Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

hmmm... jak mi się udalo dorwać do kompa, to widzę, że teraz ja sama ze sobą gadam:o:( Postaram się jeszcze wpaść wieczorem:O może trafie na większą frekwencje;) Ale nie obiecuję, bo u mnie to nic pewnego, zabiorą dostęp i już Acha, amamen, ja w pracy odpoczywam, w sensie, ze od dzieci, bo zajmuje głowę czymś innym;) a dzis akurat prawdziwe urwanie głowy miałam, bo koleżanka z pokoju nie przyszła, a w związku z tymi zmianami jest dużo roboty, no i ledwie łapałam koniec z końcem:o Jutro pewnie też lepiej nie będzie:( Ale kiedyś się skończy, mam nadzieję, ze szybko;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwilkę, bo zaraz musze obiad odgrzewać Robertowi, bo on zaraz wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczzywiście nie samo odgrzewanie mnie wciąga, tylko, ze muszę z nim być w czasie spożywania;) no bo jak bym się mogła jego powrotem do domu nie zainteresować;):D:D:D Dobra idę już, bo on już podjeżdża pod dom papa Podnoście czasem temat, zebym go nie musiała wieczorem, albo rano na 10 -tej stronie szukać;):D:D:D chociaż nie, zawsze przeciez można wyszukać;) Mysia Pysia, a masz jakieś skany Martynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz aya ,że przesadziłam ,ale jak tak czytałam ...to po prostu takie odniosłam wrażenie i tak mnie naszło...i tak napisałam bez namysłu:O:o:o:o nie przesadzaj Aśka ślicznie wyglądała Julka! bardzo ładną miała sukienusię!!!!!!!! przynajmniej wykorzystasz ją częściej niż my:o aha a doszły 3 maile?????? bo ja nigdy nie wiem:o napiszcie proszę..........:o:o:o:o:o mysia dostałaś fotki???czy obrażona jesteś:p? no i fajnie tak towarzyszyć mężowi przy obiedzie:o mój też się obraza i mówi że jest to lekceważenie ponoć:O jak mąż wraca i je obiad to zonka powinna się krzątać po kuchni....po prostu być, a nie siedzieć na necie :O koniec świata z tymi facetami..........hihihihihihhihihihihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wiem w sumie czy ci wierzyć z tymi bucikami :D:D:D:D:D:D:D ALE ZAŁÓŻMY ŻE JULKA BUTY MA hihihihihihihhihihihihi dobre to....:D:D:D:D:D:D:D idę bo zaraz mamy gości ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Elcik może pojechała się wczasować a nam się nie pochwaliła:( mcdzia a ty gdzie się podziewasz? viola , mama fasolki i sylwek są na urlopie.....aya i mysia zagląda.....małgonia tez urlopuje ale tylko z pracy do nas zaglada..hm...a mamunia się rehabilituje :) aha aya ja zawsze na wieczór zaglądam...no prawie zawsze....więc nie ma obawy że będziesz musiała szukać tematu:) ;) ok zmykam , bo gościujemy się nadal ...byle nie tak długo jak wczoraj......:(:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Hej! viokam gdziekolwiek jesteś, życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Stol lat!!!!!!!!!!! Ja to dziś wybrałam się (mimo upału ogromnego!!!) do muzeum Powstania Warszawskiego. Jasio był zachwycony, ja mniej, bo musiałam Go dzwigać. Przyjechał do nas nasz świadek i teraz przynajmniej nie nudzę się jak mąż w pracy:) A Bartosz (znaczy świadek) się śmieje, że jak chodzimy wszędzie z Jasiem to nic nie wyrwie w Wawie. Tymbardziej, że Jasio troche do niego podobny:) Kończę, bo mam stertę prasowania niczym ścianę wspinaczkową! Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Ale jakoś coś mi czasu braknie A wszystkiego naj dla violkam 🌻🌻🌻 Zdjęcia postaram się jutro wieczorkiem wysłać, czeka mnie wizyta u mojego dentysty,ginekologa, internisty i jeszcze chciałam iść do okulisty i alergologa......... sypie się.......... Kochane postaram się na jutro te fotki wysłać .......a zdjęcia Nadii były super!!!!!!!!! Milo ma taki sam rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen ja sie nie obraziłam. jest mi tylko okropnie przykro😭 :(:(:(:(:(:(:(, ze tako mnie myślisz. Pół dnia nad tym myślałam. przeczytałam pobieznie kilka stron i nic takiego mi sie nie nasuneło jak Tobie. Napisałaś :cytuje \"......ale one mają podobne sprawy życiowe znaczy się związane z ojcostwem.......i takie tam więc je po części rozumiem....\":O:O:O:O:O nie mam zielonego pojecia o zyciu Wioli i jej problemach. Nie miałam złych intencji, bo niby po co miałabym włazić komuś do d........ I co mogłabym w ten sposób osiągnąć ? Amamen napisz mi prosze na jakiej podstawie przyszło Ci to do głowy bo chyba nie zasne w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Aya julka wyglądała cudnie i na pewno było jej wygodnie:) Nadia jak widze zachwycona swoimi urodzinkami. Pooglądałam zdjęcia i jestem zachwycona... ja chcę córeczkę!! :)Jasio po próbach zdmuchnięcia świeczki poszedł spać:) Idę spać wypiłam piwko z chłopakami i mnie zmuliło:) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a doszły 3 maile????????????????????????????????????? napiszcie mi któraś!!!!!!! dopiero poszli goście, skąd ja biorę takich gości co tak dłuuuuuuuuuuuugo siedzą???? mysia bardzo żałuje że tak napisałam, ale na jednej stronie tak śmiesznie (wydawało mi się) to wyglądało:O nie zwracałaś uwagi na wypowiedzi innej osoby tylko tak do jednej violi pisałas.....ok już nic nie napiszę.......:O nic takiego nie miało miejsca, a ja się po prostu czepiam i tyle ....nie przejmuj się mną...ja tak klepię trzy po trzy....jak mnie najdzie:o:o:o:o jeszcze raz sory ,zapomnijmy o tym ok????? 👄 a to buziak na zgodę dla mysi!nie gniewaj się na mnie....reszta dziewczyn mnie zna i one wiedzą, że ta amamen tak ma ;););) śpij więc spokojnie;) Nadia dostała dzis złote kolczyki i parę ciuszków i taka zabawkę- grzybek.........:D ja skończyłam sprzatać właśnie i idę spać..... elcik czekam na zdjęcia z utęsknieniem:D fajnie że jesteś;) bo już myślałam , że bez pożegnania wyjechałaś :) oj ale masz terminarz napięty z tymi lekarzami :):):) mocarna jestes :D:D:D:D:D:D AYA jak dziecko wybierze kasę znaczy że bogate będzie :) jak różaniec zakonnicą albo księdzem :( albo bardzo religijne, natomiast kieliszek to pijak,a książka nie powinna byc kolorowa z wiadomych względów;) ale jak książke wybierze to będzie mądre ....:) to wszystko! Mcdzia na córeczke przyjdzie czas;) wszystko do zrobienia przecież:);) oooo to ty też pijok jesteś;) hihihihihihi ok dobranoc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaglądałam wieczorem, bo Robert zajął kompa:( Ale za to wcześniej odwalił górę prasowania, więc się nie czepiam;) Zaraz obejrzę zdjęcia, jak dotarły:) Amamen, dostałam trzy meile;) No i przysyłaj jeszcze z wczoraj:) Ja zapomniałam wczoraj zrobić zdjęcia, a był u nas kuzyn Roberta z żona i dzieciakami (jedno takie trzytygodniowe -cudne!