Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Witam wszystkie mamusie.Co u Was słychać??U nas jak narazie dobrze.Wczoraj Stefanek skończył pół roczku ❤️ Dziś daję synkowi pierwszy soczek z jabłka.Ciekawe jak to przyjmie??Ile dawałyście za pierwszym razem??Czy wasze Maluchy też ściągają non stop skarpetki??Bo mój Szkrab non stop zdejmuje.A może macie jakiś sposób?? Flowers mój Aniołek płacze w niebogłosy w nocy.Jak daje smoka to wypluwa i znów płacze,więc kończy się na cycu. Ewcia gratuluję zdania egzaminu:)🌼Czy mi też wysłałaś zdjęcia??Bo nic nie mam na poczcie:( Mająca nadzieję zaglądaj do nas częściej jeśli czas Ci pozwoli. Eli od Ciebie też fotek nie ma,tak samo jak od Flowers i Agusi.Może z tą moją pocztą coś nie tak??Albo zapomniałyście o mnie??Ostatnio czytałam w gazecie że nie powinno się ściągać skórki.Mój Stefcio ostatnio na spacerze po godzinie budzi się, obserwuje i rozgląda (czasem jak coś go najdzie to się do mnie uśmiechnie) a potem znów zasypia. Sylmag następnym razem nie zgadzaj się na sterydy w zastrzyku.Życzę zdrówka dla Kubusia. Jokas ciesze się że pobyt u rodzinki udał się. Delphi my chodzimy w gości ale tylko do rodzinki.Ja zawsze biore w nosidełku Malucha bo jedziemy samochodem,a później wykorzystuję to.On bardzo lubi bujać się sam w nosidle:) Kończe i idę działać, bo święta za pasem. Miłego dnia życzę. ❤️ Stefanek ma już 6 miesięcy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie do mam które mają foteliki samochodowe.Czy wy jeszcze wkładacie wkładkę dla niemowląt??Bo mojemu Maluchowi chyba już troche nie wygodnie z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też z pytaniem: jakiej firmy produkty w słoiczkach wychodzą najtaniej ? Mam zamiar później sama przyrządzać zupki ale na razie dla bezpieczeństwa będę kupować w sumie to juz trochę mamy właśnie w sumie każdy pies z innej budy stąd moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam to co napisałam i normalnie się uśmialam chyba coś mi się plącze dziś jężyk tfu palce na klawiaturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej przepraszam ze tak nagle zamilklam. Bylam pewna ze przed wyjazdem jeszcze wpadne na sekundke ale niestety nie udalo mi sie. W dniu wyjazdu rano mialam 1000 rzeczy do zrobienia a Olek byl marudny jak nigdy dotad. Placz i chec bycia na rekach sprawialy ze pakowalam sie lewym lokciem i prawa noga. Odkrylam powod zlego samopoczucia Olka ale to juz w samolocie gdy zaczal mi wymiotowac. Otoz niezyt zoladka chyba dobrze sie u nas poczul, bo postanowil nas odwiedzic raz jeszcze. Na poczatku pomyslalam ze Olek tylko zle znosi podroz a tymczasem to wlasnie wirus wkroczyl do akcji. No i dobrzez ze stalo sie to juz w samolocie bo gdyby zaczal wymiotowac rano to podroz musielibysmy przelozyc. Meczyl sie jeszcze 6 dni, ale tym razem skonczylo sie tylko na odwiedzeniu pediatry bez pobytu w szpitalu. Po Olku dopadlo to mnie i wszystkich domownikow a takze blizsza i dalsza rodzine ktora odwiedzila nas w dniu przyjazdu. Dopiero teraz gdy wszyscy juz czujemy sie dobrze moge sie na krotko wyrwac z domu i zajrzec do kafejki. Przyznam ze nie pomyslalam ze tak mi bedzie brakowac internetu!!!!!!!!!! Niestety moj tato zrezygnowal z netu i dla mnie dostanie sie do jakiegos komputera to nie lada problem. Byc moze kolejny raz odezwe sie dopiero po powrocie do Wloch. Pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, karen Ka się wreszcie znalazła! :) Thefly, nie wiem które słoiczki wychodza najtaniej bo tego nie przeliczłam ale my kupujemy zazwyczaj gerbera bo tanszy od bobowity ( chociaz mniejsza objętośc) iodpowiada malemu wielkoscią porcji. bobowita