Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość Censured
i sprubuj ignorować ból, wiem że to bardzo trudne starać się go nie czuć, ale postaraj się go zwyczajnie olać.. i wiesz... nie masz się co martwić! większość dziewczyn które zdecydowało na tampony miało ten sam problem co ty... i większość sobie poradziła... więc dla czego masz być gorsza? każda dziewczyna decydująca się na tampon przechodzi strach, ból... ale sobie radzą, i ty też możesz, jeśli wcześniej się nie poddasz. edessa- tak apropo. skąd znam rysunki? wiesz... mam tampony w domu ponieważ moja mama ich używa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Censured
Edessa-i wcale nie twierdzę, że jestem jakimś tam tamponowym znawcą jak ty to ujęłaś, ale prubuję pomagać innym dziewczyną. przeczytałem te kilkadziesiąt stron,i czegoś się z tego nauczyłem... nie jedna kobieta miała na tym forum takie problemy, jak wy a po przeczytaniu tego wszystkiego poprostu wiem jak sobie z tym radzić, choć mi to nie potrzebne ale poprostu lubię pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Censured
Edessa- i nie twierdzę wcale że jestem jakimś tam tamponowym znawcą, jak ty to ujęłaś. przeczytałem te kilkadziesiąt stron i się nauczyłem wielu rzeczy. wiele dziewczyn na tym forum miało te problemy. po ich przeczytaniu wiem jak se radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopczyku masz 12 lat i myslisz ze jestes znawca tematu bo przeczytałes kilkadziesiat stron teoria to nie wszystko... a ty niestey praktyka sie pochwalic nie mozesz i niestey nie wiesz jak to jest uzywac tampony poza tym jak ci udowodniłam podajesz bledne informacje i straszysz dziewczyny ktore chca zaczac stosowac P.S nie zaprzeczam ze niektore twoje opinie pomagaja dziewczynom, ale ładnie mowiac zirytowały mnie twoje wypowiedzi na temat nieplodnosci, i od keidy mozna uzywac BO BYŁY NIE PRAWDZIWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeelp me
I tytaj zgadzam się z edessą ;) Tamponów moza używać juz przy pierwszej miesiączce :D kupiłam sobie tampony i wczoraj je zastosowałam dzięki wam udało mi sie włozyc go odpowiednią dziurkę dziękuję i własnie na ulotce pisało ze mozna ich uzywac juz przy pierwszej miesiączce i nie przebija to zadnej blony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfuihruihftr
Censured jesteś jakimś idiotą, naprawdę... czytam ten temat też od początku i twoich bzdur równiez scierpieć nie mogę jak pozostali. Tamponów nie można używać przy pierwszej miesiaczce?? samo to pokazuję że nie wiesz nic w tym temacie! Jestem studentką, planuje byc ginekologiem i naprawdę gdyby ten twoj bełkot przeczytali moi profesorowie, lekarze z którymi się stykam to by padli na zawał że ktos jeszcze szerzy ten ciemnogród. Jeszcze trochę azaczniesz pip** że podpasek używac ten nie można przez pierwsze pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
ma chłopiec poczucie misji i tyle ;) ale może zainteresuj się problemami okołojądrowymi bo chyba to może być Ci bardziej przydatne niż głęboka znajomość tamponologii stosowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
Heeelp me tak trzymaj! teraz będzie już tylko łatwiej :) Milenka, spróbuj włożyć palec, jeśli wchodzi bez problemu to tampon też się zmieści. a na sucho to faktycznie mało fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
he. Zgadzam się z wami. Ja osobiście wole porady jakiś dziewczyn które już używały tamponów a nie chłopaka(bez urazy). Ja też przeczytałam to 60 stron tego forum i jeszcze dużo innych forum i stro odwiedziłam. I co z tego? Doświadczenie Doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie. Wierzę że ten chłopak chce pomóc ale ja wole pomoc od dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
bo co chłopak może wiedzieć czy boli zakładanie tamonów itp.. A tak ogólnie to chciałam się spytać czy boli zakładanie tamponów i czy to prawda że tampoaxy się rozwalają?? Z góry dzięki za odpowieź Hmmm ja wcale się aż tak nie boje zakładanie tego tamponu tylko sie boje że nie wyciągne go :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
boli-nie boli, różnie bywa, zależy czy jesteś spięta. zabieg na początku może nieprzyjemny, ale z czasem staje się obojętny i tyle. jak się już nauczysz to te 3 sekundy dyskomfortu nie przeszkadzają :) raczej nie ma szans żeby Ci się zgubił, bo tak głęboko nie wchodzi, a sam później jakby przesuwa się do wyjścia. przez ponad 10 lat nie urwał mi się nigdy sznurek, a w razie jakby to przecież można też wyjąć palcami. ale to naprawdę ekstremalna sytuacja. tampaxów nie znam, mam ob i bella, też są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
he pewnie masz racje... no jak 10 lat stosujesz to napewno. Hmmm. Tylko ja się zawsze boje że go nie wyjme bo mi sie sznreczek urwie. nie wiem tak jakoś zakodowałam sobie w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka09875
