Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

witam nową mamę! ja też poproszę fotki jesli można :) pysiaala@wp.pl aż dwa szczęścia na raz!!!!! o ho ho hoho jakoś nie wyobrażam sobie :) moje gwiazdy już pewnie widziałaś więc nie będę zaśmiecać ci skrzynki ;) :D jak masz na imię? mamo fasolki co jej dawać na \'\'zasuszenie\'\'?????:0 bo już nie nadążam z tymi pieluchami:0 no i wspólczuję z powodu stłuczki.......:( ale jeździć trzeba!!!!!!!! i się wprawiac.....ja jakoś bezkolizyjnie jak narazie...:)jeżdżę...udaje mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a gdzie mogę zobaczyć Twoje szcześcia? strona z Twoim linkiem pokazuje tylko jedną Dzidziusię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee jak to jedno????? jedno małe i drugie stare, bo 6 letnie.....:D CHYBA WIDAĆ???? ja widzę.........ty też powinnaś :D AHA I ILE MASZ LAT? BO JA WIESZ PONOC WRAŻLIWA JESTEM........ na wiek.......ja juz w podeszłym wieku :D a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantastycznie, to niedługo roczek:) moje Niunie gasiły świeczki na torcie rączkami i gdyby nie interwencja babci, to oooo.....j ale by było:) no ja troszkę strasza jestem niż Miłoszek :) a juz trzydziestka na karku:) więc nie wiem? może też powinnam być drażliwa w związku z tematem wieku??? :) e chyba jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekam na foto i nic :(.......... violka ja dzis muszę się \'\'wyrównać\'\'w tym łózku.....bo już nie daję rady :0 :D muszę muszę muszę!!!!!!!!! zaraziłam się od ciebie....tym zboczeństwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już wysłałam:( może gołąbkiem byłoby szybciej, bo onet chodzi oookropnie cierpliwości, błagam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie że masz też 30 lat!!!! cieszę się niezmiernie, bo wiesz tak nawiasem mówiąc to tu same młode kozy są ;) ale fajne te kozy :D bardzo je lubię 🌻 i one właśnie wymyśliły, ze ja już jestem stara i pomarszczona :( albo one tak nie powiedziały????;) ;) już sama się gubię :0 :D HIHIIIHIHIHIHHIHIHI gdzie te zdjęcia????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mi odbija ...wybaczcie...:D:D:D:D:D:D ALE FAJNE!!!!!! A KTÓRA TO DOMINIKA A KTÓRA kAMILKA???????// rozróżniasz ty je w ogóle????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozróżniam, one w ogóle są dwujajowe, a ja się śmieję,że DWUJAJECZNE:) w ogóle mają inne charaktery, ale takie same zbóje:) to znaczy,że my nie jesteśmy młode kozy??? pewnie,że jesteśmy:) młode i piękne, no ja tylko trochę zmęczona... :) a pomarszczone tylko jak się denerwujemy z resztą niepotrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen ja Ci dam!!! 😠 nikt tu takich rzeczy nie mówił - to raczej Ty :D ale się naśmialam z Ciebie, aparatko jedna!!! ja tez chcialam kiedyś bliźniaki, tylko jak ja bym je urodziła??? :O Mamunia rodziłaś przez cesarkę? moja mała już marudna więc muszę ją położyć, pa! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, miałam cesarkę chyba sobie nie wyobrażam wypchania takiego cuda w wersji podwójnej:( mój lekarz też sobie pewnie nie wyobrażał, więc nie było mowy o parciach i o bólach porodowych:) może to i lepiej:D moje marudy spią już smacznie, więc mogłam tu z Wami pogadać chwilunię:) ale już padam na pysio i też uciekam, posyłam całuski wszystkim cierpliwym mamuniom oby bobasy spać dały!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm więc kto tak mówił???:0 e mieszacie mi tu :D...NIE CHCĄ SŁUCHAĆ RAD STAREJ AMAMEN :(:(:( uhahahahahahaaha skoro tak mówisz Mamuniu , że my też takie młode...to ci wierzę! :D:D:D nie mam innego wyjścia.....:0 ale na tym zdjęciu to powiedz która jest która????????? będę się wpatrywać i szukać różnic.....:D SYLWEK gdzie jesteś? viola wpadnij tu jeszcze....:D a nie , ty zaraz do wyrka i sexić się aby patrzysz.....:( :D:D ;) Wiesz mamuniu, bo my to mielismy taki konkurs tutaj na największego zboczka i wygrała viola.....hihihihhihihihi ona to potrafiiiiiiiiiiiii ;) a zaraz za nią uplasowała się mama fasolki.....mówię ci co one wyprawiają :D ;) ....w nocy- rzecz jasna :p.....skurcze miewają i takie tam........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju to ty już spać idziesz???????? dobranoc........ gdzie sie podziewają moje e-koleżanki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem ale ide coś zjeść i chyba spać no i chyba pokłuce się ze swojm bo jestem jakaś zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam iść się kąpać, ale WANNA ZAJĘTA cholerka, no nie ma to jak pełna chata ludzi:) :) z prawej Minisia, z lewej Kama Kamilka troszkę bardziej \"pucasta\" ja też dostałam zdjątka, dzięki Niunie słodziutkie superowo!!! mnie to nie chce się wieczorem nawet NOGA ruszać w łóżku, więc nie wiem, czy Wam zadrościć, czy nie z tymi dziwacznymi pozycjami:) ale na razie już kończę naprawdę:) oczka mam na zapałkach (te niepomarszczone, nie pomarszczone?) