Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Ja nigdy na swój ZUS nie narzekałam - miłe babki - wogóle jakaś w miarę młoda, wyrozumiała i cierpliwa kadra, ale to chyba wyjątek bo o innych ZUSach w W-wie to najgorsze rzeczy słyszałam. Mnie też wszystko boli. Najgorzej teraz miednica, kręgosłup i żebra. Ta miednica to mnie wkurza najgorzej jak wstaję albo przewracam się z boku na bok, to mi tak \"pyka\" dziwnie. Lekarka mówi że to przez to że się już do porodu szykuje i się rozluźnia i rozszerza żeby dzidzi miejsce zrobić. A co do zaliczki Aniu79 - cholera wie - niby nie wywiązali się z terminu, może jakiś rabat ponegocjuj :) Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
Olu dziękuję za opis skurczy - to ja chyba aż tak silnie tego jeszcze nie odczuwam. Foxyliady mój lekarz zdecydowanie nie jest godny polecenia :( Ja również zauważyłam u siebie taki raptowny skok braku kondycji. Jeszcze dwa, trzy tygodnie temu wszyscy się dziwili, że mam tyle werwy, chodziłam na długie spacery itp. i raptem taki spadek formy, że ledwie wchodzę na drugie piętro, w sklepie wystoję najwyżej dwie minuty, bo zaraz mi ciężko. Ale chyba najśmieszniejsze jest to, ze miewam takie skoki humorów. Ostatnio jak byłam w Wedlu z mężem na gorącej czekoladzie, to nie wiadomo dlaczego zrobiło mi się smutno i popłakałam się, na co przyszły tatuś powiedział, ze wstyd ze mną gdziekolwiek wychodzić, bo jeszcze ktoś może pomyśleć, że mnie bije :) Już mógłby być wrzesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Ola a ty jesteś zadowolona ze swojej lekarki? Może do niej pójdę, bo może to bliżej będzie niż na Bielanach. A w ogóle to od niedzieli mieszkam na Mokotowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolona - tyle że jest mały problem bo ona właśnie idzie na urlop i wraca dopiero 6-go września :) hehehe - dzisiaj byłam u niej to już ostatni raz przed urlopem przyjmowała. A w prywatnych w okolicy to wogóle rozeznania nie mam - jest niby taka lecznica - \"Rondo Wiatraczna\" się nazywa - na rondzie Wiatraczna koło uniwersamu - ale ja wiem, jak kiedyś tam byłam to ten lekarz co tam przyjmował to jakiś podejrzany mi się wydawał, ale to dawno temu było i może się coś zmieniło, a może ja wtedy młoda byłam i uprzedzona do ginów-facetów :) Jak nic innego nie będzie to może podzwoń i popytaj to jest adres: Grochowska 230 a telefon 810-58-51.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 35 tc
a mnie dzis wkurzyl troche moj lekarz, bo zaprosil mnie ponownie za 3 tygodnie dopiero, zamiast za 2, jak to w takiej wysokiej ciazy ponoc się powinno chodzic. Jakis taki nadmierny luzak z niego. Przeciez za 3 tygodnie to ja juz bede w potencjalnym terminie, a przeciez nadal nic nie wiem jak to z ta cesarka, czy mam sie umowic ze szpitalem na nią czy czekac na skurcze tak jakbym normalnie miala rodzic ?? Kurde, jak to bedzie ?? Ty Asiak cos wiesz ? CO do napinania sie brzucha to ja to mam w kolko, czasem po prostu jak wstane albo pochodzę, albo postoję... albo i bez powodu czasem, o, np teraz tez brzuchol napięty a siedzę. No i myslalam, ze Wy wszystkie na tym etapie ciązy tak macie. Nie macie tak ??? Nie napina Wam sie W OGOLE brzuch ? Gin kazal jesc na to nospe, ale w sumie nie skumalam jak czesto mam ją jesc - co kazdy skurcz ??? Dziwnie jakos z tym wszystkim, nie rozumiem troche o co chodzi z tym napietym brzuchem. Ja tam sie czuje spoko, sil tyle, ze i po schodach moge biegac, jakos nie widze sensu nadmiernego wypoczywania, kiedy organizm mowi co innego. Juz nie wiem jak sie mam teraz zachowywac hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga 29
