Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

a Agus7 zapomniałam Ci napisac że wysłałam kody 2 dni temu :) więc pewnie dziś dosz ly albo będą w poniedziałek u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes dziewczyy, zagladam czesto,ale nie mam weny tworczej, zeby cos napisc. dzisiaj jestem nieprzytomna, bo oliver marudzil i plakal do 24:30 i pozniej troche usnal, ale spal niespokojnie, wiec rozlozylam materac i splismy razem w jego pokoiku bo tata musi sie wyspac do pracy. Okalzalo sie, ze to zeby bo jak posmarowala zelem to po chwili usnal. Dzisiaj rano przejrzalam mu zeby i okazalo sie ze lewa gorna 2 sie przepija. odnosne higieny zebow to my myjemy zabki i to szczoteczka. sam oliver buzie juz otwiera i chyba mu to troche masuje bo lubi to i sie nie opiera. poza tym mamy ladna pogode, duzo slonca i cieplutko. to tyle u nas pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Ewcia piękne zdjęcia ślubne,zgadzam się z tym że Julcia do ciebie podobna.Thefly pierwsze od ciebie słyszę o tym podatku czy to można złożyć oprócz tego co się już odliczyło ale z tych samych faktur? Dzisiaj odwiedziła nas środowiskowa z małą wszystko ok. to narazie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga 77
Dzięki za zdjęcia ślubne-naprawdę super was widzieć w takich cudnych momentach!! Mi się zrobiło bardzo przyjemnie a szczególnie też dlatego ze właśnie wczoraj mieliśmy z mężem drugą rocznicę ślubu i mieliśmy wyjście na romantyczny wieczór do restauracji a dzisiaj jak weszłam do netu to patrzę ze wy właśnie o ślubach rozmawiacie:) Ja właśnie wysłałam wam zdjęcie ze ślubu kościelnego który odbył się 1,5 roku temu bo my obchodzimy dwie rocznice ślubu: kościelego i cywilnego:) ale z cywilnego nie mam zdjęć na kompie bo robiliśmy je w tradycyjny sposób "normalnym " aparatem ponieważ było to na wakacjach...a później jakoś nie bło potrzeby ich skanować.... Eli poproszę o wpis do tabelki bo mamy drugi ząbek! pozrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za miłe słowa odnośnie zdjęć:) Z rozrzewnieniem wspominam tamte chwile...:) Thefly-skanuj szybciej bo ciekawośc mnie zżera;) A reszta tez do roboty! A nie tylko cudze oglądać!;) Zobaczcie jak śmiesznie-najpierw wysyłaaluysmu zdjęcia naszych skrbków a teraz przyszła pora na ślubne. Troche dziwna kolejność;) jak tak dalej pójdzie niedługo bedziemy wysyłać zdjęcia z naszego dzieciństwa;) Waga77-wszytskiego nmaj z okazji rocznicy!!! Kolejnych pieknych lat obfitujących w same przyjemne chwile!!!🌼 A tak na marginesie -to ttroszke zadroszczę Wam tego wyjścia. ja juz nie pamietam kiedy ostatnio wspólnie wyszlismy wieczorem. Dziecko skutecznie nas do domu przywiązało. Ale jak wszytsko sie ułozy to mamy szanse na delikatne party w jutrzejszy wieczór. Znajoma postawiła mieszkanie w stan totalnej riuny aby pieknie je odbudować na swóje własne kopyto więc idziemy poimprezować jeszcze na zgliszczach;ups, malenka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zdjecia. Ja swoje slubne wyslalam Wam juz na poczatku wiec nie bede sie powtarzac. Eli ale Twoich slubnych nie dostalam. Tez jestem ciekawa zobaczyc Cie jako brunetke. A jak samopoczucie? Czujesz sie juz lepiej? Co do miesiaczki to ja dostalam na pocztaku grudnia i pierwsze 4 bardziej przypominaly krwotok niz miesiaczke ale ostatnie dwie sa juz normalne. Dziewczyne za chwile zejde na dol i przy domofonie zdrapie nasze nazwiska i napisze Bzikoland. Moj maz chyba uznal ze mam za malo rozrywki z