Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość elżuniaaa
ojejku wspolczuje, wrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Do bulimistki --> Przeczytaj temat tego topiku a potem sie wypowiadaj .. dbać o urode być modleką. etc to nie znaczy że należy na siłe niszczyć siebie by być kimś innym, współczuje twoim bliskim że masz tak mało rozumku. Do Lalki --> Byłaś z tym u lekarza? Może Cie skieruje do dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika brochacka
pracuje z pania jolanta bernard jak cos to sluze pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwi D
Ja mam do Pani jedno pytanie( w zasadzie to dwa :P) 1. Czy osoba chcąca zostać modelką musi mieć idealną cere?? 2. czy zbyt chude dziewczyny(np. ze względu na anoreksję) są brane pod uwagę?? Czy jest jakaś minimalna waga lub wymiary?? Oczywiście nie mówię o dziewczynacz na maxa wychudzonych aczkolwiek o bardzo chudych... Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie o bikini
Mam pytanie! Kłopotliwa sytuacja trochę... Bo chodzi o to, że jadę na casting i będę musiała zaprezentować się w bikini... No i teraz klasyczny problem: chciałabym wydepilować linię bikini ale nie wiem jak do tego się zabrać, jak to zrobić etc... No bo jak golę sobie nogi maszynką to szybko mi odrastają włoski i nigdy nie są gładkie.... Pomóżcie! Jak wydepilować linię bikini? Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziuteńka
czesc! jestem chuda.... ale nic na to nie moge poradzic:( chcialabym przytyc.. naprawde... ale co ja na to poradze ze mam ta "chudosc" w genach.... nie moge przytyc... i koniec:( to jest straszne.... bardzo chcialabym pojechac do miediolanu ale to chyba juz nie wykonalne....poprostu nie nadaje sie tam juz:/ nie dam rady podwyższyc swojego wskaźnika bmi.... może kos z was wie jak to zrobic:( strasznie mi smutno bo kocham modeling i mediolan;( czekam na rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwi D
Do CHUDZIUTEŃKIEJ Może powinnaś pójść do dietetyka?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie o bikini
a co mi mozecie doradzic? to serio pilne- bo data mojego castingu sie zbliza! heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniii
ja tez mam z tym problem.. zawsze uzywalam zwyklej maszynki ale wsumie mozesz poprobowac z woskiem lub jakis specjjalnym plastrami do miejsc bikini chociAZ JA Zawsze balam sie ich wyprobowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziuteńka
byłam u dietetyka...zreszta wszyscy mowia to samo;( ... 5 posiłków dziennie ale w mniejszych ilościach i tak dalej i tak dalej...narazie to nie daje efektów:( koszmar a jeżeli chodzi o pytanie o bikini, ja używam kremów do depilacji okolic bikini i jestem zadowolona...jeden minus nie każdy może ...trzeba wyprobowac na kawaleczku skory...ze wystąpić reakcja uczuleniowa... raz tak mialam...swędzi niemilosiernie ( zależy tez od firmy) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o bikini
No bo chodzi tez to, ze ja sie golilam maszynka ale nigdy nie ma efektu gladkosci i baaardzo szybko wloski odrastaja... co zrobic w takim przypadku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziuteńka
no niestety na to nic się nie poradzi:( a slyszalam o takich balsamach po depilacji z AVONU chyba... opozniaja odrastanie wlosow.... niestety nie moge nic wiecej powiedziec czy skuteczne bo nie testowalam takiego czegos na sobie...a do jakiej agencji jedziesz jezeli moge sie spytac?:) jezeli nie chcesz o nie musisz mowić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwi D
NO I MAMY NOWY ROK... :p Życzę Wam wszystkiem aby spełniły się Wasze najskrytsze zyczenia, abyśmy zostały modelkami, takimi z "najwyższej półki" (sobie też tego życzę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki i wzajemnie
:-) Pozdrawiam gorąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afdgfgnbhgm
do tematu depilacji linii bikini: dziewczyny- nigdy się tam nie gólcie zwykłą maszynką-nie bądźcie głupie! pozostaje wosk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o bikini
czemu tak przestrzegasz przed depilacja maszynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziuteńka
ojej maszynka to kiepska sprawa..... jeden nie ostrozny ruch i ....boli....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc mam problem
