Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Oczywiscie chcialam zlozyc Wam zyczenia abyscie mile spedzily nadchodzace Swieto i pamietaly o nadchodzacych milych chwilach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaja
Cześć dziewczyny! Wróciłam ze świąt, mąż musiał do pracy. Byłam u rodzinki, widziłam swoją bratanicę, która ma dwa miesiące, aniołek, wcale nie płacze, nawet gdy jest przekładana z rąk do rąk, uśmiecha się tylko tajemniczo. Za to moja siostrzenica (1,7 roku) to bystrzak i sreberko, śpiewa, gada jak stara po polsku francusku (mieszkają w Belgii), wystraszyła naszą sunię bo biegała za nią z krzykiem śliczny piesek. Jakoś mnie te dzieciaki podbudowały. Wiecie dzidzi jeszce nie ma a my już przyjechaliśmy z torbą jej ciuszków i innych takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaja
Cześć dziewczyny! Rozłożyłyście się przez święta?? Czemu się nie odzywacie? Ja w świięta przytyłam dwa kilo (ciekawe na jak długo) i problem nowych ciuchów stał się palący. Właśnie siędzę w pracy w rozpiętych spodniach, ostatnich w jakie się mieściłam, bo mi brzuszek uciskają. Dobrze że jestem sama w biurze, inaczej bym się chyba wykończyła.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie nie mieszcze w zadne spodnie sprzed ciazy, natomiast wagowo nie przytylam ani kilograma ( choc wazylam sie w swieta). Czekam na pierwsze ruchy, niby cos czuje ale to takie \"tykanie\" od srodka, ktorego na zewnatrz w ogole nie czuc. I nie wiem co to ma byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24
hey dziewczyny chorowała któraś w czasie ciąży? Jakieś przeziębienia uciążliwe? jak sobie radziłyście? Cytrynka, soczek malinowy czy może jakiś farmaceutyk? a co do tycia - to mam wystający brzuch i rzeczywiście nie meszczę sie w kilka par spodni ale kilogramów nie przybywa. Za to odkryłam dziwną rzecz. Doskonale się czuję dopóki nie wezmę witamin ( materna). nieługo po łyknięciu tabletki jest mi ciężko na żołądku ( często wymiotowałam) czuje się zmęczona i taka roztrzęsiona. Nie wiem czy to możliwe by witaminy tak działały. DZiwne nie? Pytam bo moze którejś przydrza się coś podobnego. I tak zapytam lekarza wielce ciekawa jestem skądto moze byc? Pozdrowienia wiosenne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam okropny katar pani doktor polecila mi tabletki sinupret, ktore zaraz pomogly, a na gardlo ssalam jakies homeopatyczne. No i dla poprawienia samopoczucia pilam mleko z miodem. Ja nie biore zadnych witamin, natomiast po duphastonie mam bole glowy i uczucie sytosci.Teraz zaczela mnie zgaga, ktorej nigdy wczesniej nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 16 tc
CZESĆ :D witam po świetach. Nie odzywalam sie, bo mam kiepski dostep do kompa w tym tygodniu, poza tym duzo pracy, w domu remont, więc kupa sprzatania itd. Ogolnie sie ciesze, bo dolegliwosci trymestru I minely i w koncu mam ochote zyc, dzialać, pracować. A za 4 tygodnie slub mojego brata, wiec teraz o dziecku nic nie mysle a raczej pomagam mlodym troche w organizacji tego slubu. No i o pracy dyplomowej, ktorej wciaz nie skonczylam niestety przez mdlosci :(. A przedwczoraj mialam kolejne USG (juz 4-te kurde) i dzidzi super sie rusza, podskakuje, rewelacja :D Lekarz i polozna licza mi uparcie jakos o tydzien dluzej, tzn niby od kilku dni juz 16-ty a to przeciez dzis 16-ty dopiero sie zaczyna. No nie wiem. Przez swieta utylam 1 kilogram, ale poza tym to brzuch rosnie na razie wolno i wszystkie rzeczy pasują. No i jem tez calkiem podobne ilosci jak przed ciązą. Moze gdyby ktos mnie czasem wyręczyl w gotowaniu to byloby inaczej. Co do witain to mysle ze to normalne, ze mozna poczuc sie ciezko. To jednak jest kosmiczna dawka, a zwlaszcza o maternie slyszalam, ze dzieci duze sie rodza, czyli to musi byc niezla bomba. No i to tyle. Tesciowa powiedziala mi, ze ma kilka swiezutkich ciuszkow jeszcze po moim mezu - z radoscia je uzyję dla naszego maluszka :D No i ma tez dwie wersje ubranka na chrzciny - male i female :D Ale sie rozpisalam, to tyle zatem, lece do roboty, pa i pozdrawiam Was wszystkie ! K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Witam po świętach. Ja juz łącznie 3 kilo przytyłam. Jeśli chodzi o przeziębienia to mnie juz trzyma 2 tygodnie katar i kaszel, bylam drugi raz u lekarki i powiedziala ze oskrzela płuca i gardło czyste wiec mam sie kurowac mlekiem z miodem i masełkiem i cherbatką z cytrynkom. Brzuszek tez juz troche mi wyskoczył :) a wieczorem jak sie najem to mam taki jak bym byla w 6 miesiacu :) O dzinsach to juz moge zapomniec teraz chodze w takich rozciagliwych :) spodniach i kupiłam sobie juz jedne spodnie ciazowe, sukienke ciążową dzinsową mam z poprzedniej ciazy ale duzo schudlam i zanim ja