Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

tygrysica - Gratulacje !!!trzymam kciuki żeby było tak jak pisza dziewczyny, czyli było wszystko dobrze . Musi by dobrze !!!! niestety u mnie było wszystko ok, więc nic na ten temat nie wiem... thefly - ale mieliście przygody ... i fajnie że wakacje Wam się udały. a ja nie dostałam zdjęc , dla przypomnienia agulka1977@wp.pl To ja tez dodam pytanie syna - idziemy i ja mu zwracam uwagę uważaj nie wejdź do kupy, on na to że kupy robia pieski , ja mówię że tak , a on na to - po co ? No i po co pieski robią kupy ???????????? Wybrnęłam że każdy robi kupy i zwierzątka i ludzie , tylko ludzie są grzeczniejsi i robia w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny po dlugiej przerwie:) Ja bylam przez 3 tygdnie u rodzicow a pozniej pojecalismy nad morze do miedzyzdroji. Pare zdjec postaram sie przyslac. dziekuje rownie za wasze zdjecia. Tygrysica to co ja ci teraz napisze to nie musi znaczyc ze u ciebie tak wlasnie jest. Ten pomiar wychodzi nieprawidlowy, a po szczegolowych badaniach okazuje sie, ze to wina bardziej sprzetu:) U mnie jednak tak nie bylo moj synek byl chory mial niewporzadku 9 chromosom i geny pulciowe sie zle polaczyly. To tak na chlopski rozum. Dziwie sie tylko, ze msisz tyle czekac na bdanie. Ja mialam po 5 dniach. Jednak trzymam kciuki, zeby bylo dobrze i tego ci z calego serca zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas ale z tego co ja pamiętam to Ty chyba poroniłaś??Czy mnie już pamięć zawodzi??To może ja powtórze to usg.Tylko powiem szczerze że teraz jestem już tak zestresowana że chyba nawet mimo tego 1% poronienia po tym zabiegu jestem w stanie na niego iść i upewnić się że jest wszystko w porządku (lub odwotnie). Thefly prześlij zdjęcia z wyjazdu tygrysicaaa@o2.pl I mam pytanie ile płaciliście za kwatere na węgrzech?? Agus bardzo dobre wytłumaczenie z tymi kupami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tyrysica, nie tyle poronilam co synek umarl a na tym szczegolwym badaniu to stwiedzono:(. Trmam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Tygrysica bądź dobrej myśli często takie podejrzenia kończą się na strachu i tego bardzo Ci życzę. Thefly mieliście wspaniałe wakacje,bardzo Ci dziękuję za zdjęcia-są cudne,masz również fajną figurę i śmiało możesz pokazywać się na plaży. Kupiłam sobie rowerek treningowy-tak pewnie się śmiejecie,ale wciąż szukam sposobu na zrzucenie chociaż 5 kg. Wesele się udało,choć Natalcia płakała trochę babci i zasnęła dopiero ok. północy,my byliśmy pewni że już dawno śpi,pow. że już nie zostanie a we wrześniu kolejne wesele.Wysyłam wam kilka fotek,wyszłam okropnie ale trudno,najśmieszniejsze jest to że panna młoda jest starsza ode mnie-tylko jak ja wyglądam a jak ona zobaczcie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam z Kubulkiem na szczepieniu. Mial 4 wklucia- w obie rączki i obie nóżki. Pewnie odchoruje... Jeszcze nigdy mi nie zapłakał podczas szczepienia wiecie? Zazwyczaj się nawet nie zorientował, że mu się wbiła. Waży 10,4 a więc nie jest źle ;) Szczupleje mi chłopaczyna :) Jestesmy na 97 centylu :) Ania 30 moim zdaniem wyglądasz bardzo dobrze! No fakt masz trochę ciałka ale tam gdzie trzeba! Twój dekolt się dzięki temu ładnie prezentuje :) Ja mam to \"nieszczęscie\" , że u mnie wszystko idzie w brzuch. Thefly zdjęcia cudne i z opisu widac, że się dobrze bawiliscie. Super. Musze konczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów na chwilę. Agus Twoje zdjęcia tez swietne ale chyba juz pisałam :) Kubulek cudny :) Sam siedzi, siada sam, czołga się, próbuje raczkowac. Generalnie jesli chodzi o rozówj fizyczny- tzn umiejętnosci jakie podałam to znacznie wyprzedza Kamila. Kamiś usiadł sam duzo później ( jakies 2,5 mies pozniej) i wtedy tez przybieral pozycję na czworakach. Siedzial tez miesiąc pozniej. Za to kamil rozwijal się szybciej intelektualnie ale poświęcalam mu duzo więcej czasu. A taki grzeczny ten mój maluch, jak