Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Elodie 17
hej :) Omisiu jak poszła Ci sesja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe
kaka, dzieki, jestem wdzieczna za opinie:) trzymam za ciebie mocno kciuki i podziwiam! Za wszystkie trzymam! i za siebie tez:P ostatnio sie zaczelam interesować modelingiem i.. chce by modeleczką:) ciekawe ile urosne.. a czy to prawda ze od pierwszej miesiaczki dziewczyny rosna jeszcze 12 cm?? A moze wiecie jak zrzucić z tali?? tak jak mi kaka poradzila.. prosze o odpowiedzi Podzrawiam;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Kochane jestescie :* Dziekuje bardzo :* Przyjechalam przed wczoraj jest tu bardzo fjanie, wszyscy narazie mili.. mialam juz pare castingow i w ogole jest okej :) mieszkam w ogromnym apartamencie.. z 2 polkami, 1 polakiem ,bialoruska i kanadyjka :) wiec bez problemu ze wszystkimi oporcz kanadyjki dogadujemy sie po polsku. podrawiam was serdecznie kochane i zycze powodznie w dazeniu do celu :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Ale lol u was jest 5 a u mnie 12;21 :P :D:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omisia, thx :* widzicie, to moje pierwsze zaproszenie z agencji i jestem kompletnie zielona :P Napisałam ale narazie nic nie odp... wogóle zaczynam podejrzewać ze zepsuła mi się skrzynka mailowa bo już z tydzień temu porozsyłałam zgłoszenia i nawet odmowy nie prztszły zadne... hm... Kaka, to fajnie ze Ci się podoba :D wogóle mam nadzieje że naprawde zrobisz Karierę przez duże K :) i jak tak czytam to Ci strasznie zazdroszcze, niemniej gratuluję i zyczę dalszych sukcesów :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
Na razioe nie mam zadnej pracy :( Ale to wsumie dopiero moj 3 dzien.. no ale juz sie zaczynam martwic ze nic nie mam :( mam nadzieje ze cos zalapie.. buzka;* Stellke nie martw sie jeszcze sie odezwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka, na pewno jakieś zlecenie jeszcze będziesz miała :) i to pewnie nie jedno :P no właśnie jeszcze się nie odezwali i mnie to martwi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella nie martw się Agencje czasami tygodniami potrafią nie odpisać z nawału pracy i czasem gdzieś \"uleci\" im Twoje zgłoszenie a później odnajdują i dzwonią ;) A jeśli bardzo się niecierpliwisz to możesz zadzwonić do agencji i zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANKO MAM
powiedzcie mi, dlaczego modelki maja zawsze takie ladne naturalne niewyskubane brwi? :) dlaczego akurat tak? i czy ona cos robia zeby te brwi byly takie ladne? jakies odzywki czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANKO MAM
i jescze jedno: co zrobic zeby kosci policzkowe byly bardziej widoczne? albo hmm jak schudnac z twarzy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbelek15
A co jak mam 164 cm wzrostu. To jedyny problem . Mam 15 lat i chciałabym chodzić po wybiegach w Paryżu , Nowym Jorku , Londynie , Mediolanie itp. Wymiary i wszystko odpowiada tylko ten cholerny wzrost . Nie interesuje mnie kariera w Polsce . Znacie jakieś może dobre agencje w Paryżu cz gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale
kariery na wybiegu nie zrobisz. Chyba, ze w Tokio albo w takich krajach ale to raczej tez malo prawdopodobne. No ale juz z pewnoscia nie w Paryzu, NY, Mediolanie etc... Jedynie mozesz zrobic kariere jako fotomodelka ale wtedy musisz miec naprawde NIESAMOWITA urode (patrz: Kate Moss ale nawet ona ma te 168 cm....). Moze odpusc sobie modeling i zainteresuj sie czyms innym? ;> :) Zycze powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a swiat..
