Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __zosia78

Gruczolak przysadki

Polecane posty

Gość smerfetttka_18
awee przygotuj sie na kilka dni więcej niż 4 bo zawsze się jest dłużej gdyż jednne badania potem drugie itak dalej więc raczej po 4 dniach nie wyjdziesz :) a gdzie będziesz leżeć jeśli można wiedzieć?? a studia to dopiero za miesiąc to juz a pewno będziesz wiedziała co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata-40
witam wszystkich serdecznie:)w sierpniu minal rok od mojej operacji ,w styczniu mialam radiacje 28 razy gdyz zostala mi czastka guza(ze wzgledu na polozenie guza musieli mi go zostawic:()od 3 miesiecy glowa mi nadal peka jestem caly czas na tebletkach przeciwbolowych,jak myslicie czy jest to normalne ze mnie tak boli??ostatnio 2 miesiace temu mialam robione badania i wszystkie wyniki sa w normie,a nastepny rezonans mam w nastepnym roku.Zaznacze ze mieszkam w klimacie tropikalnym i teraz jest pora deszczowa moze to ma wplyw na te bole?zastanawiam sie czy nie przyleciec do Polski do lekarza ktorego tak chwalicie Zielinski moze on mi cos poradzi?wszystkie badania mam w jezyku angielskim ale skoro on szkolil sie w Chicago to bez problemu odczyta!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awee
Smerfettko_18 : w Poznaniu na Polnej : ) Tak, już przyzwyczajam się do tej myśli, biorąc po uwagę, że przyjmują mnie na weekend, a wydaje mi się, że wtedy jest mniej personelu w szpitalu (badania, laboratoria itd). Najprawdopodobniej będę miała dostęp do internetu także postaram się informować na bieżąco co tam mi wymyślili ;] pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Sylwia S, ja leczę się u dr Witka. Jest napewno świetnym specjalistą. Już samo to, że pracuje w zespole prof. Zgliczyńskiego jest dużym plusem. Niestety czasmi mam wrażenie, że mnie olewa:) Dwa razy zdarzyło się, że umawiał się ze mną na wizytę a go nie było. Było też kilka sytuacji, że szlag mnie trafiał, że to on mnie prowadzi. Wiem jednak, że jakbym miała jakieś wątpliwości to zawsze mogę liczyć na prof. Zgliczyńskiego albo innego lekarza ze szpitala bielańskiego. Pozdrawiam wszystkich pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIA S
DZIEKI ZA INFORMACJE.WIEM ZE JESTEM W DOBRYCH REKACH.POROBIONE MIALAM WSZYSTKIE BADANIA I PROBLEM JEST DALEJ W PRZYSADCE-ALBO JEJ RESZTKACH.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetttka_18
awee no to się nie spotkamy:) bo ja będe w katowicach leżeć (dlatego pytałam) , a wogóle niewiem jak u ciebie w szpitalu ale jak ja byłam ostatnio, jeszcze na oddziale dziecięcym to powiedzieli mi że oni w weekendy żadnych badan nie robią i moge iść na przepustke... ale niewiem może u ciebie jest inaczej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1312
Witam wszystkich.Mam do sprzedania 5 listkow (50tabletek) Norprolac 150ug waznych do 12.2010r,poniewaz przeszlam na Dostinex.Cena 200zł.Kontakt a.majewska2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jano
Mam już termin na operację makrogruczolaka przez nos.Ale ostatnio mam ciągły katar nie poddający się leczeniu i obawiam się ,że operacja będzie przez otwarcie czaszki. Czy ktoś z Was miał taką operację i zechce się podzielić ze mną szczegółami. Serdecznie proszę o kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_lena
