Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Curious
Dziewczyny! Bank Twarzy z tej strony: http://www.banktwarzy.com/bank/index1.php?pages=kontakt robił ponad rok temu casting w moim mieście. Pamiętacie jak pisałam jak robili zdjęcia? Casting był w zamknietym, dusznym pomieszczeniu latem, fotograf (ale był inny niż ten który jest na zdjęciu na stronie) prawie w ogóle nie ustawiał i np. ja wyszłam na zdjęciach czerwona z gorąca. :( I na dodatek spocona, mimo, że się przypudrowałam. :( A poza tym widziałyście, że oni biorą sporą kasę za sesję i za umieszczenie swojej twarzy na ich stronie? Nie wiem co o tym myśleć... http://www.banktwarzy.com/bank/index1.php?modules=news&action=show&referto=26 a jak myślicie? Czy to zgłoszenie z tego linku też będzie płatne? Bo boję się że tak...Mnie kusi natomiast zgłoszenie na statystę, bo jestem z okolic Łodzi, tylko nie wiem, czy to nadal aktualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
A w ogóle to myślicie, że opłaca się umieszczać swoją twarz w bezpłatnych bankach twarzy? Bo na takich to każdy, nawet kulawy z zezem może umieścić swoją fotkę przez co wydaje mi się, że ludzie szukający modelek lub fotomodelek w ogóle nie zaglądają na takie strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajc
Curious --> mnie rowniez sie tak wydaje sie wiesz zawsze mozna sprobowac to nic nie zaszkodzi a moze bedzie fart ze tos tam wejdze is ie jakas panienka komus spodoba wiesz roznie to bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche wiem
czesc. jetsem modelka. od roku współpracuje z pewna polska agencja (znacie ja) i jak coś to pytajcie. pa\ozdrawiam p.s. kto z Was trafił do Konkursu Model Face? (final 29. sierpnia) A kto na konkur Mango i innych? jakie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
A kiedy wybierali dziewczyny do Model Face?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajc
casting byl w lipcu a pisze w gazecie ze final ma byc koniec sierpnia:( wiec ja juz sama nie wiem czy mozna sie jesce zglaszac :( ??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Mango organizuje konkurs Look Model Search. Albo raczej organizował bo ostatni finał odbył się w 2004 roku i od tej pory chyba nie było nowej edycji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramaja
dziewczyny posluchajcie,mam pytanie,jak dla mnie wazne:) kiedys podalyscie gaencje dla fotomodelek ( a ja mam 166cm wzrsotu)w agencji GAGA mozna bylo wyslac formularz,ze niby "jak sie nam spodobasz,to sie z toba skontaktujemy):) stwierdzilam,ze raz sie zyje i wyslalam zgloszenie: zalaczylam 6zdjec, w tym jedno calej sylwetki( w stroju kapielowym),jedno tak do polowy:p i reszta zblizenia twarzy (akurat takie mialam, ztych ktore mi sie podobaly:) byly wyrazne,tyle ze na niektorych mialam troche makijazu no i troche "podrasowane" (bawei sie obrobka zdjec) tzn,ja bylam naturalna:)ale np.swiatlo,kontrast itp.,dwa byly czarno-biale,jedno sepia,ale oki,nie zgalepbiam sie w szczegoly:) o dziwo,wlasnie odczytalam e-maila od GAGI,ze mam wykonac takie zdjecia jakie znajduja sie pod adresem http://gaga.pl/casting.php?lng=pl pod guzikiem "przykladowe zdjecia" no i teraz zastanawaim sie,czy oni do wszystkich tak po prostu pisza,czy to jest moze juz jakis plus:)ze odpisali wogole, bo przeciez gdybym kompletnie sie nie nadawala to chyba na tamtych zdjeciach juz by widac bylo...:p no moze glupi to problem:pale po prostu podalam tam wymiary (92-62-92)a teraz troche przytylam:( no i po prsotu chce wiedziec,czy warto sie teraz mobilizowac i chudnac i robic mala nadzieje chociaz:p czy po prsotu nastawic sie sceptycznie,ze pisza tak wszytskim ktorzy nie przyslali dokladnie takich zdjec jak sobie zycza (bo ja np.nie mialam zdjecia z profilu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ramaja => Zrób sobie teraz fotki takie, jakich wymagają i wyślij. W przeciwnym razie nie dowiesz się czy im się spodobałaś czy nie. Później dostaniesz (o ile się nadal będziesz podobać) zaproszenie na rozmowę i wtedy zobaczą Cię na żywo. Jeżeli będą chcieli współpracować to i tak będziesz musiała schudnąć, wcześniej czy później. No chyba, że wybierasz drugą opcję, rezygnujesz i nie wysyłasz już nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Polecam strone dzięki której wasze portfolio dotrze do swiatowych agencji : http://www.supermodelscouts.com/ Portal jest bezpłatny, należy sie zalogować (jest opcja konta płatnego które ma dodatkowe opcje- np widzisz w raportach które agencje dodały cie do listy call back a które nie są zainteresowane itp.). Portfolio trafia do ok 250 światowych agnecji, również do tych z czołówki wiec warto. Sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