mu nic nie dolega to jakbym w domu dziecka nie miała... obłoże podłogę zbabawkami i moze się tak godzinę sam bawić. Zostawię go samego w łóżeczku zeby cos w domu zrobić, włączam karuzelkę, przychodzę za chwilę - patrzę -śpi :) Kamil mi tak nie zasypiał a Kuba i owszem. Nawet na podłodze podczas zabawy by zasnął ;) Kamilkowi raczej dopisuje apetyt, bez przesady ale jednak je. Jakies paskudztwo mu sie na jezyku zrobiło. Wygląda jakby zadrapał i zdrapał częśc skory ale go to nie szczypie jak je no ogórki kiszone a więc nie skaleczenie. Chyba jakaś grzybica? Będziemy obserwować. Dziś pokazałam to lekarce to stwierdzila, że chyba wirusowe. Poza tym u nas nic nowego. Kamilek waży 14,1 przy wzroście 96 cm. Kubulek 10,4 i ma ok 75 cm. Dokładnie zmierzyć się nie da, Lecę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly dostałam zdjęcia.Widać że wakacje sie udały. Ania jak na kobiete która urodziła dwójke dzieci to wygladasz bardzo dobrze.Poza tym po karmieniu dzieciaczków piersią został Ci biust, a nie tak jak mi uciekł po jednym:) Eli postaram się przesłać jakieś fotki, jak by któraś nie dostała to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania - ty trenujesz na rowerku, a ja spraiwłam sobie stepper żeby się pozbyc cellulitu . Ale cięzko idzie mi to cwiczenie. Ostatnio wracam z pracy zmęczona i nie mam siły. A sukienkę miałas fajną... I dobrze się się fajnie bawiliście.. A Natalka wygląda jak mała dama eil- a Kubus był bardzo dzielny na szczepieniu , a czemu aż 4 wkłucia ? I to fajnie że Kubuś tak sie prędko rozwija, bo on juz chce dogonic starszego braciszka... A ja mierzyłam dzisiaj Sebka 94 cm i waży 12,200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica - zdjecia są naprawdę super, duży chłopczyk z niego rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus cztery wkłucia bo mielismy chyba ze 2 miesiące opóźnienia w szczepionkach i tak się teraz zeszły te szczepienia na raz. Ale następne po 13 miesiącu. Dopytywalam odnosnie tego szczepienia bo się go boję ale na szczęscie na przychodnia nie stosuje tej ryzykownej szczepionki MMR 2 tylko inną. Pocieszyli mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Tygrysica dawno nie przysyłałaś zdjęć i prawie zapomniałam jak wygląda Twój synek-ale teraz widzę że fajnie rośnie i uwielbia bawić się wodą. Agus ja staram się dużo jeździć i zobaczę czy choć trochę mi pomorze. Dziewczyny dziękuje za akceptację mojego wyglądu najważniejsze to szczera opinia-mam nadzieję że to co napisałyście było szczere.Strasznie mi trudno pogodzić się z tym że mam 5 kg więcej niż w tamte wakacje,wtedy wszystko lepiej leżało na mnie. W tym tyg zrobiłam porządki,umyłam okna,podłogi.Dzieciom kupiliśmy basen-jest fajny wszyscy się w nim mieścimy. Na działce doczekaliśmy się prądu i wody oraz mamy trochę swoich warzyw:rzodkiewki,buraki,fasolę i ogórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a nawozisz czymś warzywa??Sebcio uwielbia się pluskać w wodzie, szkoda że ta nasza działka tak daleko, bo bym tam też mu rozłożyła basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Tygrysica nie nawozimy warzyw,dlatego duże raczej nie są-ale przynajmniej naturalne. W przyszłym tyg. chcemy jechać nad morze na 1 tydzień,prognozy trochę mnie załamały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Jutro jedziemy nad morze do Dąbek na tydzień czasu,mamy zarezerwowane miejsce-martwi mnie pogoda,ale co zrobić.Pozdrawiam serdecznie-idę dalej pakować bo Nanulka zasnęła,przy niej długo idzie bo musi wszystko obejrzeć zwłaszcza zabawki do piasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania miłego urlopu życzę. U nas jest dziś ciepło, ale tak wieje wiatr że pranie w łazience schnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi prosze jak oceniacie mój wygląd i co byscie we mnie zmieniły? Zapytałam koleżankę to powiedziała ze nie podoba jej sie moja fryzura. A wam? Co sie nie podoba? Bede wdzieczna za slowa krytyki i sie nie