Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość wiecie cos moze
o jakichs castingach w Wawie?? np do reklam itp?? skad mam brac takie informacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje informacje jesli komus moze byc pomocna w czymkolwiek: Zostań modelką Avanti w kwietniowym numerze Avanti redakcja magazynu wraz z agencją New Age Models ogłosiła casting dla wszystkich chętnych dziewcząt, które chcą spróbować swoich sił w zawodzie modelki. Wymagania: 14-25 lat, 170 cm wzrostu Dodatkowo należy wysłać wypełniony formularz (który można znaleźć w kwietniowym numerze Avanti) wraz ze zdjęciem na adres : New Age Models ul. Brukselska 44/32 03-973 Warszawa Organizatorzy na podstawie nadesłanych zdjęć wybiorą dziewczęta, które zostaną zaproszone na casting. Finalistki będą miały okazję wziąć udział w sesjach do magazynu Avanti oraz podpiszą kontrakt z agencją New Age. Natomist zwyciężczyni dostanie przelot do jednej z renomowanych agencji modelek w Paryżu lub Mediolanie. Po dodatkowe informacje i kupon z formularzem zgłoszeniowym należy się pofatygować do najbliższego kiosku i kupić Avanti Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkie dzięki Ailyn za info
:-)Goraco pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVELA
wlasnie bylam na stronce tej agencji New age models WOW mowie wam takie dziewczynky jak z obrazka! Wszystkie powyzej 175 zm i takie sliczne! Podlamalam sie nieco... za wysokie progi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski!! wiecej optymizmu, glowa do gory i bedzie dobrze... wierze w Was... NOVELA=>moze wlasnie Ty masz w sobie cos takiego co \"zabije\" wszystkie pozostale modelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
hej! Właśnie dowiedziałam się "nowej" o agencji LOKO MODELS (www.lokomodels.pl) Wygląda bardzo obiecująco i oferuja niezle warunki, ale wszystko może być tylko pozorem wiec chcialabym zasięgnąc rady u SPECJALISTEK (Ailyn prosze o rade, powiedz szczerze co tym myslisz, lepsze to niz e'sensual? czy moze probowac w perfect models? ) Prosze niech ktos mi szczerze powie co mam zrobic... juz wiecej nie bede pytac (obiecuje) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak:ciezko mi cokolwiek doradzac bo nie znam ttych agencji za dobrze... wiem ze moja kolezanka w esensual ma sporo pracy. loko models nie znam w ogole - oprocz jednego bardzo dobrego fotografa. chyba nie za dlugo sa na rynku, ich doswiadczenia tez nie sa bogate i porazajace. ale moze startuj do dwoch - w Esensual chyba sie nie podpisuje umowy na wylacznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podaj mi link do Perfect Models bo tez nie znam, musialabym sobie obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
hej dziewczyny BARDZO prosze o szybką rade.Otóż to: ok 2 tyg. temu wysłałm zdjęcie do agencji vector studio.I właśnie dostałam zaproszenie abym przyjechała do Warszawy bo chcą mnie zobaczyć!!!ciesze się strasznie tylko nie wiem czy powinnam bo nie wiem czy vector to dobra agencja i czy współpracując z nia będę miała szanse zaistnieć w świecie mody w polsce i za granicą.Prosze pomóżcie mi.Jeszcze jedno pytanie na zdjęciach które tam wysłałam nie było widać pryszczy i przebarwień po trądziku czy powinnam ich o tym uprzedzić?czy na to się nie zwraca uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to Ty chyba jestes z Warszawy bo do tej pory szukalas wsrod warszawskich agencji, a Perfect Models jest z Poznania glownie. co sie rowna temu ze zdecydowanie slabiej reprezentuja interesy warszawskich modelek.poza tym jak obserwuje to dziewczyny od nich najczesciej wystepuja w pismach typu Playboy,a to nie jest najlepsza droga u poczatku kariery.a z plusow to widze ze wspolpracuja z Mango i z Moda Forte. no nie wiem...dziewczyny jak w kazdej agencji sa lepsze i gorsze, niektore naprawde ladne,inne mniej.a moze tak apropos sprobujesz w Moda Forte.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia_17=>ale oni wyslali Ci zaproszenie na sesje czy zaproszenie na obejrzenie??bo jak na sesje to szykuj 250 zlotych...juz kilka osob tak wykiwali, wiec lepiej zapytaj odrazu co do pozostalych pytan - za granica raczej nie zaistniejesz. jesli na zdjeciach nie bylo widac pryszczy tzn ze dobry puder je przykryje wiec nie wiem czy powinnas uprzedzac...raczej zamaskuj to w jakis sposob - choc modelka powinna miec ladna cere - sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
