Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość ojej ona jest przerażająco
chuda,nawet jakna modelkę,nogi to ma zbyt chude,kosciste:-oAnoreksja:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
rzeczywiście na tym zdjęciu Ania nie prezentuje sie najzdrowiej... Do KALImaProblem: Masz do zrzucenia 1cm z bioder i piszesz ze masz odstajacy tyłeczek, moim zdaniem DASZ RADE :) budowa bioder a 1cm to malo istotne raczej musisz ujędrnić tyleczek pozbyć sie z niego reszteczki tluszczyku - ćwiczyć dalej, jeść zdrowo, kremy ujędrniajace i wyszczuplające akurat w przypadku 1cm pomogą, masaże prysznicem (wodą) na zmiane ciepła-zimna , dobry peeling bo poprawia krążenie i ułatwia wchłanianie kremów. A pani Instruktorka czy aby Ci nie pozazdrościla ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuupppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaola13
Hej dziewczyny, czy krzywe nogi to duża przeszkoda jesli chce sie byc modelka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! czytam od czasu do czasu ten topic , kilka razy się wypowiadałam. pracuję w agencji hook. muszę wam się pochwalić, że już są efekty mojej sesji do lecha. może ktoś już widział,ale raczej nie, bo promocja trwa od 4 lutego. a ja reklamuję możliwość wyjechania do...honolulu/mój egzotyczny typ urody/ a jeżeli nie to za jakiś czas zapraszam na stronę www.partypromocja.pl owa strona niestety jeszcze nie jest aktywna, ale to kwesta dni. p.s ja to ta z tatuażem motylkiem na ramieniu(sztuczny, namalowany na potrzeby sesji) w czarnych włosach. życzę wam powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna a madra
Dziewczyny!!czy Was wszystkie "porąbało??" Co Wy widzicie w karierze modelki? Czy Waszym marzeniem jest bycie wieszakiem na ubrania? Jak patrzę na wypowiedzi niektórych Pań określających się mianiem "modelki" to idzie tylko ręce załamać!Byk na byku, z ortografią i gramatyką na bakier (kate18)!Od razu pragnę uprzedzić głosy Pań, które będą sądziły, że jestem kolejną zazdrośnicą.. a więc nie narzekam na wygląd, ani brak powodzenia. Na moje fotki amatorskie zamieszczone w portalu typu sympatia.pl, fotka.pl dostaje zaproszenia do spróbowania sił jako fotomodelka, na sesje (darmowe)-jeden z wymienianych tu na forum fotografow "dobijał" się do mnie 3 razy, dopiero na forum wczoraj dowiedziałam się, że poleca go jakaś "modelka". I nie zrezygnowałam dlatego, że jestem po prostu anty , czy nie podołałabym...po prostu nie pozwolę nigdy sobą dyrygować, nie zniosłabym, jakby ktoś ciągle mówił, co mam robić:"jedziesz tam, ustaw się tak, schudnij tyle...! traktowania jak towar, który się tylko ogląda, mierzy, ocenia..Traktowania przedmiotowego, a nie podmiotowego...Poza tym... czytałam tu o dziewczynie, która rzuciła szkołę...to jest chyba szczyt głupoty! Przykład: na studiach mam dziewczynę... Miss z konkursu Lata Z Radiem, finalistka Miss Polski, rozkładówka w CKMie, Modelka bielizny LUPO, sesje w egzotycznych krajach itd, itd...Kiedy zabierała głos podczas zajęć, wykładowcy, reszta grupa milkła...po prostu gadała takie bzdury, ze nie wiadomo było czy smiać sie czy płakać!! dziewczyna była głupia, ale tak pewna siebie, że potrafiła gadać od rzeczy, nie widząc, że wykładowcy i reszta grupy byli jeszcze na tyle kulturalni, żeby nie powiedzieć jej wprost jaką idiotką jest...dziewczyna 24 lata...Nie znam osoby, która by ją lubiła... powielała stereotyp głupiej, zadufanej w sobie modelki, z pustka w głowie... Kolejna :"gwiazdka" - modelka firmy MANGO Karolina S. także rozkładówka - chyba w CKMie...opinia: nakormanka od 16 roku życia...możecie sobie ją pooglądać na stronie Mango. Na koniec pozytywny przykład... Znam dziewczynę, choć niestety nie osobiście, modelkę od wielu lat chodzącą po wybiegu...Dziewczyny tak ładnej (jest po prostu śliczna, ma megabłyszczące oczy), a przede wszystkim tak skromnej, szukać ze świecą wśród Was, "modelek" wypowiadających się na forum... Dziewczyna nigdy nie ukrywała, że jest modelką, choć też sama szczególnie się nie chwaliła... Mega skromnie ubrana, bez makijażu, ZAWSZE uśmiechnięta...Jej