Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość bardzo ładnie wyszłaś
nie mam swojego stalego nicka,nawet się nie udzielma tu na tym temacie ale od jakiegosc czasu poczytuję ten topik bo interesuje sie modą:-)Wprawdzie nie chce byc odleka ale tematyka zwiazana z modą bardzo mnie interesuje:-) Pozdraiam i życzę dalszych sukcesow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładnie wyszłaś
sorki za literówki:-)Tak wogole mam na imię Aśka,mam 23 lata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
to ja też dziękuję asiu za miłe słowa...:) moda to bardzo szerokie pojęcie,powiedz- co Cie tak fascynuje w świecie ?ja uwielbiam przeróżne nadzwyczajne makijaże dlatego ide śladami wizażu i kosmetyki..no i może kiedys w przyszłości?:) jak byłam mała chciałam zostac proektantka(zreszta nadal bym chciała)ale za duza konkurencja i bardzo trudno jest sie wybic i pokazać światu-więc odpada:P no i fotografia artystyczna-uwielbiam zdjęcia.Uwielbiam je oglądać robić i jak ktos mi je robi...No więc dlatego moje zapytanie:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia23
17--->interesuję się modą w bardzo szerokim pojęciu tego slowa a więc uwielbima oglądać pokazy mody,interesuja mnie nwinki w modzie ,makijażu,nowych perfumach:-)Lubię oglądać dobrze wykonan zdjęcia,sama wprawdzie ich nie robią ale lubię podziwić dobre fotki zdolnego fotografa:-)Interesue się modą amatorsko,jest to moje hobby,projektantka tz nie jestem aczkolwiek bardzo lubięogladac poikazy mody:-)Stąd moje zaninteresowanie tym topikiem bo od razu jego tytul skojarzyl się z modą,makijażem itp.cyzli tym czym sie interesuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc dziękuję Asiu :) ja mam 20 lat i też się interesuję modą :) chciałam (chcę?:)) zostac modelką choc szans na to zbytnio nie mam. Ale lubię ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie supermodelka mlodej generacji jest Lilly Cole. To niewiarygodne jak ta dzieweczka potrafi sie zmieniac po makijazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefele
Zależy jakie kategorie twoim zdaniem musi spełnić modelka by miała miano supermodelki ? Modelka-Supermodelka pojęcie względne dla zwykłych odbiorców. Ktoś kto śledzi pokazy jest wstanie wyliczyć ile i jakiej rangi pokazów otwarła i zamkneła, covery i edytoriale tych ważniejszych magazynów o modzie , kampanie reklamowe... etc. Pracuje dziewczyna i to intensywnie ile sie utrzyma... zależy o trendów na urode... Tu sie wszystko zmienia szybko... Erin Wasson, Karolina Kurkova pare sezonów wstecz były na miejscu Gemmy a teraz? Fakt pokaz od czasu do czasu, edytorial... ale... jakby ich gwiazdka zaczeła blednąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Gemma to jedna z moich ulubionych modelek.Ma bardzo nietypową urodę i pewnie dlatego jest tak rozchwytywana.I dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia14
mam 173 cm wzrostu, moje wymiary to 85-62-90, waze dużo bo 57 kg, dostałąm odpowiedż z agencji rores models, żeby przysłała im wiecej swoich fotek, ale nie wiem jakich (napisali 12-14)jakie one mają być? a jestem jeszcze ciekawa czy modelka może mieć rozstępy i cellulit?(ja nie mam ale pytam z ciekawości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefele
o ile dobrze wnioskuje po nicku 14 to twój wiek wiec masz szanse jeszcze urosnąć bo 173cm to na wybieg europejski za mało, azja owszem. Waga jest nie istotna ważne są wymiary, wzrost, talia i biodra, piersi możesz nie mieć. Agencja Rorers, cóż jak chcesz sie z nią wiązać nadzieje na kariere to twój wybór... prócz 5modelek które na miano modelek zasługują, reszta dziewczyn stoi w miejscu, nie występują na wybiegach, nie robią okładek do magazynów czy edytoriali, bA nie mają nawet profesjalnego portfolia bo to co prezentuje sie na stronie woła o pomste do nieba i generalnie są na stronie i tyle. Agencja nie inwestuje w dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefele
Co do zdjęć, najlepiej żeby były robione aparatem cyfrowym, zdjęcia muszą być jasne żeby było Cię dobrze widać! Na zdjęciach do agencji to ty masz być w kadrze a nie mama, ciocia, czy pół pokoju więc zdjecia z imprez rodzinnych czy wycieczek odpadają. Na początek zdjęcia które pozwalają agencją zagranicznym czy zleceniodawcą ocenić Ciebie figure, twarz, cere , przykładowe zdjęcia z agencji z Wrocławia SPP do której także możesz wysłać zgłoszenie bo jest to bardzo dobra agencja. http://www.spp.com.pl/models/be-a-model.html Reszta zdjęć może być już pozowana i stylizowana, zdjęcia portretowe (twarz) i cała sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OMISI
