Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

witam już po bło ok maluchy jak zwykle darły sie jak oszalałe u mnie tez troche płakało dowiedziałam sie ze jednak mi nie wezma tej 1,5 godz:(:( lece po mała do wieczorka ciekawe jak tam Meteor i NIki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się coś z internetem popsuło i nie mogłam nigdzie wejść Jestem za to głodna jak wilk, a skoro o jedzeniu mowa, to pewnie zaraz sie zgubiona amamen pojawi:D:D Nawet nie napisała, jak było na tych urodzinach:o A może my takie nie dobre, a ja ból głowy powalił po prostu:o:( Własnie zadzwoniłam do szkoły angielskiego, tam gdzie chodzi Mati i okazało się, że na dzień dobry muszę 300 zł przygotować😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się zegnam z Wami, przynajmnie na czas drogi do domu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też jednym okiem zertam na Kafe w miare możliwości ;) I po pracy idę zaraz po małą. ;) Sylwek to pierwszy dzień masz już za sobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ta ostatnia godzina najbardziej się dłuży w pracy :(:O Ale za to jak tydzień szybko zleciał, dopiero był poniedziałek a już piątek :) Dni uciekają a my się starzejemy ...;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też do 13-tej wydawało, że dziś jest piatek:D:D Mati będzie chodził na angielski już trzeci rok, to jest taka szkoła specjalnie dla dzieci helen doron, może u was też są? Tam można zapisać już roczne dziecko, ale to chyba za wcześnie;) jak dla mnie:) My zaczęliśmy, tak jak większość od 3 -go roku, więc jeszcze macie sporo czasu, który błyskawicznie ucieka, jak zauważyła Violkam;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co??????????????????? mnie chcecie wyrzucić ? ale za co? :O buuuuuuuuuu jestem przecież jestem.....:D wczoraj na urodzinkach było superowo:) aby Nikola spadła ze zjeżdżalni i ma wielkiego siniora:( ale z drabinki :( i tak leciała głową w dół i obijała się o tę drabinkę:(:(:(....buuuu😭 biedna moja córcia 😭...no ale jakos przeżyła:):):) a dziś w szkole było krótko, jutro juz się zacznie:( tylko głupio zrobili, bo w pon. i wt. na 7.20 do 13.05 a śr. czw. i piąt. od 11.00 do 15.50...:O:O:O...jakoś na 11 się wyrobimy ale na 7.20????????????????????????????????????????????? oszaleli jak Bozię kocham!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D No i ja kupowałam \'\'Wesołą szkołę\'\' 5 części za 70 zł( ale już o tym pisałam przecież:O:O:O) a angielski Niki ma prywatnie 10 zł za lekcję:) a jeszcze kontynuować będziemy basen nastepny kurs, więc dojazd i czas trochę mi zajmie:( bo najbliżej mamy na basen do Krotoszyna a jest to całe 25 km:( no i dopiero będę wiedzieć w poniedziałek w jakie dni będzie to pływanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tornister ma poświęcony , więc już wszystko Niki spakowała co trzeba do niego i jutra nie może się doczekać:O, dużo dzieciaków zna z przedszkola i koniecznie chce siedzieć jak najbliżej pani z przodu , bo przecież nic słyszeć nie będzie co pani mówi :O:O i koło Ani, takiej koleżanki z przedszkola ....hihihihihi a potem w gimnazjum będzie wybierała ławki bardziej z tyłu, tak żeby korzystnie można było ściągać....:O ja tak przynajmniej robiłam:):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ze Mai się załapie na basen z przedszkola, bop mają co drugi tydzień, tylko ilość miejsc ograniczona:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam:D:D:D Jakim cudem wyszedł mi taki popis??????/:D:D Mati jest zadowolony w miarę, choć powiedział, ze przedszkola nie polubił, bo tak za nim dziewczyny biegały, ze nie zdążył się nawet wysikać:D:D:D Ale nie ma oporów co do pójścia jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, a przedszkole też się u was od mszy zaczynało??? U nas chyba nie ma takiego zwyczaju:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wy w miastach macie lepiej ,u nas trzeba samemu dogadzać dzieciakom:( angielski , basen i inne:( a w ogóle ludzie dziwne jakieś są u nas, bo po co na angielski i pływanie??????????????co to za wymysły??????????:D ale mam sąsiadke super i można coś zorganizować przynajmniej;) wytłumacz mi aya na co te 300zł?????????????zwariowali czy co???????????? do przedszkola? tyle kasy????eeeeeee cos niewiarygodne? na co?????tyle kasy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przedszkole też...wy to w ogóle jacyś pseudo katolicy w tych miastach....ani roczku w kościele nie macie ,ani roku szkolnego:(:(:(..normalnie poganie są z was......