Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

no faktycznie nie ma co tu czytać:O umieramy śmiercia naturalna;) dziewczyny no i gdzie polazłyście???no nie mówcie że na erotyczne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) ale tak jakby mnie nie było;):D:D wiecie co? niesamowite: ZNOWU NAS ZASYPAŁO ŚNIEGIEM😭😭😭 mam już tego serdecznie dość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna rewelacja aya;) ten snieg juz mnie wkurza pomału:O gdzie polazła ta wiosna????może zabłądziła albo co:O:O:O:O:O :D:D:D:D:D dziś mnie boli biodro:O ja się już chyba sypię:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wam dowiedziałam się że dziś 17-sty :O:O:O bo ciągle żyję jeszcze wczorajszym dniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, to może kontuzja po basenie wczorajszym:D a mnie boli żołądek...po cieście:( kurdę, ja już nic jeść nie mogę😭😭 zmumifikuję się najwyżej za życia;) violkam, ale my ani słowem o datach nie wspominałyśmy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co sypie coraz bardziej....a od pon. maja znowu przyjść mrozy chyba sie wścieknę......no ale pocieszam się że dopiero na wiosne schudnę a do wiosny daleko:D no własnie nic nie było o datach....:Oviola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez podejrzewam ze po basenie mnie tak boli......:O...a moze to poczatki ptasiej grypy??????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą datą to było tak, że spojrzałam na Wasze wpisy, a obok każdej jest przecież data, stąd wiedziałam że jest 17-ty :D:D:D jestem objedzona.... jak każdej niedzieli, po obiadku ciasto... i bebzon napchany. A Paweł smaży sobie kiełbaskę i tak pachnie... mmm... chyba się skuszę... albo nie, bo znowu będę ociężała jak słoń.. i znowu jutro do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia mówi nowe słowo: \"Jadzia\" :D:D oglądałyśmy właśnie program \"Duże dzieci\" i tam była taka dziewczynka o imieniu Jadzia i Oliwia je szybciutko podłapała ;) A ja umyłam właśnie włosy i Oliwia mi je tak fajnie miziała, myślałam że zasnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś w weekend nie miałam kiedy zaglądać:O:O:O Violkam, zgapiłam od Ciebie pomysł z pomalowaniem paznokci, bo byłam ciekawa, jak Julka zareaguje. No i sobie wczoraj wieczorem pomalowałam na ciemny kolor i dziś rano, Julka, jak się obudziła, to najpierw, jhakz wykle zaczęła mruczeć, o mleku, ale potem, jak otwarła oczy na dobre, to zauważyła te moje pozanokcie, najpierw u jednej ręki, i wielce zdumiona pyta : co to jest??? a potem zaczęła szukać drugiej ręki, pokręciła głową i zaczęła oglądać swoje pazurki, a potem dyskretnie Roberta:D:D:D Pewnie myślałam,z e to taka nnoc zmian była:D:D:D:D:D:D Amaman, no i czemu Niki wróciła wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dobrze że Julka się nie bała tych paznokci, Oliwia wyglądała na przestraszoną, może myślała że coś mi się stało ;) Idę na Gazetę Was poczytać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo Honorata POJECHAŁA NA NARTY...NIBY NIE WIEDZIAŁA , ŻE POJEDZIE...ale dziwne to...Niki powiedziała ze nie pojedzie juz tamwięcej bo zgreda odpowiedziała za złością częsc i to wszystko co do niej powiedziała przez ten czas co tam była:O:O:O:O:O:D:D:D POCIESZNA KOBIETA Z NIEJ DOPRAWDY.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście równa babka;):P:P:P:P jejku, czy wy też tak macie, ze nic wam się nie chce? bo ja przeglądam ze wstrętem papiery i muszę się do wszytskiego zmuszać😭😭😭 a niby od jutra wiosna:O jakoś nie czuję tego wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, wiesz że śniłaś mi się ze swoimi dziewczynkami? W sobotę jak Oliwia miała popołudniową drzemkę ja też się położyłam i tak twardo zasnęłam, że tyle mi się zdążyło naśnić, jak żadnej nocy! I śnila mi się jakaś szkoła i ludzie z mojej pracy i tam też była Amamen i robiliśmy sobie paczki. I ja je rozdawałam, m.in. Nadii i Nikoli :D:D Czasami można film kręcić na podstawie tego co mi się śni... tez tak macie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm viola to fajny musiał być ten sen:D:D:D:D ale co ja robiłam w twoim śnie?????:p...to ty też pewnie taka aktywistka wszędzie cie pełno....;) skoro rozdawałas te paczki:D:D:D:D:D depresja nie mija:O jutro aya własnie dzień wiosny ...a tej wiosny jak nie ma tak nie ma:O:O:O:O i też jej wcale nie czuję:O któregos roku byłyjuz