dlaczego wszyscy się tak chłopaka czepiliście? tylko chciał pomuc, i zdażyło mu się pomylić, po czym wszyscy na niego najechali jak by był jakimś mordercą. też jest tylko człowiekiem jak my a chyba każdemu człowiekowi zdarza się popełnić błąd... on mi bardzo pomógł wysłałam na jego maila prośbę o pomoc, po czym odpisał mi co- i jak od tygodnia używam dzięki niemu tamponów. (mam 20 lat) a gdy zaczęłam miesiączkować to miałam 15 i do wieku 20 lat nosiłam te durne podpaski... pomyślcie nad sobą trochę.. faktycznie popełnił błąd ale to nie znaczy ze teraz możecie go wszyscy jechać... nie wszyscy muszą czytać tą jego odpowiedź ale edessa chyba już wyjaśniła że to nieprawda, więc po co go jeszcze ciśniecie? tylko po to żeby już się nie pokazywał na tej stronie? proszę was... zachowajcie kulturę... i przestańcie go jechać jak psa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka09875
Ps: Censured- dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Censured
dzięki wielkie Miśka. i nie ma sprawy.. lubię pomagać i cieszę się że ty jesteś szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeelp me
Hmm... dostałaś miesiączke gdy miałaś 15 lat i co ? Ten chlopak ci powiedział ze nie mozesz uzywac tamponów przez pięć lat a teraz masz 20 wiec juz masz tampony ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu nie moge zrozumiec jak 12 letni chlopak zamiast grac z kolegami w piłke, grac w gry komputerowe, uczyc, zamiast tego wsyztskiego co robia chlopcy w jego wieku, to czyta temat o tamponach i jeszcze doradza jak najwiekszy fachowiec, to jest dla mnie nie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weruiyi
edessa zgadzam się z Tobą w pełni!! troche podejrzana jest ta fascynacja tego dziecka kobiecymi sprawami w których okazał sie laikiem.Ale tak to jest jak rodzice się dziećmi nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka09285
nie nie wiedziałam jak go zaaplikować od tych 5 lat. i on mi wytłumaczył wszystko kiedy napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREDUSKAK
Mam syna w wieku 11 lat ale jakbym się dowiedziała, że że jego hobby polega na tamponach to bym ekspresem poszła z nim do psychologa aby dowiedzieć się gdzie popełniłam jakiś błąd wychowawczy. Nawet dziewczynki w tym wieku nie interesują się tymi sprawami a co tu mówić o chłopcach! Nauczyciele cały czas zwracaja na to uwagę, że dziecSzkoda że jego rodzice nie wiedzą co dziecko robi w internecie i w czym chce uchodzić za specjalistę. I co straszniejsze większości nie przeszkadza to że tych wszystkich rad i to mijających się z prawdą udziela DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfrty
heh no jakby nie patrzeć to ten chłopiec powinien zajmować się innymi rzeczami a nie czytaniem tematów o używaniu tamponów i jeszcze doradzać w tej kwestii. Jego rodzice pewnie nie byliby zadowoleni z zainteresowań syna mam brata w jego wieku i chłopak zajmuje się zupełnie czymś innym niż tamponami i pochwami kobiet :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe XD
może sam chce spróbować tylko nie wie gdzie włożyć :) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej tego dzieciaczka
jeszcze zapytajcie o seks skoro dla was 12latek to znawca tematu w menstruacjach, z pewnością znajdziecie wspólny również o seksie. w końcu dzieci dziś takie uświadomione :) a może coś jeszcze od tego 12latka nauczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
mam pytanie (DO DZIEWCZYNY!!!) czy to prawda że tamaxy są lepsze ale się rozwalają??? z góry dzięki za odpowiedź:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Censured
nie rozumiem was... tylko chciałem pomuc a jeśli nikt tego nie chce to poprostu powiedzcie bo wasze zachowanie świadczy o was samych... weruiyi- może tobą nie interesują się rodzice? wiem... pewnie mama cię nie kocha a teraz sam to pokazujesz, bardzo łatwo można to zauważyć kiedy dziecko jest nie kochane. hehehe XD-szkoda słów... najlepiej tego dzieciaczka- najlepiej dziciaczka? a ty co sierota jak dzieckiem nie jesteś? rodzice zgineli podczas analu? może pochodzisz z probówki? każdy kto miał rodziców zawsze zostanie dla nich ich dzieckiem. ps: dzięki wszystkim takim stroną dostałem w szkole stypendium, za przyrodniczy konkurs od lat 14, na który załatwiła mi wstęp moja wychowawczyni, i zajęłem 1 miejsce w województwie a 52 w kraju za co dostałem stypendium, konkurs właśnie na takich sprawach polegał. i nie martwcie się, już się tu nie pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz w to uwierze ze ludzie zrobiliby konkurs dla chlopcow na temat wiedzy o tamponach albo pochwach :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Censured
nie był tylko dla chłopców lecz dla obu płuci, i nie był na tamaty pochwy i tamponów tylko jak zajść w ciążę i temu podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
mam pytanie (DO DZIEWCZYNY!!!) czy to prawda że tamaxy są lepsze ale się rozwalają??? z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdfjkwghfqigr
właśnie pokazałeś jak jesteś wychowany... Nie dość że masz jakieś chore zainteresowania tamponami to i jeszcze brak kultury. może zamiast interesować się SRODKAMI HIGIENY DLA KOBIET zajął byś się nauką kultury? Lepiej na tym wyjdziesz. Powiadasz ze wygrales konkurs o ciąży. ALe w ciąży okresu się nie ma i tampony niepotrzebne. więc co ma piernik do wiatraka? idz dzieciaku sie poucz lepiej i nie mieszaj się w sprawy dorosłych, szczególnie gdy to dotyczy kobiet. Nie pokażesz się tu? Jak jesteś słownym człowiekiem to mam nadzieję że dotrzymasz swojego danego słowa, ale u takich niewychowanych smarkaczy tym bardziej dotrzymanie słowa to coś niemożliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×