Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

a więc ostatnia pozycja typu : 1z, 2z, 3z .... będzię oznaczać ilość naszych zębulów •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 7,5M 8600.. 76cm •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..🌻..3050..56cm 7,5M 6640..65cm •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 4M 7000...63cm •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8315 ... 72cm •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 6M 7800...72cm •Mająca nadzieje 4.10 KAMILEK.🌻..3760.56 cm 6M...9000..75cm •Agucha 29..05.10. NATALKA..🌻..3050...50 cm 6M 6800.. 65cm •Mama Natalki 06.10. NATALKA..🌻..4300..59 cm 4M 7500..70cm •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 6M 8300..70cm •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..🌻..3480..56 cm 7M 7600..66,5cm •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 7M 8500 •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 6,5M 8100..70cm..2z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000g..50cm 6M 7900..70cm..5z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 7M 7000..68cm •Yalu........ 11.10 DANIEL..🌻..3960..52 cm 3M 6900 •Maja....... 12.10 MAJA..🌻..3850..54 cm 3M 6850...63cm •Siostra 22 13.10 MELISA..🌻..2600..50 cm 4540....60cm •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 4M 7000 65cm •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 7M 6950 •Maggie7000..20.10 NATALKA.🌻..3700..56cm 4,5M 7210..67cm •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 6m 1000..68cm •Frezja 73. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm •Megji 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 6,5M 9150 •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5M..6300...65,5cm •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 6M 2t 11400...82cm •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480....60 cm 6M 7900..71cm •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 7M 8000 •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 6m 8330.. 70cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś Dzień Dziecka !! Z tej okazji życzę wszystkim dzidziusiom tym małym i tym większym, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej! ❤️ 🌻 ❤️ Tygrisico-dziękuję za odpowiedź.Uspokoiłas mnie bo szczerze mówiąc miałam obawy co do tabletek ale skoro Cerazette są specjalnie dla matek karmiących to znaczy że nie szkodzą maluchom i smiało można je brać.Obawiałam się też tego \"zakręcenia\" bo wiele moich koleżanek przy tabletkach na początku miało dziwne jazdy (nie mówie tu o Cerazette) a nie mam ochoty na hustawki nastrojów bo wtedy jestem nieznośna dla otoczenia :) Co do miesiączki to ja dostałam nawet wcześnie bo równo po trzech miesiącach od porodu i była regularna a ostatnio własnie spóźniła mi sie dwa tygodnie i nerwy wtedy mnie zżerały bo bałam się że może jestem w ciązy skoro do tej pory miałam regularne co do dnia.Do tego doszło ze robiłam test ale na szczęście wyszła jedna kreska! Odbiegając od tematu miesiączek i tabletek.Mała ciągle chce chodzić i powiem Wam że wychodzi jej to nawet nieźle.Prowadzam ją za obie rączki po całym domu a skubaniec takie ładne kroczki robi że jestem w szoku! Natomiast raczkować nawet nie próbuje.Jak ją posadzę i na boczek się przewroci bo za bardzo się kręci to odrazu płacz bo nie wie jak się podnieść mimo że staram się jej pokazywac.Leniwa ta nasza córcia. Dziś dostała od prababci śliczny różowo-biały komplecik (spodenki i bluzeczka) ,słodziutki mały ręczniczek i gumowego zajączka-teraz go namiętnie gryzie a jak go zobaczyła to aż