Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

czesc dziewczynki. na poczatku dziekuje za wszystkie zdjecia i dzieciaczkow i slubne🌼,moje slubne przesle dopiero jak ze skanuje u znajomych. u nas tez fajna pogoda dzisiaj wiec juz piaskownice zaliczylismy. do mamy tabelkowej prosze o uzupelnieie zuzka ma juz 3zabki, a moja data urodzin to 12.05.1974 agus7 przykro mi ze dalej ci sie nie uklada z mezem, u nas narodziny dzieci tez wszystko popsulo ale ktoras z was napisala ze faceci pozniej dorastaja do roli ojca tak wiec jakos nam sie uklada.poza tym mieszkamy z moja mama wiec nigdy nie jestesmy sami i o prywatnosci mozemy pomazyc z tego powodu tez szukamy dla siebie jakiegos malego mieszkanka. delfi gratuluje sily nie jest latwo🌼samej zajmowac sie wszystkim. karen ka ja mam w domu kota psa papuge rybki dwoje dzieci meza moja mame no i brata jeszcze nie zwariowalam wiec tobie chyba tez to nie grozi :0 @ jeszcze nie dostalam ale od kilku dni cos mnie bardzo brzuch boli i kregoslup wiec wybieram sie jutro do gina zobaczymy co mi powie. korzystajac wczoraj z fajnej pogody zrobilismy sobie wycieczke do parku .pojezdzilismy kolejka waskotorowa i zwiedzilismy zoo maly byl tak padniety ze zasnol nam w tramwaju i spal do 8 rana.zato zuzala jak zwykle imprezowala z nami do 21.30 pozdrawiam izycze przyjemnego popoludnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Poczytałam trochę bo ostatnio staram się być na bierząco. Thefly niezła kokietka z ciebie na tych zdjęciach ale sa bardzo ładne.śliczna z ciebie panna młoda.Udanego wypoczynku. Agus 7 Sebastianek jest uroczy dziękuję za zdjęcia super jest to zdjęcie z kąpieli my mamy taką samą karuzelkę jak wy.Myślałam że po urodzeniu małago ułoży się między wami ale z tego co piszesz to faktycznie musi być ci trudno np. to wyszedł do parku a z dzieckiem się chociaż przywitał po przyjściu?Jesteście ze sobą 9 lat to długo czy twój mąz zawsze był taki bo to jest chyba wasze pierwsze dziecko prawda?Uzyskanie rozwodu ze ślubu kościelnego jest możliwe takiego rozwodu może udzielić tylko papież oczywiście czas oczekiwania też jest długi poza tym trzeba udowodnić ,że np.nie było pożycia małżeńskiego bo jedno z małżonków odmawiało ,co oczywiście w twoim przypadku się nie stosuje bo macie dziecko.Napewno nie jest to łatwa sprawa do załatwienia większość ludzi rozwodzi się w sądzie.Myślę że uda wam się jeszcze dojść do porozumienia tego ci z całego serca życzę. Tygrysica z ciebie to młodzieniaszka a bardzo mądra dziewczyna. Moja data urodzin to 17 .05. 1975. To narazie tyle cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
· Tygrysicaaa..........19.04.1985 · Stysia74...............12.05.1974 · Dota28.................26.05.197 · Karen Ka...............02.06.1975 · Ewunia21..............12.06.19?? · Agus7...................24.06.1977 · Eli.......................19.08.1979 · Thefly..................29.08.1979 · Jokas.................12.09.1979 · Delphi31..............17.09.1974 · Ewcia 26..............30.09.