Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość dobry pomysł kate18 z tymi
linkami.jak znjdę cos ciekawego to na pewno podam to na forum:-)Dzięki za tego linka o biodrach;)Pozdrawiam gorąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caire
Wielkie dzieki za link i za wszelkie rady! Moze mi sie uda gdzies zaistniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gia17
Hej Mam 17 lat, 177 cm wzrostu, wymiary 90,5-62-90 chciałabym zostać modelką. Myśle o pójściu nacasting Elit Model Look, ale nie mam doskonałej cery zrówno na twarzy jak i na plecach, znaczy nie jestm pryszczata, ale mam przebarwienia po pryszczach i rozszerzone pory:( Myślicie że to mnie dyskwalifikuje? Staram sie to usunąć ale w tydzień nie da rady:D Czy lepiej iść na taki casting czy też zgłosić się do agencji? Pozdrawiam:* ps czy mam dobr wymiry?czy np za dużo w biodrach (o pół cm pewnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'Gia17' - lepiej iść do agencji. wymiary masz chyba ok. poza tym jesli bardzo spodobasz sie w agencji to powiedza ci, co masz w sobie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Ech... tak bym chciała mieć takie duuuże profesjonalne portfolio... W ogóle tak jakoś smutno mi się zrobiło... Mam już 24 lata, niedługo wyjdę z "obiegu", będę za "stara" nawet na fotomodelkę... Czas ucieka, a mi nadal nie udało się zrobić nawet profesjonalnej sesji.... :( Mam zaklepaną sesję za jakiś czas, ale ja już bym chciała teraz, jak najszybciej... Czas ucieka... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
Cześć dziewczyny! Chciałabym sie zapytać czy może wiecie ile kosztuje profesjonlne portfolio np. w waszych agencjach (i w jakich jesli sa tu modelki:)) Bo np w Zoom kosztuje od 300-500 zl zas w Vector 200. Czy tyo zalezy od jakości agencji? Czy nie ma mozliwoci bezpłatnego portofolia jesli dziewczyna sie spodoba? Prosze odpiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA*
Hej, moze troche nie na temat ale jak dbacie o twarz? Ja zmagam sie z niewielkim ale wciaz powracajacym tradzikiem, stosuje juz wiele preparatów (toniki maseczki solariumitp.) Nie mam juz pomyslu, zaczelam sie nawet zdrowo odzywiac i pic zielona herbate, ale nie wielki skutek. I co to zrobic? Jak modelki dbaja o cere? A moze wcale nie dbają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lykaj witamine A+E i pij regularnie(najlepiej szklanke dziennie)sok warzywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
To co tym portfolio? Nikt sie nie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
To co tym portfolio? Nikt sie nie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sie zglosisz do agencji, a oni stwierdza ze jestes dobra i sie \"sprzedasz\", wtedy robia Ci darmowe portfolio i kompozyt bo stajesz sie wizytowka agencji, a w kazdym innym przypadku gdy chcesz sobie zrobic portfolio musisz placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sie zglosisz do agencji, a oni stwierdza ze jestes dobra i sie \"sprzedasz\", wtedy robia Ci darmowe portfolio i kompozyt bo stajesz sie wizytowka agencji, a w kazdym innym przypadku gdy chcesz sobie zrobic portfolio musisz placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
Dzieki Ailyn za informacje, widac że jestes rozeznana w swiecie mody (dlugo jestes modelka?) Ja dopiero zamierzam tam wkroczyć a przynajmniej spróbować. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat... ale teraz rzadko pracuje, bo mi sie twarz zestarzala:D mloda konkurencja mnie pomalu usuwa:) zartuje:) po pewnym czasie czlowiek rezygnuje z takiej pracy, tym bardziej jesli pracuje za granica, dla zycia rodzinnego:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
Wow Ailyn, ale staż! :) tysiące dziewczyn marzy o tym by gdzieś zaistnieć, a wyjazd za granice to juz szczyt kariery. Ja narazie mysle o portfolio i o pierwszej agencji, moze sie w koncu odważe, co myslisz o e'sensual (nie mam idealnych wymiarow wiec do mango mnie nie wezma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ailyn zazdroszczę Ci :) 5 lat, wyjazdy za granicę. Kurcze, jak udawało Ci się ciągle być 'w branży', mieć zlecenia, nie stracić figury itp. Podziwiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanncy=>do dziela!! nie ma na co czekac, trzymam kciuki:) mam kolezanke w E\'sensual - nie narzeka na brak zlecen, wiec jesli nie mozesz do Mango to startuj tam.powodzenia:)jak masz jakies pytania to smialo Kate18=>pracowalam kilka lat we Wloszech... dziennie bylam na okolo 12 castingach, co bylo dosyc meczace, zwlaszcza ze one odbywaly sie w roznych miejscach o roznych godzinach...w ten sposob zawsze dostawalam jakies zlecenie. dzieki temu tez nie mialam czasu zeby sie obzerac a ciagle bylam w ruchu... rano lekkie sniadanie, woda mineralna w dzien, jakies owoce. a gdy wracalam bylam tak zmeczona ze jedyne o czym myslalam to spanie:)gdy zblizal sie pokaz cale dnie spedzalysmy na przygotowaniach, wszystko musialo byc dopiete na ostatni guzik. w uzyciu codziennym natomiast byly liczne maseczki do twarzy, do wlosow, peelingi, balsamy itp. ale ogolnie czas ten wspominam bardzo milo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
Dzieki za rady dziewczyny (w szczególnosci Ailyn) :) napewno bede pisać jak bede miała jakieś pytania, bo znacie sie na rzeczy! Goraco wsystkich pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanncy=>nie ma problemu, zawsze chetnie pomoge:)powodzenia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×