Ja nie ma swoich fotek, bo nie mam aparatu :( masz może gg albo maila?? Sylwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam :) cherry_lady@vp.pl :) szkoda, że nie masz fotek :( chcętnie bym Cię zobaczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OMISI
Ja też żałuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna dO_ob
Cześć dziewczyny mam pytanie czy moge mieć problem z znalezieniem agencji z powodu tego że za mało waże? Czytałam że w hiszpani już wprowadza sie ograniczenia dla modelek które za mało ważą. Mam 178cm i waże 46kg często słysze od lekarzy że mam niedowage ale wszystkie badania są w normie, nie mam anemi czy problemów z kobiecymi sprawami. Mam taką nature genetyczną zarówno od strony taty jak i mamy wszyscy w rodzinie są bardzo szczupli. Aczkolwiek moja szkolna pielęgniarka zrobiła wielki szum że mam anoreksje uwierzyła dopiero że nie jestem chora gdy zobaczyła moich szczupłych rodziców. Jadłam potem bardzo wysokokaloryczne rzeczy żeby przybrać na wadze bo głupio mi było że ludzie tak mnie spostrzegają... ale nic z tego nie wyszło bo nie przytyłam ani grama. Taka jestem i tyle, ja już to zaakceptowałam i skoro mam warunki to postanowiłam to wykorzystać i poszukać dobrej agencji tylko boje sie żeby powiedzą mi że za chuda jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie pytanie-
co wiecie na temat Moda Forte? Czy to dobra agencja? Co o niej sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magusia 15
Nie polecam tej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magusia 15
Nie znają sie tam, przyjeli tam moją koleżanke które wogóle sie nie nadaje na modelke brzydka jest że szok, a Ci z agencji nią zachwyceni ehh no nie wiem czym. Wysoka to fakt ale włosy w rudy wpadajace piegów masa odstające uszy i jeszcze ma takie wielgachne oczy... normalnie nie wiem w jakiej gazecie będa ją chcieli pokazywać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefele
wiesz dziewczyna może być ruda, piegowata a jak ma duże oczy to tym lepiej, charakterystyczna jest i twarz zapada w pamięć, więc raczej napewno będzie mieć prace jak nie w PL to zagranica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefele do Martyny
To zależy jakie masz wymiary jeśli nosisz poniżej rozmiaru 34 to czasem może być problem 34/36 to typowa rozmiarówka na pokazach mody aczkolwiek np w Paryżu lubią strasznie chude dziewczyny wiec może jeśli nie jesteś za stara (nie podałaś wieku) max 19-20lat na modeling zagraniczny masz jeszcze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
do magusia_15: Oj,zdziwiłabys się!Takie dziewczyny mają ogromne wzięcie!Pamiętaj o jednym:modeling to nie konkurs Miss,tu nie wygrywa najpiękniejsza!Może dla Ciebie koleżanka jest brzydka,ale dla scoutów ma coś,czego np. nie masz Ty.Myślę,że Twoja koleżanka będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem.Znam dwie modelki,rude i na pierwszy rzut oka mało atrakcyjne.Ale maja ogromne powodzenie i pracują za granicą. A czy Ty czasem nie jestes zazdrosna o koleżankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Jeśli byś nie wiedziała, to teraz panuje moda na tzn. "ugly models" czyli "brzydkie modelki", więc tak, jak mówi Susse, nie chodzi tu o konkurs piękności a o to, by miała "to coś" w sobie, co zainteresuje innych, aby miała oryginalną, niepowtarzalną urodę a co najważniejsze, żeby nie była przeciętną dziewczyną, jakich widzi się codziennie na ulicy. PS. To co Wy sądzicie o tej agencji Moda Forte?? Proszę- doradźcie! Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
jakich widzi się wiele codziennie na ulicy* (tak miało być :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magusia 15
Nie mam czego zazdrościć modelką pobędzie pare lat a potem dalej będzie only ugly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Ale niektórzy potrafia być zawistni...Widzisz,ona osiągnie sukces,a Ty nie i jestem pewna,że ona ma to coś,czego np. nie masz Ty i czego szukają scouci...Życze wszystkiego najlepszego Twojej koleżance i owocnej kariery;) A o Moda Forte słyszałam,że sa dobra agencją.Cieżko się tam dostać,ale dziewczyny nie narzekają na brak zleceń.Ponoć robia świetne pokazy i inwestują w szkolenie modelek i zdjęcia.I z tego co wiem,to współpracują z wieloma polskimi czasopismami.Najlepsze modelki z ich agencji siedza tez w Paryżu i Mediolanie.Aczkolwiek głownie wysyłaja do Azji,gdzie z resztą mozna najwięcej zarobić.Ogólnie słyszałam o nich same pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magusia 15
Ale taka prawda że modelka to zawód którego wiek emerytalny to 22-24latai to że jest modelką to nie znaczy że odrazu wszyscy ludzią zaczną ją spostrzegać jako piękność. Nie każdy jest scoutem i wdzi w ugly girl semething special.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×