malym dzieckiem i mi przyniosl malego kota. No owszem nie odbylo sie to bez mojej wiedzy i zgody, ale wielkiego wyboru nie mialam, bo alternatywa naszego przygraniecia bylo dla kociatka przejscie w zaswiaty. A gdybym sie nie zgodzila czylabym sie jakbym sama na niego wydala wyrok. Kotek to efekt spoufalenia sie rasowej kotki z pospolitym dachowcem ktorego nijak nie mozna zaliczyc do kociej arystokracji. Kociak jest niemozliwy. Jego ulubionymi zabawami sa gryzienie wszelkich kabli i wdrapywanie sie po nogach na wyzsze wysokosci niz nudna podloga, dzieki czemu wygladam jakbym wpadla w jakies cierniste krzaki. A gdy Olek jest w chodziku to juz nie wiem kogo pilnowac. Olka ktory probuje zdemontowac to co akurat mu sie nawinie pod reke czy kota ktory probuje przerobic nasza pokojowa rosline na sieczke. A propos rosliny. Jak Wy radzicie sobie w sytuacjach w ktorych chcecie od dziecka wegzekwowac jakies zachowanie. W naszym przypadku to jest zakaz bawienia sie roslina ktora stoi na podlodze. Sa wedlug mnie 3 warianty. 1. zabronic (tylko jak?) 2 wyniesc w miejsce niedostepne ( czyli w naszym przypadku po prostu sie jej pozbyc z domu) 3 poddac sie i pozwolic sie bawic ( a tego nie chce) U nas wyglada to tak Olek 30 razy robi podejscie do roslinki wyciagajac raczki a ja 30 razy biore reke odsuwam i mowie „nie wolno”, po czym on sie poddaje i odchodzi. Godzine pozniej wychodzimy na spacer. Wychodzac przechodzimy obok roslinki. W zamieszaniu typu zamykanie drzwi, chowanie kluczy nie zwracam uwagi na to co robi Olek. Przy windzie patrze na niego a on w reku sciska kilka listkow i patrzy na mnie z wyrazem dzikiej radosci i nieopisanej satysfakcji. Rece mi opadaja. Wy jaki wariant stosujecie? U nas do pierwszego zeba jeszcze daleko, ale jak sie pokaze to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 7,5M 8600.. 76cm..0z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 7,5M 6640.65cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 8M 7300...68cm..1z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8315 ... 72cm..0z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 6M 7800...72cm..2z •Mająca nadzieje 04.10 KAMILEK.🌻..3760.56 cm 6M...9000..75cm..0z •Agucha 29..05.10. NATALKA..🌻..3050...50 cm 6M 6800.. 65cm •Mama Natalki 06.10. NATALKA..🌻..4300..59 cm 4M 7500..70cm •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 6M 8300..70cm...6z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 7M 7600.66,5cm.0z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 7M 8500 •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 6,5M 8100..70cm..2z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000g..50cm 6M 7900..70cm..5z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 7M 7000..68cm..0z •Yalu........ 11.10 DANIEL..🌻..3960..52 cm 3M 6900 •Maja....... 12.10 MAJA..🌻..3850..54 cm 3M 6850...63cm •Siostra 22 13.10 MELISA..🌻..2600..50 cm 4540....60cm •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 4M 7000 65cm •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 7M 6950..2z •Maggie7000..20.10 NATALKA.🌻..3700..56cm 4,5M 7210..67cm •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 6m 1000..68cm •Frezja 73. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 6,5M 9150..0z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5M..6900...70 cm..0z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 6M 2t 11400...82cm •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 6M 7900..71cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 7M 8000..4 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 6m 8330. 