Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość samasobie
chyba za płytko, popchnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo_93
Hej mam takie pytanie ( sory jesli pojawiło wczesniej ale 75 stron to troche duzo do przeczytania xD ) Niedługo wakacje, a ja wyjeżdżam na kolonie za granice autokarem i obliczyłam, ze okres powinnam dostać 1-szego dnia wyjazdu ;/ Mam więc takie pytanie - czy można go jakoś przyspieszyć? Jeśli nie to bede musiała użyć tamponów... kiedyś już próbowalam - pierwszy raz zastosowalam ob mini - zakladalam go chyba z godzine po czym wydawalo mi sie iz sie udalo. Po godzinie jednak wrocilam do lazienki gdyz bylo mi jednak niewygodnie i zobaczylam, że przecieklo mi troche... Mam więc do Was taką prosbę: Możecie mi opisać czym jest ten aplikator i jak się go stosuje przy zakładaniu tamponu i jaki mam wybrac rozmiar zeby bylo mi wygodnie i nie przeciekalo? I czy jeżeli pojdę się kompać z tamponem a potem będę się opalać to czy ten tampon nie będzie mokry i nadal bedzie chlonac krew i nic mi nie przecieknie? Nie zawsze jest przeciez mozliwość skorzystania z toalety na plaży... Sory jesli moje pytania wydadza się Wam głupie... przy okazji dodam ze jestem dziewicą, nie wiem czy to ma jakis zwiazek z tym... Z góry dzięki za odpowiedź Margo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me..its... me
eh... to nic nie daje :/ dalej juz chyba nie wejdzie :/ narazie nie moge go nawet wyjąc... boje sie tylko ze z tego powodu ze zle założyłam cos mi sie stanie (moze to dlatego ze na poprzednich stronach tak straszą o tym TSS itp...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna155
mestij... me.. przede wszystkim rozlusnij się! bo jak się dernewujesz nic nie daje to. najlepiej weź chusteczki intymne i wtedy zrobi się mokro a później lepiej wchodzi tylko bez stresu!! i włożyć trzeba całego palca wskazującego. jak nie włożysz całego palca będzie Ciebie bolało! nic nie będziesz czuła a co najważniejsze zmien kierunek. i wtedy pójdzie. POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaŁgOsIa2542
Hej :) podczas ostatniego okresu próbowałam włożyc tampona i nic z tego nie wyszło......... gdy go włożyłam to cały czas go czułam. Nie długo jade na wycieczke ( 3 dni) i akurat bede miała okres.... idziemy na basen i bede musiała uzyć tamponu, ale chyba nie umiem go sobie włożyć :(:( co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna155
Małgosiu. jak nie umiesz poradzić z tamponami bez aplikatora to kup tampax takie fioletowe bo to tampony z aplikatorem i rozmiar mini. i spokojnie włożysz! tylko rozluśnij się! wtedy bez problemu wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_xD
mam pytanko kupilam sobie tampony kolo miesiaca temu na samym poczatku wzielam jeden, ale bardzo mi bylo niewygodnie wiec go wyzucilam i z nastepnym tak samo. w tym tygodniu wlozylam jeden bylo mi dosc wygodnie wiec chodzilam w nim okolo 1 godz ale pozniej gdy usiadlam (nie tak jak zwykle tylko jedna noge mialam pod ''pupa'' a druga zwisala) zrobilo mi sie nie wygodnie wiec go wyciagnelam go wyciagnelam i byla caly zakrwawiony, a moja kolezanka mowila ze powinna byc tylko koncówka z krwii troche sie boje ze moglam zle wsadzic i moge miec teraz nieprzyjemnosci. za odpowiedz bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
"powinna byc tylko koncówka z krwii" -> nie rozumiem? ile ta koleżanka ma lat? pewnie włożyłaś za płytko, trzeba popchnąć na długość palca, inaczej będzie cisnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna155
Samasobie ma rację! ta twoja koleżanka nagadala Ci bzdur!! w życiu, tampon ma być nasiąknięty cały! a nie końcówka. a to, że boli, to go za płytko włożyłasz. i nic kompletnie nie będziesz czuła jak go dobrze założysz. nawet nie ma prawa boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avgata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_xD
właśnie próbowałam go jak najdalej wsadzic tylko że już nie potrafiłam bo zaczynało mnie szczypieć i dzieki za tamte odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna155
daria xD może do nie tej dziurki co trzeba wkladać? kup tampax tam masz aplikator i wejdzie! ale koniecznie zmien kierunek wsuwania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