Witam wszystkich!Asiak !Ale mnie pocieszyłas z tymi humorami,ja tez mam takie napady np.ostanio rozpłakałam sie rzewnymi łzami bo mój mąż nie odbierał komórki ,a on już szedł do domu właśnie.Mówie ci nie mogłam sie opanowac taka byłam nieszczęsliwa w tym momencie.A potem było mi głupio że taka histeryczka jestem.A swoją droga mają te nasze chłopy fajnie z nami teraz hihihihi.... Co do cesarki spowodowanej wadą wzroku mój gin powiedział mi że na początku mogę sobie darować badanie,bo wszystko sie w ciąży może zmieniać i mam iśc dopiero po 32 tygodniu.No więc własnie się wybieram.Wskazanie do cesarki nie zależy od wielkości wady tylko od tego czy sa jakieś zwyrodnienia w oku.Głównie chodzi o odkształcenia rogówki,szczególnie przy krótkowzroczności.Taka odkształcona rogówka może się odkleic w czasie porodu na skutek dużego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
Dioda mnie też lekarz ostatnio strasznie wkurzył, bo kazał umówić się na kolejne spotkanie dopiero za miesiąc, powiedział tylko, że przy takim ułożeniu dziecka to cesarka, więc chciałam już z nim omówić wszystkie szczegóły, bo wcześniej obiecywał mi, że za pewną opłatą będzie przy porodzie. niestety usłyszałam tylko, ze na razie jest jeszcze za wcześnie, zeby rozmawiać o porodzie. Bardzo bym chciała po prostu umówić się na zrobienię cięcia planowo, tzn odbywa się to tak, że matka zwykle w przeddzień trafia do szpiatala i tam ją przygotowują do operacji. Nie wiem natomiast jak to się skończy, bo za miesiąc to może się jeszcze dużo wydarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 35 tc
wiem wiem, ze nie krotkowzrocznosc sama w sobie jest wskazaniem do CC. Ale przy ogromnej krotkowzrocznosci (mi wyszlo - w co troche nie wierze, wiec to sprawdze u innego - na jedno oko az 13 dioptrii !!!) jest duze ryzyko odklejenia sie siatkowki, bo ona jest wtedy strasznie mala czy cos w tym stylu, poza tym obadal mi te oczy z kazdej strony i na tej podstawie powiedzial, ze ryzyko jest duze i ze lepiej nie ryzykowac w zwiazku z tym, no chyba ze ja i lekarz prowadzacy sie nie zgodzimy. Oczywiscie my nie dyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 35 tc
...i jeszcze wznowie sobie tabelke, bo daaaaawno nie bylo :) ANIA....................03.09.05...........10kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ......... 10,5 kg...............córeczka MARTA24 ..............09.09.05...........9kg.......................córa MAŁA25................29.09.05...........10 kg..........................? Efcia 27 ..............13.09.05 ...........9.5kg................... Kubuś Ola 27 ..................11.09.05..........13 kg................Karolinka Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik foxylady...............23.09.05...........10 kg...........................? domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05...........13 kg.....................Oliwia Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek Victoria26............21.09.05.............6.5kg.................Helenka macierzanka.........27.09.05............10kg...................mateusz Dagusia 22...........11.09.05............15kg.........synuś-Konradek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
