Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość Ariel134
Zal przyznam Ci racje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie....................
Ratunku dzisiaj pierwszy dzień okresu a jutro w-f jeszcze na moje nieszczęście skończyły mi się tampony więc co robić ???? Ćwiczyć czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfhgdgssafd
kupic tampony!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfhgdgssafd
kupic tampony!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez podac
ja używam tylko tampaxow z aplikatorem. Sa świetne, aplikator jest wygodny, nic nie boli przy wkladaniu, nie trzeba wkladac paluchow do srodka :( , dla mnie genialne, wymieniam mniej wiecej co 3 godziny, ale na noc i w domu najczesciej uzywam podpasek, nie wyobrazam miec w sobie tampon przez kilkanascie godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez podac
ja używam tylko tampaxow z aplikatorem. Sa świetne, aplikator jest wygodny, nic nie boli przy wkladaniu, nie trzeba wkladac paluchow do srodka :( , dla mnie genialne, wymieniam mniej wiecej co 3 godziny, ale na noc i w domu najczesciej uzywam podpasek, nie wyobrazam miec w sobie tampon przez kilkanascie godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez podac
ja używam tylko tampaxow z aplikatorem. Sa świetne, aplikator jest wygodny, nic nie boli przy wkladaniu, nie trzeba wkladac paluchow do srodka :( , dla mnie genialne, wymieniam mniej wiecej co 3 godziny, ale na noc i w domu najczesciej uzywam podpasek, nie wyobrazam miec w sobie tampon przez kilkanascie godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel134
Może sobie nie wyobrażasz, ale przez tampony w nocy nie przeleci tak szybko, jak przez podpaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha P
Tym pytaniem Was zagnę.. ale zadaję je serio xD Czy tampony mogą być przeterminowane? :P Pamiętam, dostałam kiedyś w szkole próbki OB ale przez parę lat bałam się spróbować (dodam, że już tą i następną szkołę skończyłam :P) I myślę, czy je wyrzucić.. czy może są dobre(bo jakoś bardzo wątpię.. :P)? xD Nie chce mi się kupować paczki na wypróbowanie jednej jak mi nie podpasuje, ale jak są już niedobre, to oczywiście wyrzucę i kupię :P Pozdrawiam, mam nadzieję, że się ubawiliście ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel134
O matko jakie pytanie!!!! NA każdej paczce pisze termin, ale nie sądzę żeby mogły być przeterminowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moga byc po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossss
ok juz kilka razy probowalam, ale gleboko nie chce wejsc, jeszce go czuje chociaz z poruszaniem nie jest tak zle ;/ dlaczego nie moge go glebiej wepchneac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryżanka
uzywałam juz tamponow 3razy, z aplikatorem tampaxów,ale nie zbyt mi sie podoba ich chłonność i to że sa takie watowate i sie rozwarstwiają, dlatego tez dzis kupiłam OB bo poleciła mi kolezanka. ide do łazienki a tu zaskoczenie bo palec wchodzi mi tylko do połowy i dalej za bardzo nie moge wepchnąć tampona,poza tym mam wrazenie ze go krzywo włozylam, niby nie czułam dyskomfortu ani bólu ale stwierdziłam ze skoro nie włozyłam całego palca tzn ze jest za płytko, a pozniej gdy chcialam włozyc palec i popchnąc jeszcze raz to jakos mi palec nie chcial wejsc(tzn bardzo ciezko i troszke bolesnie) i ciezko mi było wyczuć tampon az go wyciągnełam. co jest? mozliwe jest ze moge miec włozony tampon nie na cała długość palca jeśli w sumie go nie czuje? czy to jednak o kawałek za mało? mam wrazenie ze pochwa była jakby za sucha. co mi poradzicie? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby_ 13
Hej. Mam 13 lat. Dwa dni temu dostałam okres ( nie jest to mój pierwszy okres). Dotąd chodziłam w podpaskach, ale przełamałam swój lęk i spróbowałam zaaplikować tampon. Mam w związku z tym parę pytań. 1. Czy w moim wieku można nosić już tampony?? 2. Co jest lepsze? Tampon Ob czy Tampax.? ? 3. Czy tampony w jakimś stopniu są szkodliwe dla organizmu?? 4. Czy zdarzyło się już komuś z was że urwał się wam sznureczek od tampona zaaplikowanego do pochwy?? 5. Macie jakieś szczególne rady dla początkujących ?? 6. Czy to prawa że można kompać sie na basenie czy w jeziorze itp w tamponie?? Szczególnie mnie interesuje ta odpowiedz na ostatnie pytanie ponieważ jeźdże na basen z moją klasą i nie wiem czy moge na basenie pływać w trakcie miesiączki z tamponem?? Z góry dzięki. Prosze o szybką odpowiedz :D Pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-amatorka