koleżanki z klasy (te akurat znam) "obgadując" ją NIGDY nie powiedziały o niej złego słowa...Mimo że wiedziały o jej sesjach zagranicą, o jej pracy, tym, co jest w stanie kupić sobie za zarobione pieniądze. dziewczyna jest fenomenalna! Do tego zawsze kiedy widzę w gazecie pokaz z jej agencji to ona jest zawsze na wybiegu, ona na zdjęciu... Kiedy jadę przez Łódź często ona spogląda z bilboardów...Od wielu lat z tym samym facetem, zawsze uśmiechnięta, radosna i miła...i niegłupia! Oto moje przemyślenia na temat modelek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, zdarzją się głupie dziewczyny, które od urodzenia myślą tylko o jednym, ale na szczęście nie wszystkie dziewczyny takie są. poza tym większość RENOMOWANYCH agencji nie chce współpracowac z dziewczętami, które nie znają j.angielskiego chociażby w stopniu komunikatywnym, bo jak taką modelkę wysłać zagranicę? nie zmienia to faktu jednak,że nie powinnaś podawać przykładu niejakiej Karoliny S. z firmy MANGO( propos agencja to nie firma...), gdyż możes zmieć z tego tytułu problemy; pomówienie etc.,wiem co mówię, bo studiuję prawo. ciekawi mnie również co ty studiujesz? powiadasz ze w twojej grupie, jest piękna i pusta dziewczyna....zatem co ona robi na studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwne tylko NORMALNE
modelki biorą amfę i koke aby utrzymac szczupl fugure,i to wiadomo nie od dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwne tylko NORMALNE
to normalne u modelek tak jak piwo wsrod studentów:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znosze uogolniania
prosze nie mowic o modelkach jak o calej grupie/ jednym organizmie, to tak jakbys mowila ze wszyscy bankowcy sa alkoholikami (no moze z malym wyjatkiem jak ta modelka ktora chwalilas) a wszyscy lekarze sa chamami i gburami i w ogole czemu wy chcecie pracowac w banku albo w szpitalu?? nie przesadzajmy, kazdy zawod ma plusy i minusy, wiadomo ze na modelki czeka wiele pokus ale wiem ze jednak wiekszosc z nich to rozsadne i madre dziewczyny, a jezeli ty akurat trafilas na glupiutkie to zwykly przypadek, wiec jeszcze raz prosze BEZ UOGOLNIANIA, DZIEKUJE ZA UWAGE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flawess
Faceci nie lubia takich chudych dziewczyn. Chcialabys sie przytulic do jakiegoś i ukłuc go wlasnymi koścmi? Bo on chyba nie... Jednoczesnie mozna sie przytulac do kaloryfera, taki sam efekt. Mozna miec szczupla sylwetke, to nic zlego, ale byc chodzacym szkieletem? To nie jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna a mądra
Na studiach kseruje notatki i ściąga od wszystkich wokół... Agencja to też w jakiś sposób firma, ma zarejestrowaną działalność gospodarczą na pewno...co za czepianie się szczegółów.... Poza tym patrząc na wypowiedzi dziewczyn tu, które rzucają szkołę, nie potrafią wypowiedzieć się bez robienia błędów w podstawowych wyrazach (nie jedna, nie dwie...) jak mieć inne zdanie?? Poza tym jakie pomówienie? skąd wiadomo o jaka K.S chodzi? może ona już nie należy do Mango? widzę, że ktoś juz nie wytrzymał z ciekawości i wyszperał dziewczynę o takich inicjałach... hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znosze uogolniania
juz sie teraz nie wycofasz :) powiedzialas karolina s. z mango, zaraz zlozymy donos na policje i bedziesz miec :P buzka, oj wydaje mi sie ze dziewczyny ktore rzucaja szkole dla modelingu da sie zliczyc na palcach u rak (mowimy tu o liceum tak?) no bo studia to inna sprawa, na studia zawsze jest czas, sama musialam przerwac nauke na rok z pewnych wzgledow, ale to nie ucieknie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie pomówienie....nie wiesz co to jest?Zniesławienie - występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności do roku na podstawie art. 212 § 1. Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do lat 2 jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212. § 2. K.k.). W razie skazania za zniesławienie sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego (art. 212. § 3. K.k.). Istnieją dwa kontratypy dla tego czynu zabronionego. Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213. § 1. K.k.). Nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu. Jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego, dowód prawdy może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy zarzut ma zapobiec niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego (art. 213. § 2. K.k.). Zaistnienie kontratypów określonych w art. 213 Kodeksu karnego nie wyłącza odpowiedzialności karnej sprawcy za zniewagę ze względu na formę podniesienia lub rozgłoszenia zarzutu (art. 214. K.k.). Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego (art. 212. § 4. K.k.). to ja ci przypomnę; podałaś info.że karolina s. z agencji mango jest narkomanką....i za te słowa możesz mieć problemy. a jak ona się dostała na studia??? jak zalicza egzaminy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi ma zawsze szczęście
nawet na studiach:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno któraś z nich
bo w Mango są dwie Kamile S.Więc to ta albo ta z linku podanego wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno któraś z nich
sorki za pomyłkę,Karolina a nie Kamila:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez nie nzosze uogolniania :/ pozatym wydaje mis ie ze te modelki ktore biora czy kokaine czy amfetamine nie biora jej z tego wzgledu zeby utrzymywac szczupla sylwetke ale z tego ze obracaja sie czesto w takim a nie innym towarzystwie (niezle imprezy i takie tam..) a wiekszosc przeciez ma swietna przemiane materi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam małe pytanko
odnoscnie przemianymateri-Czy dobra przemiana materi oznacza ze czesto lat sie do WC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam małe pytanko
czy to raczej nie na tym polega aby czesto sie wyprozniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna a mądra
No właśnie laski robicie darmową reklamę koleżankom z Mango hehe poza tym napisałam, jaką ma opinię, co o niej mówią, a nie że ja tak sądzę.. bo ona to nie "mój rocznik", napisałam to a propo niektórych wypowiedzi odnośnie modelek (narkomanii, braku inteligencji) i tego, co same o osobie piszą (porzucenie szkoły-jest się czym chwalić:])... a tamta laska ze studiów to tak naprawdę mnie nie interesuje - nie zadaje się z pustakami:P nie interesuje modelkami tylko to było przy okazji tego, co się tu naczytałam... a weszłam, żeby poznac triki stosowane przez modelki przy pielęgnacji ciała......ale niestety chyba tutaj tego nie znajdę.. Aha wpadłam na pomysł, że chyba sama założę taką agencję... można zbić fortunę na naiwności niektórych z Was... Pozdro:] Ps. czekam na dalsza krytykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna a mądra
Aha jeszcze jeden pozytywny przykład... dziewczyna, która własnie miała zamiar założyć własną agencję...sama od czasu do czasu wysyłała swoje fotki, brała udział w sesjach, ot, tak dla porządnego zastrzyku finansowego...jednak nie ciągnęło jej do tego... skończyła studia ze stypendiami, wyjechała do Stanów, aby zarobić szybko konkretną kwotę pieniążków... dziś ma 25 lat prowadzi własną firmę... a przy tym jest serdeczną, zawsze pomocną koleżanką... Pamiętajcie dziewczyny!! Szkoła ponad wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna a mądra
A teraz czekam na rady modelek odnośnie dbania o urodę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Dziewczyny bez przekleństw.. troche kultury. "Ładna a mądra" masz swoje zdanie, masz pełne prawo je swobodnie przedstawiać ale nie probuj na siłe zmieniać poglądów innych. To że ty masz takie a nie inne spojrzenie na modelki po przez pewne doświadczenia to już twoja sprawa. W każdym środowisku znajdą sie osoby które mają większe lub mniejsze IQ. Ubolewam tylko nad tym że wrzucasz wszystkich do jednego worka. Jest wiele dziewczyny dla których praca jako modelka to dobry zastrzyk gotówki i łączą to z nauką. W polsce rynek nie jest aż tak przepełniony ofertami że dziewczyny muszą rzucać szkoły, jest więcej modelek niż zleceń. Jeśli dziewczyna jedzie na direct za granice na kilka tygodni to zazwyczaj motywacją jest dobra