ANIA....................03.09.05...........10kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ......... 10,5 kg...............córeczka MARTA24 ..............09.09.05...........9kg.......................córa MAŁA25................29.09.05...........10 kg..........................? Efcia 27 ..............13.09.05 ...........9.5kg................... Kubuś Ola 27 ..................11.09.05..........13 kg................Karolinka Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik foxylady...............23.09.05...........15 kg..................Bruno :) domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05...........13 kg.....................Oliwia Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek Victoria26............21.09.05.............6.5kg.................Helenka macierzanka.........27.09.05............10kg...................mateusz Dagusia 22...........11.09.05............15kg.........synuś-Konradek Pozdro ja też mam cienko z lekarzem, ale i tak mam przeczucie, że przenoszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy lekarze tacy sami :) więc standard. Ja to przynajmniej chodzę państwowo, więc nie ma co narzekać, ale jakbym miała płacić i lekarz by mnie olewał to chyba bym go zjadła. Tabelki aktualizować nie będę bo po wczorajszej wizycie u ginekologa mam głęboką depresję :) Od trzech dni pobolewa mnie głowa - może nie jakoś strasznie ale ciągle i to jest upierdliwe i bardzo mnie męczy, ból się nasila jak się kładę i schylam, więc mam obiekcje czy to nie przypadkiem moje kochane zatoki się odzywają :( a tu nawet jakiejś inhalacji to pewnie se nie można zrobić...heh dziś mam jakiś zły humor od samego rana...wrrrrr...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Z tego co ja wiem, z cesarką to jest tak, że zaczyna się normalna akcja porodowa i jedziecie do szpital i robią wam cesarkę, tak miała moja bratowa. U mojej siostry było tak, że nie rodziła długo po terminie więc lekarz powiedział, że daje jej czas do ... i potem ma zgłosić się do szpitala na zabieg, siotra cioteczna wcześniej wylądowała na patologii i tam wyznaczyli termin. Po prostu macie czas. Miejcie tylko wszystkie wyniki i właśnie wskazania do cesarki pod ręką jakbyście zaczęły rodzić wcześniej. A ja muszę się gdzieś dzisiaj wcisnąć się do dentysty. Tyle czasu się udawało i na koniec klops :(. Zawsze miałam słabe zęby, ale teraz, boli mnie martwy i dawno temu zaleczony ząb i do tego dziąsła, że nie mogę jeść.:(. Paracetamol na mnie nie działa, a nic innego nie wolno, buu, płuczę szałwią, ale jej chyba też nie wolno. Na tym etapie rentgen już chyba dziecku nie zaszkodzi??? Nie chciałabym by mi wyrwali tylko dlatego że boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaja nie martw się, samo płukanie dziąsła szałwią nie zaszkodzi ci, przecież jej nie pijesz, więc ona działa tylko miejscowo. A w ogóle to na bolące dziąsło kup sobie w aptece Aperisan Gel - taka mała tubeczka z żelem z wyciągiem z szałwii i olejkiem miętowym. Działa o wiele lepiej niż zwykły napar, lekko znieczula i dziąsło o wiele szybciej się leczy. Też działa miejscowo i na pewno nie zaszkodzi maluszkowi, a już na pewno nie tak jak łykanie tabletek przeciwbólowych czy znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mój ginekolog powiedział że dość bezpieczny środek to pyralginum, stosują go m.in. w szpitalu. Nie można oczywiście brać za dużo, jak każdego leku. Może to podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamcie Wróciłam dzisiaj ze szpitala , lezalam na patologi ciazy :-( mialam jaikies wirusowe zatrucie. Podostawalam kilka kroplowek, zastrzykow i nafaszerowali mnie samymi swinstwami :-( Ciagle kreci mi sie w glowie Widze ze duzo pisalyscie przez ten czas i tak \'ogolnikowo\' czytalam wasze wpisy. Mam pytanie co do tej wady wzroku. Ja mam wade +5,5 na obu oczkach i jesli wiecie to dajcie znac czy to grozi cesarka a tak wogole to nawet nie wiedzialam ze trzeba przed porodem isc do okulisty..