Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość camily
kaka17 Dzięki ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camily
Zapomnialam spytac a jak tam dziewczyny u was . Dostalyscie zaproszenia na jakies castingi albo wybieracie sie może ? Pozdrowionka dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkaaaa
hej :) jestem Emila mam 14 lat zostałam przyjęta do mango mimo ze nie spełniam wymagan [mam 168 wzrostu] co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camily
no to po pierwsze gratuluje ci. Zastanawia mnie jaki masz typ urody . :) ?? a podpisalas z nimi umuwe już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
modelki dboają o urode robią:maseczke,okłady,kupują rużne kosmetyki na urode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_15
pomuzcie mi chcialabym zostac modelka ale niewiem czy mam dobre wymiary 73-65-84 moj wzrost to 175/176 cm i waze 54 kg. prosze o pomoc piszcie na moje gg 8450060 albo meila anna992@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xdż
Mam do Was pytanie; jak wygląda taki casting w agencji? Umawiałam się już z D'Vision i New Age Models ale cały czas boję się tego castingu, tzn. spotkania.... Mogłaby mi któraś napisać jak to wygląda? Z góry dzięki za pomoc. Moje gg. 3171356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....meri
Divison- Przychodzisz ,dostajesz ankiete wypełniasz ją nie wpisując wymiarow potem pani cie mierzy wzrost i wymiary . Pózniej idziesz to takiego pokoju i tam robi ci zdjecia zblizenia twarzy . trzeba wszystkie wlosy zgarnąć do tylu. potem profil i cała sylwetka i w sumie to tyle nie pytaja o jezyki nie zadaja pytan nie musisz pokazac jak chodzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLa_19
kaka bylam dzis w naszej agencji zaniesc podpisana umowe XD jestesmy wiec od dzis agencyjnymi kolezankami :D slyszalas o tym castingu w nast czwartek :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Ala_19 - No to się ciesze :D:D I witam w naszej "rodzince" :D hehe.. a casting to chyba masz na mysli 29 do Next i Traffic tak?? :D Ja tylko o tym słyszałam :P P.S. Mogłabyś do mnie napisać na gadu, bo zapisałam sobie Ciebie w Koreii i nie eksportowałam listy... zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Aha i o to samo prosze Elodie_17 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camily
hejka dziewczyny co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaka_12
cześć napisz do mnie jaki masz email bo nie moge ci odpowiedzieć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
kasiek_kasiek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaartaaaaaa
kaka_17 opowiedz jak tam w Korei? Kariera się rozkręca? opowiadaj! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Gdzie podziały się wszystkie dziewczyny? :( Camily jak było w Avant? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczkaa
pytaliscie o Kake - znalazłam wypowiedzieć jednego z jej agentów : "Kasia wrociła niedawno z 2 miesięcznego pobytu na dalekim wschodzie, gdzie robila głównie katalogi, teraz czekamy na potwierdzenie jej udziału w hiszpańskich pokazach wiosna-lato 2008" Źródło : http://emodels.vdd.pl/viewtopic.php?p=286#286 zapraszam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaa_aa
No to wielkie gratulacje dla Kaki :D:D Mam nadzieje że nie długo się tu ona pokaże i wszystko opowie :) A jak tam u innych dziewczyn?? :> Jak tam diety i czy już uderzyłyście do jakiś agencji?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beb lily
patrze ze jakis zator na forum :P brak pomysłów na nowe posty?;> jak tam dziewczyny? dostałyscie moz ejakies nowe odpowiedzi, albo byłyscie gdzies na rozmowie? ja wąłsnei dzisiaj zrobiłams obie zdjecia i pusciłam wobieg, zobaczymy co ztego wyjdzie, trzymajcie kciuki :) mam srednie szanse gdziekolwiek bo moj wzrost to jedynie 169, ale dla chcacego nic trudnego, jesli gdzies sie spodobam to chyba bez problemu podciagna pod 170 (bo w niektórych i od 170 przyjmują), a moze i z 169 gdzies sie dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagranicaP
hej:) możecie mi napisac jak wyglada praca za granica?:) jak to z mieszkaniem i wogole...place chodzi mi o konkretna prace a nie zwykla wyjazdowke:) pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe lily
hej dziewczeta! :) jutro ide na spotkanie w sprawie Network :)) trzymajcie kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
trzymamy :D Jak wrócisz to napisz jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej dziewczyny! Mam do Was pare pytan i bylabym wdzieczna za odpowiedzi od osob z branzy. Czy przy wzroscie 176cm i wymiarach 83/62/85 mam szanse dostanie sie do jakiejs agencji wspolpracujacej z zagranicznymi agencjami? chcialabym zostac modelka, mam 14 lat a w styczniu skoncze 15 czy nie jest juz dla mnie za pozno? i jeszcze jedno, czy mozecie mi polecic jakas agencje w ktorej moglabym sprobowac. interesowalaby mnie praca w agencji ktora oferuje wyjazdy zagraniczne, a nie prace w Polsce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqa01
wiecie co?? slyszalam ze modelki dostają takie specjalne podklady ktorych nie ma w sklepach. takie ktore wszystko kryją. serio. nie bujam! dziewczyna miala jedna tyle piegów duzych iwidocznych na calej twarzy, no i na wybiegu oczywiscie zero. ani jednego piega. na blizny tez nakladaja. pewnie i tak duzo ich nie maja ale w koncu to modelki- one MUSZĄ idealnie wyglądac. chcialabym dostac ten kosmetyk...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqa01
L14: z pewnościa nadajesz się na modelkę na 100%. ale nie wiem czy nie jestes za mloda. wydaje mi się ze gdzies czytalam ze do agencji przyjmują od 16 lat. tylko dokladnie sprawdz agencje w ktorej chcesz pracowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mloda? ja slyszalam ze przyjmuja nawet mlodsze dziewczyny. jesli na tym forum sa dziewczyny pracujace w roznych agencjach. prosilabym abyscie napisaly w jakich jestescie agencjach i jakie maja wymagania odnosnie wieku i w czym sie specjalizuja. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqa01
nie wiem dokladnie L14. ja tak kiedyś czytalam. moze teraz się to zmieniło. do agencji napewno bedziesz musiala wyslac zdjecie twarzy i sylwetki. albo spotkac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe lily
hej elodie 17 ! :) było... smiesznie :P facet z agencji zrobił mi pare zdjec, podkreslał z enie moge robic zadnych min ani przechybac głowy w zadna strone, co najpierw robiłam, juz nawet z przyzwyczajenia:P wiecei, jak sie widzi aparat to juz automatycznie człowiek sie usmiecha :PP pozniej nakrecił mi krótki filmik w ktorym miaąłm sie przedstawic i zaprezentowac, po czym powiedział ze teraz wszystko to przekaze dla szefowej i ona od teraz w razie czego bedzie sie ze mna kontaktowac. problem jest z moim wzrostem i z tym ze w biodrach mam jedynie 82. no wiec skoro nikt is eod mnei nie odezwał to znaczy ze na tym wąłsnei konczy sie moja kariera :PP ale zycze wam powodzenia! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia17
hello:) ehh jak mnie tu dawno nie było ehhh kupa czasu widze nowe osoby młodsze heh"_ a stare pokolenie co wymarło heh?? pozdrawiam wszystkie piekne dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
hey :D bebe lily TYLKO 82?? Jak ja bym chciała tyle mieć... :( Mi już nawet 91 by wystarczyło... Szyszunia a jak rozwija się Twoja kariera?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×