radość z niej tryskała :) Od nas to już wspominalam (też ciuszki) a od dziadków fotelik samochodowy.Ciekawe co chrzesny jej kupi bo od chrzesnej dostała fajny album gdzie oprócz zdjęć wpisuje się jeszcze różne dokonanai dzidzusia,odrysowuje rączki,nóżki itp Dosyć przechwalstwa :) Na koniec chciałam jeszcze zapytać czy może któraś z Was może mi polecić jakiś dobry krem na rozstępy które mi zostały na brzuchu po ciąży? Zbliża się lato i chciała bym jakoś wyglądać ;) No tyle-buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly u nas wpis do tabelki 0 z. Jak ja byłam u pani doktor i pytałam o ten ból to też powiedziała że to ta blizna prawdopodobnie.A swoją drogą to masz bardzo \"miłego\" gin. Ewunia wracając jeszcze do tych tabletek to wydaje mi się że z powodu mam karmiących jest tam mniejsze stężenie hormonów i dlatego są w miarę bezpieczne dla naszej głowy, tzn. nastrojów. Delphi to pocieszyłaś mnie z tym siadaniem bo już się bardzo martwiłam że tu już chodzą dzieciaczki a mój Synek jeszcze nie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga 77
my też poprosimy o wpis do tabelki 0z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Witam serdecznie Wszystkim dzieciaczką wszystkiego co najlepsze, zdróweczka, słoneczka, radości, zadowolenia z rodziców ;) A to moja (nasza) stronka na której mozna nas oglądnąć. http://www.jazzadamek.republika.pl/ Ja wciąż nadrabiam (czytam) forum a i tak caly czas jest cos do nadrobienia. U nas wszystko ok Kalinka pogodna no i strasznie ruchliwa nie do opanowania. Jak juz podgonie czytanie i znajdę troche wiecej czasu to sie odezwę. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie w uroczystym dniu. wszystkiego naj 🌼 dla naszych skarbow zeby zawsze byly zdrowe🌼i wogole fantastycznego zycia 🌼 im zycze thefly u nas 2 zabki uciekam bo mala placze oj te zabki paskudy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna porcja aktualizacji stomatologicznej :) •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 7,5M 8600.. 76cm •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 7,5M 6640.65cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 4M 7000...63cm •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8315 ... 72cm •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 6M 7800...72cm •Mająca nadzieje 4.10 KAMILEK.🌻..3760.56 cm 6M...9000..75cm •Agucha 29..05.10. NATALKA..🌻..3050...50 cm 6M 6800.. 65cm •Mama Natalki 06.10. NATALKA..🌻..4300..59 cm 4M 7500..70cm •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 6M 8300..70cm •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 7M 7600.66,5cm.0z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 7M 8500 •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 6,5M 8100..70cm..2z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000g..50cm 6M 7900..70cm..5z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 7M 7000..68cm •Yalu........ 11.10 DANIEL..🌻..3960..52 cm 3M 6900 •Maja....... 12.10 MAJA..🌻..3850..54 cm 3M 6850...63cm •Siostra 22 13.10 MELISA..🌻..2600..50 cm 4540....60cm •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 4M 7000 65cm •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 7M 6950..0z •Maggie7000..20.10 NATALKA.🌻..3700..56cm 4,5M 7210..67cm •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 6m 1000..68cm •Frezja 73. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm •Megji 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 6,5M 9150 •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5M..6300...65,5cm •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 6M 2t 11400...82cm •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480....60 cm 6M 7900..71cm •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 7M 8000 •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 6m 8330. 