- Julka chciała go ciągle dotykać:o:D:D) Nasi goście są bardzo grzeczni, Amamen i wychodzą zawsze koło 19-tej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, masz rację z dziewczynką:) Ilość ciuszków dla dziewczynek jest nieporównywalnie większa niż dla chłopców:o Zawsze musiałam się powstrzymywać, zeby nie oglądać godzinami ciuchów dla dziewczynek, skoro wybierałam się na zakupy dla Mateusza:D:D:D Elcik, a Ty na przegląd;) idziesz, czy coś Ci dolega? Mysia, Ty się nic nie przejmuj, Amamen po prostu szybciej pisze niż myśli;) Ale i tak chciałabym z nią \"pogadać ustnie\", jak już kiedyś pisałam, bo Amamen chyba z jakimś fajnym akcentem mówi i często takich superowych słów używa, jak rozdziw na przykład:D:D:D:D Szkoda, ze nie można mówić przez neta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostałam zdjęc, żadnych, Elcik:( Acha, a od Amamen to były cztery meile, nie trzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, zdjęcia dostanę wieczorem:) Dobra, czekam:) Ja też szybciej piszę, niż myśle:O:D:D:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia dopiero dziś wieczorem, a lekarze to dentysta ide ze szczęką,ginekolog po pigułki, internista chciałam zrobić badania, okulista- zmiana szkieł i okularów, alergolog- po leki miałam się doniej zgłosić jak już urodze. A wiecie co ja to chyba moją teściówke to #$@#$@#@ nawet nie przyszła w niedziele do nas na góre tylko pijana spała a teść Milo kupił konika, moj rodzice jeździk i nocnik hipcio, od chrzesnej dostał rowerek a od chrzesnego taki pojaździk, jeszcze kupimy mu huśtawke. 16 sierpnia idziemy do dzieci zdrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Heeej! Jasiek dziś spał do 10, co prawda z przerwą między 7, a 8 ale niech tam...Ja sobie wstałam o 9 i zrobiłam depilację i pedicure, tak z nudów w sumie:) Amamen Jasiek teraz jak Nadia, co pileucha to kupsko. Wczoraj ciągneliśmy losy kto Go przewija. Ja nawet nie zdążyłam mu nocnika podstawić:)Ale to może przez te owoce, ostatnio się nimi zajada, aż się uszy trzęsą! Elcik to widzę przegląd robisz. Teściowa widzę morowa baba. Nie dziwię Ci się, że się wkurzasz, przynajmniej teśc stanął na wysokości zadania. Kończę, bo Jasio zamęczy wujaszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) Witam piorun, dawno Cię nie było;) Wakacje? Elcik, ja mam nadzieję, ze już jutro będę i skończy się to piekiełko w pracy:o Bo mam już dość:( Robię dziesięć rzeczy na raz i już nie wiem jak się nazywam:o Albo kolega Alzheimer wrócił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, Jasiek pewnie daje Ci fory z tym spaniem, bo upał:) To możesz odpocząć:D:D:D No i się pielęgnować:D:D:D Julka też wsuwa ostatnio owoce, no i z kupami podobnie:o Czyli inwestuję w pampersy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Witaj Aya! Piorun cos małomówny jak zawsze i posługuje się pismem obrazkowym...no cóż:) No ja chyba zbankrutuję przez te pieluszki. Wczoraj zrobiliśmy gigantyczne zakupy, a w lodówce tak jakos pustawo. Jak mnie to denerwuje. Zresztą ostatnio mało jemy, przez te upały. Piłyście reedsa cynamonowego? Pychotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia: specjalnie dla ciebie. POZDROWIONKA aya: :):):):):):):):):):):):):) (wakacje - zapomnij) w ogóle dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piłam, Mcdzia:( Nawet nie wiedziałam, ze taki jest:O A to po nim Cie wczoraj tak \"zmuliło\"?:D:D:D Ale jak cynamonowy, to na pewno spróbuję:);) Mcdzia, a jak z jedzeniem Jasia? ciągle tylko mleczko, no i owoce, czy już się dał przekonać? Piorun, no i \"przemówiłeś\";):D:D:D Nawet nie mogę Cie posądzać, ze Ci się klikać nie chce, bo emotikonki tez trzeba pisać, niestety;) Czyli praca/nauka tak Cię wciąga, ze rzadko zaglądasz:o To nie zazdroszczę:D:D:D Nic się nie martw;) Kiedyś musi być lepiej, więc i jakieś wakacje w końcu i Tobie się przytrafią;) Też buziaki dla wszystkich: 👄👄👄 Ja mam na razie chwilę luzu, albo to raczej cisza przed burzą;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dostałam tylko 2 maile od Amamen. Nadia ślicznie wyglądała w tej sukieneczce. :):):) a JulkA wcale nie gorzej. nie ma co udały wam sie dzieci:):):):). Ja nie mam na razie żadnych fotek na komputerze. No mam jedno ale takie co nic nie widac.:( ja chce tez fotki inyych dzieciaczków, Wiolkam poczekam az wrócisz no i Elcik nie zapomnij o mnie jak juz bedziesz wysyłać AYA prześlij mi jeśli możesz tą elektroniczną wersje książki TRACY HOOG. Bedę wdzięczna.:) na pewno sie przyda.