obraże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tu bywam i Was czytam od czasu do czasu,teraz maz pokombinowal i mam necik w pokoju wiec od dzis mam wiecej czasu na wpisy:) Remoncik po malu po malu dobiega konca,najwazniejsze mamy za soba czyli wylanie posadzek,to nam szlo pod gorke albo firma nie przyjezdzala albo zwir byl nie taki,ale w koncu sie udalo.Teraz czekamy na firme ktora bedzie nam szpachlowac i obic sufity i dopiero maja czas na koniec sierpnia,mowia ze posiedza z dwa tygodnie i tak sie zlozy ze rownoczesnie przyjdzie plytkarz,mam tylko nadzieje ze na ur. Bartka bedziemy u siebie!:) u tesciow nie jest zle,ale niema to jak sami w swoich czterech katach,Bartek juz tez teskni za swoim mieszkaniem,dopytuje sie kiedy bedzie mieszkal w swoim pokoiku,ale chodze z nim od czasu do czasu i mu pokazuje mieszkanko:) Jutro jedziemy na kontrolne badanie holtera.Od dnia mamy sie uspokoilo dostaje dwa razy dziennie lekarstwo ale musimy byc czujni bo lekarstwo moze spowolniac prace serca i jak bedzie okolo65uderzen to jest zle i mamy dzwonic od razu do lekarza,narazie naliczylismy najmniej 71 ale holter najdokladniej wykaze bo w nocy nie wiadomo jak to jest z tym serduszkiem.Chcialabym te sercowe klopoty zeby mial z glowy ale kazdy dzien to taka jedna niewiadoma. Dzieki Wam za zdjecia dzieciaczkow,sa super usmiechniete,zadowolone:) ania30x bardzo ladnie wygladasz:)zdjecia z imprezy super:) eli podeslij mi tez swoje foteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - a to można tak szczepic kilka na raz ? Ja myslałam że musi byc jakaś przerwa. Ty jestes dobrze zorientowana , czy my z naszym prawie trzylatkami to mamy jakies szczepienia jeszcze w najbliższym czasie ? a twój wygląd ? Jakie słowa krytyki ? Co masz w sobie zmienic ? Ważne jest to żebyś ty się sobie podobała i dobrze się czuła, dzisiaj widziałam twoej zdjęcie na naszej klasie , przeciez fajnie wyglądasz... ania30 - ja też mialam w zeszłe wakacje mniej o 5 kg , ale to były strasznie trudne chwile dla mnie , i raczej nerwy mnie zżerały , więc chyba nie ma szans żebym wróciła do tamtej wagi. niektórzy mówili że byłam za chuda ale kupiałm sobie kilka fajnych ubrań w które dzisiaj albo sie wciskam , albo i nie , a w spodnie jak sie ostatnio wcisnęłam , chwilkę pochodziłam i zaraz z hukiem wystrzelił guzik hihihi ale najgorsze to za dużo skóry na brzuchu , która formalnie mi przeszkadza... Ale trudno...Zresztą ja nie potrafię utrzymac żadnej diety ... więc nie da rady. Basenik macie fajny, my tez taki mamy na ogródku, chociaz teraz częściej jest rozłożony basenik od małego, mało wody tam wchodzi, codziennie wymieniamy i nie ma problemu ze schowaniem. Czekamy na zdjęcia z wakacji ... flowers fajnie że masz necik, częściej do nas zajrzysz.. a mnie też \"może\" {odpukac } juz niedługo czeka remoncik, pewnie tez się wyprowadzę na ten czas do rodziców . ale napiszę wam jak będzie aktualne , bo nie chcę zapeszac. Jak tylko mi sie uda to wam zaraz napisze Dziewczyny czy wasze dzieci piją jeszcze takie mleko dla dzieci czy już normalne ? I czy piją je z butelki czy już wszystkie z kubków ? Sebek cały czas , dwa razy dziennie pije , rano i wieczorem mleko neste junior , wszystko jedno jaki smak ale oczywiście z butelki i smoczka ... Herbata i soczki już z kubeczka , ale mleko chce z butelki. Co wy na to . Może już nie powinien pic z butli ? a jak tam zęby waszych pociech, bo Sebek chyba czwórki ma takie rozłożyste że ciągle mam wrażenie że mu się tam resztki jedzenia zbierają i przykładam sie do ich szorowania, ale boje sie że może już mu się tam cos psuje. Czekam do końca sierpnia na moja dentystkę i pójde z nim żeby mu je pooglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my w ostatnią niedzielę pojechaliśmy do kina na "kung fu panda" , fajny filam tylko że troche mogłoby byc ciszej w tym kinie, bo w niektórych momentach musiałam zatykac Sebkowi uszy było tak głośno. Sebek pierwsze 10 minut patrzył z otwartą