Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

No to idę znieść wózek, założę się, ze jak tylko wyjdę za drzwi, Julin mi się obudzi:o:D:D I będzie wrzask:o Mam nadzieję, ze uda mi się znieść ten jej pojazd, bo ktoś na klatce ciągle się trzaska, więc może jakaś wymiana drzwi, i może być trasa nieoprzepustowa, bo u nas jest tak wąsko, ze jak idę i prowadzę wózek, to ktoś idąc z naprzeciwka musi się wcisnąć w kąt, zeby można się było wiminąć:O Jakiś geniusz te klatki musiał projektować;) Dobra, lecę:) Ciekawe, jak tam Paulinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) aya nr gg 8765094 Przyjechałam bez dzidzi i bez Marcela też. Zostali u teściów. Doszliśmy do wniosku że tak będzie najlepiej. Szkoda malutką ciągnąć ciągle raz w jedną a raz w drugą stronę. Sama wiesz że z dzieciaczkiem to wyjazd zawsze jest wielką wyprawą. No i siedziałaby cały dzień dziś ze mną w domu...a u teściów spędzi dzionek na powietrzu. Mają taras wielki jak smok. A pogoda cudna u nas po prostu. A mój Krzysiek to straszny kinoman... Filmy oglada po kilka razy... I po co ja sie pytam? Mnie to raz starczy i już.... Ale Ci faceci....jak mawia mój mąż my myślimy prosto :) hihi Zaraz lecę po zakupy i zabieram się do ogarniecia domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nici ze spaceru:( Sąsiad z drugiego wymienia sobie drzwi i na klatce jest gęsto od kurzu, a przed dziurą po jego drzwiach leży sterta gruzu:( Mam nadzieję, ze to w miarę szybko uprzatną:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Cię zaraz dopiszę:) Taaa, filmy mój też po kilka razy ogląda, szczególnie \"Gwiezdne wojny\" i \"władcę pirścieni\", albo inne tasiemce, przy których wysiadam:o Chociaż \"przeminęło z wiatrem\" też mi się nigdy nie znudzi, ale jaak oglądam to jak jestem sama, a nie męczę go tym filmem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, jak sobie Elcik daje radę z dwoma urwiskami?:D:D Nie biegają w dwie różne strony?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya za te klatki schodowe to powinni ordery dawać projektantom. U mnie na półpiętrach jest tak wąsko że z wózkiem prawie nie można przejść...musisz kombinować kobieto jak koń pod górkę.... Raz był kataklizm....bo spotkałam na 2 pietrze sąsiadkę z wózkiem która wchodziła na 4 piętro. A ja schodziłam z 3 go. I teraz co zrobić?? I jak się wyminąć???? I wiesz co? Sąsiadka z 2 wpuściła ją z tym wózkiem do mieszkania, my przeszliśmy i dopiero mogła iść dalej.... Doszłyśmy do wniosku że prościej te wózki przez okno po linie spuszczać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia, a te koty w tak licznej ilości nie dają wam w kość? Znaczy czy one są cały czas w domu, czy łążą sobie po dworze? Nie wiem, jak będzie u mnie, bo Robert powiedział, ze ja sobie kupię kota, a potem ten kot będzie na jego głowie!:o:o Nie mogłam wyjść z podziwu dla jego argumentacji:D:D:D Pewnie nie wiedział co wymyślić, żeby uzasadnić, ze jest na nie;) No ale jak tak palnął, to chyba się sam zorientował, bo dodał, ze potem ja sobie wychodzę z domu, a on zastaje z dzieciakami i jeszcze w dodatku z kotem i wszystko na jego głowie:D:D:D A sam z dzieciakami to ona zostaje przeważmnie jak jadę na zakupy, tylko, ze jadę po 19-tej, więc Julka już spi;) No rozwalił mnie po prostu:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak, jak u nie;) Dwa wóżki się nie miną A jeszcze schody są taaakie