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delphi, dzielna z Ciebie mamuśka! Ja bym sobie sama nie poradziła. Podziwiam Cię. Mój mały ma katarek. pierwszy raz. I nie wiem czy zaraził się od ojca ( bo mąz mial jakiegos wirusa) czy to przeziębienie a może alergia bo katar nie utrzymuje się cały czas tylko pojawi się np raz czy dwa razy dziennie i jest bezbarwny, wodnisty, rzadki, \" chlupie\" mu w nosku. Jak się pojawia to mały od razu placze. Jak oczyszcze nosek to mamy pół dnia spokój a potem znów nagle się pojawi. dziwne. Dziś mi bardzo płakał. Może się źle czuł bo go bierze przeziębienie ale wygląda mi to na kolejne zabkowanie. Ale zobaczmy. Thefly ale sobie pogode zamówiliście! Niech wam się utrzyma przez cały pobyt i wracajcie zadowoleni, uśmiechnieci i opaleni :) Karen ka dostałas ode mnie zdjęcia? Wyslesz mi swoje bo ja nie widzialam jak wysyłałas dziewcyznowm. Ale się dzis opalilam.mam całe ramiona , plecy i dekolt czerwone. Dziś na spacerze z małym chwycil mnie dziwny ból brzucha. Mialam taki atak bólu, że myślalam, że zemdelję na ulicy. Nie mam pojęcia co to było. Szybko przeszło. A odnosnie tego bólu jajnika to byłam u ginekologa, miałam robione usg i wszystko jest w porządku . Prawdopodobnie było to wiec jajeczkowanie. Jak co miesiąc będzie tak bolesne to chyba się potnę :0. Tak się ostatnio zastanawiałam... ciekawe czy jest jakas osoba, która regularnie nas od poczatku czytuje a nigdy nie napisaa ani słowa. Ciekawe. Jesli istniejesz taki ktosi to się odezwij do nas :) Swoją drogą widze ze ostatnio znikła Megji. Czy Megji jest nad morzem czy mi sie pomyliło? A co sie stało, że znikła tez Agucha 29? czy ktoś wie? Mały mi dzis wczesnie usnął. Pewnie będe miała pobudkę o 4-tej.... Flowers a u Ciebie nadal jest siostra? Kiedy sie odezwiesz? I napisz mi swoją datę urodzenia. Agus 7 napisz mi ile Sebek ma zabków. na zdjeciu widac dwa ale może ma wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus 7 -mam nadzieję ze wyberzesz najlepsze dla was rozwiązanie tej sytuacji i tego Ci życzę z caego serca!!!to naprawdę nie są łatwe sprawy a co dopiero dy na świecie jest maluszek.... Tygrysicaaa-jesteś w wieku mojego \"małego braciszka\" dzięki któremu przestałam być jedynaczką:) tylko braciszek z małego trochę urósł i jest wielkim mężczyzną:) Karenka wyślij mi proszę też swoje zdjęcia ze ślubu bo też ich nie widziałam:) Eli moja data urodzin 13.10.1977 Dota 28 a co u Ciebie z praca bo Ty przecież taka pracowita mróweczka byłaś prawie do samego porodu a teraz coś piszesz o wypowiedzeniu? Dziewczyny kupiłyście już następne foteliki do samochodu?-bo Frankowi już nogi wystają z tego pierwszego i chyba przyszedł czas na większy..... A i jak to jest z myciem ząbków u naszych maluszków?co prawda Franek ma dopiero dwa a właściwie dwie kreski bo ząbki nadal rosną .....ale czy mamy już je jakoś myć? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam czasu przecyztać wszytskich postów , nadrobię może jutro. Póki co-Karenka, Waga- ja tez nie dostalam zdjęć!!! A cxhciałabym bardzo. Thefly-co ty mówilas ze twoje bezpłciowe zdjęcia! Jakies głupoty gadasz. Bardzo ładne!!! Wypoczywajcie i duuuuzo słońca zyczę! aguś7- trzymam kciuki za waszą rodzinę. mam nadzieję że wszytsko jakoś się ułoży. rozwód to nic dobrego jednak w pewnych sytuacjachh stanowi jedyne wyjście. Spójrz na to może w ten spośób: co Tobie sądzone to i tak się wydarzy, z twoim działaniem lub bez niego.Wszystko ma swój, często ukryty i mało zrozumiały dla nas cel. Dlatego tez nasze rady mogą okazać się nietrafne. Zreszta tylko Ty będziesz wiedziała co jet dobre dla Ciebie i dziecka. W końcu jestes matka a matki to naprawdę najmadrzejsze kobiety na ziemi! Delphi- podziwiam i bijję Allachy prze tobą. dla nas-zamężnych (lub jeszcze nie) dziewczyn czasami jest trudno i jeczymy, narzekamy na facetów ile wlezie. A ty musisz sobie sama z wszytskim radzić. Aż mi głupio że czasami tak marudzę. Przy Tobie niejedna z nas mogłaby sie nauczyć niezłej organizacji i odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