jest ciut przyduża. Hipp i bobofrut jakoś rzadziej. Nie wiem czmeu , może ma manieszy asortyment , albo mniej się rzuca w oczy? Dziewczyny, ja musze schudnąć ! :( Codziennie to sobie powtarzam a za chwilę zjadam kawał czekolady i zagryzam jakimś batonem :( Z silną wola u mnie na bakier. I musze coz zrobić z moim brzuchem bo jak ja się latem pokażę? Buuu. szukam ochotniczki do wspólnego odchudzania, bo sama to sie zmotywowac nie mogę . Czy któraś z was wyraża chęć? Sylmag, czy Kubuś juz sam siedzi? A jesli chodzi o fotelki samochodowe to my kupiliśmy dopiero niedawno - taki od 9 do 18 kg. Własciwie to on jest juz siedzący. Nie wiem czy nie za wczesnie dla niego ale nie opłacało sie nam kupowac teraz mniejszego. A w piątek planujemy wyjazd na kilka dni do tesciów do Olsztyna i się zastanawiam jak on to zniesie... Około 130 km. A swoją drogą jak ja zniosę rozwód z komputerem????? MASAKRA. Nie to żebym była uzalezniona ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, zapomniałam. Tygrysicaaa oszly zdjecia? Thefly, chyba to Ty mówiłaś , że kupiłac odzywkę wax? I jak, jestes z niej zadowolona? Ja wlaśnie dzis sobie kupiłam ale chciałam dopytac czy sa jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly co do słoiczków to nie pomoge bo jak wiesz my dopiero zaczynamy z soczkiem. Karenka jak miło że zajżałaś:).Te nasze dzieciaczki strasznie choróbska łapią.Czy któreś jeszcze nie chorowało??Bo wydaje mi się że już chyba każde przeszło swoją pierwszą chorobę. Eli zazdroszczę że możesz jeść czekoladę.A co do schudnięcia w brzuchu to się przyłanczam:)Po ciąży wogóle nie chce ten brzuch wrócić do normy.Wszystko inne ok, a brzuch nie ładny.Eli czy Ty masz na imię Ania??Bo jeśli tak to fotki doszły. ❤️ Stefanek ma już 6 miesięcy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes dzewczyny, zyczenia caluski i kwiatuszki dla wszystkich polroczniakow. Oliver dolacza dzisiaj rowniez:) a daje malemu hippa i jestem zadowolona, kosztuje w granicy 4 zl. Dziewczyny mam pytanie czy przed chrzcinami trzeba jakies nauki zaliczyc, jak tak to ile? mam zamiar zorganizowac chrzciny w Polsce i jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh dziewczyny! Musze się pochwalić, a własciwie pochwalić mojego synka : przespaliśmy dizś prawie całą noc! Po 6-u miesiącah kilkukrotnego wstawania co noc ( przy gorszej nocy nawet co pól godziny) wczoraj poszedl spac o 20-tej, wstał o 6-tej rano a w nocy była tylko jedna pobudka o 4-tej na karmienie. Slyszłam, że uderzyl się wtedy rączką o szczebelek . Może gdyby nie to wcale by się nie obudizł ? :) Ja coprawda nie spalam tak dobrze- wstawałam i sprawdzałam czy oddycha ;) Jeśli uda nam się powtórzyc ten sukces to podzielę sie z wami moimi przypuszczeniami na temat poprawy snu u nas. Tygrysica, czekam na wasze zdjęcia! :) Zastanawia mnie co się dzieje u Emelle. Emelle, zaglądasz tu czasem? Ostatnio zdaje się, Twój synuś zachorowal w żłobku i mialaś zwolnienie? Jak tam? Co u was? Dziewczyny przesyłajcie do mnie fotki wasze i waszych dzieci:) Niektórych z was nie widzialam w ogóle:( Jedynie Adasia i Zuzię \" widuję\" regularnie co mnie bardzo cieszy. Eh, znów zaczęłam dzień od ... czekolady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
Cześć Wam Kubuś zwalczył chorobe teraz nadrabia braki w jedzeniu wczoraj przed snem zjadł 200 ml mleczka z kaszką Na obiadek potrafi zjeśc słoiczek zupki za 1/2 godziny słoiczek jakiegoś deserku tak mu sie porobiło po tej chorobie :) Kubcio jeszcze sam nie siedzi może uda mi sdie 2-3 minutki i zaraz bęc na boczek od dwóch tygodni dopiero przewraca sie z plecków na brzuszek i odwrotnie za to jest bardzo gaduła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 24