Czesc wszystkim Dodzwonilam sie w koncu do dr Zielińskiego do szpitala,ale umówil mnie na Mokotowska,czyli prywatnie:( jade 9go wrzesnia,az jestem ciekawa co powie.Ostatnio mam znow takie bole glowy,az niedobrze mi np. jak was boli glowa?Bo mnie zazwyczaj nad lewym okiem i to jest staly bol,a co chwile taki ostry,ze spac nie moglam albo jak zasnelam to zaraz budzil mnie przerazliwy bol.Az to lewe oko mnie bolalo i ciezko mi sie je otwieralo, z bolu tak ciezko. W ogole czy ktoras z was zauwazyla u siebie zanik miesni? Mi na udach z przodu az takie bardzo widoczne kreski sie porobily,jak przerwa miedzy miesniami...:( Dziwnie to wyglada i rzuca sie w oczy:( Czy jesli moj guz ma 5mm to dr Zieliński moze chciec go operowac? (Bromergonu nie tolerowalam,masakra) dr Zieliński powiedzial mi,ze mam zabrac ze soba wynik rezonansu (a mam stary,sprzed ponad pol roku) chcialam nowy,ale nie ma szans..Tez macie taki problem z tym?No i chcial wyniki hormonow,to postaram sie zrobic w nast tyg. Jak wyglada wizyta u niego?Pyta cos?Pisalyscie,ze oprocz tego,ze jest swietnym fachowcem to rowniez czlowiekiem.Naprawde jest taki przyjemny? pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik69
Witam starych forumowiczów , i nowych też! Dawno mnie tu nie było bo sobie chorowałam i przechodziłam kolejne operacje. W PSK na endokrynologii w Białymstoku polecam dr Mysliwca i prof Górska, są swietni zreszta cała ekipa jest rewelacyjna ale warunki bytowe są raczej kiepskie. Ja zaliczyłam ostatnio operację na laryngologii i tam jest mało fajnie. Dla grona akromegalików!!!! czy ktoś z Was ma problem z krtanią? Pytała o tę chorobę osoba, której mąż został zdiagnozowany: kochani: akromegalia jest podstępna, rosną nam dłonie, stopy, rzuchwa, jężyk, rozrastają organy wewnętrzne, siadają nam stawy i mamy nadciśnienie, bóle i zawroty głowy, mogą nam się wykrzywiać ząbki, możemy się beznadziejnie pocić i mamy bujne owłosienie. Jest pełno stron z info o akromegalii. Beata: dr Zieliński z pewnością zrozumie Twoje wyniki, martwi mnie że tyle miałaś tych naświetlań. Tu Kasia, już zaczynam rozmawiać więc obiecuję się odezwać. A jak się czują inni? Ewa? Lusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata-40
DO KAASIK69 pochodze jak Ty z Bialegostoku czy mozesz podac mi adres emeil mam pare pytan zwiazanych z lekarzami z Bialegostoku pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliszanka62800
Słyszałąm,że kwiaty,słodycze i alkohole nie są traktowane jako łapówki?Nie długo mam wizytę kontrolną po operacji i chciałabym z czystej wdzięczności podziękować, czy zatem jakiś efektowny alkohol jest na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowanak
wg mnie kasa wygląda jak łapówka, a juz tym bardziej jak domaga sie tego lekarz; natomiast nieraz zdarzyło mi się dziękować nie tylko lekarzowi dobrym trunkiem lub słodyczami:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_lena- ja też nie tolerowałam bromka, ale na Norprolacu i Dostinexie pozbyłm się gruczolaka 8 mm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliszanka62800
Proszę o szybką odpowiedz. W tą środę mam już wizytę kontrolną,nie dawno dzwoniłam do Doktora.Czy na Mokotowskiej za wizytę kontrolną też się płaci te 2 stówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizzy88
niestety płaci się dokładnie 210zł ale warto!! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata-40
witam serdecznie mam pytanie czy moze mi ktos napisac w jakich godzinach moge sie dodzwonic do Zielinskiego do gabinetu prywatnego,mam jego tel komurkowy ale nie podnosi sluchawki:(dzwonie z Florydy,chce przyleciec do niego na wizyte(nie mam ubezpieczenia)tak ze tylko wizyta prywatna wchodzi w gre.Bardzo prosze o odpowiedz pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik69
