Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Jasne, ze jak komuś termin nie odpowiada, to trudno;) Ale z tym dmuchaniem, to mmoże być problem... Muszę Mateusza poprosić, zebyu ją nauczył, to może się uda, bo ona go we wszytkim nasladuje:D:D a jak się nie uda, to on za nią zdmuchnie:D:D Julka pewnie będzie próbowała dotknąć łapkami tortu, jak ją znam;):D:D:D Albo od razu buzią:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze jak komuś termin nie odpowiada, to trudno;) Ale z tym dmuchaniem, to mmoże być problem... Muszę Mateusza poprosić, zebyu ją nauczył, to może się uda, bo ona go we wszytkim nasladuje:D:D a jak się nie uda, to on za nią zdmuchnie:D:D Julka pewnie będzie próbowała dotknąć łapkami tortu, jak ją znam;):D:D:D Albo od razu buzią:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpisałam i nie chciało mi sie wysłać, a teraz straciłam wątek. Oczywiście macie rację z podwójnym kupowaniem tortu - bez sensu. Oliwia też pewnie nie zdmuchnie, ale pod nosem tez sobie czasami dmucha ;) jednak jak przyjdzie co do czego to pewnie będzie sie wstydziła ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia pysia a jak to w końcu jest z tatem Martynki? To Twój mąż czy nie mąż? Jeśli to nie tajemnica i co było przyczyną rozstania? I dlaczego nie płaci Ci alimentów? Musisz chyba wnieść pozew do sądu, jeżeli uznał dziecko to niech płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz WIOLKAM to mój mąż. rozstaliśmy sie jak byłam w ciąży. nie byłam z nim szczesliwa. posnanowiłam odejsc a tu ciąża. nie zmieniłby sie i tak. wiem o tym. nie płaci bo nie chce. pozew o alimenty w sadzie. do niego tez juz doszły pocztą wszystkie papiery rozwodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam 97 stron ze spódnicami na allegro i mam serdecznie dość:o Nic nie znalazłam do gorsetu:( Ale było iilka ładnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on Jest Włochem i tam mieszkaliśmy. Jak dostał papiery to zadzwonił i powiedział, ze nie bedzie placił bo to ja bede sie utrzymywac za te pieniadze. powiedział tez ze pojdzie zlozy na mnie skarge do konsulatu, ze porwalam dziecko. powtarzam zeby bylo jasne ze wyjechałam z tamtad bedac w ciazy, czyli nie wywiozlam dziecka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Mysia pysia że tak się stało, ale jeżeli miałby być dla Was nie dobry to lepiej że tak się stało. A Ty jeszcze ułożysz sobie życie i będziesz szczęśliwa. Życzę Ci tego! Ja też wychowywałm sie bez ojca i cieszę się że mieliśmy przez niego mniej nerwów. Z drugiej strony żal mi mojej mamy że do dziś jest sama. Taka atrakcyjna kobieta z niej a nie chciała się wiązać z nikim dla mojego dobra. Tzn. nie chciała żeby jakiś obcy człowiek był niedobry dla niej i jej dziecka. Aya, może jeszcze coś w innym lumpeksie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę mysia pysia że jeszcze nie mało nerwów Cie czeka... :( Ale bądź silna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wiolkam za dobre słowa. wiesz ja tez bez ojca od 8 roku zycia, no ale to zupełnie inna historia niz Twoja. Mieliśmy wypadek samochodowy no i nie przezył. tak właśnie myślałam ayu. weź się przejdż po innych ciucharniach, tego wszedzie pełno. głowa do góry cos ładnego na pewno znajdziesz do tego gorsetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo smutne :( widzę że Twoje życie nie jest różami usłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to raczej nie mam zdjec z cyfrówki, ale wy jesli chcecie to przeslijcie mi jakies fotki wasze i waszycz skarbeczków. a ja jak tylko mi sie trafi okazja to tez wam przesle DOBRA????