1.Tak ja mam 12 i już używam 2.OB (ja używam naturella) 3.Jeśli nie stosujemy się do higieny 4.Mnie nie 5.Nie wkładać od razu po kąpieli 6.Ta,to prawda (Ja się nawet kąpałam w morzu) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana.zalamana
mialam dzis niecodzienną i starsznie szokujacą, dyskomfortową i po prostu okropna sytuacje a- nie mogłam wyciągnąc tamponu. głownym tego powodem jak zobaczylam w lusterku, bylo to ze duzy już,bo nasiąkniety, tampon zaczepił o malutki kawałek(a raczej jakby niteczke) błony juz prektycznie u ujścia pochwy(no mysle ze chyba dziewicza to nie byla, chociaz?...) nie wiedziałam co robić ale jakimś cudem udało mi sie tak wyciagnac zeby nie uszkodzic tejk niteczki.. jak sądzicie, czy powinnam zakonczyc przygode z tamponami do stracenia dziewictwa(czego w najblizszym i dalszym czasie na razie nie planuje)? czy po prostu nie wiem, przerwac to kosztem chwilowego bólu? dodam ze uzylam po raz pierwszy o.b. normal, a zawsze uzywalam tampaxów mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-amatorka
Ja bym zrezygnowała lub używała tych najmniejszych. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel134
Do zszokowanej... TO jaki Ty rozmiar miałaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajmniemala
1. mozna, ale lepiej, zebys najpier zaobserwowala jak to u Ciebie z miesiaczka jest, zebys nie ubrala za malo chłonnego:/ 2.ja wole Tampaxy- higieniczniej jakos, latwiej zaaplikowac, maja smieszne opakowanie...w ogole jest za nimi, 3.nie powinny byc. trzeba je wymieniac po uplywie 4-5 h i nie zakladac na noc. o NIE! 4. nie, i zadko sie to zdaza.. 5. no stress.. powaznie, jak bedziesz zestresowana, ciezko Ci go będzie zaaplikowac 6. tak, i w sumie chyba po to zostaly najpierw wymyslone:) powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpacz0na
Od dłuższego czasu stosuje tampony (tampax). Miesiączke mam od wielu lat. Nie współżyłam. A tampon mi przecieka. Wie ktoś czemu tak się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-amatorka
Może używasz za małego rozmiaru? Albo zacznij używać o.b. po te na pewno nie przeciekną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam miesiączek ale czuje że niedługo zacznę je dostawać choć nie jestem tego pewna i mam kilka pytań... 1.Ile miałyście lat kiedy po raz piewrwszy dostałyście miesiączkę ? 2.Czy przed miesiączką mogę potrenować wkładanie tamponów ? 3.Po czym można się dowiedzieć że niedługo będzie pierwsza miesiączka ? z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam miesiączek ale czuje że niedługo zacznę je dostawać choć nie jestem tego pewna i mam kilka pytań... 1.Ile miałyście lat kiedy po raz piewrwszy dostałyście miesiączkę ? 2.Czy przed miesiączką mogę potrenować wkładanie tamponów ? 3.Po czym można się dowiedzieć że niedługo będzie pierwsza miesiączka ? z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-amatorka
1.Ja miałam 11 2.Nie możesz 3.Ból u dołu brzucha,śluz z pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-amatorka
1.Ja miałam 11 2.Nie możesz 3.Ból u dołu brzucha,śluz z pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szybciej pojawiają się bóle u dołu brzucha czy śluz z pochwy bo bóle właśnie tak u dołu brzucha często mi się zdarzają ale śluz z pochwy ani razu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szybciej pojawiają się bóle u dołu brzucha czy śluz z pochwy bo bóle właśnie tak u dołu brzucha często mi się zdarzają ale śluz z pochwy ani razu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie mam bardzo częste bóle brzucha tam u dołu (mam 11 lat) ale śluzu z pochwy jeszcze nie miałam więc chciałam się spytać co miałyście pierwsze bóle brzucha czy śluz z pochwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie mam bardzo częste bóle brzucha tam u dołu (mam 11 lat) ale śluzu z pochwy jeszcze nie miałam więc chciałam się spytać co miałyście pierwsze bóle brzucha czy śluz z pochwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×