Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość shynshylek
Gratulacje Meggan:*!!!jestem na tym forum juz od dawna...i mozna powiedziec ze wiekszosc dziewczyn brnie do wyznaczonego sobie celu:) mam nazdiejen ze mi tez sie uda spelnic to marzeie:) wam tez tego zycze:) oczywiscie czekam na relacje z model plus....kurcze..jak ten czas leci.....bylam tam na poczatku grudnia a wydaje mi sie ze to bylo tak niedawno:).....a odwiedzisz jeszcze jakies inne agencje w Wawie?:) jeszcze takie drobne pytanko do 17:) skad jestes? masz ten luz i pochodzisz z Wawy?:) czy na sesje itp musisz dojezdzac?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 co do diety
ja stosowałam i od dzisiaj ponownie zaczęłam(chudnie sie dużo ale to zależy od organizmu)...jest to dieta nieskuteczna jak na dłuższy okres,smaczne zas jest żarełko ale daje szybki i widoczny skutek...tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
no....nareszcie ktos przyznal mi racje:)....trzeba dąrzyc do celu i spelniac swoje marzenia..nie wolno sie poddawac..potem mozna tego zalowac:) 3mam za was kciuki....i poprostu uwierzcie w siebie.....sprobujcie i wtedy sie przekonacie czy sie spodobalyscie czy nie...jak nie w jednej agencji to w nastepnej:).....ale naprawde..nie warto rezygnowac z marzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
nie nie...mieszkam 200km od warszawy więc też mam z tym problemy..aczkolwiek lubie jeździć tak rano pociągiem sama bo tak sie samodzielnie czuje i wogóle odrywasz sie od rzeczywistości...wiesz jesteś młodziutka o ile pamiętam...ja na twoim miejscu wysłała bym zdjęcia do gazet na te konkursy dziewczyna dziewczyny i teraz wiem ze jest taki w bravo ..nad tymi konkursami przecież patronuje model i d'vision a zapewniam cie ze z takiego konk. o wiele łatwiej będzie Ci sie dostać do tej wymarzonej agencji bo wtedy juz tak nie patrzą na wiek a jak ktoś ma jakieś wąty co do wieku to poprostu agencja mówi ze jestes z konkursu...gdybym była w twoim wieku i nie byłabym związana umową to bym tak bardziej zrobiła...bo przy tym też poznajesz mnustwo osób i masz fajną zabawe...a na konkursach tego typu są ludzie z zagranicznych agencji którzy tylko wypatruja takich świezutkich i młodziutkiich buziek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
:) no w sumie zastanawialam sie nad tym przedtem. tzn jakbym wyslala zdjecia do konkursu dziewczyna dziewczyny:) i tak to organizuje m.in chyba agencja model plus:) ja mam 0k 350km do Wawy.....ale mysle ze z czasem dojazd stanowil by maly problem. zdieki za rade:) hmm...sorki ale zastanawiam sie czy pytalam sie ciebie w jakim wieku zaczelas pracowac jako modelka?:) kurcze taka zakrecona ostatnio jestem:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
to ja tez taka jestem...wiesz ja w wieku 13 lat juz wiedziałam ze twgo chce i poszłam na kurs wizażu i prezentacji(czy coś takiego)sporadycznie brałam udział w jakiś pokazach lub sesjach ale to naprawde raz na jakiś czas jak sie cos trafiło...taką prawdziwą prace zaczęłam jak miałam niespełna 16lat ale też zaczełam od takiego konkursu(tylko ż ew innej agencji) dlatego tobie też radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
No wreszcie mi sie model plus strona zaladowala natalka jestes naprawde sliczna i masz to cos co przykuwa uwage, dobra koncze z komplementami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, jak tam???? glod nie doskwiera??:D Ja zaczynam od jutra, az sie boje:D ehh jestem sudentka, ferie sie zblizaja a tu zero alkoholu, nawet sobie nie popije:D;) Natalia to moge w koncu palic?? palenie oszukuje glod i pewnie byloby mi latwiej a tak to jak jeszcze bede rzucala to sie z narzeczonym jeszcze pokloce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomnialabym dodac, zaraz po diecie jade do Tatumodels, bo mam sie zjawic u nich do konca