Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość ogłaszam żałobe narodową
Censured powiedział, że już sie tu nie pokaże... co my biedne teraz zrobimy... trzeba czym prędzej zadzwonić do prezydenta i powiadomić go o tym nieszczęściu... forum upadnie bez cudownych rad Censured! Armagedon! Idź dziecko z bogiem i nie wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdhfhurhuirh
dzieciaczku, tak tak dzieciaczku bo jesteś jeszcze małolatem, mieszasz się w zeznaniach! najpierw piszesz tak: "ps: dzięki wszystkim takim stroną dostałem w szkole stypendium, za przyrodniczy konkurs od lat 14, na który załatwiła mi wstęp moja wychowawczyni, i zajęłem 1 miejsce w województwie a 52 w kraju za co dostałem stypendium, konkurs właśnie na takich sprawach polegał. a zaraz później: "nie był tylko dla chłopców lecz dla obu płuci, i nie był na tamaty pochwy i tamponów tylko jak zajść w ciążę i temu podobne " przyznałeś że nawet na tym zmyślonym konkursie było o czymś innym. więc powinieneś wypowiadać się w tematach o ciąży, tam gdzie jesteś znawcą. Ciąża a okres to dwa różne tematy i w dalszym ciągu nie wiemy czemu zachwycasz się kobiecymi pochwami i wprowadzaniem do nich tamponów. jakiś nowy fetyszyzm 12letnich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
XD Kii XD - stosowałam chyba większość tamponów jakie są na polskim rynku. I moją subiektywną oceną jest to, że dla mnie nie było zadnej różnicy. Jesli chodzi o tampaxy nigdy nie przydarzyła mi się żadna przykra niespodzianka, tak samo jeśli chodzi o tampony innych firm. Te wszystkie 'wypadki' to raczej przypadki losowe a nie jakieś szczególne wady fabryczne. Moja kolezanka ma np.pecha do o.b. cały czas dla niej jakoś się rozwalają, przeciekają a już inne nie. Niestety trzeba samemu popróbować i sprawdzić jakie odpowiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
ooooooooooooooooooo dzięki za odpowiedź :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka14
Dziękuje za odpowiedź:* postaram sie zrobić tak jak mi poradziłaś:***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda /
mama 1 miesiączke i 12 lat...... wiem że to temat dlas "starszych", ale czy mogę już używać tompony? nie jestem za mała? proszę bo wczoraj w szkle mialam podpaske i wieeelką plamę na spodniach :( proszę o odpowiedź!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda /
o i jeszcze jedno....... porobilam strasznie duzo blędw w poprzednim poście........ nie wiem czy się doczytacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda /
dzięki edessa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahaa, ale się uśmiałam z tego Dziecka i jego rad :D:D:D A najbardziej rozbawiły mnie OB z \"silikonową\" powłoczką :D:D:D Otóż Chłopcze drogi....tamponów (OB nota bede) używam od wielu lat....wyjdę na staruchę, ale niech Ci będzie - więcej lat, niż Ty ich masz :P:P Nie mam zamiaru wdawać się w jakieś dyskusje, ale chyba każda Kobieta używająca tamponów O.B. wie, że ta \"powłoczka\" to \"SilkTouch\" i mimo takiej nazwy z silikonem nie ma nic wspólnego....za to z jedwabiem - a i owszem ;) Niby szczegół, a jednak razi :P Podobnie jak Twoje błędy Dziecko drogie! Weż Ty może pisz w wordzie, potem wklejaj - przynajmniej Ci sprawdzi i poprawi błędy ortograficzne (logicznych raczej niestety nie...) bo póki co nie da się tego czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
mloda - jak najbardziej możesz stosować tampony, na pierwszy raz wybierz te o rozmiarze mini, będzie ci łatwiej je wprowadzić :) życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
mam ptanie czy boli pierwsze zakładanie tamponów?? I co mam zrobić jak mi się sznureczek urwie (jak mam wyjąć tampona)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
