Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość szyszunia16
nie to że pewna tylko znam życię heh zawsze zapraszają przez fotki w sumie dużo nie wynioskują a wymiary 176 84/61/90 :P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ID Models..
Czy ktoś wie coś o tej agencji??????? Jeśli tak to prosze o info:) www.idmodels.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
ja wyslalam zdjecia do ID, gdyz moj kolega tam jest i zachęca. wiec mnie zaprosili i w przyszlym tygodniu jade do nich, zdam relacje co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rady szukam...
gdzie mozna wyslac zgloszenie w ramach konkursu ellit????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rady szukam...
gdzie mozna wyslac zgloszenie w ramach konkursu ellit????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie mozna wyslac zgloszenia.. trzeba osobiscie isc na casting. odbywa sie w ten weekend w 8 miastach w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie mozna wyslac zgloszenia.. trzeba osobiscie isc na casting. odbywa sie w ten weekend w 8 miastach w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka285
Ja rowniez wybieram się do elite.. Mialam jechac na Casting Hook...ale jakos nie wypalilo...Poznan to bardzo daleko odemnie...:( Ale za to Gdańsk mam blizej hehe, mam nadzieje ze cos z tego będzie !!!!!!!!!! ;* Dziewczyny, a jak bylo na Castingu w HOOK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze o odp
czy gdzies na stronie jest rozpiska miast gdzie odbedzie sie casting dla ellit...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Castingi beda sie odbywały w 8 miastach 22 i 23. 04 od 10 do 19! Warszawa Centrum Arkadia Al. Jana Pawła II 82 Kraków Centrum Handlowe Zakopianka Ul. Zakopiańska 62 Łódź Carrefour Przybyszewskiego Ul. Przybyszewskiego 176/178 Toruń Centrum Handlowe Bielawy Ul. Olsztyńska 8 Szczecin Centrum Handlowe Turzyn Al. Bohaterów Warszawy 42 Wrocław Centrum Handlowe Borek Ul. Generała J. Hallera 52 Chorzów Centrum Handlowe AKS Ul. Parkowa 20 Gdańsk Centrum Handlowe Morena Ul . Schuberta 102 A Podaje stronke z informacjami : http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,63645.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Lepiej wkleić ten link bo coś nie chce się włączyć :P www.kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,63645.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze..
Jak wejdziecie w link powyżej to nalezy usunąć " %3Cbr%20/%3E " takie coś :P I jeszcze raz wcisnąć OK!! Ostatnie słowo z linku ma być " html " l! Buźka i przepraszam ze problemy :P:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam pytanie chciałbym spęłnić swoje marzenie chcę zostać modelką albo chodziaż mieć jakąś sesje zdjęciową. Może jes tu dziewczyna, która ma jakieś namiary. Byłabym wdzięczna tylko prosze nie robić sobie jaj i chcę namiar tylko na sprawdzone agencje. A i dodam że najpierw chciałabym wysłać mailem zdjęcia żeby ktoś ocenił czy się nadaję bo tak żywca iść jakoś tak głupio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, poprzegladaj troche ten watek na forum i poczytaj. wszystko jest napisane. nic z nieba nie spada i czasem trzeba wlozyc troche wlasnego trudu. kariera tez sama nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
czesc dziewczynki :) właśnie poczyniłam pewnien postep tzn kupiłam albumik na zdjecia i wywołałam kilka najładniejszych ( DIGGGA te od Ciebie także :**** ) i będę zbierać w ramach portfolio które mogę spokojnie pokazać w agencji. Zdam maturke i biore sie za odchudzanie a potem do ataku, moze juz za kilka mies. bede w wymarzonej agencji :)))) fajnie by było... Pozdrawiam wszystkich, i życzę sukcesów dla finalistek hooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To kto..
...się wybiera na castingi do Elite???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Meggan :) miło mi i jak wyszło wywołane? Obiecuje że wyśle Ci pare rad co i jak w Photoshopie tylko jak bede mieć czas .. Luby wraca do UK wiec za niedługo bede mieć go sporo.. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new
www.models.agencjafree.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej dziewczyny!! gratuluje również wszystkim dostania się do tych finałów-fajnie że próbujecie-tak dalej!!! ja teraz się pakuje bo jade z rana do wawki bo jeszcze przed wyjazdem mnie casting u japończyka czeka(a pragne tam wyjechać na wakacje)...no i niedziela 10 godzin lotu i HELLO BRAZIL:) wracam za 12dni więc opisze wrażenia z pobytu...i z przystojnych brazylijczyków;P Gorąco pozdrawiam i życze samych sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 17
udanego i owocnego pobytu w Brazylii:-) Pozdrów Brazylijczyków od nas;) Życzę powodzenia i mnóstwa sukcesów:-) Pozdrawiam gorąco wszystkie Forumowiczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirscha
ja naleze do jednej z najlepszych agencji w polsce-hook i to co tu uprzednio laseczki pisaly to klamstwo; bo w renomowanych agencjach nie ma mowy o cpaniu, piciu, dawaniu tudziez innych nawykach, o ktrorych tu przeczytalm... no chyba ze rozmawiamy o jakis podrzednych, osiedlowych niby "agencjach"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
No Natalio wielkie garatulacje!!!!!!! :) I dziewczynki piszcie jak tam wrazenia po castingu w Elite!! :) Ja jadę do szczecina jutro:) Wiec czekam na opowieści :D Pozdrówka:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
włąśnie wróciłąm z castingu elite w sumie nudy zrobili fotki bok przód i styknie przynajmnie ok w miare wymiary wymierzyli tylko jakiś mały biust wymierzyli heh:P ale wkońcu to w modelinu nie najważniesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alika_
robili Ci w stroju kąpielowym czy jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
nie w stroju to chyba będzie w 2 etapie:P teraz nie:P [pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Meggan napisz swojego maila bo gdzieś mi go wcieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
jutro testy buuu życze wszystkim powodzenia no i sobie heh:) pozdro laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×