Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

dzięki sylwek, zawsze człowiek spokojniejszy jak słyszy, zęinny już to przechodzili. Tymczasem nie było mnie w pracy 3 dni i całe biurko w papierach ale jak sięodpracuje to nadrobię zaległości i będę plocić z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ty pochodzisz bo ja z chrzanowa, może ty też gdzieś z tych okolic? bo mówiłaś ze dojeżdzasz do kraka 40 km, chyba niepomyliłam, tak pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Ale i tak dzielna jesteś, ze to wytrzymujesz;) Zresztą Elcik też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ostatnie miało być do Violkam, bo mi strona nie przeskoczyła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Małgonia:) Widać ta gorączka się przez internet rozprzestrzenia, bo ostatnio Milo był chory:o Ale z tego co Elcik pisała, to rzeczywiście trzy dni i potem wysypka; Ale i tak biedna malutka w taki gorąc akurat musiało ją złapać:( Rozumiem po ilości pracy, ze o zwolnieniu z powodu chorobu Oli nie możesz nawet pomarzyć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Małgoniu, wszystko będzie dobrze, ja tak przeżywałam jak Oliwia miała pierwszy katarek. Tak się biedna męczyła z oddychaniem przez nosek, tak mi jej szkoda było. Wszystko trzeba przejść, jeszcze niejedno przed nami, ale oby jak najmniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, mój kumpel jest z Libiąża i ciągle zachwala, ze to takie piękne miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jeszcze jestem, nie zapomniałabym o Was przecież, to znaczy o pożegnaniu ;) Nie wiem, czy pojedziemy dziś, czy jutro 😭 bo wszystko zależy od łóżeczka turystycznego, które miało być dziś,a coś się na to nie zanosi Muszę wracać do roboty, póki Michał śpi :( Jeszcze wpadnę obiecuję :) Aya, mi ginekolog mówił o Cerazette, że to lek stosowany tylko dopóki się karmi, bo u inaczej bardzo często są właśnie przez cały czas plamienia. Może jak u Ciebie juz laktacja zanika, to stąd te plamienia ? Ale póki karmisz nie możesz przecież nic innego :O Mąż kupuje oponę na koło zapasowe, bo był tam flak i facet w wulkanizacji rzekł, że do dupy. Pierwszy raz gdzieś pojedziemy dalej \"by car\" i to też stresik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, ja mam duzo kolezanek z liceum z libiąza, a chodziłam do trzebini do ekonomika to fajnie, ze tak blisko, bo dobrze znam te okolice:) to raczej miasteczko tak jak chrzanów, a nie duze miasto jak sosnowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze te choroby nie sa zaraźliwe przez intenet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki dziewczyny za wsparcie! właśnie dzwoniłam do domu i znowu Ola gorączkuje, :((((Fakt nie bardzo mogę sobie pozwolićna wolne w pracy, zwłaszcza, ze w czwartek i piątek miałam urlop, a pracy nagromadziło sięna ton. Libiążto faktycznie miłe miasto, blisko do Katowic i Krakowa a jednocześnie wystarczająco daleko by można siębyło cieszyć spokojnym życiem w małym miasteczku. Zabawne okazuje sie,z ębyćmożę znamy siez widzenia a rozmawiamy przez internet:) bo skoro sylwek z Chrzanowa to mozęrazem chodziłyśy do liceum?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mieszkam w jaworznie:) a czy ty chodziłaś tez do tego liceum? jaki jestes rocznik? ciekawa jestem bo moze rzeczywiscie się znamy?i do jakiej klasy, napisz cos wiecej jak masz czas, bo ja ciekawa jestem baaaaaaaardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spróbuj małej robic okłady nawet na całym ciele (tzn. ta osoba co jest teraz z nią) bo to najlepiej działa i najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze aya że wyjasniłaś bo nie mogłam zrozumieć o co Ci chodzi :D:D Z tym spaniem Oliwii mamy teraz przechlapane, jak ona fajnie spała, może przez to że już trzeci tydzień te zęby jej wychodzą 😠 i nie mogą wyjść 😡 to dlatego tak sie kręci w nocy :O Jak będzie chłodniej na dworze to też sie może polepszy... Aya a ja mam w domu 2 okna tylko z jednej strony gdzie słońce mam od rana do 15.00 ... :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po slubie wynajmowalismy mieszkanie, które miało wszystkie okna na południe, tak ze słonce było zawsze, i ja to bardzo lubiałam, bo my to okropne zmarźluchy sa i nam to pasowało, tylko jak przychodzili znajomi to bardzo narzekali, ale ja załuje tamtego mieszkania bo było bardzo słoneczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chyba idealne mieszkanie :classic_cool: Duży pokój z balkonem od strony południowej, a kuchnia i pokój gdzie śpimy od północnej, właściwie północno zachodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro postaram sie być bardziej aktywna, bo dzisiaja paierki mnie dopadły a poza tym moje myśli ciągle wędrują do domu. Tymczasem pozdrawiam ciepło wszystkie mamy zwłaszcza te zmoich bliskich okolic, ciekawe sylewk kto tu jeszcze jest z Naszych terenów?:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przecież jestem;) To piszesz, mamo fasolki, ze jak konczy się laktacja, to już nie ma ratunku:( as ja chciałam nie mieć okresu:o przez te tabsy:( Nie może być różowo. Muszę się i tak wybrać do gina po recepty, to pewnie mi inne przepisze; może o ten stedril poproszę, co Elcik łyka, bo i tak żadnych mi badań przed doborem nie zleci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz aya czy chcesz czy nie tego głupiego okresu nigdy się nie pozbedziemy:( chyba, ze kolejna ciąża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo zacznę pluć przez lewe ramię, sylwek:D:D:D:D:D:D Może pojawią się u nas tabletki, o jakich czytałam, ze są w stanach, co się je bierze przez 3 miesiące, więc ograniczają ilość @ do 4 w roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam O Tobie aya:) a w sprawie okresu po karmieniu to mnie wrócił od razu po zakończeniu karmienia, niestety tylko na miesiąc a potem miałam jakieś zaburzenia i długo trwało zanim znowu sie pojawił, więc jeśli jest to możę dobrze, chociaż sama ta tą\"atrakcją\" nie przepadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam okres w dniu chrzcin emilki, a jeszcze karmiłam normalnie, to było jak miała 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, a ja dzień po chrzcie Michała :D :D :D i miał wtedy 3 m-ce, a też karmiłam przecież Aya, ja nie wiem jak to jest, ale pamiętam co mi mówił mój pan doktor ;) , że to głupoty co niektórzy twierdzą, że Cerazette to środek również dla niekarmiących. Właśnie ze względu na plamienia. Więc tak sobie pomyślałam, że jak Ty coraz rzadziej karmisz i masz mało pokarmu, to może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ, ja nie wykluczam niczego, Sylwek:p Tylko, no... jeszcze nie teraz;) Może tak na skutek zakłoceń hormonalnych w późniejszym wieku:D:D:D:D Wiesz co, Małgoniu, ja najpierw byłam tak średnio nastawiona, do tych tabletek, co redukują ilość @, bo to takie dziwne, ale potem pomyślałam, ze w końcu czemu nie? Ale, jak znam naszą polską rzeczywistość, to pewnie będą w cenie wygórowanej, więc pewnie się nie zdecyduję, ze względów finansowych właśnie:( Ja dostałam chyba 7 miesięcy po porodzie, ale za to mam od tego czasu regularnie:o A ja liczyłam na nieregularność właśnie, znaczy, ze będą dłuższe odstępy:D Widzisz, Małgoniu, jak tu dogodzić:o:D:D:D Pewnie masz rację, mamo fasolki; mnie wprawdzie lekarka nic nie mówiła, ale może dlatego, ze nie spytałam;) A wypisywała mi te tabletki już parę ładnych miesięcy tem:o Teraz podobno recepty będą z miesiąca na miesiąc zmieniać kolor czy coś i po miesiącu nie będą aktualne:o czy wy coś wiecie o tym , bo to amma mnie oświeciła, ale nie wiem, czy dobrze zrozumiałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam okres równo 5 miesięcy po porodzie, mimo że karmiłam Oliwię efektywnie przez 3,5 miesiąca i potem jeszcze przez pół dokarmiając butelką. Po czwartym miesiącu w ogóle zaprzestałam karmienia. Mój ginekolog wytłumaczył mi że to przez to, że tak schudłam opóźnił mi się okres. Jakoś nie ubolewałam z tego powodu że nie miałam go wcześniej :D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×