hej widze że teraz temat rozwodów ja mam już jeden rozwód za sobą wyszłam za mąż kiedy miałam 24 lata a on 34 po roku powiedział mi że się ożenił po to żeby nie byc starym kawalerem i się rozwiedliśmy miałam ten komfort że nie mielismy dzieci chciałabym też uzyskać uniewaznienienie slubu koscielnego ale ten czas i procedura mnie przerażaja teraz mam super męża i synka i jestem dwa lata po slubie. wiem że mojemu mężowi bardzo zależy na uniweznieniu ślubu kościelnego mam nadzieje ze kiedyś sie to stanie i pójdziemy razem do ołtarza moja data urodzin to 31.03.1975 pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja73
No to ja tez sie wypowiem w tej sprawie, bo mimo ze nie mam skad przyslac zdjec slubnych to jakby zapoczatkowalam chyba caly ten temat. Ja rowniez jestem po rozwodzie, ale mielismy tylko slub cywilny. A więc na szczescie teraz czekaja mnie przygotowania do prawdziwego slubu. Mam dziecko z poprzednim mezem. wspaniala core, ktora w tym roku konczy 13 lat. Przez wiekszosc tego czasu wychowywalam ja sama i bylo nam calkiem dobrze. Mialam dobra prace, mieszkanie i naprawde nie bylo nam zle. Oczywiscie nie od razu tak fajnie. Mieszkanie kupilam w kredycie po czterech latach mieszkania u rodzicow w jednym pokoiku jak corka szla do 1 klasy. Termni przeprowadzki idealnie zgral sie z rozpoczeciem roku szkolnego.Calkiem dobrze sobie radzilysmy. A po jakims czasie, dokladnie kolejnych czterech latach poznalam mojego obecnego narzeczonego - tate Konradka i w 28 pazdziernika tego roku bierzemy slub:)) Takze Agus glowa do gory i wszystko samo sie ulozy tak jak ma sie ulozyc, chociaz Twoja determinacja i nastawienie jak najbardziej jest na plus. Njawaniejsze ze dzieci sa zdrowe i nie jest to czcze gadanie, bo z wlasnego doswiadczenia wiem, ze najgorsze sa takie hustawki,a jak juz wiemy co i jak, widzimy jakis sens to my kobiety mozemy gory przenosic. Mam nadzieje, ze uda mi sie chociaz w polowei wygladac tak slicznie jak Wy dziewczyny na swoich zdjeciach slubnych. Wszystkie super, a Thefly przesadzilas z ta kryrtyka:)) pozdrawiam w ten upal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus można dostać rozwód kościelny, ale to się bardzo długo ciągnie.U nas już dwa lata.A jeśli nie masz w planach brać takiego ślubu jeszcze raz to nie ma sensu się dodatkowo denerwować. Ewunia21 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.Niech Ci się życie układa tak jak sobie wymażysz:) 🌻 Ania czy ja taka mądra to bym polemizowała nad tym:) Eli jak tak czytam o tych Twoich bólach to aż się boję co będzie u mnie.Ja owego czasu też miałam strasznie bolesne jajeczkowanie. Waga podobno na początku jak wyjdą ząbki to wystarczy przemyć wacikiem mokrym po każdym posiłku.Choć gdzieś też czytałam że jest specjalna szczotka do zębów. Sylmag musiało być ci bardzo przykro słysząc te słowa od byłego męża. Dziewczyny ja myślałam że to tylko mój mąż ma takie problemy z rozwodem z tamtą żoną, a tu widze że wiele z Was też już po rozwodzie i doskonale sobie radzicie. Frezja ja mam takie pytanie jak Twoja córka zaakceptowała nowego tate??Bo jak wiesz mój mąż ma syna z pierwszego małżeństwa który mieszka z nami.Dogadujemy się na szczęście bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja73