załoze to juz chyba w 7 miesiacu bede :) A i trzy dni temu jak juz lezałam w wyrku do spania to czułam jak sie robaczek rusza :) takie delikatne muśniecia :) u mnie to 15 tydzien a czytałam ze z drugim dzieckiem mozna poczuc ruchy szybciej (bo z pierwszym tak koło 20 ) ze względu ze juz sie wie jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie w primaaprilisowy poranek. Moje malenstwo rosnie jak szalone a moj brzuch razem z nim. Nie mieszcze sie juz prawie w zadne swoje spodnie. Ostatnio zakupilam ciązowe spodnie i komplet: spodnie+bezrękawnik. W pracy już wszyscy wiedzą więc jestem cały czas dokarmiana stąd i wzrost wagi. Wczoraj złapałam jakiegoś doła, jakby nasze dzieci urodziły się wiosną przebywałyby dużo na słońcu, my nie musiałybyśmy się męczyć latem, miałybyśmy urlop macierzyński mając cudowną pogode... Robie się marudna i cały czas zastanawiam się jak to moje dziecko wytrzymuje z taką zabieganą mamusią - to chyba przesilenie wiosenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 16
Skarbelku, ale trzeba na to spojrzec tak, ze my za to rodząc we wrzesniu przez caly czas wiosenno-letniej ciązy mozemy jesc zdrowe rzeczy, swieze warzywa, nowalijki i owoce :) A jak bedzie juz lato za rok, to nasze pociechy beda sobie juz raczkowac po trawce a nie po dywanie w domu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24
Ja się lata nie obwiam. wejdę po pas do wody w jeziorze a jak sie zmęcze to płyciej usiądę i tak będę się marszczyć dopóki mi się nie znudzi;) Ale ciepło ( upał nawet) z reguły mi nie przeszkadzały. Wiem że teraz pewnie będzie inaczej- po prostu uproszę kochanie żeby mnie wywiózł nad jeziorko do dziadków bądź rodziców. Z resztą cieszy się mój Pan bardzo bo wreszcie będę chadzała w sukienkach- co robię naprawdę sporadycznie:)) Ach ...jak sobie wyobraziłam raczkującego bąbla na trawce - miodzio:) Nie martwić się ciepłem dziewczyny!!! Ledwo z mroźnej zimy się uwolniłyśmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co kliknęłam że wysłałam sam nick, sorki. A generalnie chciałam się pożalić że ja znowu marznę:( poodkręcałam ponownie wszystkie kaloryfery w biurze i zimno mi. A do tego ile nie zjem ciągle jestem głodna i burczy mi w brzuchu, jak tak dalej pójdzie to sprawdzi się wróżba mojej mamy która stwierdziła że ona ze mną w ciązy przytyła 20 kg to i ja przytyję tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaja ja przytyłam już 4 kg. Coraz częściej mam wizje 20... ale co tam, najważniejsze aby malenstwo było zdrowe i dożywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 16tc
ojej.. a ja bym tak chciala przytyc przez ciaze a pewnie nic z tego nie bedzie, bo jak sie ma takie geny to sie je ma i juz. Waze 52 przy wzroscie 172 cm, tak wiec przydaloby sie troche cialka. Przytylam narazie 2 kilo. A co do lata z ogromnym brzuchem to ja akurat sie ciesze, bo zimą to jakos za duzo ciuchow na sobie, strach przed posliznieciem na lodzie, zimno, niewygodnie - blee. A latem lekkie sukienki i kapelusze z ogromnymi rondami (coby sie nie spalic zanadto na gorącej plazy) i wogole jak dla mnie wymarzona pora na ciąze, wakacje - ach ! a czy my mozemy wlazic do wody w ogole ? w sensie... tyle w niej syfu, zwlaszcza tu u mnie w zatoce gdanskiej tez zamierzam lezec w wodzie jak foka, jesli nie uda sie poplywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24
Mieszkam teraz w Bydgoszczy tu niedaleko jest moja rodzinna miejscowosc Koronowo. tam fajowy Zalew i wzdłóż niego Bory Tucholskie, więc warunki idealne na wakacyjne brzuchowanie. Jeśli uda się oczywiście wszystko pogodzić z pracą. Moze zwyczajnie zajmę się ponownie pisaniem. Gorzej z rozstaniem z ukochanym. Nie wchodzi w rachube termin dłuższy jak kilka dni. Poszukac trzeba rozwiąznia dla nas dwojga yyy trojga ;) hihih Własnie wróciłam z dłługiego spaceru- przeszliśmy cały Myślęcinek. nie mam pojęcia ile to km ale napewno miw 4 do tego jeszcze ZOO i powrót do domu. Stawiam że 5 km jak nic dzisiaj na butkach zrobione. Czuję się rewelacyjnie- polecam!!! i życzę równie dobrego samopoczucia. PS a Maternę zaczęłam dzielić na połowę i łukać w przerwach. rano pół i drugie wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efcia 27
