Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość XD Kii XD
do mnie nie pszyszło żadne potwirdzenie... Ale zapewniam cię że poczekasz sobie na te próbki. Ja z 2 miesiące czekałam Już myślałam ze wcale nie dojdą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
a czy to prawda ze tampax'y przeciekają i sie rozlatują? Prosze pomozcie mi jaką marke tamponow wybrac wiem ze ob najlepsze ale nie zawsze mam tyle kasy... :(:(:( będę ogromnie wdzięczna za pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3445
Ej ty czekodupa ;/ kazdy zakłada tampony jak mu tylko wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
karolcia już kilka razy padło tu takie pytanie i chyba jeszcze nikt nie napisał, że się rozlatują. ja kupuję takie, jaki mi w łapki wpadną, teraz np. mam takie z biedronki i też mogą być bo swoje zadanie spełniają w zupełności. jak spróbujesz, to sama będziesz wiedziała co Ci odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
dziekuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajak
ja polecam tańsze z Naturelli a jakże fajne w stosowaniu :) Nie przeciekają, nie rozlatują się... Pytanie z innej beczki - zdarzyło się Wam, ze sznureczek się oderwał ? Co się robi w takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajak
ja polecam tańsze z Naturelli a jakże fajne w stosowaniu :) Nie przeciekają, nie rozlatują się... Pytanie z innej beczki - zdarzyło się Wam, ze sznureczek się oderwał ? Co się robi w takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
przez ponad 10 lat stosowania jeszcze nie miałam takiej przygody. odpowiem więc trochę teoretycznie: jak się mocno prze to tampon sam się przesuwa do wyjścia i można go chwycić palcami. to akurat wiem, bo sprawdziłam. jeśli aplikujesz go na normalną głębokość to się nie zagubi. normalna głębokość to taka na palec, bo czytałam tu o specjalistkach, które kochały się z tamponem w środku i później prowadzono poszukiwania dogłębne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajak
o rany, seks z tamponem :O hihi nie zdobyłabym się na taka przygodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 15 lat chciałabym przezucic sie na tampony bo z podpaska nie cuje sie konfortowo tylko troche sie boje bo wkoncu to bedzie moj pierwszy raz jaki rozmiar mam wybrac i jakie sa najlepsze dodam jeszcze ze mam obfita miesiaczke w pierwsze 2 dni czekam na odp!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 15 lat chcialabym przezycic sie na tampony gdyz z podpaska nie czuje sie konfortowo tylko troche sie boje bo w koncu to bedzie pierwszy raz jakie sa najlepsze i jaki wybrac rozmiar ??? dodam jeszcze ze mam obfita miesiaczke w pierwsze dwa dni czekam na odp;))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 15 lat chcialabym przezycic sie na tampony gdyz z podpaska nie czuje sie konfortowo tylko troche sie boje bo w koncu to bedzie pierwszy raz jakie sa najlepsze i jaki wybrac rozmiar ??? dodam jeszcze ze mam obfita miesiaczke w pierwsze dwa dni czekam na odp;))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greene-04
Najlepsze są o.b. Mini. Tampaksy mają aplikator ale lepiej jest samemu wyważyc gdzie ma być tampon (aplikator tak mi aplikuje ze nadal czuję tampon). Jak masz obfite okresy to częściej zmieniaj i NIE BOJ SIE PIERWSZEGO RAZU Z TAMPONEM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
hej . Ja też mam 15lat i chce zacząć używać tampony. Ja na pierwszy raz wezmę o.b mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
tez od nich zaczełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaa94
Polecam tampony o.b mini. Dla początkujących są naprawde bardzo dobre (sama ich używam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Wiecie, co??? U mnie w Biedronce pojawiły się tampony Safe. Wcześniej już były, ale teraz są nowe rozmiary( chyba regular, mini i soft) Nie wiem dokładnie, bo ja ich nie wiedziałam, tylko moja mama. ;) Ale chyba kupię sobie mini lub soft, bo jestem początkująca :) Zamówiłam sobie darmowe próbki, ale one nie zdążą przyjść do mojego okresu. :D Więc chyba kupię je sobie i jak któraś będzie chciała usłyszeć moją opinię na ich temat, to chętnie odpowiem. :) :) :) A teraz jeśli któraś będzie miała jakieś pytanko na temat okresu czy tamponów, to zapraszam!!! Chętnie odpowiem. ;) :) :D Pozdrawiam wszystkie panienki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
ja tam wole sobie kupić o.b :) a używałaś już tampony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
Sanderka xD. Używałas już tampony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Niee, bo jeszcze od tamtego czasu nie dostałam miesiączki. :) A czemu pytasz XD Kii XD?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
Tak sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliak
Mam11 lat i mamokres chciałabym zacząć używać tamponów ale sięboje że mi sięcośstanie...pomużcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
a co ma się stać? przeczytaj ulotkę, pomyśl, przeczytaj jeszcze raz i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi king
Mam 14 lat i chciałabym zacząć stosowac tampony. Kupiłam już nawet jedno opakowanie tylko nie wiem czy sa one dobre.Słyszlaam ze poczatkujące dziewczyny powinny najpierw stosowac Ob mini czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahaha
ta najlepiej zacząć od mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Maxi king No lepiej zacząć od najmniejszych tamponów, które są łatwiejsze do aplikowania :) A jakie tampony sobie kupiłaś??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUDUS
ej mam pytanie, o ile ktokolwiek jest w stanie mi na nie odpowiedzieć... Stasowałam tampony podczas (jak na razie) jednej miesiączki, Cieszyłam się z tego niesamowicie, , twierdziłam że ktoś kto je wymyślił powinnien mieć pomnik. Ale jak zaczęłam niedawno czytać o tym więcej w internecie (bo takto to wiedziałam jedynie to co powiedziała mi koleżanka i to co było na ulotce), zaczęło się od tego że chciałam się dowiedzieć o chorobie TSS. Interensuje mnie to, jak dużo osób na to choruje? Co która kobieta? No i też dowiedziałam się o tych toksynach co się przedostają do organizmu, nie bałam się jakoś, że go nie wyjmę, czy nie włożę, ale o to czy nie zachoruję. (tego na dole nie musisz czytać, ale po prostu staram się wyjaśnić, dlaczego m.in. boję się zachorować) Mój tata jest ginekologiem. A tak mnie wychowali, że niechciałabym by moim ginekologiem był tata, ani nie wychowali też mnie tak, że mogę o wszystkim porozmawiać z mamą, jakoś tak wyszło (nie mam im tego za złe). Mamy ginekologiem jest pewnie ojciec. Więc musiałabym szukać na własną rękę. Bo mamy nie poprosze. Jest jeszcze jeden problem mój tata pracował w kilku szpitalach w okolicy i moje nazwisko każdemu lekarzowi (i nie tylko) się z nim kojarzy, no, przynajmniej większości. Nie mogę szukać, gdzieś dalej, bo musieli by mnie rodzice podwozić, a nie chciałabym im tego mówić. I nie mam zamiaru się przełamać, znajomym mogę chyba powiedzieć więcej niż rodzicom, jakoś tak niestety jest. No chyba że byłabym na coś śmiertelnie chora... To tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już trudno no
Podpaski są najlepsze i niewiem jak możecie używać tych pojeba*** tamponów... ile masz lat -Tamponik-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
AUDUS. Po części ciebie rozumiem (napewno nie do końca bo mój tata nie jest ginekologiem). Ja też najbardziej się boję że jakąś chorobe dostane od używania tamponów. Ja tam nie boje się zakładania tamponu, lecz to co mi się może przez niego stać;/ (np. jakaś choroba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×