Tygrsysicaa, No więc przede wszystkim nigdy nie mowilam i nie wyrabialam w niej poczucia z to jej jakis nowy tata. ma tate jakiego ma. maja ze soba kontakt jak ktorakolwiek ze stron tego potrzebuje. Z moim obecnym te kontakty sa bardziej nazwalabym je partenerskimi. I jak w kazdej "rodzinie" raz jest fajnie, a raz jakies "boczenie sie" na siebie. Tego chyba nie da sie uniknac chocy z racji jej wieku. Potem burza mija. On jej w jakis sposob chyba imponuje- opiekuje sie nami i zwykla codziennosc, nagra jej jaks plyte z wybranymi kawalkami, troche rozpieszcza, troche nie rozpieszcza. No nie wiem co tu opowiadac, zwykla codziennosc. Najwazniejsze ze nikt nie musi niczego udawac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia 21 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! 🌻🌻🌻 A które to urodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Widze, ze na topie jest temat \"malżenski\".Ja jestem 4 lata po ślubie i raczej wszystko układa się dobrze, choć oczywiście mój mąż nie jest bez wad.Narodziny dziecka wydobyły z niego raczej pozytywne cechy. Delphi-jesteś naprawe dzielna, na pewno musi Ci być momentami ciężko, ale życie jest nieprzewidywalne, pewnie znajdziesz jeszcze fajnego faceta. Przesyłam mailem nasze zdjęcia z sesji \"ślubnej\". Moja data urodzenia 30.04.1975. Na kontroli Nadia ważyła 8,5 kg, 76 cm. Waga77-my już dawno myślimy o zmianie fotelika, bo nogi wystaja juz od miesiąca. Jeździmy maló samochodem z MAłą, wiec jescze czekamy, bo podobno jazda tyłem do kieunku jazdy jest najbezpieczniejsza dla niemowlęcia. Zastanawiamy się nad fotelikiem Maxi-cosi Tobi-to nowość, ale jest trochę drogi (ponad 800 zl). Tygrysica-jesteś badzo młodą mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura dziękuję za ślubne fotki:)Wiesz co jak przejżałam teraz tak na spokojnie te daty urodzenia to faktycznie jestem najmłodsza na tym forum:) Jokas Tobie też dziękuję za fotki.Kolor sukienki super.Też chciałam bordową, ale jestem brunetką i za powarznie wyglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy tylko slub cywilny, a ze lube bordowy to sobie taka suknie sprawilam. ja jestem mezatka od dwoch lat i nie moge narzekac, bo uklada sie wszystko bardzo dobrze. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Ewunia26:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
do eli ja was czytuje od początku bo mam corke z 24.10 i czytam na bieżąco aby porównać czy mała ma mniej , czy więcej ząbków, kto siedzi kto nie, jak z karmieniem itd.regularnie od roku.chcialam pare razy juz napisac ale jakos niewyszlo mi.pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga 77
Ewcia 26 wysłałam zdjęcie ze śulbu-daj znać czy doszło a jeśli nie to podaj mi meila bo może źle wysyłam:) dzziewczyny wysyłam wszystkim wczorajsze i dzisiejsze zdjęcie Franka -jeśli któraś nie dostała to proszę dajcie znać bo nie jestem pewna czy mam wsztstkie adresy dobre... Jokas ja też poproszę o zdjęcia ze ślubu bo nie dosałam waga77@op.pl Celebre witamy!!!! Ja też na początku trochę czytałam zanim się nie odezwałam więc super ze też się odważyłaś:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga 77