buzią, potem już zaczął się rozglądac, a potem różnie to usiadł sobie na schodach , troche popatrzył na film, troche na fajne światełka na schodach ale przynajmniej nie płakał tak jak ostatnio. a dzisiaj małe zakupy bo zaczyna wyrastac ze spodni, a tu juz niedługo jesień , bluzy ma juz przkrótkie , ale oczywiście patrzyłam na wyprzedażach i kupiłam mu spodnie w 5 10 15 za 19.90 i bluze w smyku za 24 zł, a w realu rajstopy dwie pary za 12,90, bardzo fajne Podobno w tesco były albo sa fajne wyprzedaże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus u mnie Kamil od dawna pije wyłącznie z kubka albo szklanki. Butelki ze smokiem nie używalismy nigdy. Jak skonczył chciec cyca kupilismy butelkę z ustnikiem. A co do mleka - u mnie nie pija w ogóle. Jak miał niecaly rok wprowadziłam mleko krowie ale zunaje tylkow formie zupek- z platkami, kluseczkami, ryzem.... Ale tez rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus7 Bartek nie pamietam juz kiedy ostatnio pil mleko,jak tylko przeszlam na kubeczek z dziubkiem to wypil pare razy i stwierdzil ze mu nie smakuje wiec jada od razu sniadania i popija cherbatka. A zeby w przedszkolu nie mial problemow z piciem ze zwyklych kubeczkow to przeszlam na slomeczke i tak mu sie spodobalo ze kubka z dziubkiem juz nie mamy,teraz pije ze slomki lub normalnie.Balam sie ze go nie oducze picia z kubka niekapka bo robil histerie jak chcialam mu zabrac i zeby pil normalnie ze zwyklego ale jak bylam na drzwiach otwartych w przedszkolu jedna z kolezanek podpowiedziala mi ze miala podobny problem i przeszla na slomke i rzeczywiscie jak tylko Bartkowi dalam slomeczke nie wspomnial juz o swoim starym pogryzionym kubku z dziubkiem,teraz jestem spokojniejsz ze w przedszkolu nie bedzie mial problemow z piciem,czasem bedac poza domem zapomnialam o slomce ale nie bylo problemu bo pil normalnie.Wczesniej bylo mi wstyd ze taki duzy a pije z kubka z dziubkiem gdzie inne dzieci pily juz normalnie. A przedszkole juz tuz tuz:)troche sie boje jak to bedzie,ale Bartek sie cieszy ze idzie bo bedzie miec tam pare znajomych dzieciaczkow,mowi ze mama musi isc do pracy itp. wiec moze bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie wiem czy Kubulek mi nie bedzie chorował.... Tzn jest przeziębiony, poikchuje, pokasłuje, leki bralismy, nic nie daly ale mój mały obżartuch zastrajkował mi i nie chce jesc! A to baaaardzo nietypowe bo on jadl i jadl i jeszcze raz jadl a jak widzial talerz to zaraz ryczał zeby mu dać. Odstawił się od cyca! Byl głownie na piersi a od wczoraj od 12-tej nie chce! Jak mu proponuję to sie odwraca, denerwuje albo mnie dotkliwie gryzie! Kamil tez sie w tym wieku sam odstawił i nie chcial i karmiłąm go tylko w nocy. Kuba w nocy tez za bardzo nie chciał. Wstał o 5.30. pogryzl mnie, trochę possał. POtem o 9.45 słoiczek ( nie domagal się wcale) i od tego czasu nic a jest juz 15! kamil mi tak nie jadl przed trzydnióką. Od kilku dni Kuba marudzi, źle spi w nocy a w dzien prawie wcale a teraz przestał jesc. Wiecie... taki wiek, że dziecko w zasadzie mogłabym od piersi odstawić... ale nie chcialam, chciałam karmic dluzej. Niby powinnam sie cieszyc ze tak bez stresu i z woli dziecka ami jest smutno i chce mi sie ryczec ze moje dziecko mnie odstawilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Byłam na czterodniowym urlopie nad morzem.Pogoda troszke kiepska na opalanie i kąpiel, ale na szczęście dało się chociaż pospacerować.Zaraz jade na zabieg, więc trzymajcie kciuki. Agus mój Sebcio to chyba wogóle z butli nie ciągnął, ale znam dzieci które są starsze i rano i wieczorem piją mleko z butli. Eli a co do Twojego wyglądu to ja bym chyba nic nie zmieniała.Jest dobrze, chyba że Ty się czujesz źle.A jak karmienia Kuby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysicaaa jaki zabieg? Kuba czasem trochę possa ale czesto gryzie i nie chce. Przypuszczam, ze ida mu czwórki bo czesto mnie grzysie gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×