Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Dlatego ja wezme ten zastrzyk, ale przed pewnie zrobie test:o Bo nie jestem pewna, skoro raz się opóźniłam, a teraz sobie przesuwam o 15 minut dziennie:) Zastrzyk jest chyba pewniejszy i nie trzeba pamietać;) Ale nic 100% pewności nie daje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciążowy, bo zapomniałam wtedy tabsa:( ale nie mam przeczucia złego, tylko tak się chcę upewnic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya raczej będziemy w domu ale mamy ładny ogród więc mam nadzieję pod jakmiś drzewkiem się wylegiwać z Olinką:) Chętnie byśmy gdzieś wyskoczyli ale Ola nie bardzo lubi jeździć samochodem a poza tym pomysł zabierania tych wszytskich rzeczy , a potem gdzie umyć Olę, jak podgrzać j edzenie, gdzie uśpić nie nastraj do wyjazdu.w Tym roku bedziemy sobie robić wycieczki a prawdziwe wakacje we 3 w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Dobrze, że są te testy:) Moja koleżanka jest w ciąży, tylko nie wiem co zadecydowała. Poszła z facetem na całość po kilku dniach znajomości. Teraz zna Go od 8 tygodni i jest w 8 tygodniu ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie antykoncepcji to ja dopiero przy tabletkach czuje się pewnie. Po ostatnim opóźnieniu 3 tygodnie nigdy więcej nie chciłabym tego przechodzić brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie madziu ta twoja koleżanka zaszalała, a czy ten chłopak będzie z nimi? aya to kiedy idziesz na zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taram taram taram :D:D:D:D:D:D wiecie co sie stało????????????????????? dostałam okres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziś jest środa czyli do niedzieli się wyokresuję!!!!! i na wyjazd spokój:D uffff... ulżyło mi Ale z drugiej strony nie było mi do śmiechu, bo mam dziś białe spodnie i stringi :( ani tamponu ani żadnej wkładki :O Na szczęście koleżanka poratowała mnie wkładką, ale nie wiem na jak długo starczy, choć w pierwszy dzień nie powinno być tego dużo:O zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia współczuję koleżance, nie chciałabym mieć dziecka z dopiero co poznanym facetem, nawet go nie zna przecież... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
No właśnie chłopak jest bardzo za urodzeniem, koleżanka się waha, bo ma kiepska sytuację w domu... Ona czasem tak szaleje, nie myśli perspektywicznie, a czasem mi się zdaje, że nie myśli wogóle. Na szczęście chłopak jest bardzo w porządku i odpowiedzialny. w sumie to przydałaby się koleżanka z dzieckiem, bo powiem Wam, że mi samej ciężko. Rodzina daleko, a ja tu nie mam żadnych znajomych z dziećmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie violkam:)będziesz miała spokój tylko te białe spodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu to skad ty właściwie pochodzisz? ciekawe jak tam Mamunia po zabiegu:) amamen chyba sie zawzieła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Violkam i Tobie mąż pozwala tak do pracy chodzić? Mam kolegę który, by swojej dzieczynie nie pozwolił. Ostatnio sie żaliła, że jej dyktuje w co ma się ubrać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdzia poważnie pieszesz, z e mąż nie pozwala w stringach chodzić, mój mąż mi zwraca uwagę, ze pod spodnie tylko stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia nie żartuj :D Paweł nigdy mi nie mówi jak mam się ubrać, ale czy to znaczy że źle sie ubieram? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecna! dzis tylko szybciutko, bo wlasnie wróciłam do domku, pysio całe opuchnięte, dodatkowo dwa szwy w gębie a w nosie ze 200 metrów bandaza, no i klucz programu- piękny fioletowy siniak pod okiem.... Pimpek się śmieje,że zupa była za słona....... nie moge gadać,oddychać i ogólna kicha, ale podobno parę dni i będę jak nowa chwilowo jednak mogłabym zagrać jedną z głównych ról w \"Adams Family\" i to bez charakteryzacji... na szczescie Dzidki mnie poznaly i nie płakały na mój widok, za to z obiema rączkami (czyli x4)pakują mi się do mojego biednego nosa...... kończe i idę się połozyc, bo mam taki kołowrotek w głowie,że ojeeeejjjjjjuuuuu... jak po najlepszej imprezie:) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Nieee to znaczy, że super i sexi Violkam! W końcu kiedy mamy chodzić w stringach jak będziemy po 50-tce? Ale wiecie ja nie za bardzo lubie chodzić w stringach, mam wtedy taki odruch..., póki nie zapomnę, że je mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bidulka! Wracaj szybko do zdrówka Mamunia :D jak oni Ci tyle bandaża do nosa wmieścili? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Mamunia kładź się kładź, współczuję szczerze. Przynajmniej sobie wypoczniesz, a sąsiadom możesz powiedzieć, że zafundowałas sobie operacje plastyczną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie, z ta koleżanką:o Ale w sumie to facet chyba w porządku;) A mnie to Robert nawet nie widzi, jak wychodze do pracy, bo spię, ale chyba by mu do głowy nie przyszło zakazywanie, bo specjalnie bym sie tak ubierała:D:D:D:D A zastrzyk, jesli przestane plamić w końcu, to w przyszły wtorek (ale wtedy zostanie mi 6 niewykorzystanych tabletek), albo, jak nie przestanę to we wtorek za dwa tygodnie, bo skoro i tak będe krwawić, to i tak mnie lekarka nie zbada, więc nawet jak dostanę @ z odstawienia tabletek to nic nie zmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowiej szybciutko, Mamunia:) Ja też nie przepadam za stringami, tym bardziej, ze nie zapominam, ze je mam i muszę nad tym odruchem;) panować:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jest taki sam, zadnych bluzek z dekoltem, krótkich spódniczek, a wieczorem nie moge chodzic w samej kosulce po domu, bo wszystko widac😠to jest chorobliwe u niego ale ja sobie z tego i tak nic nie robie;)no chyba ze czasmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a już myslałam że poważnie pytasz Mcdzia:D:D Ja za stringami też jakoś nie przepadam, zakładam tylko pod jasne rzeczy jak spodnie na przykład czy jasna spódnica. Kiedyś pracowałam na poczcie i tam fajni koledzy pracowali ze mną ale kiedyś do mnie mówią: Wiola czemu ty nie chodzisz w stringach? To tak jakoś głupio mi się zrobiło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, ze jak moja kumpela przestała brać cerazette, to potem miała @W przez miesiąc , wcale nie skąpą w dodatku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Robert mi się przyznał kiedyś, ze jak własnie tak chodzę lekko roznegliżowana, to on mnie podgląda, cvzy coś więcej nie widać:D:D:D No i on akurat jest jak najbardziej za, tylko ja odkąd mi to powiedział, to jakoś tak się czuję dziwnie i raczej tak nie chodzę:o Taka wstydliwa jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Aya - a nie lepiej było mieć co miesiąc przez te parę dni? :D:D:D o jejku - przez miesiąc okres - chyba bym nie wytrzymała tego... No mnie Paweł tez nie widzi jak wychodzę do pracy, ale nawet jak widzi to nic nie mówi. Ja nawet bym chciała żeby on zwracał uwage na to jak wyglądam, ale jak nie to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Robert mi się przyznał kiedyś, ze jak własnie tak chodzę lekko roznegliżowana, to on mnie podgląda, cvzy coś więcej nie widać:D:D:D No i on akurat jest jak najbardziej za, tylko ja odkąd mi to powiedział, to jakoś tak się czuję dziwnie i raczej tak nie chodzę:o Taka wstydliwa jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Aya, a nie lepiej było mieć co miesiąc przez te kilka dni??? :D:D:D okres przez miesiąc - załamka :O:O:O A mnie Paweł też nie widzi jak wychodzę do pracy, jednak ja tam nie mam co ukrywać, nawet bym chciała żeby czasami zwrócił uwagę na to jak się ubieram. A w domu to tez jest za tym żebym chodziła tak aby było jak najwięcej widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Robert mi się przyznał kiedyś, ze jak własnie tak chodzę lekko roznegliżowana, to on mnie podgląda, cvzy coś więcej nie widać:D:D:D No i on akurat jest jak najbardziej za, tylko ja odkąd mi to powiedział, to jakoś tak się czuję dziwnie i raczej tak nie chodzę:o Taka wstydliwa jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Cie zdublowało Aya, był jakiś problem techniczny, bo ja też długo nie mogłam wysłać tego co napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×