Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

🖐️ własnie sobie uświadomiłam, że święta się zbliżają a ja nie mam ani zakupów porobionych, ani nawet planów co mam gotować i piec. A Paweł wymyślił kluski ziemniaczane które bardzo lubi :O nosz qrwa, na Święta??? :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podniosę nas a co... kawy mi się chce, ale zrobić mi się jej nie chce. Co za dzień. Flaki z olejem... :O Dziś muszę więcej czasu z Oliwią spędzić bo wczoraj przez cały dzień jej nie widziałam, a wieczorem za mało wyściskalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tylko ja mam frekwencje utrzymywać?? zobaczcie, mamy rocznych urwisków doganiają nas ilością wpisów :D Amamen, Sylwek, liczę na Was!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem jestem:D:D:D:D:D E DOGANIAJA BO MAJĄ JEDEN TEMAT A MY DWA....ZNACZY SIĘ TEZ JEDEN ALE W DWÓCH MIEJSCACH....;) viola na pewno jestes ładna w tych nowych włosach ,skoro facet chciał numer:) olsniłaś go!!! i uwiodłas.......:D:D:D:D BĘDZIEMY PODNOSIC A CO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gupie te reklamy... 😠 chcialam cos napisac ale juz mnie woła Pawel bo małą wykąpał :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę sobie sama:O:O:Orobert w pracy chyba pójdę zaraz spac do jutra papapapapapa:D:D:D:DD:D:D:D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam te nasze wpisy i stwierdzam ze sa mało mówiące...:D znaczy się nic nie mówia.......:O:O:O:Onie maja żadnego tematu żadnego przemyslenia, tylko sa takie mechaniczne:( tyle tylko, ze pozwalaja przetrwac naszemu tematowi tutaj:O:O:O:O:O:O o są mało wymowne....no wreszcie znalazłam to słowo. w mojej pustej już o tej porze, głowie:D:D:D NO TO EROTYCZNYCH SNÓW ŻYCZE SUPERAŚNYCH NORM I W OGÓLE SPOKOJNEJ NOCY.............pa.....moje panie! komisja czuwa ....jak zwykle;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało wymowny wpis
:D:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co???? pewnie że mało mówiący albo mało wymowny albo bezsensowny albo.... jak tam chcesz:D:D:D:D EEE Z RACJI PRZYWIĄZANIA I NAWYKU TU SIE WPISUJĘ I CHCĘ ABYŚCIE TEZ TU SIĘ WPISYWAŁY NOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechaj wielkanocne życzenie, pełne nadzieji i miłości, przyniesie sercu zadowolenie dzisiaj i przyszłości..... WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH, SPOKOJYCH, SŁONECZNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH DLA WSZYSTKICH MAM, TATUSIÓW I WSPANIAŁYCH DZIECIACZKÓW ŻYCZY MAMA EMILKI:DA:DA:DA:DW:DK:DM:DM:DE:DM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje życzenia nie będą wyszukane ale szczere:D Zdrowych spokojnych świąt, słońca w święta i w ogóle w życiu, radości i zadowolenia! 🌻 🌻 🌻 dla wszystkich wspaniałych mam ich męzów i dzieciaczków!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem obzarta jak nie wiem co, a jeszcze wpycham w siebie:O:O:O:):):) robert troche sobie wczoraj wypił na imeninach i dzis umiera:P:P:P a ja sobie siedzę i odpoczywam:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ... i po Świętach ;) ja też, mimo że byłam objedzona wpychałam w siebie ;) a co! jak święta to święta :D i jedzenia mi tyle zostało że nie wiem kiedy to zjemy... Oliwia zrobiła się wstydliwa, jak ktoś do wózka podchodzi to oczy zakrywa obiema rączkami i woła: nie nie nie ;) Nie wiem, wszystko na nie ostatnio. Nawet jak dziadków zobaczy, albo jak autem jedziemy to w foteliku siedzi i tak robi. Tylko nie wiem czego się wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megji
Witam mam problem i nie mogę sobie poradzic może znajdzie się ktoś kto mi pomoże.. Mój synek ma pawie 6m-cy od 3m-cy budzi się co pół godziny a wcześniej zdażyło się że przespał 6godz.,bardzo ładnie przybiera na wadze a ja nie wiem co robić. Właśnie mam zamiar spróbować tej rady.Podobno należy podawac herbatkę i ma to robić tata. Najważniejsze nie karmić w nocy.co Wy na to? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, mało napisałaś, czy jesteś na etapie odstawiania od piersi? Moja koleżanka ma tak, że odkąd wróciła po macierzyńskim do pracy jej córka budzi się co 1,5 godz. na cycusia, ale jeszcze tego problemu nie rozwiązali. Czy Twoje dziecko jest na modyfikowanym mleku? Moja córka ma 20 miesięcy i do tej pory 2 razy w nocy domaga się na śpiąco mleka. Jak bym jej nie dała to by się rozbudziła i płakała. Sama zastanawiam się kiedy to się skończy, ale póki co jeszcze daję rady ;) Może dosypuj kaszki do mleka, żeby posiłek był bardziej syty. I napisz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chciałabym pomóc Megji ale nie umiem...moje dzieci spały jak zabite:) więc nie wiem dlaczego sie budzi:O.....aha i nie karmiłam zadnej piersią:O... ano juz po świętach.....w piurewszy dzien świat dostałam sms-a od Asi i miałam przekazać zyczenia do niej!!!!więc przekazuję...:D:D:D:D:D...nie wiem może wam też przesłała, ale boję się że jak wróci i dowiedziałaby się że nie przekazałam to same wiecie......:) obżarstwo i łakomstwo i nic więcej w te święta nie było:O.....bo inaczej tego nazwac nie można.....:)oczywiście tez czas spędzony z rodziną.....no ale jedzenie królowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MA I NIE BĘDZIE!!!! :D:D:D:D Amamen - co za mało wymowny wpis :D:D:D :classic_cool: :P 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok :D JAK MAŁO WYMOWNY TO ZARAZ COS WYMYSLĘ a więc tak :byłam dziś na ogródku , połaziłam, popatrzyłam,poprzycinałam,poprzesadzałam i stwierdzam że wiosna jest fajna:D zaraz musze iśc bo łazi takie małe koło mnie i chce iść dada....a tak mi się nie chce...mam górę prasowania a Sylwia która lubi prasować...jeszcze wcale na ochotnika się nie zgłosiła:(:(:( no i ile mam czekać??????szkoda...... no viola zadowolona????:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był wymowny wpis:D:D:D:D:D:Alu;););) jestem i moge prasowac, dawaj Ala, ale o tej porze to ty masz pewnie juz wyprasowane:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wcale nie mam jeszcze:O:O:O mam jakiś wstret ostatnio do prasowania........i dziś znowu mam nastepne pranie i ta kupa mi tak rosnie jak gupia...ta do prasowania kupa oczywiście:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dzis na basen:O ja w ogóle nie mam czasu:O a jeszcze tu siedzę:O....no wygońcie mnie już:O idę sadzić kwiatuszki paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był bardzo wymowny wpis Amamen:D:D:D Wiesz co, prześlij mi tą Twoją górę prasowania, moja mama zawsze jak coś mam a ona się nudzi to prasuje :) Fajnie tak dbać o swój ogródek, ja nie mam to nie lubię u kogoś, tzn. u mamy. O swoje bym dbała. A tak to mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymownie się wyraziłaś viola:D:D:D:D no skoro u kogoś nie lubisz to pewnie u siebie też bys nielubiła co??????? ale tak własciwie czego nie lubisz robić w tym ogrodzie czy w ogóle warzywka cię nie interesuja???? a kwiatuszki?????? co może troszkę choc????? przyjedź do mnie to polubisz:D idę wyzwać męża....kurde jednak lezy mi to na sercu:O no to idę dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D OJ BABY BĘDĘ CHYBA nakładać grzywny za to że tu wcale nie zaglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam, własnie miałam cos napisać o tym ogródku, ale musiałam iść do szefowej i wyłączylam internet a jak przyszłam to zapomniałam. Więc wpiszę się teraz . Z tym ogródkiem to jest tak, że jak bym miała swój to bym od początku dbała i musiała wygospodarwoać czas na to żeby posadzić kwiatki czy warzywka. Komus nie będę się wtrącać bo i tak to nic nie da, więc zostało mi tylko podziwiać kwiatuszki i warzywka u innych. Ale jakoś nigdy nie miałam pociągu do takich rzeczy, więc jakoś nie tęsknie za swoim ogrodem. No cóż nie każdy może. Wpiszę to co na gazecie już wpisałam Koleżanka kupiła dla Oliwii piaskownicę na ogródek do mamy. Cieszę się że ją o to poprosiłam, bo jak wróci mój mąz i zanim wybralibyśmy się do Zielonej to mogłoby ich nie być. U nas nie było piaskownic dopiero w Auchan i to po przystępnej cenie - 29 zł. Będziemy teraz mogli nawieźć jej tam piasku, żeby mogła babeczki robić ;) Jeżeli to jest mało wymowny wpis to juz więcej nie będę tu zaglądać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FejaH
Witam! Mój syn jest z września a na Wasz temat weszłam przez przypadek, ale stwierdzam, że jedyny godny poczytania. Pisałyście o kisielu z soczków. Mam pytanie jak się go robi bo moje 7-miesięczne maleństwo nie ma ochoty ich pić, nawet przemycane w herbatce jest wyczuwane. Bardzo proszę o przepis. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×