diggaa -> A osoby ze wzrostem 165 cm też mogą tam się logować? :) Czy wywalają takie oferty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Właśnie przejrzałam tę stronkę i widzę że są tam osoby ze wzrostem poniżej 170 cm. :) Dziwi mnie tylko, że w wymaganiach dot. umieszczania zdjęć na tej stronie piszą, że trzeba wysłać fotki bez makijażu, a tam pełno jest zdjęć profesjonalnych, oczywiście z makijażem i retuszem komputerowym. :> No chyba, że czegoś nie doczytałam... Co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 20978474734
Elo,mozecie mi cos powiedziec na temat agencji spp models z wroclawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
a wlasnie czy jest ktoś kto sie dostał do finału Model Face? Bo ja tak, ale to takie zaskoczenie bylo, bo myslalalm ze nie biore w tym udziału, tylko po prostu agencja sie zainteresowała,wiec chudlam i przyjezdzałam, a tu taki surprise:) nie wiece moze ile dziewczyn bierze w tym udział? koło dziesieciu? piętnastu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
a i jescze mam pytanie do "troche wiem"..mozesz zdradzic z jakiej agencji jestes moze wlasnie New Age? dzieki z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 20978474734
mozna sie jeszcze zgłaszać do tego konkursu model face??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
HEJ MAM PYTANIE,CZY WSZYSTKIE LEPSZE AGENCJE PODPISUJA UMOWE NA WYLACZNOSC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Co do strony, to moja przyjaciółka wysłała tam foty z portfolio, teraz dzieki temu portalowi współpracuje z agencja z hiszpanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Curious--> zalogować sie możesz, tylko że foty oglądają profesjonaliści z agencji z calego świata wiec standart że na modelek beda szukac kogos o wzroscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Ktora z nizej wymienionych agnejci jest najlepsza?? model plus orange models spp models mtero models No1 agency????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
anka 20.....:) chyba juz nie mozna, bo ostatnio robili nam zjdecia do katalogu...ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia_17
Zdecydowanie jedne z najlepszych to model plus i orange.Ale stawiam na model plus. Wszystkie bardziej profesjonalne agencje(z kontaktami zagranicznymi) wymagają wyłącznosci od modelki-musza byc pewne ze dziewczyna ich nie oszuka gdyz inwestuja w nia duzo pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Chyba się zaloguję. :) Ja wiem, że na modelkę się nie nadaję, ale mnie i tak bardziej od chodzenia po wybiegu interesuje pozowanie do zdjęć. :) A ciekawe jak to jest z tym płatnym logowaniem przez SMS? Czy wysyłając SMSa z polskiego numeru tel. da się załatwić płatne logowanie? Bo w płatnym są fajne funkcje, np. widać, czy jakaś agencja zapisała Cię do swoich, nazwijmy to, "Ulubionych". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
diggaa -> Tzn., że Twoja koleżanka wyjechała do Hiszpanii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Agenjca spp models chce podpisac ze mna umowe tak samo jak metro models,a w tym tygodniu mam stawic sie jeszcze w orange a model plus zaprosila mnie do siebie,wypelnilam formularz i mam brac udzial w konkursie dziewczyna miesiaca,babka powiedziala,ze napewno sie odezwa wiec juz nie wiem od czgo zaczac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Wiecie niechce czegos podpisac i sie wkopac,bo pozniej moze sie okazac,ze agencja poporstu blokuje mi prace umowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Jeżeli masz do wyboru Metro i SPP to wybieraj SPP. No chyba, że z tymi innymi coś wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×