Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość Sanderka xD
Hehe. Czekam na mamę, żeby przyjechała i zobaczyła ten formularz, bo mój tata wczoraj ciągle siedział na kompie :D Także dzisiaj musze wysłać, bo bardzo chcę ten darmowy zestaw i może się nauczę zakładać tampony :) Wczoraj pół nocy dumałam nad tym jak fajnie byłoby się uwolnić od tych obrzydliwych podpasek ;) P.S. Dzia XD Kii XD za uznanie mnie za dosyć dużą, bo w domu niestety jestem najmłodsza i jestem uważana za gówniarę xD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
ha to witaj w klubie w domu też jestem najmłodsza:D:D he i też chcę się uwolnic od tych podpasek;/;/ w wakacje to bedzie masakra... musze sie nauczyc używać tampony... no bo w wakacje napewno pojade nad morze i znając moje szczęście dostane okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenee056
Ja na koloniach zimowych w tym roku miałam okazję pójść na basen geotermalny ale w NOCY ! Miałam bo okres mi na to nie pozwolił. Kumpela kupiła mi tampony ale sie bałam. Dziś sprzątalam w torbie i znalazłam te tampony. Sprobawalam i bomba! To są o.b. Pro Comfort light days. Oczywiście nie będę ich nosiła cały czas. Na noc i po domu będą podpaseczki a do szkoły tamponiki. Nie bójcie sie! Ja tak delikatnie "wiercilam" paluszkiem aż do długości 3/4. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaafafa
XD Kii XD, w jakiej paczce były te tampony? Były na niej jakieś napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
onaaaaaafafa. Nie pamiętam zbytnio.... ale z tego co pamiętam to była zwykła biała paczka.... ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaafafa
A no to może też sobie zamówię ;d Z tego co wiem to próbki z discreet wysyłają w firmowej kopercie, niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
he to głupio że w firmowej kopercie bo odrazu wszyscy widzą co to jest ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaafafa
No właśnie, ale oni najwyraźniej myślą tylko o reklamie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
mam na imię Paulina i mam 15 a juto 16 lat . jestem dziewicą ale chciała bym to zmienić tylko się boje, macie jakieś razy jak się zabezpieczyc ?? pliss napiszcie Dziewczyny nie bójcie się tamponów :) one są najlepsze tak jak moje poprzedniczki uzywam ich jak jestem poza domem. mieszkam w willi , łazienke mam osobną niż rodzice , przy używaniu tamponów DOBRY JEST RELAKS , NIE `SPINAJ MIĘŚNI` przy pierwszym użyciu była masakra ;/ ale trening czyni mistrza . na ulotce (uzywam ob) jest dokładny rys. ale ja jak mam wyjśc albo coś to lubie wziąść poduszke , właczyć miłą muze i położyc sie na dywaniku w łazience i na leżaco wkładam tampon :) wiem ze to dziwne ale mi tak wygodnie :) hehe moze komuś tez to pomoże :P pozdro :) Ps , jak mozecie to napiszcie jak sie zabezpieczyć w trakcie pozbawiania sie dziewictwa, aha i mam pytanie czy 1 raz boli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
to znowu ja . mam pytanie czy ktoś mi moze wysłać link z discret ale z tym adresem gdzie sie zamawia próbke , pliss chciała bym wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekodupa
SANDERKA xD . ja myslałam ze te próbki nie przyją juz ( przyszły po miesiącu ) fajna jest książeczka :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
witam! mam pytanie uzywalam juz tamponow i ok, ale zastanawiam sie teraz co sadzicie o tamponach tampax pearl albo compak jakie one są?? Mam dosc obfite miesiaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekodupa
PAULINA155 ja bym nie probowała z chlopakiem w tym wieku . . . a z tym lezeniem na ziemi to sie wygłupiasz jekaś GŁUPIA jestes... zal mi ciebie . w głowie musisz mieć tak nasrane ze ci uczami śmierdzi buhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
KAROLCIA955 według mnie to te tampony są nawet spoko ale ja mam zaufanie do OB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
CZEKODUPA . przykro mi ze tak o mnie sądzisz , ja robie tak jak mi wygodnie i nie chce zeby ktoś mnie az tak krtrykował. a co inni na to myślą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekodupa
nie mam czasu na pisanie z jakąś debilką ... spie****j .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
ogarnij sie - nie chce być nie miła . ale ty sama zaczełaś pisac na moj temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekodupa troche kultury ona po tobioe nie jedzie ani cie nie obraza paulina155 tez uwazam ze 16 lat to zdecydowanie za wczesnie, nie ma 100% metody anty wiec Zawsze musisz sie liczyc z ciaza, a jestes gotowa w wieku 16 lat wychowac i utrzymac dziecko? co na to twoj chlopak? wiec sie zastanow, moze watro poczekac niz potem załowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
EDESSA . rozmawiałam z chłopakiem on stwierdził ze machowuje sie jakjego kolega ktory jest ŚJ , ale boję się ze bede w ciązy albo cos w tym stylu ... Ja tam do jego kolegi nic nie mam i uwazam ze to ze jest ŚJ to jego decyzja i to pożądni ludzie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekodupa
moze mnie nie obraza ale ja jej tez nie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina155 to sobie daruj tego chlopaka jak tak mowi o tobie, bo on napewno nie dojrzał do sexu a potem ty bedziesz chodzic z brzuchem a nie on, jesli sie boisz wpadki to nie bierz sie za sex bo potem mozesz załowac czekodupa jesli wyzywanie od debilek to nie obraza to ok, moze ty tak mowisz do wszytskich :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greene-04
Czekodupa- to co mówisz jest obraźliwe Paulina- tego chłopaka skresl. On patrzy na ciebie jak na przedmiot do pozbycia sie napięcia seksualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
chyba a raczej na pewno masz racje , nie chce byc w cizay a doszłam do wniosku ze chlopaki moga poczekac , tylko nie wiem jak swojemu powiedziec ze to koniec . :/ najpierw chce zabłysnąć w zyciu a dopiero potem mieć spokojne zycie :) DZIENKUJE ZA RADE Ps. zanasz moze jakiś link z fajnymi darmowymi próbkami ?? ps2. moge wiedziec ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
Greene-04 tylko nie wiem jak powiedziec mu to . ale postanowiłam byc stanowcza moje nie to nie , i chce sie uwolnic sie ze mnie śmieje zebym była ŚJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekodupa
a kto mądry zakłada tampon na leżąco ?? pfff ... jakaś inna ona jest nie pisze juz na tym forum bo same deb...... na tym siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22, a linki hmm chyba na poprzedniej str były jakies, ja nigdy nie zamawiałam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
dzienkuje kochane jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekodupa obrazaj dalej, teraz po wszytskich jedziesz, spoko masz :| na lezaco, siedzaco kazdy niech zaklada jak chce byle jemu to pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
jeszcze mam jedno pytanie : jakie rodziaje używacie ?? bo kolezanka mi mowiła ze na pierwszy i drogi dzień to te duze a na 3 i 4 te mini . czy to dobre rozwiązanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Wysłałam zamówienie o tampony ;) :D Ale nie wiem czy dojdą do mnie bo przekręciłam coś, ale to taki drobiazg, węc się nie przemuję. Do dziewczyn, które zamawiały probki tamponów o.b. ze strony www.myob.pl;;;;;; Czy do Was przyszło na e-maila jakieś potwierdzenie zamówienia czy coś???? Jeśli tak to po ilu dniach??? POMÓŻCIE MI PROSZĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×