hej Nad tymi pomniejszenia tez sie zastanawialam i sciaglam dzis te z siedzonka, bo Laura miala za malo miejsca w ramionach, wiec testujemy bez :) Poki co zdaje sie nie zauwazac roznicy. Nad zdjeciem pomnjeszenia w siedzonku samochodowym tez sie zastanawiam, bo juz dawno ma za male, ale jakos nie umiem do tego dojsc. Ostatnio, gdy obudzila sie z drzemki popoludniowej to lezala na brzuszku potrzymujac sie rekami z odwrocona glowka w moim kierunku. Troche sie wystraszylam, bo chyba za wczesnie na takie akrobacje??!!! Znajoma stwierdzila, ze mam uwazac, bo moze sie "przelamac"???!!!Juz sama nie wiem.... Mam z nia duzy problem z jedzeniem.. Prawie wcale nie je , zaciska usta i wysuwa jezyk po 20 ml koniec jedzenia, bo zaczyna pluc i krzyczec... Smaruje je rozpulchnione dzisla mascia i na noc daje takie tabletkie homeopatyczne, wiec czasem spi nawet 5-6 h...Niby jeszcze dostaje piers, ale za wiel to juz tam nie ma.. w zasadzie lepiej bylo by juz zasuszyc. Jak kiedys ladnie spla w lozecku teraz chce tylko ze mna na piersi lub obok mnie.. Gazy i brzuszki tez ma gorsze jak po urodzeniu.. Jednym slowem wszystko sie pogorszylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc witam w deszczowy dzionek. eli ja chetnie dolacze do zrzucania brzuszka i nie tylko.a tak na marginesie ile masz do zrzucenia?bo ja tak okolo 20kg a z silna wola tez u mnie na bakier wczoraj znowu obiadalam sie nutella. ona 24 nie martw sie akrobacjami twojej dzidzi poprostu juz czas na taka gimnastyke a dziecko same sobie krzywdy nie zrobi co innego gdybys ja na sile obracala to w tedy moze sie cos stac moja zuza to w lozeczku takie akrobacje wyczynia ze nie moge ja na 5 min zostawic bo ciagle jest na brzuchu to znowu rece pomiedzy szczebelkami oj ruchliwy ten moj szkrabek jokas u nas sa nauki przed chrzinami alw to tylko jedno spotkanie zyczenia dla wszystkich polroczniakow karen ka witaj sylmag fajnie ze juz jestescie zdrowi pozdrawiamy. uciekam do opieki po decyzje przyznania rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, zapomniałam wam napisac, że dostaląm ten tysiąc dodatku z tytułu urodzenia dziecka :) Zamówilam ubranka w szipszopie i dziś otrzymałam przesyłakę. Chyba jetsem zadowolona. Okaże się przy uzytkowaniu ale wyglądają ładnie. Stysia, kilogramowo to nie az tak wiele bo karmiąc produkowałam hektolitry mleka i chudłam na potęgę. Ale tylko do Wigilii, ptem produkcja dostosowała się do potrzeb Kamila i przestałąm chudnąc a nawet przytyłam. W sumie to mam tylko jakieś 2 kg więcej niż przed ciążą. Inna sprawa, ze przed ciążą tez mialam za dużo. Chciałabym schudnąc tak około 6 kg. Albo 7 :) Tak, to by było to :) JUż nie sama waga mnie tak martwi co wygląda mojego cicła, skóry, faldki, o celulicie i rozstępach nie wspominając :0 Idę kręcić hula hop.... Stysia, robimy brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być ciała . Przepraszam za te literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - mój mały też płacze w wózku jak nie umie usnąć. I teraz wyciągłam już gondolę z wózka i mam spacerówkę i mogę mu trochę podwyższyć oparcie i wtedy wszystko widzi, ale nie powiem żeby to tak super skutkowało, bo jak mu się chce spać to i tak będzie marudził. Ale za to zmieniłam mu ubranko, czyli jak jest ciepło to nie ubieram go w kombinezon tylko w kurteczkę bo mu było za ciepło. GRATULACJE WSZYSTKIM PÓŁROCZNIAKOM !!!! A czapka mi się bardzo podoba i fajnie w niej wygląda !!! kAWAŁ SUPER !!! ALE SIĘ UŚMIAŁAM !!! delphi - ja normalnie zabieram małego na jakieś urodzinki czy odwiedziny , ne jest tego