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie, Ayi i Amamen możesz kliknąć na link pod naszymi wypowiedziami to zobaczysz nasze dzieciaczki ;) Kończę już, bo za niedługo uciekam. Dziś ostatni dzień w pracy. Od jutra URLOP!!!!!! :d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec miłego urlopu. odpocznij porządnie, nalezy Ci sie. no tak jak kazdej z mam. pa pa A już widziałam wasze fotki fajną masz córe. ty też niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 🖐️ Zamówiłam torta, będzie śmietankowy z owocami, a owoce będą w środku. Mam nadzieję że dobry wyjdzie ;) Idę zjeść obiad, bo mi żołądek sie juz skleił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas burza i leje, ale przed chwilą było jeszcze 35 stopni w cieniu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedzie dobry martynka po tym jak zasypiała na stojaco to spala prawie 3 godziny. niebywale jej to sie zdaza tylko w nocy, zeby spac tak dlugo a jak Oliwia sie miewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Mysia Pysia pewnie, że będzie lepiej musisz w to wierzyć. Swoją drogą to zastanawiam się jak to jest z uzyskiwaniem alimentów od obcokrajowców. Mam nadzieję, że coś wskurasz... Kończę i wyłaczam kompa bo burza stulecia się zbliża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ..... a ja na to nie wpadłam , Że brak prądu to sprawka ayi:O:O:O.......ale przecież to nie był żaden flirt... tylko pogadanka :p!!!!!!!!! no i nie będę startowała do twojego Pawła viola , bo bez wody to nie przeżyłabym.....a głupio tak chodzić do sąsiadów i się kąpać:p..... to mnie załatwiłaś aya na cacy ;););) ale dzięki ,że włączyłaś mi wreszcie , bo mogę przynajmniej się wytłumaczyć...:D:D:D witam mysię pysię i mamę fasolki.....i jednocześnie żegnam!!!!!! znaczy mamę fasolki :D wpadaj do nas często!!!!!! dla Juleczki wszystkiego naj samych słonecznych dni i dużo uśmiechu 🌻❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 :D:D:D no rzeczywiście masz niezbyt udane to życie mysiu...ale fajnie że potrafiłaś się z tym uporać i żyjesz swoim życiem.....wiesz co? tak w głębi serca to cię podziwiam...serio :( smutna ta twoja historia, ale cisz się że masz Martynkę....widocznie tak miało być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeąć:) Już Ci włączyli prąd, Amamen:o Niesamowite:o :D:D:D:D:D Przyszłąm właśnie ze sklepów,mam okulary i zrobiłam trochę zakupów na niedziele i myślałam, ze się roztopię w aucie, a w sklepie mi się urwało ramiączko od sukienki i tak się ppoczułam...hmmm. łyso na jednaj piersi:o Cholera jasna! Że też mi się takie rzeczy przytrafiają:O:O:O Pędzę myć oststnie okno, a potem do znajomych oidziemy:o Ufff, dobrze, ze dzieciaki już niedługo wracają bo nie zniosłabym takiego tempa życia:o Mysia Pysia, nic się nie martw, coś wymyslimy;) z tymi alimentami;) Rozmawiałaś już z kimś o tym? W sensie, czy z prawnikiem? Ja pewnie dopiero jutro tu wpadnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak aya za karę nie znalazłaś żadnej spódnicy :p ze jesteś taka mściwa........i mi prąd wyłączyłaś...:p:p:p no i wszystkiego naj dla Martynki , dużo uśmiechu i radości ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 kwiat] serce] 🌻 ❤️ :D:D:D:D:D Kajek zdaje się opuściła nas na amen........:(:(:( więc Elcik nie rób nam tego!!!!!!!!!!!!!! wracaj tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brakuje nam wiadomości o Milo!!!!!! no i fajnie macie że wyjeżdżacie Wiola i sylwek!!!!!! będzie nam was tu brakować!!!!!! towarzystwo się wykrusza.......no bo fasolki wyjechały elcik nie daje znaku życia a was nie będzie.....viola na tydzień wybywa a ty sylwek? ile dni cię nie będzie? aya ty zaczynasz z rana polemikę a ja dopiero na drugi bok się przewracam......:( więc musimy jakoś to dopracowaĆ i się zgrać...:D myślę że twój pomysł też nie jest zły.....