogo wywalili, ale pamiętam jeszcze taka "lalunie" na żółto - czarno ubrana, które smiesznie( parodystycznie wręcz" sie ruszała i została oceniona przez jury na 15 pkt. Spodziewam sie, że to ona wyleciała? Ja czekam nadal na wyniki wszystkich prac. Z antropologii dostałam bdb, tak więc poczatek niezły, ale co dalej nie wiem. Jak zalicze te studia, to będzie to półmetek studiów doktoranckich. . . -Ciepłe pozdrowienia. .idę gotować obiad, bo na 13.00 do roboty. . - ech życie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Tak, Iga Wyrwał odpadła. zdecydowanie cięzko sie poruszała, chociaz takie terningi to jej nie zaszkodzily, nabralaby formy i gracji, bo okazuje sie nie w samych cyckach seksapil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga Wyrwał:D hahah dobrze ze nie ogladam tych tańców, a swoją drogą najładniejsze (podobno, ale nie wiem kto to ocenia ale niech juz bedzie) cycki w polsce wyjechały do UK. Kumpel tam jest na zasiłku bo mu sie pracowac juz nie chce i ma od państwa wszystko;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Setek - Iga Wyrwał to wlasnie te najładniejsze cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai nie moglam dolaczyc do Was na spacerze, tak mi przykro. Bylam minute od domu mamy, ze sliwkami z pieknej wsi kolo Buska-Zr. Kolezanka kupila tam domek letniskowy - MARZENIE ! Nazbieralam kilogramy sliwek na przetwory. Gratuluje Setebos. Lorelai, powodzenia. A co u Ciebie Balladynko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam tylko ... urwalo mi slowa powitalne w moim poscie :D Witam jeszcze raz, tylko krocej - milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien nowego roku akademickiego i juz rektorskie:D ale no cóz do pracy rodacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szybko opowiem co się zdarzyło i zmykam. Jestem w trakcie pomiędzy domem a szpitalikiem na Langiewicza. Córcia moja połknęła naftalinę (myślała chyba, ze to mentos) wczoraj była impreza u babci w Cz-wie , i wygrzebała z jej szafy . . a dzisiaj "spawa na okrągło" Morfologia ok. i na razie na dnie oka nic nie ma, ale w naftalinie jest duża ilość metanolu i może grozić jej ślepota. . - kurcze, jak nie urok, to przemarsz wojska. . Na razie dziecko dostaje dużą ilość kroplówek, muszą wypłukać to świństwo z jej organizmu. . - witam i zegnam i pozdrawiam. . Was -zabiegana i "ześwirowana" Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Setek za fajny kawałek, super!, trzeba przyznać, że tej zaje- fajnej solówki(intro) brakowało gdzieś w środku utworu, gdyby tak było, można byłoby powiedzieć, że hicior na miarę amerykańskich. . . . Wsłuchując się w słowa, muszę przyznać, że w 100% tyczy sie tez moich ostatnich doświadczeń życiowych. gdzie muszę walczyć z mobbingiem w pracy, gdyż "koleżeństwo" jest niezwykle wredny i rzuca kłody pod nogi. . - ale się nie daję. . . - - nie mówiąc o przejściach z córeczką ostatnich, właśnie dzisiaj dopadła ją ospa wietrzna i mnie i domowników też wszystko swędzi. . -ech. . co się polepszy, to sie popieprzy jednym słowem. . . -pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzięki za "hicior, wymiennie zaraz coś poszukam w necie i tez zapodam, ale z innej "beczki". -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś odpowie, dlaczego wycieto prawie cały nasz topik? - całe 5 lat naszej korespondencji? -Pozdrawiam Ps. Topik żyje jeszcze. . - nie umarł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tilza, miło Cie u nas widzieć, ostatnio mało kto tu zagląda, wszyscy szalenie zapracowani. . no cóż, takie życie, a Ty co porabiasz? -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Ah oj Lorelai, mam nadzieje, ze córunia juz zdrowa - wypatrywalismy Was w zeszlym tygodniu na basenie, ale teraz juz jasne, czemu was nie było. Setek i Empiczka - pozdrowionka! troszke przystopowalismy z topikiem, ale jeszcze bedzie reaktywacja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Wróciłam z cmentarza a tam istna rewia mody! Czy stare, czy mlode, każda nowy płaszczyk, spódniczka co ledwie wstyd przykrywa. Czuję się zażenowana. Czuję się z tym źle. Sama też bym się tak ubrała, gdyby nie to jak wyglądam. Muszę kiedyś zrzucic te zbędne kg bo w końcu zacznę przypominać wieloryba. Ech , ech. Taki los...:( Ty Lorelai też nie wyglądasz zbyt efektownie, jednak nawet przy Tobie mam kompleksy. Ah oj! :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
hehe, serio taka rewia? :) nie byłam na cmentarzu z powodów wiadomych. ileż polotu w tym podszywie, powinnaś zając sie bardziej twórczo, szkoda talentu na ukrywanie sie w byle kafejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×