wysokie, że szok: liczyłam dokładnie: po 16 schodów w ciągu i w dodatku wyższe niż normalnie:o U mnie nie ma półpieter:( Już mi się tu wcale nie podoba mieszkanie😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze, jak wychodzę sama bez obciążenia, to jakoś w miarę, ale ja zawsze tacham, albo wózek, albo zakupy, albo Julkę, albo rower:o No po prostu można się wykończyć:( Już nie wspomną, ze nach mamy szklany i jak wychodzę na to moje czwarte piętro, to jakbym wchopdziła do szklarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam właśnie robie sałatki mała spi nr gg 1354664 matsylw@interia.pl nie dostałam zdjecia madzi tej od nlixniaczek to mi prześlijcie, bo jestem ciekawa jak ona wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co robicie na obiad, bo aj jakoś nie mam weny:o Dziś pomidorówkę z ryżem lub makaronem(do wyboru;) ), no i chyba zwykłe piersi z kurczaka w panierce i z ziemniakami:o A jutro to już nie wiem:o Zupa będzie z dziś, ale na drugie da nie nie mam pomysłu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam, Sylwek, wszystkie:) Już idę, bo Julka się obudziła:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya wiesz co u nas najlepiej schodzi z obiadków w takie ciepłe dni?Ziemniaczki z drobno podsmażonym boczkiem i jajeczka sadzone do tego obowiązkowo mizeria lub maślaneczka....mniam pycha. Ewentualnie jest druga opcja kiełbaska ( zwykła mortadela, pokrojona na grubsze plastry i panierowana jak schabowy ) plus ziemniaczki no i maślanka albo mizeria. Schodzi jak nic.... A na dwa dania to już się nie rzucam..... Jemy raczej jedno danie. Tak jakoś u nas w regionie raczej wszyscy jednodaniowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek wysłałam ostatnie fotki Zuzi.... A tak w ogóle to chyba Wam powysyłałam wczoraj kilka razy te same wiadomości??? Mysia Pysia dostała kilka razy.... Ajm sorry.... To przez tę pocztę....pisała mi ciągle że nie mozna wysłać i próbowałam do skutku 😠 Ech wywalcie po prostu...nie chciałam zapychać skrzynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya...wyobrażam sobie ten Twój szklany dach.... Nooo ruszaj się wyobraźnio....ruszaj.... Hmmm....latem nie jest gorąco???? Chyba mi normalnie musisz fotke zrobić i przesłać ten dach bo na mojej wiosce....takich dachów nie ma.... No to sobie pogadałam. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po imprezie:D fajnie było, wesoło beda zdjęcia jak wywołam klisze to wam wyslę;) mała dostała taki rowerek podobny do ali, złote kolczyki, podusie taka z wełny owczej i paputki góralskie tzn. je dostała wczesniej jak była w górach a gdzie wy się podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek masz imrezkę dziś czy jutro? bo ja jakaś zakręcona jestem... Muszę pooglądać fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jest ktoś??? Elcik jak minął dzien z dwójką dzieciaczków? Ładnie sie bawili ;) czy wojowali razem. :classic_cool: Sylwek a wasza imprezka udana?🌼 tort smakował? na pewno tak, a ja tak tylko pytam. Emilka umiała dmuchnąć świeczke czy nie za bardzo. 