Beata 40 Moj adres mailowy kasik69@op.pl do dr Zielinskiego najlepiej dzwonic w poludnie tak kolo 11-13 a skoro i tak wizyta ma byc prywatna na mokotowskiej to moze dzwon na mokotowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliszanka62800
Ale chodziło mi o to czy płaci się za drugą wizytę tak samo jak za 1. Bo raz już płaciłam 200zł.Czy teraz znów tak samo.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 37
Do kasik69 Mnie równiez dawno mnie nie było hihi. lekarze lekarze i jeszcze raz lekarze. Teraz szukam dobrych endokrynologów w Białymstoku. Mam problem z tarczyca. Kasiu napisze do Ciebie na e-maila. Ja niestety w psk z nikim nie mogłam sie porozumiem, dr Jaroszuk przykmie mnie do siebie na oddział. Nie wiem co robić z ta tarczyca. Po operacji chcociaz nie wiem czy ma to związek mam okropne dretwienie nóg, czy to moze miec jakis związek. Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka1980
Witam, ponawiam moje pytanie - jeżeli ktoś z Was leżał na endokrynologii w Zabrzu przy Instytucie Onkologii proszę mapiszcie jak wygląda pobyt, jacy lekarze, pielęgniarki. Czy trzeba się jakoś szczególnie przygotować? Jak lezałam na endokrynologii w Zabrzu to musiałam mieć skierowaną całą dokumentację choroby oraz przygotować prowiant :) Bydę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliszanka62800
Kochane kobietki, najświeższe wieści!Po południu sama zadzwoniłam do przychodni na Mokotowskiej i pani powiedziała, że 1,2 czy 10 wizyta płaci się tak samo, czyli już teraz 250zł.(!)Ano za markę trzeba płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_lena
Kurde... jak ja się umawiałam to pani na Mokotowskiej mówiła 210zł,a jadę w środę za tydzień. Trochę się wkurzę jak mi zaśpiewają teraz 250zł... Bo pytałam. A w tą i spowrotem robię ponad 530km, więc to też koszt. Ach, niby warto jak tu czytam... pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejferek
Cześć wszystkim Mam pytanie do czy ktoś z forum był operowany w Klinice w Katowicach na Ligocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetttka_18
Kajferek ---->> ja nie byłam ale będe jade do szpitala w przyszłym tygodniu a ty kiedy??? bo jak później niż ja to po wszystkim moge ci opowiedzieć :) a jeszcze Kto cię bedzie operował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejferek
Do Smerfetttka_18 Ja nie idę do szpitala tylko mój mąż, za jakieś 9 -12 miesiecy co do nazwiska to chyba Adam Rudnik jak dobrze pamietam Lekarze duzo mówią , a potem trudno wszystko zapamietać A z jakiego miasta jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opol123
Witam Czy ma ktoś namiary na profesora Bonickiego z Centrum Onkologii w Warszawie, chodzi o możliwość konsultacji np. prywatenj - przed kolejną operacją guz przysadki, operowany byłem w Katowicach - teraz czas na poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejferek
do opol123- dlaczego na poprawkę , kto cie operował i gdzie w Katowicach? Miałeś dużego tego guza ? Pozdrawiam Kejferek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetttka_18
Do Kejferek ja jestem z Bielska a też mnie będzie operował Adam Rudnik więc jak będzie już po to służe pomoca i napewno odpowiem na pytania :) i przyłanczam się do pytań kejferek do opol123 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetttka_18
Mam jeszcze jedno pytanie jak się idzie ubranym na operacje ?? można mieć bielizne i piżame na stole operacyjnym zabieg oczywiście endoskopowy przez nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×