ailyn prosze odpowiedz na moje pytanie wydajesz mi się rozeznana w tym świecie modey.Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
Dziękujemy za nadesłanie foto oferty, okazanie nam zaufania i chęć współpracy. Zanim zdecydujemy się na zaproponowanie Ci zleceń i podpisanie kontraktu, chcemy zapoznać się i ocenić Twoje możliwości, by jak najtrafniej móc je wykorzystać w ewentualnej, dalszej współpracy. Naszym zadaniem jest bowiem nie tylko zapewnienie Ci zleceń i koniecznej tu ochrony agencyjnej, ale również działania zmierzające do rozwoju Twoich zdolności i predyspozycji zawodowych. Dlatego zapraszamy Cię na spotkanie z naszym bookerem. To on będzie pierwszą osobą, która umiejętnie rozezna Twoje szanse pracy w szerokim przedziale branży reklamowej. Może również zaproponować Ci wykonanie sesji portfoliowej. Osobom współpracującym z nami zapewniamy najlepsze zlecenia, ochronę i opiekę, solidne przygotowanie (dla osób początkujących) oraz szansę zaistnienia w świecie medialno-reklamowym. Kilka słów na temat spotkania: - przyjedź wypoczęta/y i jeśli to możliwe – bez makijażu; - miej świeżo umyte włosy (jeśli były farbowane to zwróć uwagę by nie było widocznych odrostów), zadbane paznokcie, wydepilowane nogi, pachy i bikini; - zabierz ze sobą kilka kompletów odzieży podkreślającej sylwetkę (ubrania w różnym stylu: sportowe, wieczorowe, w bogatej kolorystyce, może być kostium kąpielowy lub bielizna), do tego różne buty oraz dodatki: chusty, szale, biżuteria itp.; - pamiętaj o zabraniu dowodu osobistego ( jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią, przyjdź ze swoim opiekunem); - jeżeli posiadasz już jakieś doświadczenia w branży - zabierz ze sobą zdjęcia; - spotkanie, jak również zawarcie z nami kontraktu, są bezpłatne. dokładnie to to mi wysłali dziewczyny co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
Dziękujemy za nadesłanie foto oferty, okazanie nam zaufania i chęć współpracy. Zanim zdecydujemy się na zaproponowanie Ci zleceń i podpisanie kontraktu, chcemy zapoznać się i ocenić Twoje możliwości, by jak najtrafniej móc je wykorzystać w ewentualnej, dalszej współpracy. Naszym zadaniem jest bowiem nie tylko zapewnienie Ci zleceń i koniecznej tu ochrony agencyjnej, ale również działania zmierzające do rozwoju Twoich zdolności i predyspozycji zawodowych. Dlatego zapraszamy Cię na spotkanie z naszym bookerem. To on będzie pierwszą osobą, która umiejętnie rozezna Twoje szanse pracy w szerokim przedziale branży reklamowej. Może również zaproponować Ci wykonanie sesji portfoliowej. Osobom współpracującym z nami zapewniamy najlepsze zlecenia, ochronę i opiekę, solidne przygotowanie (dla osób początkujących) oraz szansę zaistnienia w świecie medialno-reklamowym. Kilka słów na temat spotkania: - przyjedź wypoczęta/y i jeśli to możliwe – bez makijażu; - miej świeżo umyte włosy (jeśli były farbowane to zwróć uwagę by nie było widocznych odrostów), zadbane paznokcie, wydepilowane nogi, pachy i bikini; - zabierz ze sobą kilka kompletów odzieży podkreślającej sylwetkę (ubrania w różnym stylu: sportowe, wieczorowe, w bogatej kolorystyce, może być kostium kąpielowy lub bielizna), do tego różne buty oraz dodatki: chusty, szale, biżuteria itp.; - pamiętaj o zabraniu dowodu osobistego ( jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią, przyjdź ze swoim opiekunem); - jeżeli posiadasz już jakieś doświadczenia w branży - zabierz ze sobą zdjęcia; - spotkanie, jak również zawarcie z nami kontraktu, są bezpłatne. dokładnie to to mi wysłali dziewczyny co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia_17=>tu jest napisane ze spotkanie jest bezplatne, pod spodem masz pewnie jeszcze numer telefonu podany, lepiej zadzwon i sie zapytaj czy zrobienie zdjec tez jest bezplatne, zebys sie nie wkopala. jesli tak to jedz na to spotkanie, moze akurat Ci sie uda:) pozdrawiam. jak masz jeszcze jakies pytania to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
dzięki za odp mam jeszcze kilka pytań.Sama nie wiem ta agencja to szczyt moich ambicji.Wolałabym do np eastern models,mango orange itp.Wiem że to najbardziej renomowane agencje.Moze bujam w obłokach ale czy nie lepiej próbować. doskonalić swoją sylwetke i pozbyć się pryszczy może wtedy jedna z tych renomowanych agencji mnie zechce...Czy lepiej iść do mniej znanej agencji(jeśli i oni mnie będą chcieli) gdzie nie mam szansy na kariere.Bo jak przecierz podpisze z nimi umowe to nie będę mogła współpracować z tymi najlepszymmi agencjami które mają umowę na wyłączść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo ze lepiej odrazu zaczynac od wyzyn...ale nie wiem ile masz lat, moze juz czas ucieka i nie ma na co czekac...a moze warto troche poczekac... a probowalas do ktorej z tych znanych agencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo ze lepiej odrazu zaczynac od wyzyn...ale nie wiem ile masz lat, moze juz czas ucieka i nie ma na co czekac...a moze warto troche poczekac... a probowalas do ktorej z tych znanych agencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
