Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

była chyba zabardzo zmęczona, bo popłudniu nie spała i potem nie dała rady usnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam:D:D:D:D:D Od okulisty tym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, no pisz jak było u gina i u okulisty :) Sylwek to fajnie że mąż Ci pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No właśnie co siędziało z tym forum, wszyscy spali czy to problemy techniczne? A co do dzieci to moja Ola też nie mogła zasnąć wczoraj wieczorem nawet podejrzewam , ze babcia Ją znowu na rękach nosiła bo bardzo oponowała na zasypianie w łóżeczku. Aya co Ci lekarz powiedział? A tymczasem miłej pracy, będę zaglądac do 12 , potem mam spotkanie służbowe bez dostępu do kompa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wczoraj cos napisać z domu, ale mi sksowało U gina byłam chwilkę, bo mnie nie badała, przez te plamienia Za to, jak powiedziałam, ze marzę, zeby nie miesiączkować to mi przepisała depo proverę:o I powiedziała, ze nie będzie miesiączek:) Mam nadzieję i jak na razie jej wierzę:) No i to w końcu zastrzyk raz na 3 miesiące:) a U OKULISTY BYŁAM, BO U NAS PRACODAWCA CZĘŚCIOWO FINANSUJE ZAKUP OKULARÓW, A JA MAM ZA MOCNE, A OD SOCZEWAK MAM ZMĘCZONE OCZY OSTATNO sORKI, TAK MI SIĘ WCISNĘŁO:O A JUŻ MI SIĘ NIE CHCE PISAĆ OD NOWA:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest to depo cośtam... i przy tym nie ma się okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to taka przyzakładowa przychodnie była(ten okulista) i mi nie mogłą dobrze oczu zbadać, więc tylko zaświadczenie mi dała, zeby mi dofinansowano, a zbadać mam sobie w jakimś salonie;) Dobrze, że mam zniżki do vision ekspress czy jakkolwiek się to nazywa i przy zakupie okularów badanie gratis:) Julka nawet spoko zasnęła, za to od drugiej się co chwila budziła:( o piątek dostała mleko i zasnęła, nawet przed wyjściem do pracy udało mi się pieluszkę ze smrodliwą zawartością na śpiąco zmienić:o:) Pierwszy raz:D:D:D Ale nie mogłam jej tak zostawić przecież:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytałaś co z libido, w przypadu zastrzyku? Wiedziała coś na ten temat? No i kiedy ten zastrzyk będzie? Jestem ciekawa jak będziesz się czuła, bo pamiętam że koleżanka moja bardzo narzekała. Ile kosztuje taki zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są zastrzyki hormonalne i jeden działa 3 miesiące:) Mam nadzieję, ze nie będzie skutków ubocznych;) ale ja generalnie poza plamieniami przy cerazette i brakiem chęci na seks przy innych, które brałam, nie miałam skutków ubocznych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosztuje ponoć ok. 50 zł, ale wezmę go dopiero jak skończę opakowanie tabsów, (bo mi trochę szkoda, bo one ponad 30 zł kosztowały:o) Zdam wam relację, jak się będę czuła:) Ja też mam jedną koleżankę, która brała po porodzie, ale ona była zadowolona:) To zależy pewnie od organizmu... acha, żadnej dłuższej rozmowy nie było z ginem:D bo była sama, bez pielęgniarki (okres urlopowy) i się uwijała, jak w ukropie:D:D Ja to mam szczęście;):D Tyle tylko, ze jak ma byc bez miesiączek, to ten zastrzyk i że nie będzie się nic działo (oby!) i że mam przyjść się zbadać, jak mi miną te plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ten brak skutków ubocznych, to ponoć m.in. libido w normie:) A na co narzekała ta koleżanka, violkam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM nadzieję aya, że będziesz się dobrze czuła po tych zastrzykach prawda jest tak, ze w wypadku hormonów to co innym szkodzi drugim pomaga i oby tak było. JA teżmiałam spore problemy z dobraniem hormonów ale chyba się wreszcie udało:) i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że każdy organizm reaguje inaczej, moja koleżanka miała problemy ze skórą, a na twarzy wysypka całkiem jak przy trądziku :O:O i ogólnie narzekała na złe sampoczucie. Ale to był któryś z kolei już zastrzyk. Jak ją spotkam to wypytam o szczegóły. Oby u Ciebie nie wystąpiły żadne skutki uboczne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra mamy fasolki