Edesso Przepraszam ze nie pisałam ale miałam male problemy z internetem (chłopak go odciął) Z złośnci twierdzac ze jak ja moglam pomyslec ze jestem jego obiektem rozładowań wrzucił mi tel do stawu , rozbił obiektyw aparatu (kosztował ok. 7 tys) ale dałam rade, dopiero zrozumiałam z kim byłam, i to wszystko dzięki TOBIE i użytkowniczkom tego forum z całego serca WAM DZIEKUJE :) w chwili obecnej mam spokój , zyje na luzie, widząc dawnego chłopaka na mieście nie uciekam przed nim , patrze mu prosto w oczy , nie mam sobie przeciez nic do zażucenia, on ucieka ze wzrokiem , jestem z siebie dumna, ale uwazam ze jest z czego, kolezanka twierdzi ze zrobilam zle ale jak zobaczyla jake `piekło` mi zgotował zmieniła co do niego zdanie. DZIEKUJE CI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Któraś z dziewczyn napisała coś w stylu, że "tampon był wprowadzany do innej dziurki" Jak to???! Przecież do odbytu to tylko głupi włoży, a do cewki moczowej się nie zmieści, prawda???! Jeny, jak to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
No ja własnie też nie wiem oco chodzi ;) Sanderka xD. A ty już masz ten pierwszy raz zakładania tamponu za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3445
A ja jak sobie włoże tampona i jak chodze to nic nie czuje ani jak go wkładam ale gdy np. w szkole siadam to wtedy boli a głebiej próbowałam włożyć i chyba juz nie da rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
to spróbój użyc tampaxów. moja przyjaciolka włozyła do odbytu i sie dziwiła ze jej krew leci... a jak go wyciahneha to byly na tamponie resztki `stolca` hihi tak mi opowiadała a do cewki niby palca wsadziła ;p dziwna ona jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
głębiej nie da rady bo już na cały palec? czy opór masz? bo jak opór to znaczy że musisz nim trochę pomanewrować i kierunek zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia123
a mozna uzywac tamponow jak NIE ma sie okresu (zeby tampon pochłaniał śluz ) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
ptysia123. Do śluzu są wkładki chigieniczne. Polecam disccret są bardzo cieniutkie i wogule ich nie czuć :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adus
ej a myślicieże można by jakoś wsadzić ob do aplikatora od tampaxów . okres mi wypada jak jade nad jezioro i chce zacząć używać tamponów , kupilam tampaxy bo boje sie zakładania ale teraz czytam że ponoć przeciekają .. moze głupie pytanie ale cuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adus
ejj myślicie że dało by sie wsadzić jakoś ob do aplikatora od tampaxów. bo boje sie wkładać bez aplikatora , ale tampaxy ponoć przeciekają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
ale jesli ktos nie lubi wkładek, ja uzywam naturelli ale chciala bym tylko wiedziec czy bez okresu mozna miec włozonego tampona ?? ja mam zaufanie od ob i raczej go nie zmienie, ale tampaxy zadko uzywam wiec nie jestem zbytnio w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Owszem, pierwszy raz z tamponami mam a sobą i przebiegł pomyślnie :D NIE WOLNO używać tamponu, gdy nie ma się okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaremka
jutro chce jechać na basen i chce użyć tamponów czy nic mi nie wycieknie gdy będe w wodzie ??? prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
jaremka napewno nie wycieknie , pod warunkiem ze nie bedziesz za dlugo go miala i zmien w zaleznosci od obfitości okresu :) ja miałam wiele razy na basenie i nic nie przeciekało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
czy tu jest jakaś zorganizowana akcja przeciw tampaxom? znowu któraś gdzieś słyszała, ale czy któraś z was miała taki problem? przeciekały? rozleciały się? w sumie każdy przecieka, jak się go za długo przetrzyma. wrzućcie na luz dziewczyny i same sprawdźcie zamiast plotkami się kierować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
ja tam do tampaxów nic nie mam ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaremka
Ojj dzIęx Paulino 155 ... Uff ulżyło mi bo to pierwszy raz i sie troche bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adus
ok , zaufam im . ale jak wyciąnełam jednego z aplikatora żeby sie mu przyjrzeć to on coś podejżanie wyglądał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×