Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość przede wszystkim
nie waga sie liczy a wymiary! pamietaj o tym i napisz nam jakie wymiary masz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaa
No nie wiem... heh :/ Boję się, że ten wzrost jest rzeczywiście za duży.. ;/ Z tego, co słyszałam to one wszystkie mają po 180 cm. wzrostu góra ;/ A o co chodzi z tymi siostrami Kaczoruk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostry Kaczoruk są modelkami
http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.style.com/slideshows/fashionshows/S2006RTW/CELINE/BACKSTAGE/00120m.jpg&imgrefurl=http://www.style.com/peopleparties/search/slideshow/person3633%3Fiphoto%3D11&h=480&w=320&sz=37&hl=pl&start=3&tbnid=0ktjn06eYyCfaM:&tbnh=129&tbnw=86&prev=/images%3Fq%3DKaczoruk%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dopera%26rls%3Dpl%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarpetka P
biust-90 cm pas-70cm pupa-95 cm udo - 53 cm łydka - 36 cm Matyldaa choć nie znam się za dokładnie na tym jaki modelka powinna mieć wzrost to powiem ci dąż do swojego celu i jeśli mają spełnić się twoje marzenia to do nich dąż bez względu na wszelkie przeszkody!!! Trzymaj się :* i mi doradzajcie co z tymi moimi wymiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaa
No ale co one mają wspólnego ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Podalam Ci je jako przyklad (siostry K.) są bardzo wysokie a zarazem są jednymi z najlepszych polskich modelek, pracuja juz głownie za granica. Na stronach agencji pisza ze maja 180 a w rzeczywistosci sa jeszcze wyzsze. Jesli nie wyslesz zgloszenia do agencji nigdy sie nie dowiesz czy sie nadajesz. Dziwie sie ze jeszcze tego nie zrobilas. To juz zalezy od Ciebie czy rzeczywiscie chcesz zaistniec w modelingu. pS> Jak nie modeling, to moze z takim wzrostem jakis sport? :) koszykowka lub siatkowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie dotyczace jezyka
A mianowicie: czy na spotkaniu z New Age Models przeprowadzaja rowniez sprawdzajaca rozmowe po angielsku?? I drugie pytanie: jak juz w jakiejs agencji przeprowadzaja probna rozmowe po angielsku to o co pytaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Do Skarpetki, do zrzucenia jest na pewno pas i pupa=biodra. Pas do 61cm, biodra do 91. Sama dieta to nie wszystko, musisz ćwiczyć- basen, rower, bieganie, fitness niekoniecznie w klubie, możesz równiez w domu. Pamietaj że nie ma cudów ! Nie bedziesz miec figury modelki w 2tyg. wszystko wymaga czasu i silnej motywacji, dieta cud zakończy sie efektem jo-jo i schudniesz ale szybko wrócisz do swojej wagi i wymiarów i najczęściej jeszcze z 2-3kg więcej . Ruch i mniej jedzienia (ale nie glodówka) i na pewno osiągniesz swój cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaa
Zapomnialam sie podpisac we wczesniejszym pytaniu o jezyk ;P Matyldaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaa
I co Matylda odezwali sie już z jakiejs agencji czy dalej zwlekasz z z wysłaniem zgloszenia ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaa
No chcę się najpierw dowiedzieć co z językiem... Więc odpowiecie mi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Co do j.angielskiego jeśli go nie znasz a beda Toba zainteresowani to i tak Cie przyjmą, jeszcze nigdy nie slyszalam zeby to bylo przeszkoda. O co moga pytac, generalnie zebys cos opowiedziala osobie itp beda chcieli sprawdzic czy masz bariery w poslugiwaniu sie jezykiem czy od tak potrafisz płynnie cos powiedziec czy dasz rade za granica w agencjach na castingach przy sesjach w hotelu, zawsze możesz powiedziec ze duzo rozumiesz w j.ang a płynności w mowie napewo nabierzesz zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja285