świeta ok30 czy 31 marca...wiem bo sie cieszyłam ze za jednym zamachem będą swięta i urodziny Nikoli:D...a teraz sobie jakoś nie wyobrażam tych jaj:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka ty świąt sobie nie wyobrażam...miało być a nie jaj:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Amamen Ty siedziałaś przy stole i gadałaś z innymi ludźmi, a ja chodziłam i te paczki rozdawałam :D :D Nawet dobrze Ci się nie przyglądnęłam, wiesz? ;) Jak na I dzień wiosny podoba mi się słoneczko, które od rana u nas świeci. Mogłoby być jeszcze 10 stopni na plusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nawet wspomnienia słońca nie ma😭😭 i jest zimno, jak nie wiem..brrrr... okropnie:( mam nadzieję, ze następna pora roku rozpocznie się lepiej;) czy wasze dzieciaki pozwalają sobie myć zęby? bo Julka kategorycznie odmawia...i sama sobie myje, ale ona tylko te przednie tak ciut szoruje:O:O:O i nie mam pomysłu, jak ją przekonać:O:O:O kupiłam im ostamtnio pastę elmex, która jest wprawdzie od 2-6 lat, a Julka jeszcze dwóch nie ma, ale przeciez już prawie:D:D no i ją też zjada...a miałam nadzieję, ze jak nie będzie owocowa, to jej nie zje:O:O:O Amamen, może te świąta specjalnie tak późno w tym roku, zeby dać szanse wiośnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mozliwe aya:) oby ta wiosna w ogóle była:O viola może to i nawet lepiej ze się mi nie przyglądałaś :D przynajmniej nie będziesz miała koszmarów nocnych:D:D:D:D:D:D wiesz te zmarszczki i w ogóle....;););) no ale jakos nie moge sobie wyobrazić że ja siedziałam w tym śnie:O:O:O:O ja raczej \'\'chodliwa\'\' jestem z reguły:D:D:D:D IDĘ POMAMOWAĆ...PAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zebów to ja tez musze pokierowac jej ta szczoteczką :O ona zjada,a własciwie wysysa tak tą pastę:Oale mogłaby cały dzień stac przy umywalce;)....z przodu tez sama sobie myje, gorzej z tymi ząbkami z tyłu:Oale pozwala sobie umyć taka tą silikonową co zakłada się na palec:) bardzo to lubi:):):):):) aha i wazy całe 12.800kg:O:O:O:O:O:O:O:O.....i właśnie krzyczy mi tu do ucha:D.....to idę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olwia też ma podobnie z myciem zębów. Poszoruje sobie troszkę sama, dopóki pasta się nie skończy a potem szczoteczkę wyrzuca. Czasami jeszcze po niej poprawię, ale nie za długo, bo się wkurza. Słyszałam że ta pasta elmex jest dobra, my na razie mamy bobini czy jakoś tak. A z tych kropelek p/próchnicy na razie zrezygnowałam, bo nie mam jak jej dawać, ich nie wolno łączyć z mlekiem a teraz mała codziennie przed spaniem butlę wypija :O muszę trochę buziek ponapisywać :D:D :classic_cool: ❤️ 🌻 💤 😭 😴 - :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na basenie...fajna rzecz - basen:D nawet popływac sobie mozna:D:D:D:D NO W KAŻDYM RAZIE POLECAM;)Nadia śpi... Niki zaraz pójdzie;) ale jakis obcy facet mi tu łazi po chałupie:O....nie gadam z obcymi, jakby co:O:O:O:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, to sie może zapoznaj;) z tym obcym:D:D:D:D albo go ochrzań, co się taki obcy będzie plątał;):D:D:D a basenu to zazdroszczę...szczerze:) ale może w końcu się wybiorę, zeby dać odpocząć kościom:D:D w stanie nieważkości nieomal;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya ty nie zazdrośc tylko po prostu idź na ten basen:D ten obcy facet jednak przemówił ludzkim głosem później:Dprzerażają go wydatki na kwiecień:O:O:O zresztą mnie też:O...nie wiecie przypadkiem skad na to wszystko brać?????a może mam zuzi by się mogła pomylic i jakiś przelwe do mnie......tak po znajomości wysłac/??????:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły pomysł Amamen, mi też by się przydał maly zastrzyk gotówki na kwiecień :D Mamo Zuzki zrób coś z tym ! :D;):P Amamen, a ten obcy mężczyzna do pracy nie poszedł? hm.. no to go poważnie zmogło ;) Ja na jutro biorę urlop i idę do ginekologa :O Mamy takie luzy, prezesi wyjechali, szefowej nie ma, luz blus, jutro mnie też nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle nie doczytałam :O:O:O ten obcy facet to wczoraj chodził, myslałam że to wpis z dziś :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam, a po co idziesz??? no wiesz, że wścibska jestem:D:D:D ale chodzi mi, czy w sprawie antykoncepcji? bo ja się ciągle łudzę, ze jakiś środek cudowny i nieszkodliwy wymyślą...tak nagle:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×