Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Gość Mcdzia
Uff siostra już siedzi w samolocie i wszystko poszło gładko...Jeszcze w bagażu miała z 10 kilo witraży-aniołków, które robi mój tata. Mój brat sprzedaje je w Irlandii i ida jak świeźe bułeczki, w przeciwieństwie do sklepów w Polsce:) Aya jakie to rozkoszne z tym prezentem od Mateuszka. Ja dziś myjąc okno zastanawiałam się co będzie robił Jasiek jak dorośnie i czy będzie odwiedzał starych schorowanych rodziców:) Jacek jutro idzie do chirurga i strasznie się stresuje. Ma jakies zgrubienie i musi je obejrzeć lekarz. Najbardziej się boi, że trzeba będzie to wycinać, a ostatnio sporo urosło. Jutro się okaże, o ile lekarz będzie profesjonalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ma Jacek to zgrubienie, jesli można zapytać? Bo Robert ma takie guzki na głowie (śmiejemy się, ze to są rogi:D:D), ale coś z tym trzeba zrobić, bo jest coraz większe, tylko, ze to chodzenie do lekarzy jest takie skomplikowane:o Czy Jacek potrzebował skierowanie do chirurga? Ale z tymi starymi i schorowanymi rodzicami to dałaś czadu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
No własnie on ma to zgrubienie na tym...no...pośladku:D Tylko, że to nie jest śmieszne, bo jego to boli jak dłużej posiedzi, a w pracy to przeciez siedzi 8 godzin na tyłku. Oczywiście potrzebował skierowania i czekaliśmy na termin około miesiąca. Jutro się wszystko wyjaśni. Rzeczywiście chodzienie do lekarzy w tym kraju jest skomplikowane, chyba że ma się kasę. Po porodzie łaziłam z moją niezagojoną szramą po cesarce od lekarza do lekarza. A chirurg to nawet mnie nie wpuścil do gabinetu, tylko odesłał do recepcji na zapisy. Najbliższy termin był za dwa miesiące. Dobrze, że Jacek miał znajomego chirurga w Kole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to całe szczęście, że Robert ma na głowie, bo właściwie mu to nie przeszkadza:D:D A na pupie, to trochę niewygodnie:o Mam nadzieję, ze chirurg rozwieje wątpliwości Jacka i szybko no i bez komplikacji sprawę załatwi i nie trzeba będzie kolejny miesiąc czekać:o Te terminy właśnie mnie rozbrajają, już możesz dawno wykitować, albo zrezygnować z takiego leczenia:o Jedyne wyjście, to rzeczywiście kasa, tylko trezba ją jeszcze mieć:o Mam nadzieję, ze się okaże, ze to nic poważnego i lekarz go nie nastraszy:) Nie wiem, jak Twój Jacek, ale mój mąż jest troccchę wrażliwy na swoim punkcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam mamunie i fajna z niej laska:D wcale nie powiedziałabym że ma dwójke dzieci:)...ładna z ciebie dziewczyna! a Jasio to duży chłopak .....dorosły i wielki!!!!! jejka jednak chłopaki są większe od dziewczyn! Jaś i Millo i Michał sa tego przykładem, a jak fajnie je!!!!! i trzyma ten kubek ...no duży chłopak!!!! no to śliczny prezent dał ci Mati! dzieci są słodkie.....:D:D:D:D:D CIEKAWE CZYM MĄŻ CIE ZASKOCZY........??????? aya nie bądź taka pewna że zrobiłabyś o wiele więcej.....ja z niczym nie mogę zdążyć przez komp:O:O:O gdybym tu nie siedziała dawno bym miała poprasowane na przykład ....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym kompem, to masz rację, amamen:D:D:D Poza tym, jak Julka śpi, to uja zazwyczaj gadam albo bawię się z Matim;) więc i tak nic nie robię;) Ale tak mi się zamarzyło mić takiego spiocha, który choć rano pozwala się wyspać:D:D:D A prasowanie to mordęgaa, więc nie dziwię się, ze to odwlekasz, jak się da;) Ja lubię prasować za to ręczniki, prześcieradła i pościel o ile jest z tych dobrych gatunkowo i nie powykręcana po praniu na wszystkie strony;):D:D:D Violkam, zamieńmy się, Ty mi daj te poszwy, a ja Ci podrzucę resztę, szczególnie rzeczy Roberta, bo one takie wielkie, że muszę po kilka razy przekładać, bo się całe nie mieszczą na desce:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...mam ogromnego lenia:( nic mi sie nie chce i jeszcze ta pogoda mnie dobija....:( chyba łapie mnie dołek...:(:(:(:( i napisałam w dodatku że Jasio jest wielki i dorosły:O:O:O normalnie roździw ze mnie:(:(:( wysyłam wam maila a może go już macie? podpisany jest:\'\'znowu moje wczasy \'\' napiszcie czy doszedł...... idę bo Nadia ma zły dzien... dziś tak czegoś mi żal...tych wakacji, to że będzie jesień...to mnie przytłacza...