karolka nie ma netu i prosiła mnie abym przekazala Wam że już wyjeżdza na dzialke i że troche jej nie bedzie.Przesyła pozdrowienia i buziaki dla wszystkich mam i ich maluchów :):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super:o problemy ze skórą to już mam :o Ale mam wrażenie, że już jest lepiej, więc może ten skrzyp polny pomaga:) Przeczytałam własnie, ze ten zastrzyk zawiera taki sam składnik, jak te tabsy, któr biorę:o Ale tez jest napisane, ze po góra dwóch zastrzykach plamieni zanikają; ciekawi mnie tylko ewentualny wzrost wagi:p:o Czy to przez jedzenie większej ilości, czy samo z siebie:o mam nadzieję, ze jakoś oprę się pokusie jedzenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla Mamy Fasolki i jej siostry też;) Udanego wypoczynku🌻❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla mamy fasolki, taty fasolki Michałka i siostry mamy fasolki!!! :D Udanego wypoczynku!!! Aya, może u Ciebie będzie inaczej. Więc nie zamartwiaj sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, że nam zwrócili dostęp, bo jako osoba uzależniona wpadłam nieomal w panikę:D:D:D:D:D Już myślałam, zeby Was gdzie indziej zgromadzić:D:D:D Paranoja taka mała;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla całej rodziny fasolkowej i miłego wypoczynku życzę, duzo słoneczka:D🌼❤️ ja jak mam cały dzien kafeterie złaczoną to na wieczór wychodzi mi brak dostepu, nawet na forum główne nie mogę wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam, że jednak nie wysłałam tego posta wczoraj, a tam napisalam, ze pięknie opalona jesteś, Amamen no i przesliczna jest Niki, jak już dziewczyny pisały:) No i obudź się już Śpiąca Królewno:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, Emilka śpi to masz chyba luzik :D Dzień jest u nas jakiś taki dziwny, zapowiadało się ładnie a jest jakoś beeeee....... :O Nic mi się nie chce, mam dziś i tak mało roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Elcik? Nerwowa? przez teściówkę? czy tak bez większego powoidu? Mówię Wam, coś wisi w powietrzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza pewnie wisi, albo choć jakiś piorun;):D:D:D Znowu ma u nas lać w weekend:( Żeby się już ten lipiec deszczowy skończył! Ale i tak pojedziemy w góry zostawić dzieciaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa...... już wiem! :D u mnie pora na kawę, dlatego taka przybita jestem. Elcik czy u Was już po remoncie? Wiecie co, mój szwagier pojechał nad morze i ma nam się rozejrzeć za kwaterami, ale włAŚNIE WCZORAJ doszliśmy z Pawłem do wniosku że nie che nam się jechac do Mielna :O Może Rewal, Dzwirzyno... oczywiście jeżeli wogóle coś znajdziemy o tej porze, wczoraj nawet wykonałam 1 ! telefon do Dźwirzyna i.... jak myślicie?.....no nie ma terminu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ładnie, nie leje, jest takie świeze powietrze:) popołudniu pójdziemy do miasta, a potem przzejdę sie chyba do teściowej, bo robert pracuje od 14, wiec samej to mi się nudzi dzwoniła siostra,ze wpadną koło 18 do nas:), wiec jakoś mi dzień zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mogę się doczekac wyjazdu:D i lubię się pakowac, ale tym razem trzeba bedzie wziąść tyle rzeczy, żebym zapomniała o czyms;) violkam mam nadzieje, że cos w koncu znajdziecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcik z tymi rozstepami to nie wiem co to moze znaczyć, ale mnie czasami tez swedzi;) ja mam na udach i troche na cycuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D Elcik :D:D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×