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to adres strony z wozkiem jaki kupilam i tam powinny byc wszystkie wymiary wozka www.adbor.pl a moj wozek to ring max klade sie do wyra bo zaraz odlece :-( pozdrawiam mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Dzisiaj mój luby urwał się z pracy i jechalismy do Castoramy, żeby kupić farby co by mieszkanie pomalować a tu uups ! Samochodzik się zepsuł na środku skrzyżowania ;) Jego firmowy samochód, który ma 4 latka i właściwie wszystko powinno być w nim ok. Musiał gościu z firmy przyjechać i na haku nas ciągnąć. Dziewczyny jak lubicie cytrusy i sok pomarańczowy to pijcie teraz ile wlezie, bo po porodzie niestety nie będzie można. O ile oczywiście będziecie karmić bo to chodzi o to, ze to są alergeny dla dzidzi w mleku. Pozdro wszystkim kobitom ciężarnym papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 35 tc
ciezarowka - z tymi oczami to idz, ale pewnie nic Ci nie grozi, bo to jakos od -6 dopiero jest o czym mowic chyba. Ale kurde roznie tez bywa - ja w grudniu mialam -8 a teraz niby -13 sie zrobilo (jakos w to nie wierzę skądinąd, bo w soczewkach -8 widze dobrze, a chyba bym zauwazyla roznice 5, no nie ?), no więc nic dziwnego, ze sie lekarz przejął. A w ogole to do okulisty wysyla sam gin, kiedy sie dowiaduje, ze ma sie wade wzroku, zwlaszcza jesli konkretną. Majaja - dzieki za info z ta cesarka. Ja wlasnie tak bym chciala - chociaz troche poczuc, ze rodze naturalnie, tzn poczuc te skorcze, no i wiedziec, ze to jest ten dzien a nie jakis tam wymyslony, ustawiony sztucznie termin. A tak w ogole to jestem zla, bo ciagle napina mi sie ten brzuch, tak zupelnie bez sensu, przeciez sie ani nie wysilam ani nie laze duzo. Lekarz kazal jesc nospe i preparat magnezowy. No zobaczymy, ale na razie nie podoba mi sie to. CHce np isc zaraz do sklepu i nie wiem czy moge czy nie moge z tym brzuchem twardym w kolko.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 35 tc
do majaji jeszcze - mi niewiarygodnie pomoglo plukanie bolącej dziury po 8-ce wodą z sodą oczyszczoną (zalecenie dentystki) - 1 lyzeczka/szklanke. Przeszlo od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
Ja cesarkę chciałabym mieć zaplanowaną przede wszystkim z uwagi na to, że chciałbym miec pewność, że mój lekarz będzie miał dyżur, żebym nie natrafiła na jakieś nawiedzonego, który będzie kazał mi urodzić tak ułożone dziecko naturalnie. W dodatku słyszałam, że przy małej ilości wód płodowych naturalny poród jest też dłuższy i cięższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 35 tc
kurcze, wkurzylam sie z tym Adborem - nigdzie w Gdanku nie ma tych wozkow :( dopiero Gdynia przy porcie i juz widze jak moj mezus sie nie zgadza jechac tak daleko obejrzec - buuuuuuuuu Abez ogladania to ja nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 35 tc
Asiak - no tak, punkt widzenia zalezy od p. siedzenia.. ja nie mam umowionego lekarza ani nic takiego, więc termin mi zwisa no a znowuz zaswiadczenie od okulisty daje gwarancje 100 % na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda słusznie ci kazał lekarz - brak magnezu powoduje skurcze mięśni, sama też biorę, ale mnie męczą skurcze w nogach. A no-spa jest zdaje się nieszkodliwa dla maluchów. Kup co trzeba i nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria26
