Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Mysia, ja żadnych szaf nie widze na tych zdjęciach:o jeszcze wielodrzwiowych w dodatku:o:D:D:D szkoda,ze Martynki tak mało widać:( Fajny film oglądamy na polsacie, ale już się kończy chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzyp polny z witaminami. super produkt. dzieki temu paznokieć który mi pekał przez lata po prostu znormalniał. a ten zastrzyk to na ile starcza, ile kosztuje a Ty karmisz? AYA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dziecku poci sie główka bez powodu to może być pierwszy objaw krzywicy. to dlatego niunia dostała więcej vit. D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia, piszesz,że objaw krzywicy...hmmm. a on miał krzywe nóżki:( No i ma koślawe stópki teraz:o szkoda, ze mi nikt tego wtedy nie powiedział, a ja nie miałam wtedy internetu Bo tu się więcej można dowiedzieć, niż od \"specjalistów\" Wtedy twierdzili, ze wszystko w normie i wyrośnie:o Nie karmię już, ale chicłam nie mieć okresu;) No i mi lekarka zaproponowała zastrzyk:) U nas zł i na trzy miesiące, albo tygodni, przeczytam ulotkę, to napiszę dokładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w2 linuksie mi się nie włącza automatycznie num lock Miało być zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
To fajnie z tym zastrzykiem...Chyba się przestawię, bo tabletki to zawsze o innej godzinie łykam. Jasia wczoraj nie wykąpaliśmy, bo usnął tak mocno ok.19, a potem obudził się o 22 i wariował do 24. Wszystko mu sie pokićka i dopiero będzie.Idę zrobić śniadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Gdzie Wy dziewuszyska? Pustak z tego naszego forum dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po zastrzyku;) a dzieciaki po szczepionkach:) mati był strasznie dzielny, prosił tylko, zeby pielęgniarka zaczekała, aż powie, ze już można mu zrobić i już;) a Julka tylko chwilkę płakała:o A mnie wcale ten zastrzyk nie bolał:o Zdziwiłam się okropnie:o Zobaczymy, czy będa jakieś skutki uboczne, znaczy o plamienia mi chodzi;) w ulotce pisało też, ze można utyć tak 3 kilo na rok, to chyba żadna tragedia i nie ma co demonizować;) Zobaczymy, jak będzie, ale jakmwszystko ok, to zostaję przy tym, skoro nic nie boli:D:D:D gdzie Wy sie podziewacie? U nas cały dzień leje, a właściwie to już od wczoraj:o Tak jakby nie mogło być normalnie, tylko albo upał, albo deszcz i śladu słońca nie widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was:(😭😭😭 to znikam😭😭 Może uda mi sie zajrzeć wieczorem:) Miłego popołudnia❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze odświeżę;):) Julka waży 10.800 i ma 78 cm. A Mati 27m kilo! Wielkolud:D:D:D A i mam podawać po jednej kropli wit.D3 w dni pochmurne, a w bardzo słoneczne nie;) Albo vibowit bobas zamiast witaminy D3. Napuszcie co u Was:):):):) Bo tak tu pusto strasznie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Martyna wcina neknarynkę.na razie nie dostaje owocków ze słoika bo tyle tego wszedzie ze po co?:D Aya, duża ta Twoja córa. Moja to m-c temu wazyła 8 300. 69cm. Co do tych zastrzyków to nie mam zaufania do Provery. To jest jedyny lek antykoncepcyjny jaki mozna podawac kotom i psom ( oczywiście płci żeńskiej). Wiem, ze po zbyt długim stosowaniu można dostać ROPOMACICZE. To tak jakby testować Provere na zwierzetach i rezultat nieciekawy. Aya więc radze Ci szczerze nie używaj tego za długo!!!!!!!!! Nie wiem jak to sie leczy u ludzi, ale u kotek to sterylizacja. AYA właśnie mi siecoś przypomniało. imię AYA znam z jednej gry na play station \"Resident EVIL\". Niezła była z niej babka, taka wojownicza. A tak w ogóle to któraś tu jest czy tak sobie gadam sama do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu Pysiu, moja \"aya\" to od tego, że Mati tak na mnie mówił, jak zaczynał mówić;) Mówił przez \"j\", a nie\"y\", ale jakaś aja juz