Ewunia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek !!!!!!Spełnienia wszelkich marzeń!!!!!! Karenka nie dostałam załącznka -poproszę o zdjecia jeszcze raz:) Dziewczyn może mogłybyście mi wytłumaczyć dlaczego jak pisze na moim kompie post to mam czerwony nick a jak pisze u mojego brata to mam wpisać hasło i wtedy nick jest czarny czyli taki jak go zarejestrowałam....chciałabym zawsze być na czarno ale nie wiem jak to zrobić.....może napiszeciemi na GG 8651641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem olśniło mnie!!Na moim kompie miałam wpisane ze spacją i tak się zapisało a zarejestrowałam bez spacji...a szkoda słów na moją ciapowatośc...alemoże już będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) Zdjęcia ślubne wysłałam. My już dwa lata po slubie, a razem 10,5 roku. Całe szczeście na razie w miarę ok. Kryzysy ostatnio bywają, ale nie dlatego, że mąz nie umie zaakceptować małego czy cos w tym stylu, wręcz przeciwnie. Instynkt ojcowski u niego maksymalnie rozwiniety. nawet jak mały w nocy zapłacze, to on się zrywa i mnie za rękaw ciągnie, bo myśli, że Kondzio z łózka spada. A poza tym to w końcu on się nim zajmuje jak ja jestem w pracy. U nas problem z brakiem czasu i prywatnościa też. mieszkamy z moja babcia, która momentami bywa mocno konfliktowa niestety. Co do mojej pracy, to cóż nikt mi nie powiedział, że problemy będą, bo nie wróciłabym po macierzyńskim w ogóle do pracy, a ponoc nie ma dla mnie godzin. Chwilowo wywalczyłam wychowawczy, a czy bedę pracować od września, to okaże się dopiero pewnie końcem sierpnia. Któraś z Was pisala, że odradzono jej blokera na słońce dla dzidka, dlaczego??? Agucha jest u rodziców w Kotlinie Kłodzkiej i wróci najwcześniej za 2 tygodnie. Obie z Natka maja się dobrze:) Aguś - jak tylko kupimy jakieś pieluchy to pchnę ci kody, mam nadzieję, że zdązysz. ja dzieki thefly i zapasom już mam klocki i dziury w każdej paczce, która w domu się znalazła:) Trzymam kciuki za sytuację rodzinną. Delphi - ja jestem zdania, że czasem lepiej wychować samotnie, ale szczęśliwie i bez kłótni itp. Podziwiam i slę Ci calą moją sympatię :) Nastepnego fotelika na razie nie kupiliśmy, a chyba dzisiaj rozstrzygnie się wreszcie, czy wyjeżdżamy na 2 miesiące czy nie. Ząbków mój berbeć nie da sobie umyć, bo cały czas idą nastepne. Dzisiaj był tak zmierzły, że szok, ale te trójki ma już mocno białe i baaaardzo spuchnięte. 4 noc dawał czadu:( Na weselu byłam dokładnie do obiadu, potem do domu na kapanie karmienie i usypianie. Jazda z powrotem i byłam tam niecałą godzinę i musiałam wracać, bo mały ryki nieziemskie urządzał, ale wczoraj na poprawinach na działeczce bylismy wszyscy prawie do 20. Może wybawiłabym się bardziej gdyby mój szwagier hajtał sie na miejscu, a to godzinę drogi było od nas w szwagierki rodzinnym mieście no i kicha. Ale trudno misio ważniejszy:) no to na tyle ja spadam lózio robić, bo jak mi mały zarwie 5 noc z kolei, to chyba rano kogoś zabiję :) dobrze, że oceny powystawiałam, bo mogłabym sie na moich tępotach coniektórych wyżyć :):) Waga - słonko zauważ, że przy czarnym nicku przed 77 nie robisz spacji i chyba o to chodzi:):) dobrej nocki życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO EWUNIA:):):) 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu7