Hej dziewczyny! Dlugo nie pisalam, gdyz zajeta bylam podrozowaniem i adaptacja w nowym srodowisku. Przezylam jakos ten transatlantycki lot. Jedna babka w bardzo zaawansowanej ciazy siedziala kolo mnie, wiec jakos lepiej sie czulam, zawsze razniej rodzic razem, heh. A na powaznie, to jestescie szczesciarami, ze rodzicie w Polsce. Tu wszystko jest dziwne, gorsze. Nawet jedzenie smakuje jak papier:( Nie mozna po prostu isc do gina. Wszystko pokrywa ubezpieczenie i trzeba czekac az lekarz raczy kogos przyjac. W Poznaniu zawsze moglam isc do mojego profesorka i on pozwalal mi ' prowadzic moja ciaze', tzn. postepowac zgodnie z moja intuicja przy zachowaniu zdrowego rozsadku. Pierwszy termin w ktorym lekarz mogl sie za mna zobaczyc to wtorek w przyszlym tygodniu. Powinnam byc szczesliwa, gdyz nastepny wolny termin to 30 sierpnia a to juz 34 tydzien. Idioci! Podobnie jak wy martwie sie samym porodem. 6 lat temu mialam cesarke ( niewspolmiernosc porodowa, synek wazyl 3600 i brak postepu w II okresie porodu). Tak wiec przezylam porod naturalny, rozwieranie do 10 cm i wtedy, gdy wystarczy przec i jest po, jeden z debilnych lekarzy z Konina stwierdzil, ze dzidzius jest za duzy. Mogli spokojnie zbadac to wczesniej i oszczedzic mi upojnych chwil na porodowce. Zwykle przy 2 porodzie po cesarce lekarze wola nie ryzykowac i zakonczyc wszystko operacyjnie, buuuuuuuuu. Mam nadzieje, iz bede mogla urodzic naturalnie. Jeszcze nie mam wozka, ani lozeczka. Musze ' pomolestowac' troche mojego meza , kiedy wroci z pracy, zeby pojechac cos wybrac. Wiecie same faceci i ich gusty. Nie daj boze, zeby sam cos wybral, kiedy bede w szpitalu. No chyba, ze bede wyjezdzala z dzidzia o zmroku, heh. Trzymajcie sie:)) Buziaaaaaaaaaaaaaaaaaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria26
Aktualizuje tabelke ANIA....................03.09.05...........10kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ......... 10,5 kg...............córeczka MARTA24 ..............09.09.05...........9kg.......................córa MAŁA25................29.09.05...........10 kg..........................? Efcia 27 ..............13.09.05 ...........9.5kg................... Kubuś Ola 27 ..................11.09.05..........13 kg................Karolinka Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik foxylady...............23.09.05...........15 kg..................Bruno domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05...........13 kg.....................Oliwia Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek Victoria26............21.09.05.............7.5kg.................Helenka macierzanka.........27.09.05............10kg...................mateusz Dagusia 22...........11.09.05............15kg.........synuś-Konradek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 35 tc
noo, Victoria, fajnie ze znow jestes :) tez mieszkalam jakis czas w USA i tez mi zarcie nie smakowalo, pieczywo i wedliny bez smaku, maslo slone, ale soczki pomaranczowe byly za to pycha, z "pulpami" :) Nie to co u nas - scierwo i drogie. A, no i pizza Hut tez dobra byla hi hi A co do nie-mania jeszcze wyprawki to podaję dlon. No i w ogole jestem troche zla, bo w tygodniu mezus nie moze po pracy juz wykrzesac sil ani nie ma czasu na lazenie po sklepach. Juz te ciuchowo-poscielowo-kosmetykowe zakupy zrobie sobie sama, ale lozeczko czy wozek czy fotelik samoch. no to razem decyzje trza podjąc. No i wlasnie licze tylko na soboty w tym momencie, a to malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga29
ANIA....................03.09.05...........10kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ......... 10,5 kg...............córeczka MARTA24 ..............09.09.05...........9kg.......................córa MAŁA25................29.09.05...........10 kg..........................? Efcia 27 ..............13.09.05 ...........9.5kg................... Kubuś Ola 27 ..................11.09.05..........13 kg................Karolinka Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik foxylady...............23.09.05...........15 kg..................Bruno domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05...........13 