była;) Ja jestem miła:D:D:D:D:D Mysia, to nie mogłaś wcześniej z tą informacją o zastzryku? Ale moze to co innego, tylko nazwa podobna, ze się tak połudzę;) Teraz ja jestem sama:( Może wieczorem późnym wpadniecie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya miałaś mi przesłać książkę Terry Hoog-pamiętasz? Czy ten przystojniak znowu Cie meczy? Ten Twój Mateusz to duży chłopak, córka mojego brata jak miała 6 lat to ważyła 20 kg. Na te koślawe stópki to weź skierowanie i idź do ortopedy. Im wcześniej tym lepiej.Moja Martynka urodziła sie z lekką wadą lewej stopy zwaną przywodzeniem.dopiero co zrobili jej na wymiar taką jakby szynę z plastiku. Wygląda jak kozaczek na rzepy a fachowo nazywa sie \"APARAT DAFO\" Mcdziu zastanów sie czy chcesz się przestawić na zastrzyk. Może lepiej plasterek 1 na tydzień. tylko, ze to trochę droższa sprawa. Aya przepraszam, ze nie napisałam wczoraj o działaniu ubocznym, ale 1 zastrzyk na pewno nie zaszkodzi. powiem tylko ze u kici to sie daje 1 zastrzyk co 6 m-cy. jednej takiej tu blisko to po 2 latach się zaczeło paprać. czyli po 4 zastrzykach. nie wiem jak na to patrzeć. po prostu szkoda ryzykować własne zdrowie. a nazwa na pewno nie jest tylko podobna bo jak Provera to Provera. mama daje to w tabletkach kocicom na dworzu jak mają rujkę zeby nie miały małych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki! ja dziś byłam u fryzjera. zrobiłam pasemka na odrosty i nieco przyciemniłam włosy>>>>>>znaczy się więcej mam brązowych tych pasemek:) a popołudniu wybralismy sie po rolki do Nikoli.....bo przecież nas męczy już od trzeci tydzień,a chciałam kupić nie takie \'\'tępe\'\' tylko takie bardziej wypasione;) :D przy okazji trafiłam w Lesznie na wyprzedaż i bluzki do Niki były tam po 8 zł( a jaki materiał!!!!!!!! super!!!) i dres 24zł....normalnie byłam w szoku!!!!!!! bo materiał super zobaczymy jeszcze po wypraniu.......;) fajny sklep dla dzieci znalazłam dla Nadki kupiłam spodenki długie i półdługie......łeeeee ogólnie to straciłam trochę kasy dziś:);) i jestem przez to zła:p aya śliczna ta sukienka!!!!!!! też się nie podlizuję :p naprawdę bardzo ładna!!!!!!!! ty nawet nie musisz nosic stanika do takiej sukienki;) ty to masz dobrze!!!!!!! nie to co ja....wiecznie uprząż muszę zakładać:) aya Nadka ma też ok 11 kilo:D a Nikola 20 więc Mati to rzeczywiście wielkolud:D ALE DZIEWCZYNKI ZAWSZE SĄ DROBNIEJSZE:O mysiu ja powiększałam i nie umiem wszystko rozmazane......ale jeszcze spróbuję....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho bo mi się udało! powiększyłam cię mysiu!!!!! idę się najeść:D i zaraz przyjdę poczytać wasze wpisy.bo musze stwierdzić ,że dziś okrutnie mało dziś napisałyście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen zrób sobie zdjęcie i nam się pokaz.🌼 My tak mało dzisiaj napisałyśmy, no bo nas mało jakoś tutaj:). Jak Ciebie nie ma to nie ma kto pytań zadawać i już.:D Mcdzia wracając do tematu pieluch to te lepsze czyli PAMPERSY możesz zakładać na noc (jeśli małemu przesiąkają te drugie), a w dzien co sie cześciej zmienia to można te tańsze DADA z Biedronki i już jaka oszczedność. Co wy na to dziewuszki?????????? Aya o jakiej kiecce pisze Amamen, bo zgłupłam i nie wiem o co chodzi.:O A jak nie widziałam, to chce zobaczyć. Co ja jakaś gorsza jestem czy coooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że masz rację z tymi pieluchami mysiu;) zgadzam sie z tobą tylko że ja boję się skoro w pampersach zawartość Nadia ma na pleckach to co będzie w tych DADA??????:(:(:( :O myślę intensywnie jaki by koczek Nikoli wysmyczyć na to wesele.......:) i co jej ubrać na przebranie:O to wesele jest o 18- nastej...troche późno ale Niki ma nieść obrączki na tacy przez środek kościoła....:) kuzynka tak chciała i jak mam teraz jej nie zabrać? będzie rozżalona:O a Niki już ćwiczyła w domu nosiła talerzyk deserowy a