Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Ja żałuję, ze nie mam gg w pracy:( Jak to, to można coś komuś publiczniue przypisać:o A ja sobie nawet nie umiem:o Ale się amamen rozwinęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie się zmniejszą, ale przecież nie jakoś strasznie, a przynajmniej stopniowo, więc zdążysz jeszcze ponosić A kiedy imieniny? I tak wszystkiego najlepszego (jakbym miała zapomnieć;) ) 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, a jak Ty masz na imię????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Magdalena Zofia:) Imieniny mam 22 lipca, ale raczej nie obchodzę, więc życzenia dostaje jak ktoś dojrzy w kalendarzu Magdalenę. Zawsze sobie obiecuję, że kiedys zacznę wyprawiać, ale za młoda chyba jeszcze jestem:) Na razie obchodzę urodziny:) Viola a moja siostra i teść też są z 1 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Mcdzia to Ania bo dzis imieniny Anny :D Jezeli tak to wszystkiego najlepszego 🌻 Muszę do koleżanki zadzwonić i złożyć jej życzenia. Oliwia ostatnio polubiła się bawić - butelkami, takimi 1,5 litrowymi od napojów. Przewraca wszystkie na podłogę i kula sobie z kuchni do przedpokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam twojemu mężowi aya że mój opis jest lepszy a kazała mi tak napisać viola..........weźcie już ją bo z kartonu jest i w ogóle......idę sobie bo ciesze sie dzis jak gupia........ przez was oczywiście....... oooooo odpisał mi wybacz aya........potem ci powie co tu wypisywałam .........jestem grzeczna ....przeciez znasz mnie ...pamietasz???!!!!?????no to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz urodziny, tak? To wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ❤️❤️❤️❤️❤️(amamen, się nie śmieje!;) ) Mcdzia, a jak spałaś do 10-tej, skoro o 6,30 kroiłaś pomidory i mozarelle? Ja chyba dziś to wybitnie niekumająca jestem:o Położyłas sie potem jeszcze, tak? Najważniejsze, że się wyspałaś i Jaś był bardzo łaskawy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen Ty chyba po tych ogórkach masz taki humor :O :D Jeszcze męża Ayi podrywasz 😠 ;):P Mcdzia a Twoja siostra z którego roku jest? Pozdrów ją ode mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, a co mu napisłaś? Bo jakby co, to się musze potem wytłumaczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Urodziny mam w styczniu:) A prezent od Jacka był spóżniony (dostałam go wczoraj), bo mu było głupio że się nie udało kupić tej bielizny:) No położyłam się spać o 7, jak tylko skończyłam misję pomidorową i spakowałam mężula. Aya bilobil polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj to jesteśmy jak te przekupy na targu! Gratulacje dla tego kto nas zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, pomóż mi, bo chyba eksploduję od wysiłku umysłowego:o To po co te sałatki??????????????????? No może już pisałaś, ale przypomnij mi, co?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya ja Ci wytłumaczę - Amamen napisała mi na gadu coś o penisie i ja ją podsumowałam że dobry penis to czysty penis i ona wzięła to zdanie umieściła w swoim opisie na gadu i podpisała: autor viola 😠 Ale ja jej tego nie kazałam pisać :O No musicie jej wybaczyć: starość nie radość :O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Moja siostra jest z 1990, nówka jeszcze ale czasem wygląda starzej ode mnie zwłaszcza jak przesadzi z fluidem. Takie pokolenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to po co te słataki? To ten brak słońca na nas tak wpływa... A już najbardziej na Amamen :P Ale i tak ją lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Sałatki były na imprezę Jacka w pracy z okazji jego ożenku. Dopiero teraz, bo czekał, aż wszyscy z urlopów powracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.... i życie stało sie prostsze... ;) przecież pisałaś, ale jednak my dziś nie bardzo kumate :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, ulżyło mi, naprawdę, bo już myślałam, ze całkiem nie teges jestem:o Pisałas coś, ale myślałam, ze to o ciastach, ze ma wziąć do pracy, a nie o większej imprezce, ale juz na szczęście wszystko jasne:) Violkam, a czy amamen o tym penisie, to do Roberta pisała:D:D:D Bo tym razem, ja się posikam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zrozumiałam, ze amamen taki opis miała:o A niby skąd masz wiedzieć o czym pisała do Roberta:o Niech już ten dzień się skonczy! Bo nie wytrzymam sama ze sobą!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Dzwonil Jacko, zjedli wszystko...a miałam nadzieję, że coś zostanie:) Wczoraj nie pozwoliłam nikomu niczego uszczknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, nie musi wozić w te i z powrotem;) Pewnie pyszne było:) Mniam, mniam:) napisz jeszcze o tej sałatce z mozarellą:) Jak się robi (jak już pisałaś, to chociaż składniki podaj;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka kategorycznie ci zakazuje tu pisać....ja przez ciebie nie mam obiadu i rycze tu przed kompem......nie składaj wszystkim życzeń my ci powiemy kiedy komu masz składać i powiedz temu koledze że ma się od ciebie odczepić........wreszcie!!!!!!!!! ja dziś skonam ;d;D;d uświadamiam twojemu mężowi a on nic......albo udaje że nic. ze nic nie wie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno im smakowało Mcdzia :D Skoro wszystko zjedli. No Aya dzien się juz kończy - ale tylko w pracy ;) Miłej reszty dnia życzę! A mnie czeka dziś prasowanie zasłonek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, nie uświadamiaj go, proszę, bo mnie rzuci i co ja pocznę, niepełnosprawna??? I kto sie będzie na mnie obrażał?? Idę już, więc odpoczniesz:) Ale z tymi zyczeniami, to masz całkowita rację:) Nie zacznę już więcej, zanim któraś z Was nie da sygnału:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya wybacz.....ale ja go nie moge tak juz długo w niepewosci trzymać ....i jak powiedzieć mu o tym koledze? czy sama mu powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, nie martw się o Aye, ona dziś zerwie z tym kolegą jutro będzie koniec romansu - zobaczysz! Specjalnie dla Ciebie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego Elcik do nas nie zaglądasz? I Sylwek sie nie pożegnała - aha chyba je obiadek z Emilką... a ja jeszcze godzinę w robocie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mu powiesz o koledze, to przesrane...Jak już to zrób to DELIKATNIE:D:D:D:D Idę, bo mi tramwaj ucieknie:) Pa Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke się przywitać Zajrze dowas wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się narazie żegnam....dziś do ayi przyjdzie hydraulik nie ma co!!!!!!!!! może jak dojdzie do domu to też komuś życzenia złozy na ulicy ;) KTO TO WIE?????? :D:D:D:D:D no ale cóż zrobić, kolega zawrócił jej w głowie......ale miejmy nadzieję że z nim zerwie tak jak violu piszesz........miejmy nadzieję.......oby oby....bo jestem oberwana przez nią....i jeszcze wiecie co? jak mąż asi przychodzi do domu to się przedstawia...a ona nie zawsze go poznaje....hihihihihhihiihihihihihihihhinormalnie mam wyrzutę!!!!! :D:D:D:D WIEM że nic z tego pewnie nie rozumiecie, ale uwierzcie mi ! tak jest naprawdę!!!!!!!:D:D:D:D:D:D OK ide bo mała się wreszcie obudziła pa do usłyszenia....czy do upisiemnienia? jak to sie nazywa? łeeeee nie wiem ...:D PA od Małgoni przekazuje pozdrowienia :) żałuje, że nie może wpaść ale ma pewnie dużo pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×