70cm..2z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly napisałam do Ciebie na gg ale widac nie dostałas- u nas 5 zabków. Sylwia świetna stronka, urocze zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia30-super stronka! Kurcze, ja też taką chcę mieć :) Mała mi zasnęła bo napłakała i namarudziła się przy jedzeniu-jak zwykle! Taki straszny niejadek z niej że naprawde odechciewa się gotowac czy nawet coś kupić bo wiadomo że dziubnie jak wróbel a reszte ja albo mąż dojadamy! już naprawdę nie wiem jak ją zachęcic do jedzenia.Nic kompletnie jej nie pasuje a jak zje to z wielką męką,plując,marudząc itp. Istny koszmar to karmienie.Chciała bym żeby trochę mi przytyła a tu nic :( Pewnie jak będzie miala rok to dobije wagą do waszych w ósmym miesiącu :) No nic-uciekam pobuszowac po allegro.Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia 21 czytałam gdzies, że pierwszy krok do wychodowania sobie niejadka to ... zmuszanie go do jedzenia właśnie. Pislai też, że dziecko się nie da zagłodzic i jak będzie głodne to na pewno da nam znać. poza tym dobrze jest dac dziecku wybór. Może akurat to coś mu niesmakuje a posmakuje cos innego? Ale nic na siłę. A może woli nieco słodsze , delikatniejsze albo o zdecydowanym smaku? A moze zwyczajnie nie ptrzebuje tak dużo jesc. ja wiem, że łatwo powiedziec ale dziecko nie przybiera na wadze. Tylko, że skoro pluje i i tak nie je to nie ma chyba sensu tak zmuszac? dziecko zaczyna kojarzyc jedzenie jako udrękę , zło konieczne i dlatego płacze. Ja bardzo to wzięłąm sobie do serca i chociaz Kamil lubi jesc to zdarza mu sie, że czasem an cos zdecydowanie nie ma ochoty i chociaz chciałabym aby zjadl to mu odpuszczam. Probuję za jakis czas albo daję cos innego. Nigdy na siłę. Ja byłam takim niejadkiem i wiem, że moja mama tez mnie zmuszała do jedzenia. efekt był taki, że ja nienawidziłam jesc do ... 19 czy 20-tego roku życia! Polubiłam dopiero jak poznalam obecnego męza, zaczelismy sobie pichcic, chodzic po restauracjach a jedzenie przestało być dla mnie karą. Efekt był taki, że przytyłam 9 kilo w parę miesiecy :( i do dzis mi zostało. Ale fakt- chudzielec byłam okropny. Ps U mnie nie sprawdza się z tą wagą moją z dziecinstwa i Kamila. Ja urodizłam się mając 2900 a on - 3850. Ja prawie nie jadłam a on przybieral jak dzikus. Ale ja bym się tą wagą u małej nie przejmowała. Jesli jest zdrowa, to znaczy ze przybiera tyle ile potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly-u nas nadal 2 zabki Ja nadal karmie piersia i jeszcze nie dostalam @.Nadusia jest coraz wieksza, w przyszlym tygodniu ide na bilans (co 2 miesiace). Pojutrze Nadia konczy 8 mieseiecy! Siedzi juz bardzo pewnie, jakby robila to od poczatku zycia. Jokas-Twoj maly wyprzedzil wszystkich we wstawaniu! Nareszcie pogoda sie poprawila. szkoda tylko, ze musze siedziec w domu i sie uczyc. Wszystkiego naj dla wszystkich Bobasow z okazji dnia Dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli-może źle napisałam bo wcale nie zmuszam jej do jedzenia. Jak ją karmię to co prawda nie bardzo chce jesć bo troche zawsze wypluje z podanej porcji ale w rezultacie zje troche.Marudzi momentami a zaraz czymś się zajmie i moge ją dalej karmić. Wiem że moja niunia poprostu jakby jej nie zmuszać choć w małym stopniu do jedzenia to nic by nie jadła.Jak uda mi się ja ostatnio nakarmić dwa razy dziennie to sukces.Najchętniej tylko cycka by