lutego, wiec trzymajcie kciuki dziewczyny, przy okazji zajrze do kilku agencji ktore nie raczyly mi odpisac:) Jak mnie nie chca to bede sie pchala na chama, a co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Dzięki dziewczyny za wsparcie, chyba każda z nas go potrzebuje o wiadomo że raz jest lepiej a raz gorzej do 17-> Z Anią z D'vision mam kontakt telefoniczny wiec wystarczy zadzwonic i ustalic termin a do Model Plus mogę się zgłosić kiedy będę mogła, więc ze względu na MATURĘ :( nie będe mogła tego zrobić aż do maja... bo ferie też juz mi się konczą a masa zajęć maturalnych nie pozwala mi teraz wyjechać ponad 300 km do Wawy. Chyba że coś wykombinuje... Aż nie mogę uwierzyć że chciałabyś sie za mną wstawić w agencji :D Rzadko spotyka się taką pomocną dłoń. Masz może maila lub gg żeby pogadać? Shynshylku jeśli pytałaś czy odwiedze też inne agence to raczej nastawiam się tylko na te 2 :) Wg mnie sa po prostu najlepsze, jak się nie uda to zawsze zostają inne opcje... Dziewczyny do dzieła! Damy radę!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka17
Czesć. Na początku chciałabym podziekować tym dziewczyną które tak aktywnie uczestnicząw tym forum.Naprawde lubie czytac wasze rady. Od pewnego czasu mam ochote pracować zeby pomóc rodzicą . Nie chodzi mi tu o zostanie modelką ale mysle ze praca hostsesy mogłaby mi pomóc. a dlaczego nei modelaką? a więc nei wiem czy sie nadaje . Jestem szczupła ale nie musze koniecznie rpacować w modelingu. Chciałabym poprosić was zebyscie podały mi adresy agencji w których poszukują dziewczyn na hostessy.Naprawde potrzebuje tej pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
Do Inka: kiedys chyba cs bylo o hostesach na forum o ile mnie pamiec nie myli wiec przejzyj dokladnie ale nie jestem pewna, a tak to poszukaj w necie napewno znajdziesz, ja wiem tylko gdzie jest division i wlasnie si ucze jak do niego dojsc w wawie bo z moja orientacja wyladuje na drugim koncu wawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka17 , ja pracowalam jako hostessa, bardzo fajna ale cholernie meczaca praca. Powinnas miec ksiazeczke sanepidowska. A co do agencji wystarczy wpisac \" agencja hostess\" w google i wyskoczy Ci mnostwo pozycji. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Kloa ja sama do Warszawy nie pojade bo wroce za miesiac:) Narzeczony bedzie moim przewodnikiem. Przy Nim bedzie mi razniej, bo nawet jak mi wszedzie powiedza ze jestem obrzydliwym paszczurem, to dla Niego i tak jestem najpiekniejsza:D;) Kloa wez lepiej kogos ze soba, faceta albo kumpele, zawsze co dwie glowy to nie jedna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka17
Dziękuje dziewcyzny WAM bardzo. Szukam róznych agnecji ale chciałabym usłyszac o waszych doświadczeniach z tej pracy i miec adresy sprawdzonych agencji bo w internecie jest duzo takich niepewnych. Moze to nie za prywatne pytanie ale ile mozna zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm srednio od 6 do 10 zl za godzine, jesli chodzi o promocje i inne akcje w supermarketach, to sa najnizsze stawki. Wejdz sobie na stronke jakiejs agencji i poogladaj zdjecia, zobacz w jakiego rodzaju imprezach hostessy braly udzial, jakiej jakosci sa ich stroje i od razu bedziesz wiedziala jakiej klasy jest agencja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Inko polecam Ci agencję E'sensual z Wawy. Tam hostessy mają mnóstwo pracy! Sama zobacz na ich sronce ile oni mają zleceń!! Ja już sobie dawno wymysliłam że jak z modelingiem nie wyjdzie to wale tam na hostesse bo oni mają dużo zleceń. Sama zobacz www.esensual.