za dużo ale się zdarza. Ale nie uważam że jak się nie chodzi to mały wyrośnie na dzikusa, bo na wszystko przyjdzie czas. tygrysicaa - ja prawie wcale tej wkładki do fotelika nie używałam bo małemu było niewygodnie, a poza tym był poubierany w kombinezon więc zajmował dużo miejsca. A poza tym firma z której kupiałm fotelik chyba zupełnie tej wkładki nie przemyślała. thefly - nie wiem jakie słoiczki są najtańsze, chyba wszystkie zupki kosztują około 2zł, za to soczki i deserki są cenowo przeróżne, bo soczek bobofrut około 1,80 a z hippa około 4zł. Za to hipp ma ogromny wybór smaków bo np od 5 m-ca jest soczek gruszkowy, morelowy. Ja kupuję różne i wcale nie przywiązuję się do jednej firmy, najczęściej kupuję z gerbera czasami bobovita. eli - ja chętnie się przyłączę do odchudzania, ale mnie wystarczy zmobilizować do poćwiczenia brzuszków, bo skóry nadal za dużo. Ale mie się nie chce !!!! jokas - trzeba iść na nauki przed chrztem dziecka, idą rodzice i rodzice chrzestni. To było jedno spotkanie , ona24 - ja myślę że \"przełamanie\" dziecka jest niemożliwe, jeśli to on sam , nieprzymuszany robi takie akrobacje. A my w czwartek też skończymy 6 m-cy i idzemy do lekarza na szczepienie. Opiszę wam jak było i podam aktualną wagę Sebka. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety,ale sie rozpisalyscie:))ale przynajmniej jest co poczytac:) Eli z ta wizyta,gdzie chlopak ma ADHD to nie przesadzasz,bo tez znam taka rodzinke,ale mama tego synka jest szczesliwa jak chlopak biega i rozrabia,a ona ma przynajmniej swiety spokoj i sie nie przejmuje.Wiec takie wizyty to ja tez dziekuje i omijam z daleka. tygrysicaa fotki wysylalam do Ciebie.Co do soczkow to moj maly wogle mniechce ich pic,preferuje tylko cherbatki:)Moj maly nie sciaga skarpetek bo zakladam mu tylko rajstopki.Wkladke z fotelika wyciaglam juz dawno i wydaje mi sie ze maly chetniej i dluzej w nim siedzi. thefly ja nie robie zakupow tylko maz i wlasnie ostatnio wspominal ze Gerbera sa najtansze,a hippa najdrozsze. karen ka wspolczuje wirusa i oby nas wszystkich omijal jak najdalej:) Eli ja sie moge dolaczyc,bo skora na brzuchu wisi i wisi,a lato tuz tuz:))a moja silna wola tez jest kiepska bo na slodkie to slinka leci:)) Moj odpukac,ale na razie,zadnych wirusow,ani przeziebien nie mial,jak widzialam,ze pokaszluje to dodawalam do mleczka witamine C i robilam mu cieplejsza kapiel i przechodzilo. jokas my nie mielismy zadnych nauk przed chrzcinami. Ona24 my tez czasem mamy problem z jedzeniem i wtedy zabieram pozytywke i mu wlaczam wtedy ladnie pije,a jak jest problem przy lyzeczce to zabieramy misia i on z nami je,maly sie usmiecha otwiera wtedy ladnie usteczka i wcina:)Wczoraj zjadl caly sloiczek obiadku:)troche sie przestraszylam czy moze tyle zjesc,ale nic mu nie jest,a jak mial apetyt to zal dziecku zabraniac jedzenia:) Eli ja wlasnie czekam na ten tysiaczek:) Zycze zdrowka wszystkich schorowanym i Wszystkiego Naj dla Połroczniakow. A my w swieta swietujemy imieniny meza w lany poniedzialek i 21 pierwsze imieniny Bartusia:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Thefly skoro czapeczka już kupiona to niech zostanie jest bardzo ładna czapki od kompletów do chrztu przeważnie są trochę za duże,dzieci z reguły i tak nie przepadają za czapkami więc jak uda się zrobić jedno zdjęcie w niej to będzie sukces chyba że twój Adaś lubi nakrycia głowy. Bardzo dziękuję za wszystkie fotki dzieciaczki są śliczne a mamusie szczęśliwe i niezłe laseczki,tatusiowie zaś dumni ze swoich rodzin. Wszystkiego dobrego z okazji Wielkanocy,mokrego dyngusu i smacznego jajka,szkoda że tak żadko mogę do was zaglądać,ale