kasa, nie ma co ukrywać nie wszystkim w naszym kraju sie przelewa, uzbierać na własne mieszkanie to już coś a nie wyciągać rączkę po kasę do rodziców. Są pewnie i dziewczyny które robią to tylko dla poklasku i z dumą patrzą w lustro choć czasem nie ma z czego być dumnym. Nie znaczy to że każda taka jest. Narkotyki są nie tylko wśród modelek. Rzucanie szkoły .. hmm 1 przypadek na forum? Naiwność, jeśli ktoś ma 14-16lat niestety nie zna jeszcze wszystkich pułapek tego świata i wyrachowania ludzkiej natury. Uczy sie na własnych błędach, uczą rodzice.. jak mają czas w pogoni za lepszej jakości życiem. Próżność.. nikt nie pisze jestem NAJ piękniejsza. Ortografia... istnieje dysleksja, a nawet jeśli poruszymy niebo i ziemie nie ma możliwości żeby wszyscy pisali poprawnie, może Romuś dorzuci w szkołach więcej godzin z J.Polskiego zamiast filozofii religijnej. Pomimo że nie w wszystkim sie z Tobą zgadzam, dobrze że napisałaś swoje przemyślenia, czasem kubeł zimnej wody sie przyda, może da komuś do myślenia nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna a mądra
No i taką krytykę uznaję, jak powyżej ----> tzn. od nicku "receptura". i zapomniałam właśnie napisać, że 14-16 lat to raczej jeszcze nie czas, kiedy dziewczyny myślą dojrzale, ale gdzie są rodzice? Poza tym uważam, że samo uznanie siebie pt." nadaję się na modelkę, zgłoszę się do agencji" to taka myśl sama w sobie jest jakąś próżnością... rozumiem, gdy ktoś zaczepi dziewczynę w markecie, czy na ulicy, fotograf czy szef agencji, zaproponuje sesję, poda wizytówkę... dziewczyna raz się nie zgodzi, ale sytuacja będzie się powtarzać i w końcu ciekawość zwycięży - to rozumiem. Swoją drogą domyślam się, że to extra kasa... ale czemu dziewczyny nie zainwestują, skoro mieszkają i pracują jakiś czas zagranicą w jakąś dobrą zagraniczną szkołę czy studia? Ja gdybym miała pieniądze, 19 lat i świetną znajomość języków zamiast ciuchów i markowych kosmetyków zainwestowałabym zarobione pieniądze w zagraniczną szkołę, najlepiej Oxford lub Cambridge ;-)... Albo wykorzystując znajomość branży i odpowiednich osób, specyfiki pracy sama założyłabym taką agencję lub chociażby filię innej... Wciąż czekam na porady odnośnie urody....chyba o tym miał być ten topic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna :\"gwiazdka\" - modelka firmy MANGO Karolina S. także rozkładówka - chyba w CKMie...opinia: nakormanka od 16 roku życia...możecie sobie ją pooglądać na stronie Mango. wydaje mi się, że w powyższym zdaniu PONIŻYŁAŚ PUBLICZNIE modelkę. znieslawienie nie polega na zakazie wypowiadania własnego zdania, bo do tego mamy prawo, jest odpowiedni zapis w Konstytucji, tylko na poniżaniu, obrazie etc. wykładnia prawa jest ta sama wśród prawników.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam się z toba, napisalaś, że jak ktoś myśli, że nadaje się na modelkę, to jest zadufany w sobie i próżny......czemu tak myślisz, dla mnie to w ogóle nie ma sensu. jeżeli ktoś jest szczupły, wysoki, ma ciekawą twarz....to ma prawo myśleć i chcieć próboważ swych sił w modelingu.jak ktos skończy medycynę, zrobi specjalizację...to ma czekać aż jakiś znajomy z kliniki zaproponuje mu pracę? nie może sam się o nią starać, ubiegać? bardzo mało wiesz o modelingu, czesne na oxford, cambridge etc. jest horrendalnie wysokie i naprawdę tylko kilka polskich modelek może sobie pozwolić na edukację w wyżej wymienionych uczelniach, zapewne nie jedna by chciała. może masz złe doświadczenie z modelkami, ale ja mam koleżanki, które nie są głupie-jedna studiuje anglistyke na UJ, inna w konserwatorium-grę na fortepianie, jeszce inna kończy w tym roku biotechnologię,ja sama studiuję prawo....mogłabym to olać, ale jestem świadoma,że modeling to tylko przygoda w życiu, bardzo krótka-ja już powoli kończę tę przygodę. nie żałuję, bo poznałam wiele ciekawych ludzi, nauczyłam sie wytrwałości i dostałam coś, o czym marzą setki dziewcząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hmm hmm
a co takiego dostałaś "o czym marzą setki dziewcząt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×