powiedzcie mi.. jak mozna zeszczuplec z ud? bo w biodrach mam dobre wymiary ale pomiedzy nogami, tuz pod kroczem (to sa cyba wlasnie uda, no nie?) mam bardzo maly odstep pomiedzy nogami! jak mozna z tej czesci zeszczuplec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziuteńka
ja to nie mam z tym problemu ale może jakies kremy wyszczuplajace albo cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39latka40
Witam wszystkich piszących na tym Forum. Wybrałam je dla siebie bo mam problem z wagą....i nigdu nie czułam sie piękna..a wiadom.oże każda kobieta chciałaby..mam39 lat, zaraz 40 i pewnie hormony mi skaczą w organiźmie..przy wzrościem 160 cm ważę 55kg..mysę że jak na mój wzrost to dużo:):)//mam skłonności do tycia..:):)..i pomimo tego , n ie wiem dlaczego ale lepiej sie czuje psychicznie niż jako 20 latka......o wyglądzie zapomniałampo urodzeniu dzieci...przytyłam wtedy 17 kg..teraz schudłam ..trwało to z 10 miesięcy..chciałabym wyglądać w miarę ładnie ..nawet jako 40:0:)..Pozdrawiam all:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc mam problem
bo widzisz to jest ten problem ze ja nigdy nie mialam problemu z udami! bylam zawsze straaaasznie chuda, przerazajaco chuda i wtedy chcialam przytyc.. a potem, zaczelam codziennie pic litry coli, jesc mnostwo batonikow typu twixy etc. i wystarczyl rok i przytylam w udach troche... no i chcialabym sie tego pozbyc, zeby miec taki odstep pomiedzy udami jak mialam zawsze- czyli baaardzo duzy.. ale nie wiem, jak do tego wrocic.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziuteńka
hmm... cieżko.....:/ bardzo chce przytyc ale nie stosuje takiej metody jak ty, ja raczej opieram sie na metodzie jedz duzo ale zdrowo:P aczkolwiek batonikow sobie nie odmawiam:D moze to mialo jakis wplyw....moze zastosuj jakies cwiczenia na nogi....trudno mi powiedziec co by pomoglo pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc mam problem
no tylko wlasnie nie chce miec umiesnionych lydek ani ogolnie nog! heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziuteńka
ojej:p to kiepska sprawa... chyba nie pomoge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaa
Witajcie dziewczyny! Chcę zostać modelką le nie wiem, czy mam szanse ze względu na mój wzrtost. Ale od początku: mam bardzo oryginalną urodę, w sumie wiem, że wpasowuje się ona w modelingową, teraźniejszą modę. Mam długie, ciemny blond włosy, duże, zielone oczy, uwydatnione kości policzkowe, pełne, duże usta, mały nosek, długą szyję, smukłe dłonie etc. Moje wymiary to: 87-59-86 ale moim problemem jest wzrost... A mianowicie mam 186 cm.! Czy to nie jest za dużo?? Proszę Was bardzo o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaa
PS. Mam 15 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Wysyłaj jak najszybciej zgłoszenie do agencji !! Z tego co piszesz masz świetne warunki, wiek to twój plus, wzrost 186 to dużo ale to już agencja zadecyduje, jest kilka polskich modele które świetnie pracują za granica mają +-184 a zaniża sie im wzrost i pisze 180 -181 np Bliźniaczki Kaczoruk , Renata i Agata... NIE CZEKAJ łap SZANSE polecam agencje: SPP, D'vision, Model Plus, New Age. pS> Daj znać jak będzie odzew z agencji :) bo napewno będzie . Pozdrawiam i 3mie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaaaa
Zgadzam sie z wypowiedzią koleżanki wyżej... Startuj dziewczyno do agencji bo masz z czym :) Mile widziana relacja na forum bo coś ostatnio nic sie tu nie dzieje ;) .... jak masz jeszcze jakies pytania pisz śmialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfgjsatuhytki
Matylda wysyłaj zgłoszenia do agencji ale JUŻ ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarpetka P
Cześć dziewczyny :) Słuchajcie ja jestem troche że tak powiem większa od was bo mam 177 i waże 65 kg. Czyli napewno wiecej.Nie mam przerwy między udami (choć marze o tym !!!) nie mam tez płaskiego brzucha i nie mam odstających kostek w kostkach, Powiedzcie mi co mam zrobić żeby wyglądać tak jak pewnie wy.Stosuję dietę Atkinsa troszke pomaga ale co jeszcze mogę zrobic? Proszę odpowiedzcie z góry dzięki serdeczne.Mam 15 lat i marze o tym zeby wyglądać (może nie tak bardzo szczupło jak dziewczybny z wybiegów) szczupło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×