przy kom. spędzam teraz mało czasu mój starszy syn w tym roku a dokładnie 7 maja przystąpi do pierwszej Komunii i dużo czasu poświęcam na naukę z nim pytań z katechizmu.Natalcia ma się dobrze ukończyła już 6 m-cy siedzi z podparciem. To narazie tyle pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki.Wczoraj Stefcio dostał pierwszy soczek.Mam bardzo dobrą sokowirówkę więc sama zrobiłam sok z jabłek:)Żebyście widziały jak on to je (bo dawałam mu soczek łyżeczką).Pierwsza łyżka poleciała trochę na pieluchę, za to drugą Stefek włożył sobie prawie sam całą do buzi:):):)Tak mu posmakowało.Nie wiedziałam ile się daje na początku więc dałam tylko 4 łyżeczki. Dziewczyny jak piszecie o tych słodyczach to też bym zjadła,ale nie mogę:(Ja teraz ważę 60 kg przy wzroście 164cm.Schudłam 4 kg,ale ten brzuszek dokucza.To która poleca jakieś ćwiczenia na schudnięcie w brzuchu??Tylko oprócz brzuszków,bo to trochę trenuję i nic. Eli gratuluję przespanej nocki:)Co do zdjęć to muszę przekopiować z aparatu i wyślę. Sylmag dobrze że Kubuś już zdrowy. Ona24 wszystko wróci do normy.U mnie też przecież więcej pobudek w nocy niż na samym początku.Do 4 miesiąca wstawałam w nocy raz góra dwa a teraz...Teraz to nawet jak dobrze pójdzie to pięć razy. Idę gotować obiad.Do zobaczenia później. ❤️ Stefanek ma już 6 miesięcy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po spacerku, pogoda dopisuje, tylko ja jestem ciagle zmeczona i bym tylko spala. A jak jest u was? Zaczynam sie tym martwic, bo cokolwiek robie to czuje sie zmeczona jakbym gory przenosila:(. Odnosnie jeszcze chrztu jak sa dokumenty potrzebene, wymagane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas ja tez jestem ciagle zmeczona,hmm no moze nie ciagle,ale przewaznie,jak maly idzie spac to najchetniej tez bym poszla,spacer cieszy,ale jestem len i zmeczona,wiec ja wystawiam malego przewaznie na balkon a spacer robie popoludniu z mezem,wtedy mam jakos wiecej energii:) dokumenty jesli dobrze pamietam to:akt urodzenia dziecka,akt malzenstwa i niewiem czy dowod byl tez potrzebny bo oczywiscie maz wszystko zalatwial wiec za duzo nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie odzywalam sie bo znów mi net padł :( ale już jestem spowrotem:) Widzę że dyskusja ostatnio na temat słoiczków.Ja sie niestety nie wypowiem który lepszy bo nie kupuje słoiczków tylko sama przyrządzam małej jedzonko.Wczoraj kupiłam jej kawałeczek cielęciny-trudno było zdobyć bo cholerstwo drogie i prawie ludzie nie kupują (ew.na zamówienie) i zmieliłam jej taką ugotowaną z marcheweczką i na lekkim wywarku zupkę miała z tego.Zjadła pól słoiczka bo zawsze jedzonko do niego przekładam żeby mieć miare ile to mój szkrabek zje a poza tym łatwiej to wstawic do podgrzewacza.Mała powoli uczy się jeść mięsko bo to jednak nie to samo co kaszka którą można bez problemu połknąć.Przy mięsku trzeba troche buźką poruszać :) Naprawdę dziewczyny nie bójcie się robic jedzonka samemu-byle było bez glutenu (np.kasza manna ma gluten ale kukurydziana nie ma) a tak poza tym to nic nie zaszkodzi.Pogadać z pediatrą to powie co można dawać a czego unikać a ile taniej Was takie jedzonko wyjdzie i roboty też specjalnie nie ma przy tym.Marchewka sama się ugotuje przecież a tyle co przetrzeć ją przez drobne sitko to chwila moment.A i przynajmniej wiecie co włożyłyście do zupki dla malucha! Dziekuję za wszystkie zdjęcia.Bez wyjatku wszystkie maluszki są przeurocze.Co do czapki to moim zdaniem może zostać.Maluchy fajnie wyglądają w takich dużych nakryciach głowy a inne może nie pasowac do calości.Poza tym jak wcześniej któraś z dziewczyn pisała maluchy nie przepadają