..mozesz podbijac rozwniez w innych dziedzinach,np,\. taniec/spiew/czy nawet podrugiej stronie modelingu: fotograf/fryzjer/makijazystka itp :D powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Kaka 17 - co u Ciebie słychać, jak Ci idzie?? No i czemu się nie odzywasz?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
U mnie jakos leci.. wczoraj caly dzien bylam zjeszcze jedna dziewczyna na plazy z naszymi agentami i bylo super, swietni ludzie, mlodzi i w ogole.. :D Mialam ostatnio drugi raz ten sam casting, sama co jak mi wyjasnili oznacza ze sa mna jakos bardzo zainteresowaniu i ze moze bede miala w najblizszym czasie pierwsza prace, mam nadzieje :D dzisiaj choc niedziela trez lece na casting (sama) ale mam jeszcze 2 godzinki.. a i troszke sobie wczoraj plecy zjaralam.. to slonce calkieminaczej dziala niz nasze polskie.. :/ ogolnie jestem bardzo zadowolona, no jedynie to ze moj angielski nie pozwala mi sie w pelni komunikowac i wypytywac o wszystko co chialabym wiedziec, bylo by wrecz idealnie :P Jak chcecie cos wiedziec to piszcie :D Ja tu czesto zagladam. Wiem jak to jest, sama szukalam jakich kolwiek informacji na ten temat jakis rok temu i nikomu sie nigdy nie chialo dokladnie opisywac.. :( Ale ja bede starala wam sie przekazac wszystko co chceicie wiedziec:) pozdrowka i zycze powodzenia :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer9
Mogłabys mi podać swój wzrost w wieku 13 i 14 lat? Bo chciałabym wiedzieć czy mam dobry wzrost. I proszę Cię żebyś mi przysłała swoje fotki na lifestyle@amorki.pl bo jestem bardzo ciekawa jak wyglądasz:) Pozdrowienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
hej :) Kaka - super, że są postępy. Mam nadzieję, że dostaniesz w końcu pierwszą pracę :) do Summer9: fotki Kaki są na stronie ml studio, w nowych twarzach, a jej imię to Kasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
tamten link nie działa więc może ten :) www.mlstudio.com.pl/models/kasia/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Nie mam pojęcia dlaczego tak jest :( Ale na stronie www.mlstudio.com.pl trzeba wejść w zakładkę "nowe twarze" (bądź new faces :) i później kliknąć na ikonkę "KASIA" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Ostatni link dziala :D A co do wzrostu tu wiem ze w 1 gimn czyli chyba jakos 14 lat, mialam 172 cm, napewno.. pozniej przez jakis czas niestety palilam :/ i przez dwa lata moj wzrost nie drgnal, a kiedy przestalam to w 1 liceum mialam juz 176.. nie wiem czy to napewno od fajek czy tak moj organizm sie poporstu rozwijal, albo jedno i drugie :P Pozdrowka kochane :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Ostatni link dziala :D A co do wzrostu tu wiem ze w 1 gimn czyli chyba jakos 14 lat, mialam 172 cm, napewno.. pozniej przez jakis czas niestety palilam :/ i przez dwa lata moj wzrost nie drgnal, a kiedy przestalam to w 1 liceum mialam juz 176.. nie wiem czy to napewno od fajek czy tak moj organizm sie poporstu rozwijal, albo jedno i drugie :P Pozdrowka kochane :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer9
Oooo ludzie, to ja po 1 gimnazjum to mam 165cm wzrostu, ale trzymajcie za mnie kciuki bym urosła chociaż do 174cm, bo drzemie we mnie duży potencjał:P A swoją drogą to Kasiu, skąd wzięłaś pomysł na taką odlotową fryzurkę? Na jednych zdjęciach wyglądasz jak Alison Nix:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko
Dziewczyny tu nie ma reguły! To wszystko zależy od organizmu od genów i dojrzewania. Ja miałam w 1 klasie gimnazjum 160 cm teraz jestem w 1 klasie LO i mam 182 cm. Tu na prawdę nie ma co gdybać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia17
hmmm... ja mam pytanie... wiem że kiedyś były już tu podawane dobre agencje.. i miałabym prośbe żebyście podały je jeszcze raz bo chce spróbować swoich sił w modelingu. mam 17 lat, 178cm wzrostu a wymiary 90/61/90 no i waże 53 kg. mam dość oryginalne rysy twarzy, zamieściłabym tu zdjęcia ale nie wiem jak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia17
aha... no i jakie zdjęcia trzeba wysyłać do tych agencji.. czy muszą być robione przez fotografa czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
olcia17 - agencji w Polsce jest mnostwo.. No ale jesli chcesz startowac, to trzeba zaczac od najwyzszej polki.. A wiec moim zdaniem to tak : D'vision ! - ssprobuj najpierw tutaj, moim zdaniem to najlepsza aencja w polsce :) jesli nie to sie nie zniechecaj, sa jeszcze swietne agencje majace nizszy troske poziom , albo upodobanie na inny typ urody. Co do zdjec to najlepiej wyslac zwykle bez makijazu foty, w stroju kapielowym, profilem, z przody, z tylu no i kilka portretow:) powodzenia Summer9 - fryzurke wymyslila moja szefowa z agencji :P nie jaaa... hehe o to chodzilo te foty sa stylizowane na Alison nix :P:D Musze sie wam pochwalic mialam pierwsza dzisiaj prace :D:D Full day, od rana do nocy, katalog :D Z fajnym modelem z Francji :D lol.. zaczyna sie cos krecic.. :D Mam nadzieje przynajmniej :P hehe Pozdrowka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Kaka gratuluję :D Dla jakiej firmy była ta sesja? No i czy będziemy mogły zobaczyć efekty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
hej:) Nawet nie pamietam jak sie ta firma nayzwala, jakies ciuszki jesienno-zimowe.. a teraz mam znowu 2 prace firma sie nayzwa FILA GOLF, dwa dni cale pracy ktalog kolejny. Kurcze chce jakis magazyn zrobic :P Ale dobra i tak nie moge narzekac katalogi sa tutaj jedna z bardziej oplacalnych prac i do tego jeszcze full day.. Fotki jak wrzuca na stronke (nie wioem kiedy beda) to dam znac:) Zaczyna sie tutaj sezon, mnostwo castingow, mnostwo modelek i modeli i coraz ciezej dostac prace, no ale za to wiecej jej jest niz jeszcze miesiac temu. A co tam u was dziewczyny???? Jak tam modeling??? :D jak plany na wakacje? :D:D:D buziackzi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×