Hey!! Mam 15 lat i pierwszy raz użyłam tamponu OB mini ale cały czas go czuję i przy aplikowaniu bardzo mnie bolało. HELP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka15 jezeli go cały czas czujesz to najwyrazniej za płytko go wsadziłas, musisz sprobowac jeszcze raz, rozluznic sie i wprowadzic tampon gleboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
XD Kii XD na spokojnie przeczytaj ulotkę, mi np. pomaga przykucnięcie a "zabieg" trwa sekundy i niemal nie czuję, wszystko to kwestia przyzwyczajenia. nie napinaj się a będzie dobrze. sznurki się tak łatwo nie urywają, jeśli nie wierzysz to poświęć jednego tampona i wytargaj z niego ten sznurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
dziękuję za radę, spróbuję jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
samasobie dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Dziewczyny, a co sądzicie o tamponach z Biedronki- Safe?? Bo ja je mam, ale nie wiem, czy są dobre. Czy się nie rozłażą itp. POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna nauki
na chyba 1 czy 2 stronie w tył napisałm swój eksperyment więc mozesz przeczytać, moim zdaniem nie powinno sie kupować tamponów w sklepach typu ,,biedronka" ja zawsze kupiuje w aptece i tak jest chyba najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
Sanderka xD bardziej trą przy zakładaniu, bo nie mają takiej fajnej powłoki jak ob, ale jeszcze mi się nie rozleciał nigdy żaden, a już parę razy miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze kupuje O.B. normal i mnie odpowiadja najbardziej a co do takich z biedronki to hmm bałabym sie ze mi przeciekna albo cos innego sie stanie, zapewne moje obawy sa bezpodstawne ale nie wiem czemu tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoipopipopi
Wypróbowałam tych biedronkowych tamponów i teraz tylko ich używam, nie ma róznicy skąd są i jakiej firmy. Nam się tylko wydaję że te o.b. czy tampaxy sa lepsze bo są reklamowane a jak wiadomo reklamy "ogłupiają". Gdyby bierdonkowe były reklamowane w tv czy gazetach to obe by były uważane za najlepsze :) Nie uprzedzajcie sie z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
tak jak mówiłam-tylko inna powłoczka, ale chyba z podobnej były ob wiele lat temu. nie przeciekają, nie rozlatują się. opakowanie jest szczelne, więc biedronka niczym nie zarazi. dziś przypadkiem wyprałam takiego, bo został mi w kieszeni spodni. po wyjęciu go z pralki otworzyłam a on w środku suchy! po 1,5 godz. taplania i przewracania w wodzie! czyli zapakowany dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Dzięki za rady. Aha i jeszcze jedno. Kiedyś użyłam jednego o.b. chyba mini od kuzynki. Fajnie się założył i było nawet ok. Dziwne, ale on mi wyjeżdżał z pochwy. ;(( Dlaczego??? Czy jest coś ze mną nie tak??? ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Dzięki za rady. Aha i jeszcze jedno. Kiedyś użyłam jednego o.b. chyba mini od kuzynki. Fajnie się założył i było nawet ok. Dziwne, ale on mi wyjeżdżał z pochwy. ;(( Dlaczego??? Czy jest coś ze mną nie tak??? ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderka xD widocznie za płytko go wsadziłas ze ci wypadal albo sie nasaczył juz hmm mnie sie nigdy nic takiego nie przydazyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
I w ogóle przed chwilką sprawdzałam, że moje Safe Regular mają dokładnie 4,8 cm długości. Czy to dużo??? Ile cm długości ma o.b. mini???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Przed chwilką mierzyłam tampon Safe Regular. Ma dokładnie 4,8 cm. Czy to dużo??? Ile cm długości ma o.b. mini??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna nauki
ob mini ma 4,5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Aha. To nieduża różnica. Dzieki dziewczyny za rady i odpowiedzi. Jesteście fantastyczne ;) Moja ciocia jest ginekologiem, ale jej bałabym się zapytać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×