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej dziewczyny ja dopiero wróciłam ze szkólki...uff trudna sprawa... ...ja bede jechać do warszawy 9bo mi mają wrócić do czarnych włosów(dla [potrzeb kampanni zrobili mi kolor...miodowo-rudawo-blond)no cóż ...trzeba sie czasem poświęcać...a do do diety to trzymam ale wogóle nie jestem głodna tylko że jak teraz wróciłam to troszki zmarzłam i wypiłam cieplutką kawusie z mlekiem czego nie wolno mi bło zrobić bo nie było jej na karteczce:P...O!jak chcecie to zaraz napisze jaka to dietka...ej powiedzcie mi co na to co robicie Wasi faceci?bo ja mam faceta od 2 mies(lat 19)pominmy to że zapomniał nawet od kiedy jeśteśmy razem ale jak tylko coś mu powiedziałam z modelingu to on na to że nie chce słuchać bo nie chce chodzić z modelką tylko z dziewczyną(i tak o tym co robie dowiedział sie przypadkiem od osób trzecich)...troche mnie to zbiło z tropu bo ja jak jade do warszawy to nawet nie opowiadam jak było chociaż to moje hobby...nie wiem czy to jest wogóle normalne...teraz też ma matury i rozumiem że sie stresuje ale sie mną wogóle nie zajmuje(wiecie...chodze z nim razem do szkoły a widuje sie może 15 minut w ciągu dnia...i do tego ostatni raz całowaliśmy sie tak naprawde z 2tyg temu:(.... jak myslicie co mam zrobić zby ożywić jego zainteresowanie mną(tak jak było na początku) z tym że zazdrośc nie pomaga bo on sie tylko fochuje i potem wypomina...PORADŹCIE DZIEWCZYNY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
A TO DIETKA DIETA KOPENHADZKA UWAGA ! Lunch i obiad można zmieniać nawzajem, jeśli będzie to miało miejsce tego samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13 dniu możesz jeść normalnie bez obaw tycia przez pierwsze dwa lata. Jeżeli dietę przeprowadzisz rygorystycznie, zgubisz nadmiar tłuszczu (7-20 kg). Kurację przeprowadza się 13 dni i ani jeden dzień więcej ani mniej. Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwo, zjesz słodycze albo żujesz gumę do zucia, jesz dodatkowe jedzenie, to przerywasz kurację od razu i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli kurację przerwiesz przed upływem 6 dni, możesz ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach. Jeżeli kurację przeprowadziło się punkt po punkcie we wszystkim, nie można jej absolutnie powtórzyć szybciej niż po roku. Zaleca się jednak, aby kurację powtórzyć po 2 latach (jeśli to potrzebne). Ze względu na długość kuracji jest ją trudno zaplanować, należy się upewnić czy w tym czasie nie jesteśmy zaproszeni do znajomych na urodziny czy inne przyjęcie. Jeśli jesteś głodny – wypij szklankę wody. Pij przynajmniej 2 litry wody dziennie!!! DZIEŃ 1, 8 Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 2, 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3, 10 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 4, 11 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5, 12 Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną Lunch:duża chuda ryba Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły DZIEŃ 6, 13 Śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka DZIEŃ 7 Śniadanie:kubek herbaty bez cukru Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa Obiad:NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zamiast befsztyku
moze być inne mięso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeadzacie z ta dietą
jak mozna się tak głodzić....ja sie staram przytyc a tu nic z tego... ! żeby choicaż ważyc te 3 kg więcej. Jak znalazłam zdiecie Marceliny sowy , to az mnie zatkało -jesteśmy prawie identyczne, tylko ja nie mam tak pieknego noska jak ona:( Zreszta na modelkę to się nie nadaje , za niska jestem 168cm/49kg. wymiary też nie takie 84/65/88.