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D no koszulki i rzeczy Oliwki zdecydowanie bardziej lubię prasować niż wielkie poszwy :D to zamieńmy się, tylko że ja jeszcze prania z pościeli nie robilam. To póki co nie ide na taki układ :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie poszłam :) ale idę bo mała wstała coś nie w humorze.....dziś sraczki brak:):): hura!!!!! a je normalne jedzenie...nie wiem o co w tym wszystkim już chodzi:O może to zęby?????nie wiem:O ja wam dam może koszulki mojego męża co????????:D to wtedy możecie narzekać.......zawsze wyzywam jak mam te jego wielkie XXL -owskie rzeczy prasować jego koszulka polo to jak moja długa sukienka.....:D jego rzeczy nadaja sie jako plandeki na przyczepki albo na żuka:O:O:O..........hihihihihii jak mu tak gadam to jest zawsze zły :D...ale i tak go kocham;) idę bo marudzę dziś jak stara baba.................................i zapadła niezręczna cisza...:O:O:O aya napisz co przygotował dziś twój mąż........;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia obejżałam o tyle o ile mój komputer strawił zawiesił się i koniec Elcik.............Miłosz...........26.07............10.04 kg...........82cm Zapomniałam od siostry wziąść płyty ze zdjęciami ........... Milo był dziś u dziadków (mojch rodziców) bo ja byłam w urzędzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Elcik ty znowu w biegu...:( ach ide juz bo żadna nie chce ze mna gadać.... obrażę się dziś na was...:O...może mi to pomoże....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak sobie siedze, deszcz okropnie leje i tak jakos smutnawo... nie chce jeszcze jesieni abuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, napisz jak długo Nadia miała te kolczyki co kosmetyczka zaklada? Byłam dziś sie dowiedzieć i powiedziała że conajmniej miesiąc musiałaby nosić aż się wszystko zagoi a potem można zmienić. A Ty już zmieniłaś? Na jakie najlepiej? - Kółeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek nie załamuj się ;) słyszałam że jeszcze we wrześniu ma być na dworze 30 stopni :) Ale jesieni, zwłaszcza takiej deszczowej, to nie cierpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadka jeszcze ma te kolczyki co na początku:) ale jej niedługo założę kółeczka:) mam po Nikoli:) najlepze kółka bo się nie haczy......a Nadia wcale nie była zainteresowana, tym co ma w uszkach i wcale nie grzebała........:) i nadal nie grzebie:)... wiecie co? ludzie myślą że NADIA TO CHŁOPCZYK :D:D:D:D no załamują mnie normalnie....:( gupie te ludzie jakieś....:( :D:D:D:D teraz będzie gorzej viola , bo mała już kuma o co chodzi i nie da się dotknąć:( ale zobaczysz zresztą....a sylwek ty tez chciałaś kolczyki dla małej tak? zdecydowałas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobrą wiadomość od męża, nie będziemy biedni jednak;) hmmmmm mój mąż to prawdziwy pan domu - zapewnia nam byt:) już się martwiłam po tych podwójnych wczasach ,że będzie cienko z kasą, ale jak się okazuje mąż stanął na wysokości zadania......:) widzicie? jednak faceci nie są źli ;) a my też mamy kredyt do spłacania(bo coś było o kredytach) na auto, bo nam zabrakło troszkę, zeby dołożyć...:(....no ale nie mozna wiecznie narezkać bo czasy są jakie są:( :D:D:D:D:D:D:D:D JUŻ NIE MAM DOŁKA :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dobre matki polki........nie siedza na kompie:( aby ja taka chora na tym punkcie ...a pranie sobie leży i czeka na lepsze czasy;) wszystko mam w dup...... tak jak ten motylek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje dla męża Amamen ;) Super! Jak moj mąż zda egzamin ten na którym był w Wa-wie, to też nam się polepszy ;) Ale nie wiadomo kiedy ogłoszą wyniki. To mówisz że kółeczka najlepsze? Tak myślałam, ale wciąż się zastanawiam czy przebijać, czy nie. Ona i tak by płakała i tak, teraz czy 2 miesiące temu. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł z Oliwką sie gilgoczą, a mała się cieszy, tatę boli brzuch ze śmiechu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zdecydowałam sie na kolczyki, moze w tym tygodniu pójdziemy przebic mała dostała od babci wkrętki takie malutkie z cyrkonia w srodku, mam nadzieje ze jej nie beda przeszkadzac póxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jej będą przeszakdzać to zdejmie potem ;) jak będzie starsza...i problem z głowy.........sylwek ty jesteś na gadu bo się nic nie odzywasz? :O:O:O aya ma pewnie romantyczny wieczór....i dostanie upominek.....już ja to wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo przepraszam ze wysłałam maila trzy razy....wy to nawet nie raczycie mi powiedziec ile razy doszedł i czy w ogóle doszedł...., tylko Robert był taki uprzejmy i raczył mi napisać....jednak te Roberty są fajne :D ...ach...moja słabość.....hihihihihihihihi mysia gdzie ty sie podziewasz.....??????:O mcdzia twoja siostra da sobie radę na pewno!!!!! ale sie rzuciła sama do Irlandii ho ho ho podziwiam ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mi sie przypomniało...gdzie jest piorun? dawno się nie odzywał....szkoda :( gdzie wy jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik.............Miłosz.........26.07............10.04 kg...........82cm Amamen.............Nadia...........31.07............10.8 kg...........78cm Mysia Pysia.........Martynka.......27.07.................kg..............cm zrobiłam z tym porządek:D IDE W TAKIM RAZIE JEŚĆ jak was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem:D właśnie się obzerałam, az mi brzuch pęka....hihihih to chyba tak niezdrowo na noc, ale co ja zrobie jak kocham jesć:P mezulek dostał ochrzan za pisanie takich rzeczy na gg teraz ogląda mecz wisełki i tak sie podnieca ze na pół domu go słychac, jak obudzi mała to bedzie z nia siedział, a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczyłam Oliwię schodzić z wersalki tyłem, szybko pojęła, ale robi to tak szybko że się zapomina i trzeba ją pilnować żeby nózki jej się nie zaplątały i żeby nie spadła :O Amamen, Ty coś wiesz...? no - o romantycznym wieczorze Ayi? pewnie wypytałaś Roberta o szczegóły, co? ;) Elcik................Miłosz.........26.07............10.04 kg...........82cm Amamen.............Nadia...........31.07............10.8 kg...........78cm Mysia Pysia........Martynka.......27.07.................kg..............cm Violkam..............Oliwia...........30.07...............8,4 kg........74cm Sylwek ja też uwielbiam jeść, teraz nadrabiam za wszystkie czasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisał ali ze ogladał jej zdjecia z nad morza i wysał jej taki obrazek z serduszkiem z resztą Ala ci to dokładnie wytłumaczy a ja terazz pogadałam sobie z jej meżem bo ona poszła jeść gratulacje dla Oliwki noego wyczynu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik................Miłosz.........26.07............10.04 kg...........82cm Amamen.............Nadia...........31.07............10.8 kg...........78cm Mysia Pysia........Martynka.......27.07.................kg..............cm Violkam..............Oliwia...........30.07...............8,4 kg........74cm Mama fasolki........Michał...........22.07..................kg............cm Mysia Pysia teraz dopiero doczytałam twój wpis :) Może podam Ci swoją komórkę i we wrześniu się jakoś umówimy 607 770 993 Szkoda, że nie będziesz miała netu :( Jutro rano wyjeżdżamy, tym razem bez jaj ;) naprawdę rano. Bo nam to potrafi zejść cały dzień na pakowaniu :O ALe jutro daleka droga bo jedziemy aż za Poznań i to będzie nasza pierwsza taka długa droga z Michałem. Dziewczyny jak Wasze maluchy zniosły tak długą podróż nad morze na przykład? Kurczę, Wy to jechaliście na noc przecież. No właśnie Sylwek o co chodzi z tym Robertem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×