😍 oczywiscie czekamy na zdjecia :D:D:D Sylwek, Emilka to zawsze chodzi tak wczesnie spać? To Ty masz luzy jak nie wiem od początku. Jak pomyśle o Martynki zasypianiu to włos sie jezy. Od jej urodzin zmieniłam zasady i zasypiała wczesniej, około 21.00, a ostatnio to zdarza jej sie o 18.00. i nie moge jej nawet wykąpac, bo ona tak z nienacka przyjdzie, pomarudzi, przytuli sie do mnie i zasypia. Niestety zdarza sie tez ze nie spi do 23.00, ale nie nazekam. Co do kotów AYA to mam ich dosc,ale one sa jak członkowie rodziny i na pewno sie ich nie pozbede. ja to bym bardzo chciała prace dobrą znalezc i mieszkanie sobie wynająć.Niestety o prace trudno. Tutaj to mama zostanie z małą a gdzie indziej to co ja bym z nią zrobiła.:) wyszłas w koncu na spacer z Julią czy oni tak cały dzien smiecili i kurzyli na klatce?;) Ten Twój szklany dach to tez z checią bym zobaczyła.mogłabyś zrobić mu zdjecie, tylko jak cie ktos zobaczy to moze momyslec ze z nudow to nie masz co robić. hi hi :D :D :D MOJ NUMER GG 651 79 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądam nowy image Moniki Brodki. Jak Wam się podoba? Może ja sobie taki zrobię... :O hmmmm..... Oliwia dziś pluskała się w baseniku bo było tak gorąco. Wypluskała całą wodę tak machała nóżkami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jej chyba to wybieranie zrobię;) tort nawet wyszedł i wszystkim smakował:D świeczke to chyba robert zdmuchnał bo ja patrzyłam na emilkę, a tu nagle swieczka zdmuchnięta, wogóle to ona była w szoku co się dzieje wokół niej, malutka nie bardzo rozumiała o co chodzi, ale było fajnie ten dach to ja tez chetnie obejrzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wyglądu brodki to mi się bardziej podobała na samym poczatku jak była tak \"normalna\" emilkę kapiiemy ok. 18.30 i zasypia tak do 20 ale zdarza jej się zasnać nawet o 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moja kuzynka (chrzestna Oliwii) urodziła dziś córeczkę Malwinkę ❤️🌻 Duża nawet, 3700;) Miłej niedzieli wszystkim! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla świeżo upieczonej mamy🌻❤️ My bylismy wczoraj w zoo w końcu:0 wysłałam wam zdjęcia: w jednym maile są różne, Julka z dziubem, takim, jaki robi, jak coś jej się nie podoba: na tych teść ją dotykał, potem są zdjęcia z teściem, no i w końcu z zoo:0 Mam nadzieję, ze skrzynki nie zapchane:o Monika Brodka jest taka ładna i ma cudny głos, ale w kwestii ubioru to jak dla mnie tragedia:( Cokolwiek włoży, to .... no po prostu nie umie się ubrać:o Już lepiej gdyby założyła koszulkę, dzinsy i adidasy:o Że o fryzurze i makijażu wczorajszym nie wspomnę:o Ale sala zamarła na jej widok:D:D:D W sumie głupio, bo zamiast słuchać, jak śpiewa, wszyscy gapili się, jak ona wygląda:o Lecę robić ciasto, bo dziś znowu goście przychodzą:o Swoje wtorkowe urodziny wyprawiam na raty od piątku:o:D:D:D Miłej niedzieli i czekam na fotki Emilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam fotki od Ayi... Świetne...i to zoo to super rozrywka dla dzieciaczków. Ja to mam kurcze wszędzie daleko :( Zmykam zaraz znowu. Jadę do teściów i Zuzi. Kurcze ten tydzień mam najeżony egzaminami ( 5 ) I za tydzień we wtorek egzamin końcowy.... Jeszcze półtora tygodnia i będziemy już z Zuzią u siebie. Niech to zleci jak najprędzej. Bo wiecie wszędzie dobrze ale w domu najlepiej..... Pozdrowienia dziewczyny i duża buźka dla maluchów. Do usłyszenia.... PS trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi będziemy trzymac kciuki. Jutro oglądnę zdjęcia od Ciebie Aya. Ja tak krótko, bo Oliwia się kąpie, dziś znowu byliśmy na ogródku u mamy, mała się pluskała, późno przyszliśmy, późna kolacja i późna kąpiel. Więc do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×