Witajcie Mamuski! Mam termin na 13 wrzesnia!!!!! Jestem tu nowa i niestety wpadam tylko na chwilke. Pojutrze wyjezdzam i niebede miala dostepu do Neta (przez miesiac). Okrutnie zaluje!!!! Musze Wam sie troche pozalic. Bylam juz drugi raz w tym tygodniu u lekarza.Krwawilam; lekarz stwierdzil: "poronienie zagrazajace"; boje sie strasznie. Dzis dostalam zastrzyk w tylek KAPROGEST. Bedzie wszystko wporzadku???????? Dzis dowiedzialam sie ze moja dzidzia ma siusiaka!!!Milam nadzieje ze bedzie to OLA no ale niech tam bedzie i KUBA... ...oby calo i zdrowo az do wrzesnia!!! Trzymajcie kciuki. Do Niedzieli jeszcze do Was zajrze.Pocieszycie mnie troszkuuu???? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Efcia Jak nie położył cię do szpitala, to chyba tragicznie nie jest. Wierzę że ci się uda i dzidzia będzie zdrowa. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Efcia tez mialam porozenie zagrazajace, bylam nawet w szpitalu na obserwacji. A teraz hulam co dzien za miasto do konika ( naturalnie nie jezdze)>Nic sie nie martw. Usmiech i duzo pozytywnej energii, choc trudno chyba o tym mowic w dniu dzisiejszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny cały weekend bolał mnie brzuch i głowa, chyba przez te smutne wiadomości... Jak się czujecie? Podobno te tygodnie powinny nam w pełni służyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaniedbałyśmy naszą tabelę, proponuje w wolnych chwilach uzupełnić ją o nabyte kg.. Jeżeli chodzi o płeć to chyba Tylko Efcia 27 wie, że będzie miała Kubusia... TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05........... .........................? SKARBELEK...........17.09.05...........4 kg ...........................? ADA55.................17.09.05..........?...........................? MALTA................18.09.05...........?............................? MAJAJA................10.09.05........?............................? DIODA................ 24.09.05 .........? .........................? ASIK28.......................?..............?..............................? ASIA25.................09.09.05...........?..........................? MARTA24 ................09.09.05............?.........................?_ Efcia 27 .................13.09.05 ..........?................... Kuba __________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05........... .........................? SKARBELEK...........17.09.05...........4 kg ...........................? ADA55.................17.09.05..........?...........................? MALTA................18.09.05...........?............................? MAJAJA................10.09.05.......2 KG.........................? DIODA................ 24.09.05 .........? .........................? ASIK28.......................?..............?..............................? ASIA25.................09.09.05...........?..........................? MARTA24 ................09.09.05............?.........................?_ Efcia 27 .................13.09.05 ..........?................... Kuba __________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam w tabelkę swoja wagę, chociaż u mnie to nic pewnego, już w marcu utyłam te 2 kg, a potem jeszcze szybciej o 2 kg schudłam.A teraz się przeziębiłam i nie mam apetytu, tylko wodę mineralną piję litrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie może gdzie w Warszawie lub Trójmieście można zrobić trówymiarowe USG? (jestesm z Olsztyna - u nas nie ma...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 16 tc
witam po smutnym weekendzie :( co do samopoczucia to mi wlasnie 2 trymestr jak narazie sluzy :) Smiesznie, bo chyba jako jedna z niewielu z Was w 1 trymestrze non stop tylko narzekałam. Ale to prawda. Wtedy czulam sie non stop zle a teraz gdzies od 2 tygodni juz normalnie, jak przed ciązą. Ulżyło mi na serio bardzo. No i to tyle. Brzuch na razie malutki, ale za to piersi chyba znow rosną hihi i znow trochę zaczynają boleć. Tez piję duzo wody. A teraz wcinam słodzieńkie winogronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja tabelki
TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05........... .........................? SKARBELEK...........17.09.05...........4 kg ...........................? ADA55.................17.09.05..........?...........................? MALTA................18.09.05...........?............................? MAJAJA................10.09.05.......2 KG.........................? DIODA................19.09.05 ...........2 kg........................? ASIK28.......................?..............?..............................? ASIA25.................09.09.05...........?..........................? MARTA24 ................09.09.05............?.........................?_ Efcia 27 .................13.09.05 ..........?................... Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowa\" - Przychodnia Ginekologiczna 00-071 Warszawa ul. Krakowskie Przedmieście 67/2 tel. (22) 826 08 25, 060 777 6 777 Niestety właśnie sprawdzałam cennik i podrożało tj, badanie z opisem i rejestracją na cd kosztuje 200 zł Ale pewnie w W-wie jest tego więcej, ta przychodnię znam tylko z reklamy. Jak chcesz jutro moge poszperać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×