posysała.Mysle że jak bym nie podała jej nic przez 4-5 godzin to wcale by się nie upomniała bo to już taki model :) Muszę ją nauczyć i przyzwyczaić do jedzenia bo jak nie teraz to kiedy.Ma już ponad osiem miesięcy. Oczywiście nie zmuszam jej na siłę,jak widzę że zaczyna już mi na tyle marudzic że zaraz szykuje się płacz to odstawiam i nie karmię dalej.Wiem ze jest zdrowa ale chciała bym żęby troche przytyła żeby miała więćej sił bo narazie to słabeusz :) Ma już 8 miesięcy i tydzien a waży troche ponad 6,5 kg.Z wszystkich dzieci na naszym forum jest najszczuplejsza. chciała bym żęby chętnie jadła. No tyle-buziaczki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia mamy ten sam problem, ja tez uwazam, ze oliver to szczuplak, ale w odroznieniu od twojej malej je duzo i chetnie. Wlasnie dziwi mnie to, ze nie tyje, bo naprawde duzo je.czasami jak zje i za chwile widzi jak ja cos jem to malo nie zakrzyczy mnie, bo chce jesc to co ja. Lekarz sam powiedzial, ze jest dluzszy jak grubszy , ale co mam robic. Rozwija sie dobrze, staje, siada, czolga i raczkuje, wiec chyba duzo spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki mój Synek je sporo, bo ssie cyca dużo i codziennie wcina zupke, a pomimo to też dużo nie przybiera na wadze.Nie przejmuje się tym bo jest zdrowy i dobrze się rozwija.Właśnie apropo rozwijania to już nie mogę sobie pozwolić na pozostawianie Stefanka samego na moment na łóżku.Zrobił się taki ruchliwy,że w ciągu paru sekund z plecków przekręca się na brzuch i się turla.Cieszy się z tego bardzo. Sylwia bardzo fajną stronkę zrobiliście, Ty jesteś taka zdolna czy mąż?? Laura czego się uczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostałam zdjęć od karenki i flowrrs tz wiadomości doszły ale bez załączników. Prześlijcie jeszcze raz !!! ja znowu jestem do tyłu ale mam jeden wielki problem i nawet mi się nie chce tu wchodzić. Bo cały czas się martwię , ale mam nadzieję że może będzie ok. Dzisiaj staram się to nadrobić i nie zasmucać was. oczywiście wtedy na czat nie mogłam wejśc bo akurat tego dnia Sebek nie poszedł spać tylko broił do późna. aha !!! Spóźnione życzenia dla wszystkich mamuś !!!! A dzisiejsze życzenia dla naszych maluchów !!!! jokas - wyrazy współczucia dla ciebie !!1 To straszne stracić bliską osobę !!! megi - ja czytałam że przy myciu siusiaka można trochę odciągnąć skórkę , ja to robię ale tylko tak tyci żeby umyć czubeczek z siuśków. A na każdej wizycie lekarka mu go sprawdza i jest ok. Śłyszałam że lepiej mocno nie robić bo można zrobić krzywdę. Ale jak pierwszy raz po porodzie była u mnie położna to ściągła małemy skórkę tak mocno że byłam strasznie o to wściekła bo się bałam . ą chyba teraz się okazało że dzięki temu ( i że wiedziała jak to zrobić ) mały ma teraz siusiaka ok. sylmag - super prezent na dzień matki Mo Sebuś siedzi już dosyć pewnie , i ostatnio zaczyna się wspinąc do stania. Właśnie wczoraj wstał w łóżeczku sam i zaraz obniżałam łóżeczko na dół, bo boję się żeby nie wypadł. eli -śebuś uwielbia kosi kosi łapci, ale najbardziej lubi \" tu opisuję co robię. Sadzam go sobie na kolanach przodem do mnie, on patrzy na mnie i słucha. mówię parę razy piasek, piasek piasek i poruszam lekko kolanami pote \"kamienie, kamienie, kamienie\" i kolalami ruszam trochę inaczej potem \" most, most, most - i nogi podskakują a na koniec jest \" dziura w moście \" i mały wpada do dziury oczywiście pod asekuracją mamy tekst \" Piasek, piasek, piasek Kamienie, kamienie, kamienie most, most , most dziura w moście !!!! Zyczę dużo radości !!! Bo mój Sebek to aż się chichra i nawet pokazuje że mam