ewunia21- Wszystkiego najlepszego !!!!! ania30 - mój mąż jest b. dziwny, a Sebuś jest naszym pierwszym dzieckiem . Mysłałam że jak się urodzi , to będzie oczkiem w głowie męża i zmienią się jgo priorytety, ale tak sie nie stało. eli - Sebek ma jak na razie dwa ząbki !!! A w środę idziemy do lekarza więc podam wagę. karen ka - niestety twoje zdjęcia do mnie nie docieraja, wiadomośc dochodzi ale beż załączników. Czy ktoś też tak ma ????????????????? waga77 - ja jeszcze fotelika nie kupuję bo nogi mu nie wystają (podobno odpiwedni czas to jak nogi i głowa wystają), na razie czekam. A ząbki to myjemy silikonową szczoteczką taką nakładaną na palec, ale tylko tak dal zabawy, a nie po jedzeniu. Dziękuje jeszcze raz wszystkim za wsparcie !!!! Na razie czekam co dalej będzie. ewcia26- napisałaś bardzo mądrze -co Tobie sądzone to i tak się wydarzy, z twoim działaniem lub bez niego.- uświadomiłaś mi że nie warto się tak spieszyć z decyzją celebre - to już pierwszy krok zrobiłaś, zapraszamy do pogaduszek !!! thefly - dzięki za kody !!! Ale nadal brakuje mi punktów bo te od ciebie są po 10 pkt. Więc jeśli ktoś jeszcze ma na zbyciu ???????? pytanko - jak obcinać pazurki naszych bobasów , bo ja cały czas na prosto bo gdzieś tak czytałam , tylko teraz to nie wiem czy czytałam że trzeba na prosto czy na okrągło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga77 - a propo wpisywania nicku , właśnie tak jak ty zrobiłam byka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita celebre ja tez nie jestem od poczatku, przszlam tu krotko po porodzie. Agus ja tez obcinalam na prosto, ale maly zawsze sie jakos brzegami zawsze zdrapal, wiec obcinam mu troszeczke zaokraglone. my myjemy zabki normalna szczoteczka rano i wieczorem. Kiedys przypatkowo znalazam ja jak szukalam cos dla nas do zebow. Eli ja moge z toba sobie reke podac, bo ja w nedziele bylam z malym na basenie i tak sobie spieklam plecy, ze teraz spac nie moge:( ostatnio rowniez zauwazyam, ze maly bardz sie do mnie przywiazal tak, ze nie chce sam spac tylka ze mna. Tragedia bo ja z mezem sie nie wysypiamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdyby poczucie winy potrafilo zabic to mnie by juz dzis nie bylo. Olek spadl mi z lozka prosto glowa na posadzke. Jeszcze teraz rece mi sie trzesa gdy o tym pisze. Strach o niego nie do opisania. Oczywiscie byl kilkuminutowy potworny placz a potem juz tylko obserwowanie czy wystepuja jakies objawy wstrzasnienia mozgu. Za chwile jednak Olek byl usmiechniety i bawil sie jakby nic sie nie stalo a ja do 19.30 dopoki Olek nie poszedl spac nie spuszczalam z niego wzroku. Przez pierwszych pare nerwowych minut mialam dylemat czy jechac z nim na pogotowie czy nie. I zdecydowalam ze nie, bo we Wloszech jest cos takiego jak przyznawanie kodow przy przyjeciu na pogotowie. Kod czerowny to bezposrednie zagrozenie zycia, kody od pomaranczowego przez zolty i zielony to mniejsze lub wieksze zagrozenie zdrowia. Ten kto dostanie kod bialy spokojnie moze sobie rozbic namiot w oczekiwaniu na wizyte. Tak sie akurat zlozylo ze ja trafilam w sobote na pogotowie z kodem czerwonym i zostalam przyjeta natychmiast, ale moj