na nim moje pierścionki i chodziła tak po całym domu :O będzie miała ważną fuchę:o kupiłam jej sukienkę taką różową.........ach.....miód malina :)znaczy ,że mi się tak bardzo podoba i nawet cena mnie nie odstraszyła:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę spać bo gadam sama do siebie co tu się porobiło na tej kafeterii:o pusto głucho i cicho:) w sumie juz późno jak na was:p ja sma nie wiem w czym jeszcze pójde bo jak będzie zimno to w tej sukience nie będę marzła przecież.......nie wiem jak wy, ale ja straszny zmarzluch jestem, polar to jest podstawa na wieczór :o:D WIĘC MOŻE PÓJDĘ W TYM RÓŻOWYM KOSTIUMIE CO MIAŁAM NA KOMUNIĘ? CO MÓWICIE MOGĘ w tym iść??????:o:o:o czy będzie obciach?:o:o:o....e tam zobaczymy..... dobranoc moje panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia, pamiętam o tej książce tylko jej nie mogę znależć😭 Nie wiem jak i gdzie ją zapisałam😭 Obawaim się, ze w domu i mój mąż z 10 razy przeinastalowywał system i ją może szlag trafił:( Ale zrobię wszystko, zeby ją odnależć:) Zaraz przeszukam w pracy, bo może jakimś cudem tu też mam;) Amamen, jasne, ze możesz iść w tym kostiumie różowym, ale ponoć od czwartku ma juz byc cieplutko, więc w sukience też nie zmarzniesz;) w mońcu chyba będziesz tańczyć, nie? A dla pewności to weź polar:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze o pieluchach: te z biedronki maja ściągacz na pupie, znaczy na pleckach bardziej, więc może Nadia się nie pobrudzi;) No bo pampersy jednak nie mają:o Ja już kupiłam te dada i wg mnie są lepsze od happy, bo są mniejsze, a te z happy, to nawet na Mateusza pasują:o Bo sobie kazał wczoraj przymierzyć:o:o On to czasem ma takie pomysły:o ...no dziwne... Ale szybko zdjął, jak mu się chciało kupę i zastanawiał się, czy nie zrobic jak Julka, a ja mu powiedziałam, ze go nie umyję i będzie tak chodził potem...ble...fuj... On czasami zachowuje się jak dzidzius:O Mówi jak julka, albo chce, zeby go nosić:o AMAMEN, czy Niki też tak robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ej no serio tu jakoś pusto i głucho! Wysłałam dziś poleconym pismo do właścicielki pralni i kawałek materiału z której została zrobiona. dopisałam, że sysyłam próbkę materiału, aby Pani mogła porównać stan sukni przed i po ,,czyszczeniu'' w Pani pralni:) Tak się wczoraj zdenerwowałam wieczorem i zaczęłam rozpamiętywać ta sytuację z suknią, że nie mogłam usnąć. Czytam ,,Kod Leonarda Da Vinci'', wciągnął mnie od pierwszych stron. Kupię te pieluszki Dada jak będę przez tydzien u rodziców. Wypróbuję je, poza tym ceny pampersów czy happy w Kole są nieporównywalne z tymi z hipermarketów w Wawie. Amamen pewnie, że możesz iśc w kostiumie, wyglądałas w nim suuuper! A na przebranie zawsze możesz zabrac sukienkę:) Niki pewnie podekscytowana swoim zadaniem. Pewnie będzie to pięknie wyglądało, uwielbiam takie widoczki. Świetny pomysł miała kuzynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Mysiu Pysiu dzięki za te informacje o wit. D3. Ja Jaśkowi teraz nie dawałam, ale zaczęłam bo poci się sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia, przesłałąm Ci o zaklinaczce:) Z firmowego adresu, więc najpierw zobacz co, żebyś nie skasowała:D:D Dlaczego wcale nie wpadacie (Mcdzia tylko się pojawiłą na posterunku;) ). Nawet Amamen nie ma:( Nie mów mi, ze jeszcze spisz! Już o innych dziewczynach nie wspomne😭😭 Nie mogę was poczytać😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia, nie zebym panikowała, ale już tyle stron o antykoncepcji przejżałam i nigdzie nie ma, ze ten środek jest dla zwierząt:o Cholera:( Pewnie weekend spędzę przy kompie przez to:o Ale jaja:D:D:D:D Pewnie jestem ostro trzepnięta:o I w ulotce były wszystkie możliwe skutki uboczne, a o tym ropomaciczu nic:o Ale może to tajne sa info:o Muszę coś znaleźć, bo oszaleję😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×