🌼 Martynka dostała na urodziny komplet do piaskownicy🌼, hustawke, pianinko, 🌼 dwie zabawki edukacyjne. jedna to takie 4 klocki co z jednej strony otworek a z drugiej wzorek i trzeba dopasowac.🌼 a to drugie to kroliczek do ciągniecia za sznureczek co ma dziurki różnego kształtu zeby tam wrzucac klocki.🌼 ja wczoraj byłam u dentysty i jutro tez ide😭. trzeba wreszcie zadbac o siebie bo do tej pory to tylko z małą latam po lekarzach. no i do laryngologa bo przygłucha jestem:):):) Aya tylko pozazdroscic meza ktory prasuje no albo myje okna;);););) ( oczywiscie jesli dobrze to robi). Moj nigdy sie nie postarał.:( co po niektóry robi kolacje i kąpie maluchy:):). Mój to tylko czasem gary umył i na grilu cos upichcił. Czepiam sie co nie? no trudno na razie tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rorpisałam pół strony zajełam. sorki , ale nie mam czasu i tak pisze przez 3 godzinki po kawału i sprzatam w miedzy czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! wstałyśmy o 12!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! znaczy sie Nadka wypiła mleko o 6 i dalej spałyśmy jak mopsy!!!!!!!!! szok!!!!! pierwszy raz taki numer!!!!!:D PIORUN NAWET PRZEMÓWIŁ.......witam witam :D aya ja wcale nie mówię z żadnym akcentem:o tylko my poznaniaki mamy taką gwarę........i jak zaczniesz nią zaciągać to śmiesznie to brzmi:D:D:D:D tez byś się nauczyła....bez problemu :) elcik to rzeczywiscie teściowa wycięła wam numer...już nie chodzi o ciebie ale o wnuka, mogła zrobić wyjątek i chociaż w ten dzień nie pić.....:(ale podejrzewam że choroba alkoholowa jest silniejsza i już nią rządzi, skoro nie potrafiła (teściówka) się zmobilizować i nie wypiuć:(:(:(:(:(:( wiem coś na ten temat więc ci bardzo współczuję....... goście poleźli późno więc dzisiejsze wyspanie się przydało:) mysiu viola prosiła żeby ci wysłać bo nie zapisała sobie twojego adresu więc wysłałam ci :) fotki z roczku Oliwki;) no i aya po części ma rację mówiąc ze ja najpierw napiszę a potem pomyślę, ale zawsze taka byłam ,że mówię to co myślę....znaczy że jestem za bardzo szczera.........:) mcdzia ja tez juz piłam reedsa cynamonowego ...pycha....bo słodki ...;) a ja słodkie barrdzo lubię.......jak już wcześniej pisałam:) nadal słodzę po 6 łyżeczek do kawy albo herbatki:):):) i w ogóle lubie słodkości!:D:D:D:D:D MĄŻ się śmieje że po śmierci jak będą w niebie rozdzielać ludzi to mnie przeznaczą na kompot :(:(:( zmykam narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zdjęć z wczoraj , bo już pisałam że mąż pożyczył szefowi aparat na wczasy... tak , że do 15 nie będziemy mieć aparatu musimy teraz my od kogoś pożyczyć.....no bo wesela teraz i w ogóle a on sobie aparat pożycza jestem zła na niego jak nie wiem co!!!!!!! bo szefa aparat wpadł do wody jak byli na rybach:O:o:O i....utonął...:O czekam na zdjęcia od mysi!!!!! wykombinuj jakieś fotki, (jestem ciekawa( jak zwykle:) :D)jak wyglądasz i jak wygląda twoja Martynka:) pewnie jest ciemna po tatusiu Włochu :) mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×