żeby pisać samemu do siebie :p.... Mcdzia a starszy ten twój brat czy młodszy i od dawna tam siedzi w tej Irlandii?????? wiesz taki mały wywiadzik.....komisja jest bardzo ciekawska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak aya za karę nie znalazłaś żadnej spódnicy :p ze jesteś taka mściwa........i mi prąd wyłączyłaś...:p:p:p no i wszystkiego naj dla Martynki , dużo uśmiechu i radości ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 kwiat] serce] 🌻 ❤️ :D:D:D:D:D Kajek zdaje się opuściła nas na amen........:(:(:( więc Elcik nie rób nam tego!!!!!!!!!!!!!! wracaj tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brakuje nam wiadomości o Milo!!!!!! no i fajnie macie że wyjeżdżacie Wiola i sylwek!!!!!! będzie nam was tu brakować!!!!!! towarzystwo się wykrusza.......no bo fasolki wyjechały elcik nie daje znaku życia a was nie będzie.....viola na tydzień wybywa a ty sylwek? ile dni cię nie będzie? aya ty zaczynasz z rana polemikę a ja dopiero na drugi bok się przewracam......:( więc musimy jakoś to dopracowaĆ i się zgrać...:D myślę że twój pomysł też nie jest zły.....żeby pisać samemu do siebie :p.... Mcdzia a starszy ten twój brat czy młodszy i od dawna tam siedzi w tej Irlandii?????? wiesz taki mały wywiadzik.....komisja jest bardzo ciekawska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za ten dubel..... wyczuwam udawane zdziwienie aya czyżby na serio to twoja sprawka????????? że niby mam prąd:o znaczy nie cieszysz się?????? :(:(:(:(:( udanego wieczoru zatem aya.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AYA no nie wiem co bedzie jak teraz nie bedzie placil. cos slyszalam 3 m-ce a pozniej komornik hei amamen jak leci. fajnie ze masz juz prąd aya i co ze spodnica szukalas jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że ja taka ciekawska :p ale ja już tak mam i teraz jak mam prąd to się cieszę i wszystko sie muszę wypytać....:o:o:o:o pysiu a on Martynki wcale jeszcze nie widział? ten twój były mąż? czy dopiero rozwód będzie????:o jakoś sie pogubiłam w tym wszystkim....:o a rzeczywiście są tu dwie prawniczki....;) więc ci może coś podpowiedzą??????/ aya i małgonia... mamunia pewnie odsypia za wszystkie czasy!!!!!!!!!! wpadnij do nas jak będziesz miała chwilke!!!!!!!! zdrowiej szybciutko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz amamen rozwodu nie mam jeszcze. pierwsza sprawa w listopadzie bedzie dopiero. on nie widział jeszcze malej. powiedział, ze nie bedzie jezdził tam i z powrotem zeby zobaczyc dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dureń! (przepraszam, ale nie wytrzymam To może wsadź Martynke w samolot i niech ona poleci, skoro mu się nie chce Boże, czym taki facet myśli? - pytanie retoryczne, amamen nie odpowiadaj;) A sprawę alimentów macie już uregulowaną? i tylko on nie chce płacić, tak? nigdy nie zrozumiem facetów, którzy mają dziecko i nigdy go nie widują, albo kiedyś ot tak sobie przestają widywać i już no nie pojmę tego i już! Mysia Pysia, a ja Cię za odwgę podziwiam, bo przeciez nie wszystkie kobiety mają siłe, żeby toksyczny związek przerwać:( Przynajmniej Martynka nie będzie patrzeć, jak jesteś z nim nieszczęśliwa;) Ale swoją drogą to niemało przeszłaś, mimo,. ze taka młodziutka jesteś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×