dziewczyny ! jak uwazacie: czy dziewczyna z polski, ktora jedzie na wakacje do londynu i marzy o karierze modelki ,wpadnie na pomysl zeby sprobowac swoich sil w angielskiej agencji...czy myslicie ze ma szanse? tak bezposrednio za granice... powiem ze wiekszosc polskich modelek sa brzydkie... wysokie...chude jak szkapy...a w wiekszosci zagranicznych agencjii licza sie rysy twarzy kobieca figura...itp...np cindy albo kate moss... sprawdzcie agencje STORM dziewczyny sa jak z obrazka i maja nawet po 170 ... i robią najwieksze kariery no ebz pzresady ze wszystkie ale niektore.. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie modelki są brzydkie
bo w Polsce amy chore standardy kobiecego piekna i durne wymagania o do modelek,w Polsce kobieta a tym bardziej modelka musi byc bardzo wysoka,musi mie anorektyczną figurę,nawet jak ma paskudną twarz:-oEchhhszkoda gadc,za granica zawsze bylo i jest lepeij niż u nas,tam sa inne wyobazenia na temat modelek i kobiet wogóle,kobieta ma wygladac kobieta(oczywiscie nie moze byc tez gruba,ma miec po prostu kobiece ksztalty) a nie jak zaglodzona szkapa:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Wy chyba zapominacie o jednej rzeczy.Modelka wcale nie musi byc ładna.Przecież to nie konkurs piękności!Ona musi byc po prostu oryginalna.Mieć w sobie to "coś",co przyciągnie projektanta.Może to być kształt ust,ładnie osadzone oczy czy piękne włosy lub styl chodzenia.A chodzenie po wybiegu to nie konkurs Miss,tylko prezentowanie ubrań. Do jednego się tylko zgodze.Za granica sa wbrew pozorom większe szanse niż w Polsce.Scouci są tam bardziej elastyczni niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Nie zgodze sie z opinią ze tylko u nas są jeszcze anorektyczne modelki, to przyszło z zachodu i dalej tam jest kultywowane. Nie wiem czy dziewczyna z zachodniej agencji ktora ma 179wrostu i 89biodra,58talia,84biust ma kobiece kształty... raczej nie. Modelki maja tam po 170 wzrostu poniewaz czesto do agencji przyjmuje sie już 13-14latki które mają bardzo duzą szanse jeszcze urosnąć, nie jest tak że nagle zmieniły sie kryteria. Maja : Co do odwiedzania agencji, jasne że możesz sprobować, na pewno spójrz na siebie krytycznie i odpowiedz czy rzeczywiście sie nadajesz: wzrost, wymiar, zdrowa skóra, ładne ząbki. Zastanów sie co zrobisz jesli dostaniesz sie do agencji, nie odrazu dostaniesz zlecenia, zaczną sie zdjęcia probne, budowa booka, wkońcu coś bede musieli pokazywać kontrahentom. Bedziesz dolatywać do londynu (piszesz że bedziesz tam tylko na wakacje), zostaniesz na stałe, jako surowa modelka nie utrzymiesz sie bez innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaaaaka
Wycieczki po angielskich agencjach myśle że mają sens tylko wtedy gdy juz w polsce jakaś dobra agencja byla by dziewczyną zainteresowana. Jesli w Polsce pisza że nie są zainteresowani nie ma co liczyć na olśnienie zagranicy. Ale nikt nikomu nie broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaaaa
I polskie modelki wcale nie są brzydkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo będą werbować
8 latki do agencji:-oPedofile:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki w ogóle nie są brzydkie
nie dotyczy to tylko modelek,na ulicy jest mnóstwo pięknych kobiet,mimo iż nie nadaja sie na modelki(nie ten zrost,igura itp.)al mimo to są ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
do kajaaaaka: to nieprawda.Czytalam kiedys fajny reportaz w gazecie o scoutingu w zagraniczncyh agencjach i czesto jest wrecz przeciwnie:dziewczyny,ktorymi nikt sie w Polsce nie interesowal dostaly sie do agencji zagranica.Jest nawet jedna dosc znana modelka (Polka),nie pamietam tylko nazwiska,ktora wlasnie wypowiadala sie w tym artykule i zachecala dziewczyny do tego,by probowaly za granica.Ją odrzucila jedna z lepszych polskich agencji,a przyjelo IMG w Paryżu.Warto probowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimaproblem
czesc dziewczyny, czytalam troszke wasze wypowiedzi, no i tak sie zastanawiam, moje wymiary to 84-64-93, mam 175 cm, mam 19 lat, wysylalam zgloszenia do agencji i zadzwonili do mnie z myskeny, a mailem dostalam zaproszenia z orange i partisan, pani z myskeny kazala mi zrzucic centymetry z bioder i talii, tak wiec przerzucilam sie na zdrowszy tryb zycia, jem wiecej warzym i owocow, nie jem pieczywa/makaronow itp, zaczelam jezdzic na rowerku, zapisalam sie na aerobic, no i tu mnie spotkala przykrosc, mianowicie postanowilam zwierzyc sie trenerce jaki jest moj cel (czyli jakies 3 cm mniej w biodrach) i powiedzialam jej o diecie i agencjach (generalnie nikomu o tym nie mowilam, procz mamy, chlopaka i brata) a ona mi na to zebym nie dala sie zwariowac, ze i tak jestem chuda, bla bla, generalnie powiedziala ze ona sie na tym zna troszke bo jest sedzia w pokazach kulturystyki i ze (i tu UWAGA) nie zrzuce cm z bioder bo ona widzi ze mam TAKA budowe ciala i juz, heh, trochi sie zdolowalam, tzn oczywiscie nie przestane sie starac, ale tak sie zastanawiam, czy ona moze miec racje? czy mimo mojego nowego trybu zycia nie dam rady zrzucic cm? generalnie nie mam szerokich bioder tylko odstajce posladki (tak bym to nazwala:P), napiszcie mi czy mialyscie jakies doswiadczenia w zrzucaniu cm z bioder i talii i czy to jest mozliwe:) pozdrawiam wszelki modelki i nie-modelki, buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Susse
ta modelka októrej piszesz to Anna Nocoń:http://supermodels.nl/annanocon Tu w Polsce żadna agencja jej nie chciala,mówil jej,ze absolutni nie nadaje się na modelkę:-oPojechała więc za granicę i zostala modelką jednej z najlepszych agencji na ŚWIECIE!!!!A w Polsce móili jej,że nie ma żadnych szans...uważm więc,że warto probować za granicą,nawet jeśli tu Cie nie chcą,może w innym kraju docenią Ciebie Twoją urodę:-) Pozdrawiam i zyzę powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Nocon wymiary ma ok
nie chcieli jej w Polsce ze wzgledu na jej urodę,powiedzieli,ze na ten typ uody jaki ona reprezentuje nie ma w Polsce wzięcia:-oA za granicą docenili jej urodę.Uwazam,ze to piękna dziewczyna a w Polsce deble z agencji sie na nie nie poznli.Ae dzieki temu jest w IMG:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
w ramach poprawności Anka N. wcale nie pojechala za granice i tam sie dostala do IMG, byla na castingu w Polsce i byla wtedy już zwiazana z agencja Rorers, ponoć wiedziala o castingu do IMG juz wczesniej wiec "z" czy "bez" rores pewnie i tak by się dostała. Tylko moje drogie Ania to fenomen na skale światową, jest strasznie chuda ma ostajace uszka i odmienny typ urody, policzcie ile polskich modelek jest w topowych zagranicznych agencjach i ile z nich nie ma agencji matki w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaaaa
Jedna.. dwie modelki może sie dostaly bezpośrednio bez agencji w Polsce do zagranicznej agencji... to kropla w morzu potrzeb... Gdyby była taki bum na Polki to po pierwsze wszystkie dziewczyny z dobrych polskich agencji byłyby w agencjach zagranicznych a tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna N
chuda.... ona sie chyba nadaje do leczenia zobaczcie jej zdjecie na stronie rores galeria 4, drugi rzad ostatnia fotka gdzie trzymie stateczek... przecież ona ma nogi jak dwa kijki. Ja rozumiem ze modelka ma byc szczupla=chuda ale jak widze modelki na wybiegu na pokazach D&G, Dior (chodzi tam czołówka modelek) to one maja ładne smukłe nogi a nie dwa patyki. http://www.rores.pl/models/0013/?gal=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×