za czapkami i jak jedno zdjęcie uda wam sie w niej zrobic to max.Tak samo było z naszą Wiktorcią.Ledwo na koniec sesji udało się jej wcisnąć czapeczke na głowę bo tak to nie chciała a i za gorąco jej było. Ja powoli szukuję się do sobotniego wyjazdu.Jedziemy do teściowej do Łodzi.Mąz będzie tylko cztery dni a ja zostaje z małą prawie do końca miesiąca.Sama już nie wiem co mam ze sobą wziąść-chyba wszystko :) A tu pewnie jeszcze moi rodzice nam wetkną domowej kiełbasy na droge to w pociągu wędzonką bedzie jechało :) Ale cieszę się na wyjazd-zawsze jakaś odmiana od codzienności :) No uciekam-wiki wstała dziś przed ósmą (to wczesnie jak na nią) a teraz śpi więc lecę kaszkę jej zrobic z jabłuszkiem.Może jak zgłodnieje przez ten sen to zje bo to straszny niejadek z niej.Widać po wadze w tabelce :) Buziaczki for all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) aleście się płodne pisarsko zrobiły Kobietki :):):) WSZYSTKIEGO NAJ NAJ WSZYSTKIM PÓŁROCZNIAKOM!!! ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH NASZYCH MALUSZKÓW:) DO wczoraj mogłam powiedzieć, że Konradek prócz alergii zdrow jak ryba, a tu z niedzieli na poniedziałek zero spania, zrzuciliśmy na zęby, bo idą na potęgę, ale wczoraj w południe mały mial 38 stopni gorączki. Dzwoniłam do lekarki, kazała się wstrzymać do dzisiaj, bo może zęby, a tam po piątkowym strajku straszne rzeczy się działy wczoraj. A dzisiaj o 8 miał 38,5 stopnia, więc do lekarza. Okazało się, ze ktoś nam sprzedał wirusa, a gości u nas sporo przez weekend było. :( Konradek ma zawalone gardełko i bolące uszy - zastrzyki 2 * dziennie przez 3 dni i do kontroli. A wracając do zębów mamy już trzy, a czwarty lada chwila. Z Kondzia będzie niezły kasownik, bo wylazły mu 3 jedyneczki, na czwartą czekamy, a powiem wam, że chyba się dodatkowo szykuje lewa dolna dwójka. Chyba oszalejemy zanim mu te zęby nie powyłażą, bo daje czadu po nocach, a my oboje do pracy i na zmianę przy nim :). Jeść ostatnio nie chciał przez te zęby, a jedyne co ew. da sobie wepchać poza piersią to odrobina jabłka lub kaszka ryzowa z malinami, ale sucha na łyżeczce, z której ją zlizuje. :) Wariactwo, ja nie wiem kiedy on zacznie jeść co innego. Na chleb ma wielką ochotę, ale przecież nie może :( W wolnej chwili wyslę wam fotki mojego szkraba, może jak nie wstanie zanim skończę posta to od razu :) Niestety nie odpowiem na wszystkie posty, bo mi synus wstanie zaraz, bo śpi oczywiście pół godzinki i koniec. Thefly - czapka trochę duża, ale interesująca :) artystyczna :) Adaś jak mistrz Canaletto :) wg mnie do zdjęć się nadaje, jakbyś widziaiała co dzieic na naszych chrzcinach miały na sobie tobyś się nie zastanawiała :) A co do słoiczków, to mam różna w domu, ale uważajcie na Gerbera, bo do wielu dodaje pełne mleko!!! A Hipp drogi, ale w promocji wychodzi taniej niz Bobovita i Gerber, poza tym ma duuuzo dla alergików, tyle, że chyba tylko w supermarketach mozna go dostać. Cóż jak moj synus i tak nie chce nic jesć, a poza tym od zeszłego tygodnia jakby nam się nudziło, to mamy okropny atak AZS i nie wiem po czym :( Tak więc u mnie chlebek z powidłami i chudym schabikiem i kapusta pekińska i ryżym z brokułami. Jak czytam o waszej czekoladzie, to mnie trafia, bo ja łasuch okropny jestem :( Brzuch tez okropny, ale olać :), a tu i tak nie mogę :( Kupiłam sobie cudo Avonu na odchudzanie (to z reklamy TV) i po 3 dniach stosowania stwierdziłam blednące rozstepy, a potem Kondzio zaczął swoje cyrki nieszczęśc i chwilowo zarzuciłam regularność :( Dzięki za fotki :) wszystkie malce śliczniutkie :)) postaram się wysłać nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×