Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Gość buaahahahahahahahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domciu i biorę się za zasłonki, ale najpierw musiałam uzupełnić poziom cukru we krwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wami nie wytrzymam!!!!! :D:D:D NA ZDJĘCIU NIE MOGŁO BYĆ ROBERTA NO NIE? oj viola viola teraz to ty mnie rozłozyłaś :D:D:D NO BO JAK ROBERT WRACA DO DOMU TO SIE JUŻ ZAWCZASU W DRZWIACH PRZEDSTAWIA!!!! :) I Aśka nie zawsze go poznaje i nieraz myśli że to listonosz , a dziś spodziewa sie ponoć hydraulika:D....tak z nią źle :p mam te informacje z pierwszej ręki więc co? wierzyć czy nie? :D:D:D HIHIHIHIHHIHIHIHIHIHIHI ale penis był mocarny!!!!!!!!!! viola jesteś the best ( jak to powiedział mąż ayi....:p) no ale....ja przy was ,aby sie zgorszę.....nie mam słów :D ROZUMIESZ COŚ Z TEGO VIOLA TERAZ? :o:o:o:o:o:o:o:o:o a dobrze że mi w sumie ta aya przypomniała że moja siostra Hanka ma dziś imieniny:) a tak swoją drogą ciekawe czy ten jej kolega co się nie chce od niej odczepić ...no...ten przystojniak Alzheimer....buhahhahaahahahahahahaha.......to czy oni tak razem....no wiecie w łóżku.....? trójkącik znaczy się??????...no chyba tak? co viola mówisz na to? hahahahahhhahahhahahah idę na spacer pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty do góry! do ciebie mówię nie ciesz sie tak!!!! my tu poważny klub seniora , a ty sobie żarty z nas robisz............niu niu no....żeby mi to było ostatni raz! co? przestraszył się! ale zwiewał....no ...nie dziekujcie papapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę AMAMEN że nie tylko Tobie ale i Robertowi się dostanie za te wasze obgadulstwa!!!😠jak wy możecie tak o Ayi szeptać sobie!!! Niu niu!!! no i co mam sprzątać? już chyba wszystko... nie jeszcze lampa w kuchni i ... łazienka. Ale to nie musi być dziś :D a to najważniejsze mam posprzątane , a jak pachnie :D mmmmmmmmmm hi hi, miło się będzie spalo dziś Oliwci w takich zapachach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przesoliłam ziemniaki :( buuuu... właśnie sobie jem obiadek, w przerwie piszę do Was, bo jestem sama i nie mam z kim przy obiedzie pogaworzyć, bo mąż tradycyjnie jeszcze w trasie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że nam sie dostanie:O:O:O.....hmmmmm cała nadzieja w tym przystojniaku Alzheimerze....:o znaczy , nadzieja, że aya zapomni do jutra :D:O:O:O BIEDNA VIOLA MUSI SAMA WCINAĆ TE PRZESOLONE ZIEMNIAKI:D:D:D ani nikomu wpieprzyć :( bo Pawła nie ma.............oj niedobrze się tu dzieje......och.......na tej kafe.........:D dziś mam guuuupi dzień....nie żeby głupi tylko gupi! rechoczę się od samego rana, a tobie viola dostanie sie jeszcze za tą seniorkę :) tak tak doczytałam...że zamieściłam opis ,bo coś tam jestem stara czy coś no no niech cię tylko dopadnę a wiesz przeciez że jestem wrażliwa na wiek .......😭...buhahahahahahahahah idę na kawkę imieninową do siory.........;) tak pusto mi bez Niki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem:0 przeczytałam to co napłodziłyście dzisiaj i sie kompletnie pogubiłam:P wy zawsze fajne tematy zaczynacie beze mnie bleeeeeeeee teraz to napewno zadnej nie bedzie i bedę pisac sama ze sobą amamen na pewno drinkuje na imieninach, aya wita sie z meżem, po wczesniejszym przedstawieniu:Pjesli dobrze zrozumiałam te wasze rozmowy, a violkam sprawdza czystosć p.... Pawełkowi:P hihihihi ale z was sie idzie usmiac :D:D:D:D do mnie popołudniu przyszli teście i naprawiali bojler tzn. reściu, a potem przyjechała sisotra i poszłam na spacer, a na koniec przyjechały koleżanki dawno nie widziane, przez to wszystko nawet nie mogłam na chwile do was dołaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen o co chodiz z tymi zębami w opisie gg??? no chodzcie tutaj któras ze mna pogadać;) aya kupiłaś ta kiecusię na weselisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek a co ma tym razem Amamen w opisie? :D Emilka już śpi? jeszcze nie sprawdzałam czystości Sylwek ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie sie ktos pojawił:) opis amamen brzmi \"cóz tak zęby suszysz...to nie było\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka spi o 20 zasneła ala sie na gg zaswieciła, to pewnie sie pojawi ale mi strasznie wolno chodzi komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha :D ta to ma pomysły, ja nie mam swojego gadu w domu Oliwka sie kąpie i zaraz idziemy spać, mam nadzieję że zaraz uśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem.........przeciez....chodzi o to ze pewien facet mi napisał ze zęby suszę...:o własnie doczytałam...... ja mu dam!!!!!!!!! dzis tylko dać mi szabelke i mogę wojować...hihihhihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jestem jakas padnięta... mi też wolno komp chodzi :( ciekawe czy Aya kupiła tą spódnicę.. już mnie wołają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem o co chodi z ta czystością? coś ominęłam widocznie.......eeeeeeeeeee sylwek powiedz mi!!!!!!!!!!!! co mu będzie sprawdzać? galoty? czy co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcik miała wpaść ale jej nie ma.......sylwek nie chce mi na gadu wytłumaczyć....:Oale sie obraziła na mnie...chyba viola zaraz jak się pojawiłam to uciekła. :o lepiej sobie pójdę nikt mnie tu nie chce.......hmmmmm ......no i co z tego że jestem pomarszczona? ;)tak bardzo mnie nie lubicie??????????? tylko za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ale ciemna jestem......:o dobry penis to czysty penis!!!!!!! więc viola sprawdza mu penisa czy czysty........ale ze mnie rozdziw!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę wszystkie polazły to ja tez idę........ obrażone czy co?????? ja też się obrażę! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buaahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę się przestać śmiać........ a doszłam doszłam.......sylwek...teraz będę próbowała dojść do łóżka;) dobranoc......jutro mnie nie będzie bo będę obrażona na was......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, że na chwile zniknęłam ale jakoś ochoty nabrałam i ja tez doszłam hihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz czy ja kiedyś gadałam z sensem? sylwek? poza tym nie będzie wielkiego halo jak mnie troche poniebędzie.........nie ma żadnej różnicy....;) czy jestem czy nie....:( ok prześpie się a tym i zadecyduje rano czy tu wejde czy nie :p ale mam wyrzutę......:D:D:D TERAZ TO SERIO IDĘ NIU NIU! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zaszalałam a wy dziś....no proszę proszę sylwek obrotna z ciebie dziewczyna...........:D stara ale jara!!!!!! fiu fiu ........ ciekawe czy jutro raporty będą od reszty zboczków....komisja nie ma co zatwierdzać ostatnio :(:(:( :D papapapapapapapappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×