70cm..2z ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję sie dobrze, dziękuję. Karen ko wysłalam Ci zdjecia. Uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Mam pytanie do mam dzieci alergików.Jaki używacie krem do buźki na spacery teraz jak jest ciepło.Mój Mały opala się nawet wiaterkiem, więc potrzebuję szybko kupić coś dobrego. Waga pięknie wyglądałaś na ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysicaaa - mnie alergolog powiedziala, ze wszystko jedno byle miało przynajmniej faktor 20 dla maluszka, raczej nie uczulaja, na razie mam krem avonu i nic mu nie jest, sprawdzilam najpierw na raczce. Widzialam, że Stefanek mocno obrzucony spróbuj moze więc tych rad, które podałam w ostatnim poście, ja juz nawet jadam odrobinke nabiału czasem i od kiedy mały na zyrtecu jest lepiej, aaa i zjadłam kurczaka przedwczoraj i nic mu nie wylazlo :):) jakby cos to pytaj mailem a jeszcze lepiej gadulcem 7067956 kobietki wszystkie jestescie piekne na tych zdjeciach :) Eli szok te włosy :): Waga ja od ciebie nie dostalam :( i od Thefly subnych tez nie mam, swoje wysle w wolnej chwili, teraz zbieramy sie na wesele, a mnie nie udalo sie nic logicznego kupic :(:( pozdrawiam i lece prasowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto :( Czekam aż Klusek się obudzi i porywam go na spacer a potem na działkę. Mam nadzieję, że jakoś go tam uśpię... Nie mam nic przeciwko oglądaniu waszych zdjęć z dziecinstwa ;) Sama nie posiadam zadnych na komputerze a skanera u mnie niet. Kto jeszcze pochwali się jak pieknie wyglądal w dniu ślubu? A odnosnie koloru moich włosów to... jakis to ja nie miałam? Maluję je od tak dawna, że nie pamiętam jaki mam naturalny kolor włosów;) Miałam blond, czarne, wszelkie odcienie miedzianych, rudych, czarne wisnie, burgundy... miałam długie, krótkie, kręcone i proste....z grzywką i bez.... Hmm, chyba musimy tu na forum wymyśleć jakąś zabawę aby zagęścić ruch... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto :( Czekam aż Klusek się obudzi i porywam go na spacer a potem na działkę. Mam nadzieję, że jakoś go tam uśpię... Nie mam nic przeciwko oglądaniu waszych zdjęć z dziecinstwa ;) Sama nie posiadam zadnych na komputerze a skanera u mnie niet. Kto jeszcze pochwali się jak pieknie wyglądal w dniu ślubu? A odnosnie koloru moich włosów to... jakis to ja nie miałam? Maluję je od tak dawna, że nie pamiętam jaki mam naturalny kolor włosów;) Miałam blond, czarne, wszelkie odcienie miedzianych, rudych, czarne wisnie, burgundy... miałam długie, krótkie, kręcone i proste....z grzywką i bez.... Hmm, chyba musimy tu na forum wymyśleć jakąś zabawę aby zagęścić ruch... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i znowu mam zaległości. thfly- fajne zdjęcia, aż ci zazdroszcze fajnej zabawy !!! Ja może też niedługo pójdę na wesele, ale jak do tego czasu nie zmieni się mój mąż to raczej nie będę się dobrze bawić. Ale jak na razie tym się nie martwię! A z tymi upadkami to chyba każda miała sytuację kiedy dziecko o mało by nie spadło. Mój mały za to podczas zabawy czasami lubi po prostu rzucic się do tyłu i fajnie jak to robi na łóżku , siedzi i nagle tak szybko się kładzie. Ale ostatnio zrobił to na podłodze i był płacz. stysia- ja też cały czas myślę o rozwodzie ale zobacze jaka będzie jego decyzja. A jak sobie niektóre przypominają to ciągnie się już od ciąży , bo już kiedyś się żaliłam. eli - ja myślę że na podjęcie decyzji o rozwodzie nie ma odpowiedniej chwili, a jeżeli mąż ma inną , a do domu wraca tylko na noc i jescze cały czas kłamie to chyba każda miałaby dość !!!!!! Zyczenia na urdzodzinki dla wszystkich tych które obchodziły je niedawno i teraz !!! Może stworzymy tabelkę z datami naszych urodzin ? flowers - fajnie że badanie wyszło ok a ja pierszwy @ miałam b szybko zaraz jak przestałam karmić, srednio bolesne a jajeczkowanie to ja zawsze czułam , wiec sie nic nie zmieniło mbm thefly - dzieki za kody , czekam na nie bo podobno w sklepach ludzie wykupili te z tymi dobrymi kodami. karen ka - rozbawiłas mnie z ta roslinka, fajny łobuzik !!!!! ale nie wiem jak nauczyć nasze dzieci teraz co niewolno !!! mój strasznie ciągnie mnie za włosy o wyrywa mi je namiętnie . Jak ostatnio wyrwał pęk to aż rykłam i on się wtedy rozpłakał. ide bo terorysta nie daje mi juz pisać pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez rwei mi wosy na potegę. niedługo będe łysa. No dobra, to podajcie mi swoje daty urodzin i zaraz tabelkę sie stworzy :) Przy wpisach prosze podawac datę urodzenia. Agus 7 nie krzycz na mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam urodzinki za dwa dni-12.06 ;) jedziemy z mala na piknik ktory organizuje nasza dzielnica-konkretnie na koncert Róże Europy.ciekawe jak mala to zniesie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia 21 podaj jeszcze rok. I wy dziewczyny tez podawajcie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - nie krzyczę , jeśli to tak zabrzmiało to wybacz, wcale nie chciałam . Takie jest moje zdanie na tema rozwodów, nie ma wg mnie odpowiedniej chwili dla dziecka . Ale może jestem drażliwa bo niestety sytuacja jest nieciekawa. a podam swoją datę urodzin 24.06.1977 ale w tym roku te moje urodziny wcale mnie nie cieszą i nie mam ochoty ich świętować. Sorki mam doła !! Trochę wam posmędzę !!! Jeśli ktoś nie chce się smucić to proszę opuścić ten kawałek. Jest mi strasznie smutno i ciężko , bo jesteśmy z mężem ze sobą od ok 10 lat , dwa lata po ślubie (już prawie trzy) i wydawało mi się że tak bedzie na zawsze. Ja nie mówię że ma być zawse sielanka, ale te chwile są dla mnie bardzo trudne. Szczególnie że na serio miałam nadzieję że poród go odmieni, a tu dopiero teraz wyszło że wtedy chodziło o coś innego. pozdr Zdjęc ze ślubu wam nie wyślę bo nie mam ochoty ich teraz oglądać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały o dziwo dzisiaj usnął przed 21, więc mam wolne , mąż dopiero przyjechał ale poszedł do parku, a ja sobie klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, sama nie wiem co Ci powiedziec. Wyobrażam sobie jak musisz się czuć i jak dla mnie to możesz tu marudzić bez przerwy jesli Ci to pomoże , ja nie mam nic przeciwko i myslę, że dziewcyzny tez nie beda miały. A jesli chcesz pogadac to możesz mi się zalić ile chcesz - gg 1614418. Cięzko coś radzic jesli nie znam Cie osobiście, nie znam Twojego męża i nie znam waszych problemow. W tej sytuacji moge chyba jedynie powiedziec, że mam nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli i zycze Ci szczęscia. Ps. To Szczęscie może znajdywac się u boku Twojego męża ale wcale nie musi. Pamietaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Dopiero teraz skonczylam prasowanie, ktore stoi od tygodnia i straszy. Eli mozesz wpisac kolejny zabek w tabelce, bo mamy juz szesc. byla dluga przerwa po pierwszych a teraz wychodza