robić dziura w moście !!! megi - co do smaku nan ha to powiem że dla mnie jest obrzydliwe ale Sebek pije go od początku i mu smakuje. Ja go poprostu nie znoszę !!! I dobrze że go nie muszę pić !!! eli -fajnie że z mężem potraficie tak wspólnie zajmować się domem i dzieckiem . Tak powinno być !! Chciałabym żeby u mnie też tak było ! eli -prześlij mi tez te przepisy, może coś spróbuję !!! eli -c od kodów ,włąsnie licytuję je na allaego , więc jak nie wygram to jestem chętna no i nie wygrałam !!! więc jak nikt nie jest chętny to ja bardzo proszę !!! Zyczę zdrówka dla wszystkich chorych maluszków !!! Żeby w końcu było lato bo pogoda jest straszn a!!! jutro też postaram się coś napisać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że do następnej osoby nie dosżły przepisy. dziwna sprawa bo nie dostałam informacji, że mail niedostarczony a tu widze, że prawie do nikogo nie doszedł. Agus 7 wysyłam. daj znac czy doszło. Kto jeszcze nie dostał? laura wcozraj do Ciebie wysłałam bo wczesniej nie miałam adresu. Dosżło? Od karen ki dostałam zdjecia Olka. Fajny chłopczyk :) Ale nie poznałabym go za nic w swiecie gdybym nie wiedziała, że to zdjecia od Karen ki. Flowers 24 a od Ciebie nic nie dostałm. Buuu :( Agus niestety na kody znalazła się cetna wczesniej- Jets to Ewcia 26 i juz się z nią dogadałam. jak będe jeszcze miała to będe o Tobei pamiętac. Ewcia 26 cierpliwosci, musże się wybrac na pocztę... :0 Agus pisz pis zjak najwiecej bo widzisz ze ruch u nas mizerny. A szkoda. I mam andzieję, że to zmarwteienie już dziś niekatualne. Mój Kamil tez duzo je a przybiera teraz bardzo mało. bardzo! Mozna nawet rzec ze nie przybiera. Sama nie wiem dlaczego. No chyba ze ta moja waga taka niedokładna. W ciągu 2 miesięcy przybrał może z pół kilo. Jokas wazne , że mały je a to, że szczupak to ja bym się nei martwila, wprost przeciwnie! Uwazam, że duuuzo lepiej jak dziecko jest szczupłe ( pod warunkiem ze je i jest zdrowe) niż za grube. U nas nadale istnieje głupie rozumowanie, że dziecko powinno miec duzo fałdek i byc pulpecik i ze wtedy zdrowe. A to bzdura. I uwazam , ze takie utucozne dzieci sa bardzo biedne z wielu powodów: bo to niezrowe, bo cięzko im się ruszac, bo sa wysmiewane przez inne dzieci i traktowane gorzej... Poza tm przez pierwsze 3 lata życia dziecka tworzą sie komórki tłuszczowe. Tylko przez 3 lata. Póxniej się juz nie tworza a jedynie wypełniają. Jak sie tych komórek tłuszczowych za duzo natworzy to potem w przyszłosci czesto człowiek ma problem z nadwagą. A przynajmniej predyspozycje ma wieksze i musi uważać. Nie krzyczcie na mnie. Kazdy am prawo do swojego zdania i ja mam własnie takie. Nie oznacza to, że jestem za głodzeniem dzieci czy ich odchudzaniem. Absolutnie nie! Ale zamiast 3 kaszek dziennie po 250 ml mozna dac dziecku owocki i warzywka. Zresztą kaskzi w ogóle nie są polecane dla dzieci \"puplpecików\". Znam dzieci, które ledwo się ruszją a matka jeszcze wpycha czekoladki. Dla mnie to robienie dziecku wielkiej krzywdy. Oj czuję w kosciach , ze lawina na mnie spadnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emelle a Ty dostałaś ksiązkę? Frezja a Ty? Jokas? Megji? Nikt mi nie potwierdza.... Komu wysłac jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam. Agus a my się baiwmy podobnie tyle, że u nas jest tak: Jedzie jedzie pan pan na koniku sam sam poprzez góry , poprzez góry poprzez lasy poprzez lasy KAMIENIE Jedzie jedzie pan pan na koniku sam sam poprzez góry , poprzez góry poprzez lasy poprzez lasy PIASEK Jedzie jedzie pan pan na koniku sam sam poprzez góry , poprzez góry poprzez lasy poprzez lasy RÓW w dowolnej kolejnosci- aby zaskoczenie było. Zasada ta sama co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga 77
