Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Meggan
Ja wciaz na etapie maturalnym, potem za granica-praca + chudniecie, i wracam idealna do polski, troszke sie opale i moze spotkamy sie w Warszawie :D to tyle w skrocie... P.s jak mówią jak spaść to z wysokiego konia! Wiec nie martwcie sie jak w jakies super agencji akurat nie beda was chcieli, na tym swiat sie napewno ne konczy a agencji coraz wiecej... POZDRAWIAM WSZYSTKIE :********8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka_17 ja jade 17 maja.. musze sie odstresowac po maturce:P 17.. No to fajnie Natalko że sie dobrze bawiłaś.. gdzieś ukażą sie Twoje zdjęcia..? bo z chęcią obejrzymy owoc ciężkiej pracy w Brazylii.. a ja mam do Ciebie ogromną prośbę.. wybieram sie do Wawy i chciałam też zawitać do model plus.. tylko sie zastanawiam czy w ogole jest sens.. napisz do mnie maila albo odezwij sie na gg nr 3011537 bo mam kilka pytan do Ciebie.. oczywiście jeśli to nie jest dla Ciebie problem caluski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytaj na forum
Do Estelli... - pytaj na forum Natalie :D:D Pewnie duzo dziewczyn bedzie chcialo teez posluchac:P Chyba ze to jakies intymne pytnia :P:P:D:D Jak nie to pytaj tu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Estellaaa --> To jak wrócisz z Wawy to napisz gdzie byłaś i wogóle jaka atmosfera :D Może pomoże to mi :P Ja sie wybiore kolo czerwca pewnie dopiero :P Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec.. Natalio czy mogłabyś nam powiedzieć cos o model plus a kntretnie chciałabym wiedziec czy wiesz czy można isc tam \"bez zaporoszenia\" a jesli tak to kiedy i w jakich godzinach, na co zwracają uwagę i jakie są wymagania.. jak zrobić dobre wrażenie, co zabrać ze sobą itp.. wszystko co moze byc pomocne.. caluski i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
W agencji IMG models pojawiły sie nowe Polki.. nie ma jak słowiańska uroda ;) .. w tym jedna ma 171wzorstu ! Wiec niższe dziewczeta nie poddawajcie sie! W końcu też może macie to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej sorki że dopiero teraz ale byłam w przychodni(od gorąca i chłodu klimatyzacji mam stan zapalny gardła)ale i tak było warto nawet z seksowną chrypką przetrwać cały pobyt...ciężka praca?...oju nie-dla mnie to sama przyjemnosc...wiesz co-głownie(jak sie okazało dopiero na mijscu)pojechaliśmy z Dziewczyny więc rpbiłam tam 3 sesje w tym okładke i do na żywo ale to chyba jedna....no i do Pumy ale to dopstrykali.śmy do sesji pare fot....jak chcecie się coś pytać to podaje mail natalia_wowczko@wp.pl ...a i miałam powiedziec co nieco o model plus..no cóż-ja uważąm ją za dobrą(nawet bardzo)agencje...nie wiem jak w innych ale ja moge mieć tylko porównanie z mango i orange bo tylko z nimi miałam doczynienia...ale jak się pytam stylistów projektantów i wogóle ludzi ze świata mody to oceniają model+jako bardzo dobrą...myśłe ze można się wybrać bez wcześniejszych konsultacji ale jak mieszkacie gdzieś dalej to sądzę że trzeba się umówić bo np wczoraj od razu z lotniska pojechałam odwieżć moja książke do agencji to stałam pod drzwiami pólł godziny...ale przeważnie zawsze ktoś jest.. papa ps.jakbyście coś jeszcze chciałay to śmiałóo pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
a gg niestety nie posiadam;( ...próbowałam sciągać ale niestety nie chodzi-nie wiem czemu...jak cos wysyłajcie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
Dobra macie rację nie ważny jest tylko wzrost i figura na modelke składa się wiele czynników heh:P ale to przeważa same przyznacie , nie ma jakiegoś określonego typu urody i jeśli któraś z was wyśle 2 fotke taką np. z cyfrówki to nie jesteście w stanie powiedzieć czy ktoś się nadaję. Od tego są specjaliście:P oni zmieniają dziewczyny z zwykłych dziewczyn w modelki makijaż strój fryzura i jesteś inną osobą:P A wysyłąś sobie fotki możecie jasne ja nikomu nie zabraniam, tylko któaś z was poważnie myśli o modelingu to zachęcam do wysyłania fotek do agencji. POzdrawiam . Mam nadzieję że mnie zrozumiałyście. :) Wróciłaś z Brazylii super, a wogle miałąś jakiś czas wolny sama wychodziłaś na miasto i jeszcze jedno : potrzebny Ci był j. angielski do tej wycieczki?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
nie patrzcie na błedy pisałam w pośpiechu heh:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