na potege:). Agus 7 trudno cokolwie w takiej sytuacji doradzac, mam nadzieje, ze podejmiesz wlasciwa decyzje. Dzisiaj bylam na spotkaniu z mamami, z ktorymi bylam w szkole rodzenia. Bylo super, maluszki wszystkie juz takie duze i slodkie, az milo popatrzec:). Eli ja tez nie dostalam twoich zdjec:( to tyle u nas spokojnej nocki pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tak sobie czytam o Waszych problemach z mężami Aguś i Stysia i powiem wam że mam nadzieję że to minie. Jak zauwazyłyście ja nigdy nie pisałam o mężu z prostego powodu bo go nie mam. Przyznam się w końcu że sama wychowuję Natalię i chociaż jest czasami bardzo cięzko jestem szczęśliwa że mam mojego Skarba. Kontakt z ojcem N ma ale to nie to co prawdziwa rodzina..Jestem silną kobieta i dzięki przyjaciołom i rodzinie daję radę, chociaż czasami ręce mi opadają..ale się nie skarżę. Mam nadzieję że przezwycięzycie dziewczyny wasze małżeńskie problemy, ale jeśli nie samemu też da się wychować dziecko:) ja nie mam problemów z niedomkniętą klapą od sedesu czy mężem popijającym piwko..mam nadzieję że wychowam dam szczęście mojemu tak długo wyczekiwanemu dziecku. Waga i Ewcia 26 zdjęcia ze ślubu aż dech zapiera przepiękne... U nas dalej zero zębów, pełzanie i zero siadu. Czasami jak ją wyjmę z wózka na dworze , zapatrzona na dzieci siedzi sama, ale w domu nie.. pozdrawaim wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo moje kochane żegnam siez Wami na całe 2 tyg. Dziś wyjeżdzamy nad nasz Bałtyk, pogoda robi się przecudowna takze zapowiada się wspanialy odpoczynek. Abyśmy tylko nie przeholowali ze słońcem. Piszcie dużo żebym nie mogła nadrobić po powrocie ;D zaraz szybciutko jeszcze wyslę te ślubne zdjęcia i biorę się już za pakowanie tego co przez tydzień rozkladałam po domu uważając je za niezbędne do zabrania. A jest tego naprawdę mnóstwo. :) Wczoraj jeszcze byliśmy na weselu do 3 także dziś trochę padnięci jesteśmy i musze gadać całą noc do męża żeby nie usnął za kierwnicą bo pewnie z 8-9h będziemy jechać. A co do mężów to faktycznie - nic na siłę. My jesteśmy razem szczęśliwi bardzo ale moi rodzice się rozwiedli i mama sobie też poradziła z moim wychowaniem jakoś. \"Jakoś\" bo jednak dla mnie stabilizacja i bezpieczeństwo wewnętrzne i ogólnie pewność siebie zmalała skutecznie po ostatecznym wyjściu za próg ojca. Pozdr all i Eli wrzuć mą datę ur - 29.08.1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota mnie to się tylko w snach marzy że jem jogurcik owocowy:)Jak się udała zabawa na weselu?? Agus ja Ci życzę z całego serca aby Wam się ułożyło.Jak chcesz pogadać to napisz na gg 4108245.Dzięki za zdjęcia.Synek śliczny.Masz swoją działeczkę?? Ewunia 21 jak się udał piknik?? Jokas a u nas z ząbkami cały czas pusto:( Delphi podziwiam Cię.Musisz być naprawdę silną kobietą skoro tak dobrze dajesz sobie radę.Podziwiam Cię. Thefly miłego wypoczynku życzę.Może przyślesz mi kartke z nad morza?? Co do mężów to ja mam kochanego męża tylko czasem nie potrafimy się porozumieć, a ostatnio to jakoś prawie non stop nie potrafimy rozmawiać normalnie.U nas to jest wogóle wielki galimatias, bo jak wiecie mój mąż już raz był żonaty.I gdybym tamtą idiotke zobaczyła to bym jej ostro nawsadzała (już mi na samą myś ciśnienie podskoczyło).Poprostu zostawiła mego lubego i ich 3-letniego syna i odeszła do kochanka.Ja rozumiem że z mężem się może nie układać, ale żeby zostawić dziecko??To jest dla mnie poprostu szczyt wszystkiego.Tak więc jak widzicie