Eli ja dostałąm książkę-bardzo dziękuję!! U nas dzisiaj w nocy trzecia noc to samo czyli Franek budzi się koło 3 i nie śpi do 5:30...już nie wiem co z nim zrobić...oczywiście w łóżeczku sam nie chce leżeć tylko płacze ale jak go wezme to jes zadowolony siedzi sobie w końcu ze mną na tapczanie albo siedzi w łóżeczku ale ja muszę być koło niego i ak sobie siedzimy aż się zrobi senny po dwóch godzinach..... a wogóle coś go ugryzło w rączkę bo ma taką zaczerwienioną kropkę z otoczką..nie wieciecie czym go mogę posmarować na ugryzienie?...niby się nie drapie ale może czymś tam bymgo wysmarowała...samą siebie to bym potraktowała Fenistilem ale takiego malca to nie wiem czym.... Karenka ja też dostałam zdjęcia-Olek super...i jaki duży!!! Eli od Ciebie tez często dostaje-Kamiś jest super i też taki dorosły chłopak:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus - ja też się podobnie bawię z małym tylko ja go biorę na brzuch sobie a sama leżę na plecach i mówię:\" jak Tatuś jedzie samochodem - brum brum (tu leciutko podrzucam) a teraz po dołach bach bach (na boki kiwam) i trąbimy tutut tutut (tu głowę do niego podnoszę a on do mnie przysuwa ) też się uśmieje zawsze co niemiara :) A i Agus biję się w piersi przede mną leży zaadresowana koperta do ciebie z kodem ale kurczę nie mogę dojść do poczty, myślałam że się wkurzyłaś na mnie bo nie pytałaś czy wysłałam i wstyd mi było pytać się jeszcze raz po tak długim czasie czy wysyłać. Ale skoro jeszcze nie nazbierałaś to obiecuję że to zrobię pilnie, mąż teraz kupił pampersy ale 4+ a z nich kody nie mogą być także tylko jeden będzie :( Agus mam nadziejeże problemy mialaś \"krótkofalowe\" :D Ja pierniczę odnośnie słoiczków jeszcze pożalę się , wczoraj na wyjazd ten 2-tyg nad morze kupowaliśmy słoiczki dla małego 200zł nas to wyniosło, problem w tym że nie ma jednego słoika który by się dla Adula nadawał wieloskładnikowego bo zawsze coś tam jest co jeszcze nie jemy, wiec muszę łączyć dynię z ziemniakami + indyk z kukurydzą np., takze jeden obiadek to 2-3 słoiczki wymieszane. A ile wasze maleństwa jedzą zupki, bo mój ostatnio pochłania prawie cała szklankę czyli jakieś 240ml. A i czy któraś daje nestle sinlac bo nie wiem czy dawać zamiast kaszy kukur czy ryżowej czy jako dodatkowy posiłek? waga - posmaruj fenistilem, ja też będę kupować teraz na \"w razie co\" pod kątem wyjazdu to zapyytam czy to jakis inny niż dla dorosłych, a w ulotce nie ma? pisałam wczoraj że nie mam @ jeszcze no to proszę życzenie spełnione bach i wczoraj wieczorem już przyjechała @ :) a tak się biedna snulam wczoraj po domu pół dnia a drugie szalałam sprzątając i zastanawiałam się czy sienie zatrułam bo poprzedniego wieczoru byłam na pseudo wieczore panieńskim. Pseudo - bo tylko młoda i dwie mężatki (w tym ja) ale i tak sie wyśmialam na całego. A po tak długiej przerwie (ciąża i karmienie) z alkoholem to normalnie ekonomicznie można mnie upić, dwie szarotki wypiłam i juz taki ubaw ze mnie miały że ho ho. Pozdr all i dziękuje za zdjecia, faktycznie Olek duuuuży chłopak sie zrobił i wręcz przeciwnie niż Eli ja mówię że to wykapana Karen ka. Szykuję dla Was zdjecia Adula z wczorajszej sesji mojej mamy takze zaraz podeslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nowe zęby ma sie rozumieć •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 7,5M 8600.. 76cm •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 7,5M 6640.65cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 4M 7000...63cm •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8315 ... 