maz czekajac na mnie z Olkiem przez 4 godziny napatrzyl sie i opowiedzial mi potem takie historie ze wlos sie jezy na glowie. Dzieci z kodem zielonym czekajce 3 godziny na wizyte. Sala pelna dzieci i doroslych. Placze, jeki. Wiem ze gdybym miala tam z Olkiem spedzic 2-3 godziny w tym tlumie to z pewnoscia doprowadzilabym go do rozstroju nerwowego. Mezowi sie udalo tego uniknac bo po pierwszych 30 min gdy Maly zaczal byc nerwowy po prostu poszli na mega dlugi spacer wokol szpitala. Zeszlam na dol do mojego lekarza z prosba o dokladne zbadanie Olka i pani doktor mnie uspokoila ze wszystko z nim w porzadku. Powiedziala na co mam jeszcze zwracac uwage, ale naprawde mnie uspokoila mowiac ze ciezko sie dopatrzec czegos niepokojacego u brzdaca ktory caly czas przy badaniu robi kosi kosi lapci i usmiecha sie od ucha do ucha. Dzieki Bogu ze tak sie skonczylo. Ja wiem ze Eli juz nas ostrzegala ale ja rowniez to pisze ku przestrodze. I tylko po to zeby Was uczulic, bo w przeciwnym przypadku az wstyd sie przyznac do takiego zaniedbania. Sorry ze dzis juz nic wiecej nie napisze na poruszane tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre witaj! Strasznie sie ciesze , że jednak napisałaś. Witamy Cie na naszym forum! No to dawaj mi tu zaraz syzbko dane i wstawiamy was do tabelki :) I pisz z nami! bedzie nam bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tak w ogóle:) Czytam i na bieząco odpisuję. Fotelik... my kupiliśmy od razu ( z dwa mieisące tamu) taki od 9 do 18 kg więc nie ma problemu. Szczoteczka- dziś własnie kupilam malemu szczoteczkę do zebów taką dla dzieci ale nie na palec. raz mylismy zabki i bardzo mu się podobało. Teraz jak widzi szczoteczke to od razu otwiera buzię aby mu myć i się cieszy :D Agus 7 jelsi chodzi i obcinanie paznokci to czytałam ze u stópek obcina się prosto aby nie wrastały a u rączek a półokragło. Waga pierwszy mail był bez załącznika a drugi z jednym zdjęciem. Maile Karen ki nadal puste. O widze , że Olek tez spadł z łóżka. My tez to przerobilismy. Straszna sprawa. na szczęscie nic się nie stało, mały się tylko przestrasyzł i płakal moze z minte. Obserwuj Olka, jak się będzie zachowywał normalnie to wszystko w porządku. Przy wszelkich objawach : wymioty, ospałośc, pobudzenie, i innych niepokojących - od razu d szpitala- to pisze tak dla wszystkich ale na pewno wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Witaj Celebre napisz ile masz lat czy córkę czy synka. Karenka Bogu dzięki że nic się nie stało wyobrażam sobie co przezyłaś to okropne poczucie winy nie daje spokoju ale zobaczysz teraz będziesz o 100 razy przezorniejsza. Eli nie wpisałaś mojej daty urodzenia chyba nie zauważyłaś. Agus powodzenia może wszystko się jeszcze jakoś ułoży narazie żyj dla siebie i dla synka on wynogrodzi ci smutki z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście ania 30. przepraszam · Sylmag............................31.03.1975 · Tygrysicaaa......................04.1985 · Laura7............................30.04.1975 · Stysia74..........................12.05.1974 · Ania30.............................17.05.1975 · Dota28............................26.05.1977 · Karen Ka..........................02.06.1975 · Ewunia21........................12.06.19?? · Agus7.............................24.06.1977 · Eli.................................19.08.1979 · Thefly.............................29.08.1979 · Jokas.............................12.09.1979 · Delphi31.........................17.09.1974 · Ewcia 26.........................30.09.1978 · Waga 77.........................13.10.1977 Celebre , przyłączysz się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki.Wczoraj wieczorem byliśmy u prywatnego alergologa w Lux Medzie.Nasłuchałam się takich bzdór że głowa mała.Nawet nie chce mi się pisać, bo szkoda języka strzępić.Kazała iść prywatnie do dermatologa.A ja myślałam że ona nam pomoże. Celebre witamy Cię serdecznie na forum i zapraszam do częstszych wypowiedzi. Dota nareszcie dostałam Twoje ślubne zdjęcia.Czy Ty miałaś na ślubie krótkie włosy czy to tylko tak wygląda??Dota czy ja dorze wywnioskowałam że jesteś nauczycielką??A jeśli tak to czego uczysz??Wiesz ja jestem zacofana, bo nie wszystkie wasze posty przeczytałam. Waga ja dostałam zdjęcia Franka i bardzo dziękuję za nie.Wiesz że gdybym nie wiedziała że to chłopczyk to powiedziałabym że to dziewczynka:)Tylko nie obrażaj się o to bo to ma być komplement, że Dzidzia jest taka ładna:) Jokas mój Mały też ostatnio najchętniej spał by z nami.Nie wiem dlaczego.Kiedyś zasypiał sam w łóżeczku i było okej ze spaniem w nim, a teraz garnie się do naszego łoża. Karenka współczuję tego zdarzenia.Dobrze że Maluszkowi się nic nie stało.Ja juz Małego samego nie zostawiam na łóżku.I mam kolejny problem, mój Szkrabik chce wychodzić z nosidła, ostatnio już miał nogi na podłodze.Nie wiem co mam robić bo on jeszcze sam sztywno nie siedzi , więc chyba krzesełko do karmienia jeszcze odpada.Może doradzicie mi?? Kończe dziewczyny.Mamy piękną pogodę więc niebawem idziemy na spacer.Szkoda tylko że mieszkamy tak blisko centrum Warszawy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cześć moje kobitki! Nie pisałam bo tak się pochorowałam że szok! 39 stopni gorączki,bol wszystkiego co tylko możliwe-kości,gardło,oczy,głowa itp.Wczoraj byłam u lekarza,dostałam antybiotyk i już dziś jest nieźle.Nie wiem jak bym sobie poradziła gdyby nie pomoc rodziców bo mąż niestety pomóc nie może bo już 11 dzien pracuje po 12 godzin. Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe :) 🌻 Widze że powstała tabelka i przy moim roczniku jest znak zapytania tak więc- Eli- podaję-1984 Skończyłam wczoraj 22 lata! Od męża dostałam srebrne kolczyki a to dlatego że gdzieś dobrze schowałam całe pudełko swoich kolczyków i za nic nie mogę ich znaleźć :) Widzę że na forum temat rozwodów.Ja na szczęście nie mam tego przykrego doświadczenia za sobą-i mam nadzieje że tez nie przed sobą.Jeszcze ślubu nie mamy ale jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku się hajtamy! Dziękuję za wszystkie zdjęcia ślubne.Wszystkie panny młode przecudowne-nie to że panowie gorsi ale i tak wiadomo że pan młody przy pannie młodej niknie w oczach ;) Te suknie,fryzury,makijaże itp. Jak z obrazka! Super! Ja też tak chce!!! A mi się kurcze znów @ spóźnia! Tak było już ładnie regularnie a tu od porzedniego miesiąca się porozstrajało! A niunia nasza już sama wstaje w łóżeczku! Podciąga się za szczebelki więc teraz trzeba nieźle pilnować.Bierze sie też powoli za raczkowanie.Jeszcze trochę i sama podrepcze :) No chyba tyle z nowości.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×