Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość no ale Świeta sa tylko
raz w roku więc można sie objeść;)Byle potem trzymac dietke no i przede wszystkim ĆWICZYĆ!!!!!!!!!!z OKAZJI śWIAT ŻYCZĘ WAM WSYZTSKIM SPOKOJNYCH,RADOSNYCH ŚWIAT,DUZO ZDRÓWKA MILOSCI,SUKCESÓW I SPEŁNIENIA MARZEŃ🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie..
.. dziewczyny diety dietami, ale nie ma sensu odmówić sobie takich wspaniłych potraw podczas świąt!! :D:D A po świętach można szybko spalić "świąteczne kalorie" np. jazdą na rowerku:D Korzystać trzeba z wiosny:) Wesolych Świąt:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
święta święta i po świętach:) jestem mokra dyngus heh:) pozdro laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
No lany poniedzialek nie ma to jak bitwa na balony wodne i nie tylko , no a teraz lece na imprezke zeby zaczac spalac jedzenie wielkanocne . Trzymajcie sie laski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia18
Witam!!! Od dzisiaj rozpoczynam walkę ze zbędnymi centymetrami w talii:P Zna ktoś jakąś dietkę która działa szybko??? I ćwiczonka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
polecam brzuszki i hula hop heh no na brzuch i uda:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia18
a jaka dietke bys poradzila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przeczytalam troszke tu o was i mam wielka prosbe ..zasze moim marzeniem bylo zostac modelka:]mam do tego predyspozycje -180wzrostu ale jeden wielki problem- NADWAGA..:( chce schudnac duzo !! prosze pomozcie mi Ola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile teraz ważysz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Zależy ile zbędnych kg nazywasz swoją nadwagą? Jeśli jest to nadwaga stwierdzona przez lekarza, to powinnaś z nim skonsultować proces odchudzania (+wizyta u dietetyczki) bo po utracie zbędnych kg może Cię spotkać nie miła niespodzianka w postaci efektu jo-jo. Nie ma cud tabletek czy diety 10kg w 10dni. Dieta to coś co powinno sie przyswoić na całe życie, sposób zdrowego myślenia i odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
blondyneczka007- tu podaje Ci linka na forum w ktorym dziewczyny opisuja naprawde fajne sposoby na schudniecie (glownie cwiczonka) sa skuteczne:) hehe pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
Dziekujemy za przesłanie zgłoszenia. Niestety z powodu awarii serwera prosimy o ponowne przesłanie zgłoszenia po 23 kwietnia. pozdrawiamy serdecznie agencja New Age Models To co dostałam w mailu :P heh dośle fotki pewnie dopiszą chętnie byśmy ciebie zonaczyli w wawie heh:P Już w sobote elite model look :P Pozdro laski aha co do tej nadwagi hmm no nie wiem może jakieś dobre tabletki aha i trzeba się zastanowić czy nadwaga jest dlatego bo dużo jesz czy poprostu np. po rodzicach bo wtedy nawet nie masz szans na duże schudnięcie :P pozdrawiam wszystkie laski:) o nie jutro buda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szyszunia
jestes wyjatkowo pewna siebie :P, mozesz podac swoje wymiary? czy jestes w kontakcie z jakas agencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszunia dostałam identycznego meila!! :P:P Później dośle..:) W sobote Elite..:D Co do diety blondyneczki to najlepiej pojdz do dietetyka :) I proóbj zawsze warto :D:D My tylko tutaj będziemy Cię wspierać duchowo :D reszta należy do Ciebie :) Pozwodzenia i buźka lasski :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiiikiii
ja tez dostalam takiego maila od new age... przestrzegam was dziewczyny jezeli dostaniecie zaproszenie na jakies spotkanie za ktore musicie placic ... to jest to rownoznaczne ze raczej nie wpadliscie im w oko .... dziewczyny zakwalifikowane do konkursu sa zapraszane po prostu na castingi... wiem przeciez to renomowana agencja no ale coz... widac najgorszym sie to zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiiikiii
powiedzcie mi czy ktoras z was jest w kontakcie z rores ?? dostlyscie powiadomienie o castingu dla IMG?? bo ja wlasnie sie dziwie dlaczego dostalam skoro nie umiescilam zdjec na stronie tylko kliedys przeslalam im swoje zgloszenie ....dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rores
ta agencja to pic na wode fotomontaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
do wiiikiii , to prawda że jeśli agencji zależy na dziewczynie to nie ma mowy o jakimś płatnym castingu, jeśli agencja uzna że dziewczyna ma naprawde świetne warunki, jest nawet w stanie zapłacić za jej dojazd do agencji (jeśli mieszka daleko) i nocleg, oczywiście jak już u nich jest to robia próbna sesje (nie 3 foty cyfrowka czy polaroidem) , tak np robi SPP z Wrocławia ale tylko dla wyjatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Która z was dostała się do półfinału HOOK ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BornToRoll
lady_16, ja się dostałam, a Ty się dostałaś ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Buuu.. a ja żałuje że nie pojechałam na castingi!!!!!! :( Ale Alite czeka.. :D Która z was laski idzie na casting do Elite??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiikiii
No wlasnie... trzeba uwazac na takie platne castingi .. ale pisalam o tym bo wiem ze new age takie cos organizuje ... a wiem ze dziewczyny ktore sie spodobaja odrazu sa powiadamane ze sa zainteresowani ... No a ktoras dostala zaproszenie na casting dla IMG.. wiem ze rores to taka sobie agnecji .... ale taka IMG to juz cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
też się dostałam :) ale fajnie masz jakies namiary to bym pogadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BornToRoll
napisz do mnie na gg: 3361009 :-) pozdrowionka :-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×