72cm •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 6M 7800...72cm..2z •Mająca nadzieje 4.10 KAMILEK.🌻..3760.56 cm 6M...9000..75cm •Agucha 29..05.10. NATALKA..🌻..3050...50 cm 6M 6800.. 65cm •Mama Natalki 06.10. NATALKA..🌻..4300..59 cm 4M 7500..70cm •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 6M 8300..70cm...5z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 7M 7600.66,5cm.0z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 7M 8500 •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 6,5M 8100..70cm..2z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000g..50cm 6M 7900..70cm..5z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 7M 7000..68cm •Yalu........ 11.10 DANIEL..🌻..3960..52 cm 3M 6900 •Maja....... 12.10 MAJA..🌻..3850..54 cm 3M 6850...63cm •Siostra 22 13.10 MELISA..🌻..2600..50 cm 4540....60cm •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 4M 7000 65cm •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 7M 6950..0z •Maggie7000..20.10 NATALKA.🌻..3700..56cm 4,5M 7210..67cm •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 6m 1000..68cm •Frezja 73. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm •Megji 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 6,5M 9150 •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5M..6300...65,5cm •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 6M 2t 11400...82cm •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480....60 cm 6M 7900..71cm •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 7M 8000 •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 6m 8330. 70cm..2z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia30-świetna ta wasza stronka. A zdjęcia przesliczne! Thefly-ja tez poprosze o wpis-4 ząbki (5. w fazie wyrzynania;). Aha-powiedz mi kobieto jak ty przestwialas Adasia na butlę b jak juz kiedys pisałam Julka zaczęła protestować przeciwko butelce. Sądziłam że to ząbki i jej przejdzie ale wcale nie przeszło:( Za żadne skarby nie chce butli-i nieważne czy jest tam moje mleczko czy z domieszka Nutramigenu. Moja mama przechodszi katorgi zostając z małą i ostatecznie robi jej gesta kaszkę-wtedy zje -łyżeczką oczywiście. Kolejna sprawa-Nutramigen jest obrzydliwy!!!!Boże jak jakaś pasza dla zwierząt! Śmierdzi na kilometr,autentycznie jak robię jej to mleko(ok.30 ml narazie) to mam odruch wymiotny. nie iwem kiedy zdecyduje się na zwiekszenie ilości tego mleka w moim mleku. Ohyda do kwadratu! Nie jestem nawet w stanie spróbować kaszki którą przyrzadzam dla Julki:( Ble.. Ewunia21-zgadzam się z Eli-wciskanie jedzonka na siłe zrobi tylko więcej krzywdy niz pożytku. Najwidoczniej twój bąbelek taki niejadek mały jest i ok. Oby zdrowa była! Agus-robilam dzisiaj Julce \"kamienie, piasek, most\" i śmiała się w niebogłosy:) Jak się obudzi wypróbuje wersję Eli \"jedzie jedzie Pan\". Super te zabawy! Szczególnie że moja córa uwielbia być podrzucana, jak ją majta na wszystkie strony, w tym do góry nogami;) A wiecie co robi ostatnio moja córa? Skubanica mała zsuwa się raczkiem z łóżka i siada na ziemi! MAło co apopleksji nie dostałam jak wczoraj zostawiłam ją spiącą w sypialni ana łóżku, za chwilę zajrzałam do niej , patrzę a ta juz z łóżka zwisa! Na moment nawet zostawić jej nie można hahaha-skonczyły się czasy że położylaś i poszlac herbatke sobie zrobić:) Na macie też szaleje do utraty sił-obraca się w kółko, pełza do tyłu i ląduje... pod szafka z telewizorem;) ELi- cierpiwości to ja mam akurat dużo:) A z tymi kodami to nie musisz lecieć na pocztę od