za 3 miesiące skończe 17 lat.Próbowałam do mango i network ale odpisali że nie są zaainteresowani.Tylko ja wysłałam do nich mało ciekawe zdjęcia i wtedy miałam w biodrach 91 a teraz mam 89cm.Myśle że nie jestem taka najgorsza.Bo jak byłam na castingu viva look to pani powiedziała żebym przesłała zdjęcia do jej agencji (hook)więc może jeszcze nad sobą popracuje a w wakacje albo wcześniej pojade do warszawy i obejde wszystkie agencje.Sama nie wiem.Myślisz że moje wymiary są dobre i czy nie jestem za niska? 82-61-89 173 cm.A ty w jakiej byłaś agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslij moze do Orange i Gudejko, choc oni maja podobne wymagania co Mango. mysle ze za niska nie jestes, choc na progi renomowanych agencji to moga sie czepiac. Wymiary sa dobre choc niezbyt proporcjonalne.ja zaczynalam od Mango.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
Wiesz Ailyn w moda forte zdjecia modelek ukazaly sie w takich gazetach jak CKM, Gentleman, Playboy, Max wiec mnie to nieco odpycha, jednak na poczatku wysle fotki do mango models (albo eastern models) a jak mnie odrzuca to sprobuje w e 'sensual. :) Narazie musze sobie jakies zrobic :) A tak zebym nie byla obca to mam 18 lat i jestem z malego miasta, ale plauje studiowac w Wawie dlatego wlasnie tam szukam agencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) ale Moda Forte jest ok, wbrew pozorom:)milo mi Cie \"poznac\":Da ja jestem z Warszawy i jestem stara, az wstyd sie przyznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Dziewczyny, jak Wy macie fajnie, że jesteście takie wysokie. Ja z moim 165 cm nie nadaję się na modelkę, zresztą wolałabym i tak pozować do zdjęć niż chodzić po wybiegu. No ale właśnie nie wiem czy i gdzie się zgłaszać, żeby móc pozować do zdjęć... :( Wiem, że przez mój wzrost sławy nie zdobędę, zresztą nie o sławę mi chodzi tylko o przygodę. Co sądzicie o wysyłaniu fotek bezpośrednio do redakcji gazet? Zazwyczaj na okładki trafia się z polecenia agencji, no ale ja i tak do żadnej agencji nie trafię przez mój wzrost, mimo, że buźkę mam dość ładną, potrafię pozować do zdjęć i figurę mam szczupłą, tylko za niską jak na agencje mody.... :( A castingu do wyborów Miss w moim mieście nie było i chyba już nie będzie...nie wiem dlaczego... no chyba, że nie nagłaśniali terminu i miejsca celowo.... :/ Bo różnie to z tym bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curious=>wiesz, powiem Ci ze na dluzsza mete nie jest fajnie miec duzo cm... ja mam 183 i moj maz ledwo mnie przerosl:) a juz nie ma mowy o super wysokich obcasach, a do takich sie przyzwyczailam:) oj z wyborami to naprawde roznie bywa, niestety, pelno dziwnych ukladow... Nanncy=>dzieki za pozdrowienia:Pja Cie rowniez pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_
Witam! zaglądam tu od czasu do czasu, ale to mój pierwszy wpis.Tak czytałam wcześniejsze wpisy i sama zapragnęłam zostać modelką, może z innych przyczyn niż sława, okładki gazet, pieniądze..nie, właściewie mi o pieniądze chodzi. Potrzebuję ich bo chcę sie uczyć, a moi rodzice nie mogą mi pomóc. Pomyślałam więc, że chyba spróbuję, nie czuję się pewnie, ale spróbuję, bo zawsze wszyscy moi znajomi kazali mi spróbować...:) sama nie wiem, chyba jestem zdesperowana, ale może to mi pozoże...? co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Do 'nowa_' => Heh, ja też potrzebuję pieniędzy na ten sam cel co ty. Mam nadzieję, że już niedługo dostanę jakieś zlecenie, kontrakt zagraniczny itp. i będę miała chociaż trochę funduszy na studia, wynajęcie mieszkania itd. Czasy są ciężkie, więc nie dziwi mnie twoja desperacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_
kate18:) czyli spróbować, mimo mojej niepewności...? nie uważam, że nadaję się na modelkę, nie jestem aż tak wysoka ani ładna. No i już nie taka młoda! Tylko ta przeraźliwa chudość:( z tym się zgodzę. ajajaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×