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też idę jeść...wiem wiem czemu chcesz sie pokłócić......żeby sie potem pogodzić....:D oj Elcik szybko sie uczysz od tych zboczków,,,;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię ci Mamuniu ...viola to nawet w trójkącie sie już kochała...:D:D:D:D:D TO JUZ RASOWY ZBOCZEK ;) takie pozucje maja że szok!!!!! a potem że je skurcze chwytają...;) :D:D:D IDEM JEŚĆ......pasibrzuch być głodny........zajrzę tu jeszcze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Nie chce się pokłucić żeby docenił to że ja z Miłoszem jestem cały dzień sama a on tylko w nocy go karmi i ma jeszcze pretęsje że się nie wysypia. A nienapisałam wam co zrobiła moja pomysłowa teściowa. Miałam swój kawałek na kwiatki i miałam posadzony mak i posianych kwiatów a jej zachciało się pielić i mak wyrwała bo myślała że to oset i połowe zagonku kwiatów przetrzewiła A dziewczyny sorki za byki :D ale ja jestem analfabetką wturną znaczy się dyslektykiem i dyskografem z papierami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem, moja sisotra była u mnie i oblewłyśmy magistra, ale tylko po piwku jednym (nie zebym była alkoholiczką) ale rano trzeba isć do pracy... a popołudniu bylam na zakupach bardzo duuuuzych i kasy tez poszło dużo moja sisotra skonczyła romanistykę witam nową mamuskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka powiedziała dzisiaj kaczka, bo ma takiego kaczorka na spodniach i kręci głową na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, proszę..... czego ja się dowiedziałam.... poza konkursem chyba mnie wybraliście na tego zboczka :D:D Amamen Ty przechodzisz samą siebie, nie mogłam przeczytać co napisałyście bo cały ekran zaplułam ze smiechu :D :P Ale zaraz, kogo Ty ze mnie robisz.... trójkąt z kotem się nie liczy, on był tylko uważnym obserwatorem ... :O A wczoraj byłam padnięta i nic z tych rzeczy nie było, mój Pawełek się nade mną zlitował i nawet do małej wstawał a ja się wreszcie wyspałam. Za to dziś w nocy moja kolej bo on jutro do pracy... Sylwek Ty to prawdziwa alkoholiczka jesteś.... no jedno piwo wypiłaś...... jeju.... CAŁE???? no ja nie wiem...... :D:D Jak to ta Twoja córcia wypowiedziała: KACZKA? to trudne słowo, super! Elcik i co pokłóciłaś się z mężem? Ukróć go troszkę! mój tez pracuje a jednak wstaje do małej, Ty tez potrzebujesz odpocząć! A na teściową też bym była za to 😡... Mamunia, wierzę że nie jest Ci lekko, jak małe zasuwają już tak, to rzeczywiście przydałaby Ci się druga para rąk :O:O Ale fajnie tak - dwie córki na raz. To Twoje pierwsze dzieciaczki rozumiem? A spodziewałaś się bliźniąt? Występowały takie przypadki w Waszej rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe która tu pierwsza zajrzy, pewnie poseksiła się wczoraj z mężem to przyjdzie się pochwalić :D;):P Mama fasolki pewnie nie, bo teraz ma zmartwienie z samochodem. Będzie gut! i już się nie zamartwiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziś przyjeżdżają dawno nie widziani znajomi i muszę posprzątać chlewik w domu ;) ZAjrzę na pewno po południu i dokładnie poczytam co wczoraj i dziś pisałyście. Staram się sprzątać, Michał się kręci, na chwilę spuściłam z oka i co? Wepchnął paluszek do klatki z chomikiem, a drugą rączką walił w klatkę, pobiegłam natychmiast, wyciągnęłam mu rączkę, ale za późno 😭 Trochę tylko go ugryzł, tak drasnął :( Jakbym przyszła sekundę później to by mu się chomik wczepił w palec, a on to potrafi niestety, oj potrafi :( Jakiś pech spada na nas, ciekawe co jeszcze się wydarzy :( Dziewczyny, mam załamkę 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna mamo fasolki, czasami tak jest, że masz wrażenie że wszystko sie wali. Oliwia wczoraj znowu chciała zejść z łóżka tak jak Jasio :O, siedziałam obok niej! ale odwróciłam się do Pawła i ona zjechała z łóżka na pupę, na szczęście głową nie uderzyła w podłogę bo leżała poduszka. Trochę popłakała, ale bardziej dlatego że się wystraszyła albo zdziwiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jeszcze się nie pogodziłam z mężulkiem. Zapowiada się ciepły dzień, a Miłosz pakuje skarpetki do pudełka :D Chyba się gdzieś wybiera, a wstał dziś o 9 ja jeszcze poleżałam z nim ale teraz przezto kiepsko sięczuje jakaś bardzie zmęczona niż jak wstaje o 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×