Życze wam powodzenia dziewczyny!!!!Ale nie odchudzajcię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jak uslyszal o moim pomysle to nie byl zbyt zadowolony, ze wzgledu na koniecznosc wyjazdow ale przekonalam go, nawet wyslalismy Jego zdjecia do Moda Forte i zaraz mu przyszlo zaproszenie do agencji:D I teraz bawimy sie w to razem. Natalka , On ma pewnie przeswiadczenie o modelkach, ze \"ladna to moze i Ty jestes ale raczej nie pogadamy\" i boi sie ze tak samo pomysla jego znajomi itp., porozmawiaj z Nim, jesli mu zalezy na Tobie to nie zabroni Ci robic tego co lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Co do chlopaka to niestety czesto tak jest ze on nie chce zebys byla modelka, bo np. martwi sie o ciebie bo nasluchal sie o narkomanii i gwalatach i sam mnie za granice nie posci, bo modelki wciaz sie odchudzaja i licza kalorie a to faceta wykancza, bo musi stale dzielic sie swoja dziewczyna ze swiatem a ona czesto wyjezdza ITD. Oczywicie sa odstepstwa, ale ja ci powiem ze mam tez z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no to zaczynam diete od niedzieli, w sobote urodziny kumpeli:/ Ale od niedzieli juz na pewno:) Na pewno wytrwam:) Co do postu powyzej, to wole diete niz nierossadne odzywianie,a mam nadzieje ze po diecie zmienie troche nawyki, taka dieta przyzwyczai mnie do zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Na podstawie informacji ze strony Agencji Modelek Moda Forte informuję, o organizowanym przez Moda Forte i wydawcę Filipinki Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. konkursie dla modelek. Oficjalna strona konkursu to: http://www.modaforte.pl/konkurs/ - znajdziecie tam aktualny regulamin, informacje o historii konkursu i aktualności związane z konkursem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
no dzieki dziewczątka za te rady...jak znajdzie dla mnie chwile to chyba znim pogadam...e tam -bede sie facetem martwic:P no dziewczyny widzicie ile sie konkursów narobiło..łapcie okazje -ja niestety juz nie moge:( będe tu wpadała co jakiś czas bo musze sie uczyć bo jakoś nauczyciele mnie tez nie lubią(chociaż też nie wiedzą)...dziwny jest ten świat... a i weszłam słuchajcie na stronke sympatia.pl i tak z ciekawości przeglądałam sobie facetów od 19do 24i tak przypadkowo natknęłam sie na fote ekstra przystojniaczka przy saamochodzie w samych majteczkach i jakimś szlafroczku-klatka zajefajna:) a jak przeczytałam jego opis to myślałam że z fotela spadne..był to oczywiście model(chyba tacy przystojni i normalni faceci nie istniją)słuchajcie-napisał że oczekuje na zgłoszenia TYLKO modelek a ze inne od razu wykasowuje,żeby mu dziewczyny nie wysyłały cały czas że jest śliczny bo jemu wrecz sie to nudzi itp...bulwers...nienawidze takich narcyzików-feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
Do Milka: No wlasnie faceci:( mojego nie zabiore z soba do Wawy bo powiedzial ze nie ma zamiaru sie ze mna wloczycpo agencjach modelek( tez jest przeciwko:(), ale zabieram kumpele ktora ma jeszcze gorsza orientacje niz ja( czy to jest mozliwe:))?Ale moze jacys dobrzy ludzie ze 100licy podpowiedza jak dojechac jak na nich natrafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
ja tez ostatnim razme byłam z kumpela i z mapą latałyśmy po stolicy :D Autobus nam sie spoznil o 20 minut no i w sumie pobłądziłysmy troche i przyszlam do agencji spozniona no ale nic nie powiedzieli :) hehe Może też bedziesz miała ciekawe przygody? A z facetem to trzeba pogadać... ze jest to twoj sposob na samorealizacje i ze chcesz to robic dla siebie czy dla kasy np. na studia i ze nigdy modeling nie bedzie wazniejszy od niego.... no wiecie coś tam trzeba tłumaczyć jak dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja!!!:D z facetami jest jak z dziecmi:D Dobrze ze z moim mam luz bo jestesmy juz narzeczenstwem i bede sie juz z Nim \"meczyla\" do konca zycia:D Z reszta to On zaproponowal ze pojedzie ze mna i wrecz nie pozwoli mi jechac bez Niego , bo nie pusci mnie samej:) Mam nadzieje laseczki ze wasi faceci tez zrozumieja conieco i bedzie luzik:) :* buziaczki i zycze milej nocki, jutro rano zajrze tu na pewno, bede ok 9 wiec jak ktoras moze to poklikamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×