wiesz co -akurat w tm przypadku bardziej potrzebna była umiejętnośc hiszpańskiego..ale z przystojniakami z włoch nawijałam oczywiście po angielsku:p czasu miałam dużo wolnego bo nawet jeśli cały dzień pracowałam to ściemniało się tam o 18 więc zdjęcia kończyły sie o 17 więc wieczory były wolne a na miasto mogłam sobie spokojnie wychodzic i wracać o której chciałam ale z uwagą na worki pod oczami i zmęczenie wolałam chodzic spac wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Natalio a moglabys nam napisac jak wyjdzie ten numer dziewczyny z twoimi fotkami? To bym kupila :D Estella i Kaka 17 - bede trzemac kciuki! Ruszajcie na podbój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalio daj znać kiedy
w kioskach ukaże sie Dziewczyna z Twoimi zdjęciami:-)Bardzo fajnie,że udał się pobyt z Brazylii:-)Pozdrawiam🌻i życzę dalszych sukcesów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
oki jak zobacze dam znać dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
No Natalia koniecznie musisz dać znać :D:D:D:D Jak się wybiore do wawy to zaczne od Model + :D:D Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 ile jestes juz w model plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
ale sobie znalazłsmy "ofiarę" co? Natalie nie wystrasz chociaż tyloma pytaniami z każdej strony i nie ucieknij, bo skąd dowiemy sie tylu ciekawych rzeczy o modelingu?? Wszystkie modelki pouciekały, a topik wciąż trwa! Estella jak tam matury, bo u mnie średniawo, wiec jak nie nauka to moze kariera modelki? HA HA HA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggan no cóż maturka jak narazie idzie średnio.. polski sie nigdzie mi nie liczy wiec sie nim nie przejmuje, ang podstawowy to był spoko gorzej z rozszerzonym.. teraz sie dla mnie zaczyna.. poniedzialek wos przyszly wtorek historia aaaaaaaaa... nie wiem co ja zrobie na tych egzaminach trzymajcie kciuki i Meggan Tobie powodzenia życze PS. kurce zeby chociaz ten modeling lepiej poszedl:P caluski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej ej-dziewczyny...ja z miła chęciaa odpowiem na wasze pytanka bo jeżeli ma wam to w czymś pomóc to możecie zadawać ile chcecie i jak bede tylko coś wiedziała to odpowiem na wszystkie:) ja w m+ jestem juz prawie rok i jeste mi tam baaardzo dobrze...ciesze się że chcecie zaczynać os model plus bo (przynajmniej) w moich oczach to świetna agencja...ja nie robie żadnej kariery ani sama nie nazywam sie "modelką" poprostu lubie pozować sprawia mi to uciche;p itp. wiem niewile więcej od was tyle że jestem w agencji i znam pare osób co mi przybliżyło świat mody-uff...jak macie tylko jakies pytanie to pytajcie a a spróbuje wam odpowiedzieć:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
powiem wam że laski z hook są fajne zdziwiłam się a jednak mają oko ;) poznaje nawet jedną laske z mojego castingu z szn:P taka blondi z grzywką:0 pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
ok zgadzam się że nie są najbrzydsze ale nie są jakies szczególne...ok wszystkie są zajebiście chude(niektóre az tak strasznie)ale podobały mi się jedynie 2-3dziewczyny...taka co jak japoneczka wygladała(nr 2 na zdjęciu)i taka z długimi włosami na focie 16...i nie za bardzo fajne wygrały tzn te dwie blond io ruda nie mają ciekawej urody-to wsjo na ten temat...oczekuję że wy tez dacie coś od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ja juz dawno stwierdzilam ze na takich imprezach jak castingi hook czy tez elite szukaja wysokich chudzielców, a to co widac potwierdza moja regułe... Ja nie mam faworytki, ogolnie dziewczyny calkiem ładne, a na wybieg nadaje sie kazda. Nie wiem ktora bym wybrala na sesje zdjeciowa... tak naprawde to z wielu z nich dalo by sie sie zrobic świetną modelke do zdjec dajce tylko dobrego fotografa, styliste, make-up i pare innych rzeczy. POZDRO :) P.s ale mi sie nie chce odchudzac.... musze stopniowo zaczac... blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amelia17
czesc chcialabym sie wypoweidziec w sprawei tych brzuszkow.brzuszki sa dobre na rozgrzewke tak naprawde to robienie duzej ilosci jest bez sensu bo miesnienie reaguja .nalezy robic 3serie brzuszkow po 20 w rownym odstepie czasu ,jesli juz chcesz robic te brzuszki to rob polbrzuszki(takie ze nie robis zpelnego sklonu),a najlepiej to zacznij biegac i plywac to najlepiej ksztaltuje sylwetke i przestan sie dolowac pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo ziomy i ziomale
a jakie agencje polecacie mężczyznom??? Zajebioza byc modelem przy tylu spoko niuniach :P YEAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaa..
hej wybiera sie moze ktoras z was na casting dla agencji z tokio?? ten ktory organizuje rores??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
jaki casting olga masz jakiś link do niego jak tylko będzie w szn napewno skożyustam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyznom polecamy
te same agencje co kobietą(np.Orange,Mango itp.)Wiekszosc agencji zajmuje sie i kobietami i facetami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×