życie różnie nam się ułożyło.Mam nadzieje że teraz w naszych życiach będzie się wszystko zmieniało tylko na lepsze a nie na gorsze. Kończe te moje wywody, bo jedziemy nad Zalew Zegrzyński na spcer. Papa i miłego dzionka. P.S.Przepraszam że Was zanudzam swoimi opowieściami życiowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly piękne zdjęcia.Właśnie dostałam.Też chciałabym mieć ślub kościelny, ale niestety dopóki mąż nie będzie miał rozwodu kościelnego to jest to nie możliwe.A to niestey jeszcze dłuuuugo potrwa, bo w tym sądzie kościelnym to im się wogóle nie śpieszy.I znów smęce.Przepraszam raz jeszcze i spadam ubierać Małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam dziewczyny za pocieszenie !!! Jest mi ciężko , ale wiem że dla Sebka dam radę niezależnie od tego jak rozwiąże się sytuacja. thefly - życzę pieknej pogody !!!! tygrysicaa- moi rodzice mają mały ogródek , chociaż mieszkają w bloku. Fajnie bo przynajmniej jest gdzie posiedzieć. A można dostać rozwód kościelny ? Bo ja też jestem po ślubie kościwelnym . piękna dzisiaj pogoda więc zaraz wychodzę na dwór!!! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 7,5M 8600.. 76cm..0z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 7,5M 6640.65cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 8M 7300...68cm..1z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8315 ... 72cm..0z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 6M 7800...72cm..2z •Mająca nadzieje 04.10 KAMILEK.🌻..3760.56 cm 6M...9000..75cm..0z •Agucha 29..05.10. NATALKA..🌻..3050...50 cm 6M 6800.. 65cm •Mama Natalki 06.10. NATALKA..🌻..4300..59 cm 4M 7500..70cm •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 6M 8300..70cm...6z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 7M 7600.66,5cm.0z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 7M 8500 •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 6,5M 8100..70cm..2z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000g..50cm 6M 7900..70cm..6z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 7M 7000..68cm..0z •Yalu........ 11.10 DANIEL..🌻..3960..52 cm 3M 6900 •Maja....... 12.10 MAJA..🌻..3850..54 cm 3M 6850...63cm •Siostra 22 13.10 MELISA..🌻..2600..50 cm 4540....60cm •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 4M 7000 65cm •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 7M 6950..2z •Maggie7000..20.10 NATALKA.🌻..3700..56cm 4,5M 7210..67cm •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 6m 1000..68cm •Frezja 73. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 6,5M 9150..0z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5M..6900...70 cm..0z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 6M 2t 11400...82cm •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 6M 7900..71cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 7M 8000..4 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 6m 8330. 70cm..2z ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie tyle. czekam na kolejne daty. mam nadzieję, że nic nie pomyliłam. Zrobiłam wg miesięcy to łatwiej się będzie połapać, której życzenia składać .:) * Tygrysicaaa……………19.04.1985 * Dota28…………………..26.05.1977 * Karen Ka………………..02.06.1975 * Ewunia21………………12.06.19?? * Agus7…………………...24.06.1977 * Eli………………………....19.08.1979 * Thefly…………………...29.08.1979 * Jokas.................12.09.1979 * Delphi31………………..17.09.1974 * Ewcia 26………………..30.09.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×