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, nie do przedszkola, tylko na ten kurs angielskiego:o Przedszkole chyba ze 140 zł będzie kosztować;) A ta pierwsza wpłata na angielskim to jest za podręcznik, ćwiczenia, kaset no i tornister firmowy, w którym to wszystko sie mieści, no i za jakiś tam czas lekcji;) Nie wiem dokładnie, ale cały kurs chyba ok. 800-900 zł kosztuje na rok. Ale nie jestem pewna:o Dowiem się w poniedziałek, mam nadzieję, jak Mati tam już pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, my to nawet do kościoła nie chodzimy w niedziele:D:D:D ale nie jesteśmy przez to gorsi od tych, co chodzą, apo kościele...sama wiesz, jak to wygląda: jeden drugiemu oczy by wydłubał:O Ostatnio, jak byliśmy na mszy na ślubie, to już miałam dość, bo Mati w ogóle nie jest cywilizowany i takie pytania zadawał na głos, ze cała nasz strona się dusiła ze śmiechU:o Już przemilczę, jak zaczął po swojemu śpiewać, gdy wszyscy spiewali \"Ojcze nasz\":O Jakby w jniego coś wstąpiło po prostu, bo zazwyczaj się tak nie zachowujez:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...niepotrzebnie napisałam, bo przestaniesz ze mną gadać:(😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzisz? do kościółka? niu niu...nieładnie ...ale Boga nosi się sercu a nie że chodzi się do kościoła na pokaz :O:O:O oj wielu takich ludzi ....wielu...... ale to zły przykład dla dziecka mimo wszystko, bo od kogo on ma się uczyć? jak nie od rodziców? i potem dzieci zachowują sie tak jak Mati............ale cię zjechałam jak stara ciotka -bigotka:O:( ale tak to wygląda...... ok już przestaję się mądrować:) idę na spacer pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, ale ja mam do tego inny lekki stosunek i uważam, że dzieci same kiedyś zdecydują o tym, czy chcą chodzić do kościoła, czy nie;) Przecież nie trzeba chodzić do kościoła, by byc dobrym człowiekiem, a z drugiej strony chidzenie do kościola wcale tego nie gwarantuje;) Także wcale się nie przejęłam tym, ze mnie objechałaś:D:D👄 Miłego spaceru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka źle napisałam....chodzi o to że każdy robi jak uważa przecież:O a ja tu takie morały....sory.....:D:D:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być inny, a nie lekki:D:D:D idę sprzątać i tez na spacer, jak się dzidek obudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy zdecydują ? a do komuni go poślesz tak? bo ogół pójdzie?:O w sumie masz racje ale każdy ma inne podejście prawda? dobrze że się nie przejęłaś:D JA TAK DZIŚ KLEPIĘ TYLKO :o:o:o HIHIHIHIHHI IDĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze pójdzie, bo ja nie byłam i wiem, jak to jest być innym:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia ...........Kamilka......8.06..........10,8 kg..................74cm .....................Dominika......8.06..........10.8 kg................ 74cm Mcdzia ...............Jaś....... ..4.07...........10.8kg..............80,5 cm Mama fasolki......Michał........22.07..........10,680kg.............80cm Małgonia............Ola...........25.07...............kg....................cm Elcik................Miłosz.........26.07........10.04kg................ 82cm Mysia Pysia........Martynka....27.07...............kg...................cm Aya..................Julia..........28.07........... 10,8kg...............78cm Violkam.............Oliwia........30.07.............8,4kg...............73cm Amamen............Nadia.........31.07............10.4kg...............78cm Sylwek..............Emilia.........22.08.............8.2kg...............71cm Mama Zuzki........Zuzia.........9.06.05...........5.. kg.............62 cm Mam nadzieję, że to aktualna tabelka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×