kg.....................Oliwia Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek Victoria26............21.09.05.............7.5kg.................Helenka macierzanka.........27.09.05............10kg...................mateusz Dagusia 22...........11.09.05............15kg.........synuś-Konradek inga29.................01.10.05............5kg.............Zuzia/Jerzyk Witam,dopisałam sie do tabelki.Zaczynamy remoncik a ja nie na chodzie,brzuch mnie boli jak postoje pare minut a o dźwignięciu czegos powyżej kilograma nie ma mowy,od razu skurcze.Wściekam sie na taką bezsilność wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Więc i ja zaktualizuje :) nie wpisuje płci gdyż do konca to pewna nie jestem, lekarka mówiła, ze dziewczynka ale jakos nie mogła nam jej cipci pokazac wiec... ANIA....................03.09.05...........10kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ......... 10,5 kg...............córeczka MARTA24 ..............09.09.05...........9kg.......................córa MAŁA25................29.09.05...........13 kg..........................? Efcia 27 ..............13.09.05 ...........9.5kg................... Kubuś Ola 27 ..................11.09.05..........13 kg................Karolinka Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik foxylady...............23.09.05...........15 kg..................Bruno domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05...........13 kg.....................Oliwia Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek Victoria26............21.09.05.............7.5kg.................Helenka macierzanka.........27.09.05............10kg...................mateusz Dagusia 22...........11.09.05............15kg.........synuś-Konradek inga29.................01.10.05............5kg.............Zuzia/Jerzyk Victoria26 - ja tez miałam z synkiem cesarke dlatego, że miałam skurcze parte juz (po 2 kroplówkach oxytocyny i 8,5 godzinach na porodówce, z czego 1,5 h czułam bóle bo po 7 przebili mi pęcherz i dopiero jak wody odeszły to czułam bóle a rozwarcie miałam 4 cm i bali sie podawac leki na rozluźnienie bo robili mi wcześniej test i miałam skurcz który trwał bardzo długo i nawkuwali mi zastrzyków w tyłek i nie tylko na rozluźnienie zeby maly sie nie udusił a ja nic nie czułam i byłam w szoku co sie dzieje ze mna) i w koncu stwierdzili, że cesarka. Było to 2 lata temu i moja ginka tez sie boi, że jak niunia jest tak nisko czy szwy nie popuszczają ale naszczescie nie boli mnie szew a ni nic z tych rzeczy i myslałam, ze teraz bede mogła urodzic normalnie ale to sie okaze, bo z tego co słyszałam to jak robią drugą cesarke to operacja trwa dłużej i tną po tym samym i wycinają blizne poprzednia czy jakos tak, dokładnie nie jestem zorientowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga29
Ciężarówko fajny ten twój wózek,ja tez sie rozglądam akurat.Tylko podaj jeszcze cenę,bo na tej stronce nie ma cen.Pozdrawiam i życzę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 35 tc
hej dziewczyny, ogarnia mnie powoli panika, choc staram sie nie denerwowac, dla dobra dzidziuni - otoz normalnie od kilku godzin stale naprzemian napina mi sie i rozluznia brzuch, normalnie co 2-3 minuty - tak to czuję. Zjadlam nospe, jem od dzis ten magnez.... moze jutro bedzie lepiej, ale dzis - fatality. Kurcze, w sumie chodze do panstwowego gina i nie wiem czy w razie "afery" mam do niego dzwonic ? Cholera... jednak co prywatnie to prywatnie - o kazdej porze pewnie mozna zadzwonic albo pojsc do gina z problemem :( No nic, wylaczam kompa i ide polezec na lewym boku - bo ani siedzenie ani wanna nie zatrzymują tych kretyńskich skurczów. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×