Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość samasobie
za płytko! popchnij drania palcem :) spokojnie, przykucnij i przepchnij go głębiej, sam sobie znajdzie drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia86
boli = za płytko włożony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retina
nie bój się. popchnij go az poczujesz opór i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
jakie tampony są najlepsz na pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka położnictwa
to zalezy od Twojej budowy ciała. Młode dziewczyny powinny spróbowac na początek te malutkie o.b lub tez normal. o.b mają specjalną otoczkę ułatwiającą aplikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
Dziękuję wszystkim za odpowiedź. W następnym okresie spróbuje użyć tamponów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Chyba na zbiore się na odwagę i przy najblizszym okresie spróbuję :) Jak pierwszy raz nie pójdzie to może za drugim lub trzecim... ;) Bo te podpaski to sama udręka. :) Chyba każda dziewczyna o tym wie, co ich używa ;) :P Ale jeśli mi się uda będę najszczęśliwszą dziewczyna na Ziemi!!! :) :) :) Trzymajcie za mnie kciuki! ;) Mam nadzieję, że mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeelp me
Ale ja juz go chyba głębiej wsadzić nie moge bo jego juz nie widać i tylko tam sznureczek widać :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeelp me
I tylko ten sam sznureczek wystaje *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ma ci sam sznureczek wystawac a tampon powinien byc głeboko w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna nauki
pamietaj że pochwa nie jest idealnie prosta (na ob jest to świetnie rozrysowane) aby dobrze wprowadzić tampny musisz go najpierw troche popchać prosto a potem troche do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeelp me
Ok dzięki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwuehfiuhuhfru
Heeelp me - tampon musisz popchnać ile się da, abyś go nieczuła musisz wsadzić cały palec do pochwy,tampon nie może być wsadzony tylko tak aby go nie było widać, on musi być umieszczony aż "na końcu" pochwy a ta ma od ok. 6 do 8 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeelp me
Dzieki :) skorzystam z tych rad przy nastepnej miesiaczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
A czy któraś z Was zamawiała darmowe próbki o.b.??? I w ogóle do Was do przyszło?? Płaciłyście za przesyłkę tych próbek??? BARDZO PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
Taaak ja zamawiałam próbki z o.b . Nic za nie nie płacilam. Do mnie przyszły dopiero gdzieś po miesiącu albo i dwóch miesiącach (nie pamiętam dokładnie) także też myślałam że już wogule nie przyjdą. Poczekaj cierpiliwie kiedyś przyjdą :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Dzięki XD Kii XD ;) A z jakiej strony je zamawiałaś, bo jest chyba wiele takich stron, a ja nie wiem której zaufać... :( Czy może to była strona www.myob.pl??? Aha i co było w tym zestawie, bo bardzo chciałabym to zamówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
Ja zamawiałam z www.myob.pl w zestawie były 2 tampony normal z tą powłoczką i 2 tampony mini z tą powłoczką oraz kalendarzyk miesiączkowy i taka mala ksiązeczka o okresie tamponach podpaskach...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
I co zadowolona jesteś z tego zestawu??? :) To wprost nieprawdopodobne xD Na serio listonosz przyniósł Ci paczkę i8 nie wiciągnął ręki po zapłatę???? To zajebiście!! Już dziś wieczorem sobie zamawiam!! Thx za radę XD Kii XD ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
he nie wiem czy listonosz wyciągał ręke po kase... he raczej nie no bo to darmowa próbka. He ja tego listu nie odbierałam poprostu przyszłam ze szkoły i już był list :P:P Nie ma za co :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
a tak opropo to używałaś już tampony?? he ja zawsze chcę sprubować ale mam obawy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Szczerze to nie używałam. Ale chcę spróbować. Zawsze się bałam, ale mama mi powiedziała; TO TYLKO TAMPON!!! PRZECIEŻ CIĘ NIE ZJE!!! No i to pomaga. :) XD Kii XD A ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
14 no prawie 15 a ty??? Moja mama nie używa tamponów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Moja mama też ich ciągle nie używa, tylko na przemian z podpaskami. :) Jeśli boisz się TSS to pamiętaj; ta choroba jest BARDZO rzadka i Tobie nic się nie stanie, mówię Ci! :D Ja akurat chorobą się nie przejmuję, tylko utratą dziewictwa. Ale wiem, że ją trudno jest przerwać małym tamponikiem :) ;) Dziewczyny, które tutaj doradzają dodają mi pewności ;) Także się nie martw ;) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
heh dzięki... no w następnym okresie pewnie użyje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
a ile ty masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
13. Może i jestem za młoda, żeby się tak wymądrzać, ale ja tylko powtarzam to, co już się nauczyłam od innych dziewcząt ;) :) :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oitoioti
na TSS cierpią jedynie kobiety które w drastyczny sposób zaniedbują higienę i zostawiają ten sam tampon w pochwie przez cały okres albo i dłużej. moja znajoma pracuję w szpitalu na ginekologii i opowiadała że trafiła dziewczyna która miała w sobie tampon przez prawie 3 tygodnie bo jej się wyjać go nie chciało. naprawdę to rzadka choroba a dotyka kobiety które się po prostu zaniedbały w jakiś rażący sposób. jeśli będziecie przestrzegać zasad stosowania tamponów to nic wam z pewnością nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
Wcale nie jesteś za młooda ... he niektórzy mają wiecej lat od ciebie i nic na ten tamat nie wiedzą a co do wypowiedzi wyżej to dziękuje za poinformowanie ze to żadka choroba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×