razu. Oby tylko w tym roku:) I zgadzam się z Toba całkowicie co do tego że nie można dzicka rozpychac jedzeniem. Nie wiem skąd ten pomysł że gromy jakies na ciebie spadną hahaha;) Jestem pewna że wiekszośc z nas mysli podobnie ja ty-tzn. racjonalnie i że czasy wciskania dziecku jedzenia żeby było uroczym pulpecikiem dawno mineły:) Dobra ja zmykam bo dzisiaj pichcic będę-ciasta i sałatki. na razie ide biszkopt klepać. buziaki dla maluchów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś przepraszam że jestem wścibska, ale jeśli masz jakiś problem to my na forum chętnie Ci pomożemy.Prawda kobitki?? Eli te wiadomości o tkankach tłuszczowych mnie zainteresowały.Gdzie Ty taką wiedzę zdobyłaś??Jeśli chodzi o książkę kucharską to ja dostałam za pierwszym razem. Thefly dobiłaś mnie z tą prognozą pogody.Dziękuję za zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłam Eli a ona sie zgodziła o robienie tabelki, ja jestem troszke rzadziej tu niż ona a zresztą ja w następny pon wyjezdżam nad nasze zimne polskie morze :) więc rozwiązanie the best. Dziękuję Eli jeszcze raz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysicaaa, wiem to chyba od zawszeeee:) jak sie człowiek odchudza to wszystko wyczyta ;) Jak znajde gdzies to podeslę artykuł. A dziś o grubaskach artykuły podrzucam jakby sie komus nudzło:) http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,54930,1334201.html http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,56303,3066576.html Ps. Mówi się tez , że dziecko na piersi chociaz pulpecik czasem to ma duze szanse byc szczupłym dorosłym . Interesowało mnie to jakim cudem skoro te komórki się wytwarzają tak samo na modyfikowanym jak i na maminym mleku. I przeczytałam, że komórki tłuszczowe postałe u dziecka w okresie karmienia piersią sa zupełnie inne i inaczej sie nazywają ale juz nie pamietam jak ( białe? ) i one chyba zanikają. Ale nie będe tu zmyslac teraz tylko jak znajde to podrzuce to sobie poczytacie. No i zostałam mamą tabelkową. mam nadzieję, że nikomu to nie przeszadza. Karen ka czy wolałabys Ty aktualizowac tabelkę? Jak chcesz daj mi znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam tych komórek tluszczowych póki mały spi. na razie nie znalazlam ale znalazlam inne ciekawe rzeczy ( ale ich nie czytalam ) wiec tez wrzucam . i tak: zabawy z dzieckiem : http://twoje-dziecko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=213&Itemid=40 o karmieniu- czego dziecku nie dawac : http://twoje-dziecko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=203&Itemid=40 o apetycie bądz jego braku ( z dedykacja dla Ewuni 21: ) http://twoje-dziecko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=47 o raczkowaniu i chodzeniu: http://twoje-dziecko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=66&Itemid=40 i znowu o niejedzeniu dla Ewuni 21 http://twoje-dziecko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=40 dla Ewci 26 o pożegnaniu dziecka z piersią : http://www.twojmaluszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=71&Itemid=32 Kolejna dedykazja dla Ewuni 21 : http://www.twojmaluszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=68&Itemid=33 dla Ewci 26: http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,54926,1329737.html Nie znalazłm dziś. Ale znajdę kiedyś. Lecę bo mały zaraz wstanie i na specerk lecimy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam Wam zdjęcia Wiktorci.Proszę Was jeśli dostaniecie to dajcie mi znać na forum bo już mnie szlak trafia-tyle razy wysyłałam a do większości nie trafiały. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×